GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Sierpc

Sierpc
Menu
Gdzie kupić > > Agencje artystyczne

Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Sierpc

Niestety, w mieście Sierpc Gdzie mieszczą się agencje artystyczne niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Anseba Music Agency - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Tamka 34
- zespoły muzyczne, DJs - konferansjerzy - nagłośnienie - oświetlenie
Firma powstała w 1990 roku. Siedziba mieści się w Warszawie. Anseba obsługuje klientów z całej Polski zapewniając profesjonalną oprawę artystyczną, muzyczną. Firma zapewnia oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

Astonick-Art - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Kulczyńskiego 24
1. Grafika - system wizualizacji firmy: - loga - wizytówki - papier firmowy - broszury, foldery - gadżety reklamowe - projekty graficzne stron www - zaproszenia, dyplomy - plakaty, billboardy reklamowe - okładki książek i płyt 2. Fotografia - sesje fotograficzne - fotografia artystyczna - fotografia reklamowa - reportaże fotograficzne 3. Malarstwo i rysunek
Astonick-Art to studio artystyczne, gdzie różne dziedziny sztuki łączą się, przenikają i wzajemnie sie uzupełniając, stanowią o jego niepowtarzalności. Astonick-Art oferuje bogaty wybór usług graficznych i kładąc nacisk na jakość artystyczną projektów, wychodzi klientowi na przeciw.

Art Express Artistic Consulting - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Żytnia 58
Oprawa artystyczna: - programy telewizyjne i reklamy - gale - widowiska multimedialne - festiwale - koncerty - musicale i spektakle muzyczne - pokazy mody - imprezy dla firm - konferencje - inne Artyści: - zespoły muzyczne - wokaliści - instrumentaliści - grupy teatralne - aktorzy - tancerze - kaskaderzy - grupy cyrkowe - modelki i hostessy Współpraca: - opracowanie koncepcji imprezy - scenariusz - reżyseria i choreografia - scenografia i kostiumy - oświetlenie, scena - oprawa muzyczna i AV - efekty specjalne - przygotowanie projektu imprezy - opracowanie budżetu - podpisanie umowy - realizacja umowy i budżetu - raport z imprezy - dobór zespołu (artyści, zespół techniczny) - przeprowadzenie prób - koordynacja produkcji - współpraca z administracja obiektu - serwis fotograficzny i filmowy
Jesteśmy grupą wszechstronnie i w pełni wykształconych artystów - muzyków, aktorów i tancerzy oraz plastyków. Każdy z nas związany jest z show-biznesem od dziecka, a od wielu lat profesjonalnie pracuje w swojej dziedzinie. Każdy z nas ma na swoim koncie mnóstwo indywidualnych sukcesów zawodowych. W lutym 2004 stworzyliśmy firmę "Art Express" - połączyliśmy siły. Nadal aktywnie uczestniczymy w innych projektach artystycznych w całej Polsce i na świecie. Współtworzymy rynek. Kreujemy branżę.

Furst Agencja Marketingu Sp. z o.o. - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Mokotowska 63/31
Główne obszary działalności: - organizacja wydarzeń specjalnych - eventy artystyczne, promocyjne, firmowe, koncertowe; - impresariat artystyczny; - stylist management (styliści, wizażyści, makijażyści, fryzjerzy, modelki); - pokazy mody z udziałem Top modelek oraz znanych gwiazd telewizyjnych; - public relations; - szkolenia, doradztwo, lobbying, sponsoring.
Furst to agencja marketingu oferująca szeroki zakres działań dostosowany do ciągle zmieniających się potrzeb i wymagań rynku, a co za tym idzie oczekiwań samych klientów. Proponujemy rozwiązania kreatywne i `szyte na miarę` konkretnego projektu, zapewniając ich doskonałe i precyzyjne wykonanie. Staramy się ciągle udoskonalać procesy wykorzystywane w pracy, a także stale pogłębiamy naszą wiedzę. Tym samym podnosimy jakość naszej oferty w ramach tej samej konkurencyjnej ceny usług.

Scarlett - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » 11 Listopada 13/15
Obsługa i organizacja imprez. Cokolwiek można pomyśleć, można również zrealizować. Zapraszamy do współpracy.
Firma powstała w 1995 roku. Przez wszystkie lata swojej działalności służymy naszym klientom pomysłami, logistyką, oprawą artystyczną, cateringiem oraz obsługą techniczna planowanych wydarzeń. Przed przystąpieniem do szczegółowego konstruowania oferty dokładnie analizujemy dane przekazane nam przez klienta tak, aby oferta w sposób optymalny odpowiadała jego oczekiwaniom i potrzebom. Kiedy żmudna praca konstrukcji myślowych dobiegnie końca, wkraczamy z ochotą w najprzyjemniejszy obszar naszej pracy, czyli przenosimy wirtualny projekt w świat rzeczywisty.

Art Deco Group - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Ludowa 3
Główną działalnością firmy jest organizacja koncertów i oprawa muzyczna wszelkich imprez, w szczególności wydarzeń promujących muzykę klasyczną. Nasze oferty dostosowane są do indywidualnych zamówień klientów. Gwarantujemy wysoki poziom imprez.
Zajmujemy się przygotowaniem wydarzeń kulturalnych oraz oprawą muzyczną różnego typu imprez takich jak konferencje, bankiety, spotkania biznesowe, okolicznościowe i inne. W ofercie posiadamy również atrakcyjne koncerty zespołów kameralnych od duetów do orkiestry kameralnej.

Agencja Artystyczna Kręciołek - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Wyszogrodzka 8 lok 158
Organizacja urodzin i przyjęć dla dzieci, organizacja festynów, pikników i imprez plenerowych dla dzieci i młodzieży, organizacja wypoczynku zimowego i letniego dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły, zajęcia edukacyjne dla dzieci. Organizacja eventów dla dzieci.
Agencja Artystyczna Kręciołek, powstała w roku 2007 z myślą o rozwoju dziecka. Zajęcia prowadzimy na terenie m.st. Warszawy. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Zapraszamy do współpracy wszystkie placówki edukacyjne.

Music Zone Katarzyna Litwin - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Ludowa 17/45
Firma na swoim koncie ma wieloletnie prowadzenie managementu dla zespołu O.N.A. aż do zakończenia jego działalności, który niewątpliwie był największą gwiazdą muzyki rockowej w Polsce. Music Zone Katarzyna Litwin zamierza rozwijać swoją działalność na rynku muzycznym w obszarze managementu artystów oraz działalności koncertowej.
Music Zone Katarzyna Litwin to firma managementowo-produkcyjno-koncertowa. Od ponad kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym managementem artystów, współpracując z polskimi oraz zagranicznymi gwiazdami muzyki rozrywkowej. W swoim katalogu firma Music Zone Katarzyna Litwin posiada artystów takich jak: Kombii, Danzel, K.A.S.A., Blenders, Mietek Szcześniak, Ambulans, Raff. Music Zone zajmuje się promocją i wizerunkiem artystów oraz ich muzycznych dokonań. W swoim dorobku firma ma setki zorganizowanych koncertów, wiele osiągnięć w budowaniu medialnego wizerunku artystów, jak i również wydawnictwa muzyczne oraz produkcje wideoklipów.

Trzcina - Centrum Aktywności i Kreatywności - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Mielczarskiego 5
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. jogę, pilates, dance aerobic, gimnastykę dla Pań, taniec współczesny, aktywną ciążę. Dodatkowo zapraszamy na spacer w podciśnieniu- Vacu Power oraz bezpłatne konsultacje kosmetyczne- kosmetyki Mary Kay. Nasza firma zajmuje się także organizacją przyjęć, urodzin dla dzieci. Istnieje także możliwość wynajęcia sali na różne spotkania, imprezy (z cateringiem) oraz na treningi indywidualne (sala z lustrami).
Trzcina to nowe miejsce na warszawskich Kabatach. Nasza oferta skierowana jest do Pań w każdym wieku oraz do dzieci i młodzieży. Trzcina to kameralne, przytulne miejsce, dlatego nasze zajęcia odbywają się w małych 8-10 osobowych grupach. Po zajęciach zapraszamy na kawę, herbatę i drobny poczęstunek.

Agencja Wróżek - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Wyspowa 10
Wynajęcie wróżki na imprezę. Warunki do uzgodnienia.
Firma oferuje możliwość wynajęcia Wróżki na imprezę, obsługujemy wszelkiego typu imprezy okolicznościowe i firmowe, współpracujemy tylko z najlepszymi Wróżkami z wieloletnim doświadczeniem w pracy na imprezach, specjalizujących się : Tarota, Wróżbami z kart klasycznych, astrologią, numerologią itp. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Metro Promotion - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Paderewskiego 40
Organizujemy imprezy firmowe, eventy, pikniki rekreacyjno-sportowe, targi branżowe, biesiady, koncerty, pokazy specjalne, team building, imprezy tematyczne oraz wiele, wiele innych.
Metro Promotion to firma z bogatym doświadczeniem na polu organizacji imprez artystyczno-rozrywkowych, sportowych, targów branżowych na terenie całego kraju, skutecznie i profesjonalnie przeprowadzająca kampanie reklamowe produktów, firm i usług, zajmująca się również kształtowaniem wizerunku rynkowego i profesjonalnym Public Relations. Nasza firma to zespół ludzi z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w branży, zespół ludzi, których połączyła pasja do tworzenia rzeczy nietuzinkowych. Nie powielamy schematów, nie mamy gotowych szablonów ani projektów, każda impreza jest nowym wyzwaniem. Każdą imprezę możemy kompleksowo organizować jak również być podwykonawcą poszczególnych elementów wydarzenia. Jesteśmy partnerem i współrealizatorem wielu imprez i wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, imprez masowych i festynów. Współpracuje z ośrodkami kultury, domami pracy twórczej, instytucjami samorządowymi i organizacjami pozarządowymi.

Backstage - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » al. Niepodległości 100
Obsługa - imprez okolicznościowych - eventów - pokazów mody - pokazów fryzjerskich - produkcji telewizyjnych Kursy - wizażu - stylizacji - kreowanie wizerunku - indywidualny kurs makijażu Makijaże - na pokaz mody - do sesji zdjęciowych - ślubne - wieczorowe - okolicznościowe Stylizacja - do sesji zdjęciowych - ślubna - indywidualna opieka stylistyczna - metamorfozy
Backstage - profesjonalny zespół wizażystów, stylistów i fryzjerów. To my kreujemy wizerunek na pokazach mody, sesjach zdjęciowych. Współpraca miedzy innymi dla: Maciej Zień, Michał Starost, Oskary Mody, magazyn Glamur, magazyn Viva, Plus Gsm, Marlboro, Złote Orły, itp.

Horus - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Konstytucji 3go Maja 7
W naszej ofercie znajdują się: - nagłośnienie JBL SR - oświetlenie - barierki ochronne - sceny - agencja artystyczna
Zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez rozrywkowych różnych wielkości. Posiadamy system nagłośnieniowy oraz oświetleniowy najwyższych światowych marek, dzięki czemu spełniamy wymogi nawet najbardziej wymagających gwiazd. W naszej ofercie znajdują się również różnej wielkości sceny oraz barierki ogrodzeniowe. Konfigurujemy różne wielkości systemów estradowch w zależności od wymagań gwiazd, dostępnych finansów oraz rodzaju imprezy. Prowadzimy również działalność agencji artystycznej co pozwala Państwu na odpowiedni dobór artystów. Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju eventów, dożynek, dni miast, pikników, festynów itp.

Innova Concerts - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Rakowiecka 36
- Tworzenie i ciągła aktualizacja baz danych mediów ogólnopolskich i regionalnych. - Opracowywanie przekazów informacyjnych. - Przygotowywanie informacji prasowych, artykułów oraz materiałów informacyjnych. - Organizacja konferencji prasowych. - Inicjowanie wywiadów prasowych.
Innova Concerts – kreatywność i zaangażowanie. Zrealizowaliśmy takie projekty PR jak: - Wakacyjny Ogród Sztuki - Rock Piknik - Trasy koncertowe (Pustki, Ścianka, Komety, trasa Armia i Lao Che) - Epka `Pustki nic do powiedzenia`

Magic Party Agencja Koncertowo-Reklamowa - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Olkuska 14 m 8
Wszystkie szczegóły naszej oferty uzyskaj Państwo wchodząc na naszą stronę: www.magicparty.entro.pl, a także po bezpośrednim kontakcie z nami.
MAGIC PARTY powstało na przełomie 2009/2010 roku. Od tego czasu szczęśliwie udało nam się zorganizować już kilka fajnych imprez. Codziennie otrzymujemy bardzo wiele najróżniejszych zapytań(za które dziękujemy i czekamy na więcej). Bardzo nas to cieszy ponieważ jesteśmy po to by pomagać, pomagać w organizacji Państwa imprez. Od października 2010 rozszerzyliśmy naszą działalność o reklamę w znanych wydawnictwach:) Zapraszamy do podjęcia stałej współpracy z nami!!! Na Państwa zapytania czeka nasza firma, wydawnictwa, znani i mniej znani reprezentowani przez nas artyści profesjonalna technika, a także firmy które dla nas i dla Państwa zaoferują dodatkowe, niesamowite atrakcje!!!

Metro Promotion - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Paderewskiego 40
Organizacja eventu od a do z. Zapraszamy do naszych działów. event.metro-promotion.pl fun.metro-promotion.pl beuty.metro-promotion.pl techniks.metro-promotion.pl
Metro Promotion to firma z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozrywki i kompleksowej organizacji imprez. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do współpracy.

Studio Technika - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Sienkiewicza
Studio Technika posiada: zadaszone sceny, nagłośnienie JBL VERTEC, JBL SRX, JBL VRX; oświetlenia koncertowe i architektoniczne, płoty ogrodzeniowe; namioty i hale na garderoby; agregaty prądotwórcze.
Studio Technika powstała w 2001r w Płońsku. Studio Technika to firma zajmująca się profesjonalnie kompleksową oprawą imprez i koncertów.STUDIO Technika działa na terenie całego kraju. Oferta Studio Technika skierowana jest do samorządów, firm i instytucji oraz agencji artystycznych i koncertowych.

Knock Knock Talents - International Management - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Chełmska 21, piętro I, pokój 123
Twórcy filmowi - operatorzy, reżyserzy, kompozytorzy, wizażyści, kostiumografowie
Knock, Knock Talents to profesjonalna, nowoczesna agencja impresaryjna. Znamy swoją wartość, teraz chcemy poznać Twoją. Działamy sprawnie, fachowo i skutecznie. Podstawową cechą naszej firmy jest dobór artystów: nie kolekcjonujemy talentów. Starannie je wybieramy, by współpracować z najlepszymi artystami oraz by dokładnie znać ich umiejętności. Dzięki temu możemy je wspólnie wykorzystać w pracy twórczej. Zrzeszamy ludzi z pasją, ambitnych i odważnych, którzy chcą sprawdzić się w pracy na najwyższym poziomie. Razem z nimi staramy się zapewnić najwyższe standardy naszych usług. Działamy na rynku polskim i światowym, przy produkcji filmów fabularnych, telewizyjnych i reklamowych. Naszym współpracownikom pomagamy dopasować ambicje artystyczne i zawodowe do potrzeb współczesnego rynku produkcji reklamowej, fabularnej i serialowej. Znamy oczekiwania klientów, założenia agencji reklamowych, realia telewizji i potrzeby domów produkcyjnych. Pomożemy znaleźć i wypracować wspólny język artystów i producentów, tak aby współpraca przebiegała sprawnie i z wzajemnym zrozumieniem. Knock Knock Talents - dobrze znamy się na swojej pracy i dobrze znamy naszych klientów. Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy.

Astonick-Art - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Kulczyńskiego 24
1. Grafika - system wizualizacji firmy: - loga - wizytówki - papier firmowy - broszury, foldery - gadżety reklamowe - projekty graficzne stron www - zaproszenia, dyplomy - plakaty, billboardy reklamowe - okładki książek i płyt 2. Fotografia - sesje fotograficzne - fotografia artystyczna - fotografia reklamowa - reportaże fotograficzne 3. Malarstwo i rysunek
Astonick-Art to studio artystyczne, gdzie różne dziedziny sztuki łączą się, przenikają i wzajemnie sie uzupełniając, stanowią o jego niepowtarzalności. Astonick-Art oferuje bogaty wybór usług graficznych i kładąc nacisk na jakość artystyczną projektów, wychodzi klientowi na przeciw.

Good Music Productions - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Łyżwiarska 12/1
W swoim bogatym dorobku Good Music Productions może poszczycić się organizacją takich festiwali jak Pilsner Urquell Perspective, Free Form Festival, Francophonic Festiwal czy Summer of Music; koncertów takich gwiazd jak: Erykah Badu, Iggy Pop & The Stooges, Jill Scott, Angie Stone, AYO, Kelis, Suzan Vega, Macy Gray, Gotan Project, Vaya Con Dios, Roisin Murphy / Moloko, Pet Shop Boys, Daft Punk, Bebel Gilberto, Nouvelle Vague, Marianne Faithfull, Tanita Tikaram, Marillion, Stereo Mc?s, The Brand New Heavies, Pink Martini, SKYE, Telepopmusik, Incognito, Ian Brown, Thievery Corporation, De Phazz, Qeens of the Stone Age, Archive, Us 3, Cinematic Orchestra, Hooverphonic, Herbaliser, Nicola Conte, Jose Gonzalez, Lura, Coldcut, Peaches, Gordon Haskell, The Matthew Herbert Big Band, Clawfinger, Richard Galliano i Michel Portal, Planet Funk, Rachid Taha, Gabin, D?Sound, Roots Manuva; Realizowaliśmy wiele projektów i tras klubowych m.in. MTV Excite Nights, Heineken Music - Green Zone, Samsung in the house, Gatecrasher czy Heineken Music Thirst. Realizowaliśmy koncert i projekty muzyczne wspólnie oraz na zamówienie między innymi dla: miasta Kraków, Wrocław, Lublin. a także: Ambasady Francji, Instytutu Francuskiego, British Councili, Ambasady Niemiec, Austriackiego Forum Kultury. Nasi artyści występowali na takich festiwalach jak Wrocław Non Stop, Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Festiwalu Dialogu Czterech Kultur w Łodzi, Bielskiej Zadymki Jazzowej, Festiwal UK 21 w Krakowie i Łodzi. Nasi artyści uświetnili takie imprezy jak: 15-Lecie Twojego Stylu, Pierwsze Urodziny Dziennika, 15-Lecie AMS, Samochód Roku Playboy?a, Twój Styl - Doskonałość Roku, Twój Styl - Doskonałość Mody, Twój Styl - Doskonałość Urody, 2 edycje Taktownia TVN, Red Bull Monstairs i 2 edycje Red Bull Music Academy i wiele wiele innych.
Obecnie Agencja Good Music Productions to dynamiczny i kreatywny zespół ludzi co pozwala na kompleksową i profesjonalną działalność na wielu obszarach m.in.: festiwale z udziałem gwiazd zagranicznych i polskich, koncerty artystów zagranicznych i polskich, wydarzenia klubowe, eventy i imprezy promocyjne, imprezy typu corporate events. Agencja na stałe współpracuje z wieloma agencjami bookingowymi, menadżmentami artystów zagranicznych i polskich, designerami i studiami graficznymi, producentami, przedstawicielami mediów, itd.

ArteSur Produccion - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Hoża 43/49 m. 73
- promocja kultury latynoamerykańskiej w Polsce - organizowanie imprez latynoskich - kursy tańca - koncerty - występy zespołów folklorystycznych z Ameryki Południowej
Firma powstała w 2001 roku, z siedzibą w Warszawie. Działa na terenie całej Polski w zależności od potrzeb klienta. Oferta skierowana jest do firm oraz indywidualnych klientów. Wyróżnia nas profesjonalizm i doświadczenie.

Anseba Music Agency - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Tamka 34
- zespoły muzyczne, DJs - konferansjerzy - nagłośnienie - oświetlenie
Firma powstała w 1990 roku. Siedziba mieści się w Warszawie. Anseba obsługuje klientów z całej Polski zapewniając profesjonalną oprawę artystyczną, muzyczną. Firma zapewnia oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Sierpc
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Ciechan
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Żelechów
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Grodzisk Mazowiecki
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Wołomin
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Białobrzegi
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Brwin
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Mogielnica
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Siedlce
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Ostr
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Warszawa