GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Dolnośląskie

Województwo Dolnośląskie
Menu
Gdzie kupić > > Agencje artystyczne

Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Województwo Dolnośląskie

Akcja Dekoracja - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Grodzka 43A/15
Profesjonalne dekoracje na najwyższym poziomie. Realne ceny. Chętnie wysłuchamy Państwa życzeń.
Agencja Artystyczna Akcja Dekoracja. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, przede wszystkim Głogów i okolice. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

AN Najma - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Z. Krasińskiego 15a/2
- profesjonalne pokazy tańca orientalnego na imprezach okolicznościowych - taniec brzucha na wszystkich poziomach - kursy latino solo, salsy solo, zumby, party dance, taniec ślubny/pierwszy taniec - grupy choreograficzne i występowe - niezapomniane wieczory panieńskie
Szkoła działa prężnie od 2009 roku proponując swoim klientom zajęcia z różnych technik tanecznych na najwyższym poziomie w przepięknych, odnowionych wnętrzach starej kamienicy w centrum Wrocławia. Od rozpoczęcia działalności największy nacisk kładziemy na wysoki poziom zajęć pod względem metodycznym oraz tworzenie społeczności wszystkich osób kochających taniec. Małe grupy gwarantują indywidualne podejście do klienta a duża ilość imprez i eventów proponowanych przez szkołę umożliwia kursantom poznanie nowych przyjaciół i wspólne dzielenie pasji tanecznych. Przekonajcie się sami!

Fundacja Wspierania Kultury Ruchu Ocelot - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » pl. Reymonta 5
pokazy akrobatyczne
OCELOT to legendarna grupa artystów-akrobatów, występująca przed międzynarodową publicznością na całym świecie oraz na największych imprezach w Polsce. Multimedialne widowiska OCELOTA stanowią efektowne i artystycznie wartościowe połączenie sportu, akrobatyki, tańca i pantomimy. Ukazują piękno, harmonię i niesamowite możliwości ludzkiego ciała. Dla artystów OCELOTA ludzkie ciało i sprawność fizyczna są środkami wyrazu artystycznego. Członkowie OCELOTA udowadniają, jak dzięki pasji, zaangażowaniu i treningowi - można przekraczać granice ludzkiego ciała i wytrzymałości fizycznej. Podczas widowisk OCELOTA widzowie odczuwają zachwyt, podziw oraz zastrzyk adrenaliny.

AN Najma - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Z. Krasińskiego 15a/2
- profesjonalne pokazy tańca orientalnego na imprezach okolicznościowych - taniec brzucha na wszystkich poziomach - kursy latino solo, salsy solo, zumby, party dance, taniec ślubny/pierwszy taniec - grupy choreograficzne i występowe - niezapomniane wieczory panieńskie
Szkoła działa prężnie od 2009 roku proponując swoim klientom zajęcia z różnych technik tanecznych na najwyższym poziomie w przepięknych, odnowionych wnętrzach starej kamienicy w centrum Wrocławia. Od rozpoczęcia działalności największy nacisk kładziemy na wysoki poziom zajęć pod względem metodycznym oraz tworzenie społeczności wszystkich osób kochających taniec. Małe grupy gwarantują indywidualne podejście do klienta a duża ilość imprez i eventów proponowanych przez szkołę umożliwia kursantom poznanie nowych przyjaciół i wspólne dzielenie pasji tanecznych. Przekonajcie się sami!

Diverso - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Krasińskiego 29
Przygotowujemy i organizujemy następujące wydarzenia: - imprezy integracyjne i typu team building - imprezy dla klientów - szkolenia i konferencje - imprezy okolicznościowe - imprezy tematyczne - akcje promocyjne i sponsoringowe - imprezy artystyczne i sportowe - targi - imprezy dla najmłodszych
Nasz firma specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu i realizacji wszelkiego rodzaju imprez. Oferujemy poprowadzenie dowolnego wydarzenia, począwszy od koncepcji poprzez wybranie odpowiedniego miejsca, cateringu, programu artystycznego, wykonawców, oprawy graficznej, scenografii, nagłośnienia i oświetlenia, aż po samą realizację, dokumentację i podsumowanie spotkania. Współpracujemy z najlepszymi artystami: aktorami, konferansjerami, kabaretami, zespołami muzycznymi. Posiadamy preferencyjne warunki w hotelach i restauracjach na terenie całej Polski. Dysponujemy grupa wyszkolonych animatorów i profesjonalnym zapleczem technicznym.

SoundSpace - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Energetyczna 10a

Studio Fotograficzne Paweł Gepert - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Plac Zgody 7/1A
Nasza oferta: - fotografia reklamowa - fotografia katalogowa - fotografia produktów - fotografia mody - fotografia architektury i wnętrz - fotografia dzieł sztuki - fotografia portretowa - fotografia okolicznościowa - reprodukcje fotograficzne - dokumentacja fotograficzna
Zajmujemy się organizacją, realizacją i postprodukcją sesji fotograficznych. Wszechstronnie i skutecznie realizujemy zlecenia dla najbardziej wymagających klientów. Pracujemy w studio, w plenerze oraz na życzenie klienta w każdej innej lokalizacji. Fotografujemy dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

Klan Grus - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Bałuckiego 3/1
Grupa cyrkowa prezentująca zdumiewające show oparte o występy żonglerskie, iluzjonistyczne, akrobatyczne i taneczne. Szczegółowa oferta z cennikiem zostanie przesłana e-mailem.
Klan Grus - to pasja, którą jest sztuka cyrkowa, pokazujemy tu nowe oblicze cyrku, Doświadczenie w pracy na scenie pozwoliło na udoskonalenie naszych występów, aby dostarczyć widzowi, odbiorcy radość na co dzień. Naszą tajemnicą jest różnorodność, bez udziału zwierząt prezentujemy szeroką paletę barw cyrku - żonglerka, iluzja, akrobatyka, taniec z ogniem to tylko część naszych propozycji. Częścią zespołu jest iluzjonista Pan Ząbek, znany Polakom z półfinału programu Mam Talent. Zapraszamy na nasze strony internetowe: http://www.klangrus.pl http://www.panzabek.pl

AnQa Sp. z o.o. - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Długa 11/13
Organizujemy i realizujemy konferencje, spotkania grup zagranicznych, imprezy integracyjne, bankiety, bale, jubileusze, festyny, pikniki, imprezy dla dzieci.
Jesteśmy agencją artystyczną działającą od roku 1999. Tworzymy i realizujemy szczególne wydarzenia w firmach, starając się spełniać oczekiwania i marzenia naszych klientów. Zapraszając do współpracy, pragniemy podzielić się naszym doświadczeniem, pomysłami, sposobem działania, który pozwala na spokojną realizację nawet najbardziej nietypowych projektów. Zapewniając różnorodne atrakcje, sprzęt techniczny, catering, miejsce, dekorację, zaplanujemy i zrealizujemy takie imprezy jak: - konferencje i spotkania grup zagranicznych, - imprezy integracyjne, - bankiety, bale, jubileusze, - festyny i pikniki, - imprezy dla dzieci.

Marimal - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Dwa Światy 36 / 1B
Nauka śpiewu i gry na instrumentach klawiszowych. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pomoże Ci spełnić marzenia. Oferta skierowana do osób kochających muzykę, lubiących śpiewać, chcących zostać w przyszłości piosenkarką / piosenkarzem.
Studio muzyczne "Marimal" mieści się w Bielanach Wrocławskich - bezpośredni dojazd MPK. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież. Zajmujemy się nauką śpiewu rozrywkowego, klasycznego, sztuką szeroko pojętej interpretacji piosenki, nauką gry na instrumentach klawiszowych oraz pracą z mikrofonem. Zajęcia prowadzone są indywidualne, dzięki czemu możemy skupić się na każdym uczniu z osobna.

Meetpoint - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Drzewieckiego 10/23
Meetpoint specjalizuje się w organizacji i obsłudze wydarzeń, których sukces ma dla Państwa kluczowe znaczenie. Organizujemy imprezy firmowe, konferencje, kongresy, imprezy integracyjne, wydarzenia promocyjne, bale i bankiety. Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.
Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem gotowi podzielić się z Państwem swoimi doświadczeniami, pomysłami oraz pasjami. Nasz profesjonalizm wynika m.in. z doświadczenia zawodowego, zdobytego w pracy dla największej sieci hoteli w Polsce, oraz w pracy dla jednego z najlepszych hoteli we Wrocławiu. Dzięki temu mogliśmy poznać pytania i wątpliwości klientów jakie pojawiają się przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń firmowych, począwszy od małego szkolenia a skończywszy na dużej imprezie masowej. Pragniemy zaproponować Państwu naszą pomoc w przygotowaniu i realizacji tychże spotkań.

Agencja Artystyczna Niewidzialni - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Białowieska 13
Zajmujemy się kompleksową organizacją - imprez plenerowych, - pikników firmowych, - organizacją uroczystości weselnych, - oprawą nagłośnieniową oraz oświetleniową konferencji szkoleń firmowych, - projekcje multimedialne. Posiadamy wyposarzenie cateringowe: - zestawy stołów wraz z ławkami na 200 osób, - chale namiotową, - scenę modułową w zależności od potrzeb zamawiającego. Opracowujemy dla naszego klienta scenariusz oraz program artystyczny jak dobór atrakcji. Atrakcje dla dzieci: - wata cukrowa, - zamek dmuchany, - basen z kulkami, - gry i automaty edukacyjno rozrywkowe. Dla rodzin wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, odpowiednie dobranie zespołu muzycznego lub gwiazdy do uświetnienia wieczoru koncertem. Zapewniamy - sanitariaty, - obsługę medyczną, - obsługę gastronomiczną. Gastronomia oparta jest na - wspólnym gryllowaniu, - bigos myśliwski, - grochówka z wkładką, - fastfood, - napoje bez alkocholowe, - rolbar z ustaloną marką piwa dla dorosłych. Działalność nasza jest skierowana dla każdego klienta i w każdym miejscu w kraju. Zapraszamy wszystkich do nawiązania współpracy.
Nasza agencja w obecnej formie istnieje od 2010 r. Jednak od 1992 R. działaliśmy jako zespół muzyczny świadczący usługi muzyczne i konferansjerskie na terenie kraju. Jesteśmy firmą wystawiającą faktury VAT.

Abilit - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Dabrowskiego 50/2
- pokazy artystyczna `taniec z ogniem` na każdą firmową imprezę - pokaz z ogniem w pomieszczeniu lub na zewnątrz - pokazy z neonami - neonshow w pomieszczeniach - prowadzenie szkoleń i warsztatów żonglerskich - sprzedaż sprzetów żonglerskich - projektowanie stron www - promowanie stron www
Abilit isnieje od 2005 roku. Działamy na terenie całej Polski i nietylko. Zajmujemy się pokazami atrystycznymi `taniez z ogniem`, które kierujemy głównie na imprezy firmowe i inne imprezy okolicznościowe. Ogień to nasza pasja. Mamy już ponad 60 pokazów w kraju i za granicą. Prowadzimy również sklep z artykułami żonglerskimi (crazytoys.pl). Dystrybuujemy produkty największych producentów żonglerskich. Ponadto projektujemy i promujemy strony www.

Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Województwo Dolnośląskie
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w G
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Jelcz-Laskowice
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Lubawka
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Złotoryja
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Kamienna G
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Głuszyca
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Niemcza
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Wałbrzych
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Twardog
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Wąsosz