GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Dolnośląskie

Województwo Dolnośląskie
Menu
Gdzie kupić > > Agencje artystyczne

Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Województwo Dolnośląskie

FHU Happy Day System - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Armii Krajowej 2528
- animacje - imprezy firmowe - imprezy integracyjne - eventy - festyny - wesołe miasteczko
Firma istnieje od 1999 r zajmuje się organizacją imprez firmowych,festynów plenerowych dla dzieci i dorosłych. Działamy na terenie całego Kraju. w ofercie wiele ciekawych i unikalnych urządzeń rekreacyjnych między innymi zjeżdżalnie, zamki dmuchane, animacje.

SoundSpace - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Energetyczna 10a

SoundSpace - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Energetyczna 10a

Diverso - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Krasińskiego 29
Przygotowujemy i organizujemy następujące wydarzenia: - imprezy integracyjne i typu team building - imprezy dla klientów - szkolenia i konferencje - imprezy okolicznościowe - imprezy tematyczne - akcje promocyjne i sponsoringowe - imprezy artystyczne i sportowe - targi - imprezy dla najmłodszych
Nasz firma specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu i realizacji wszelkiego rodzaju imprez. Oferujemy poprowadzenie dowolnego wydarzenia, począwszy od koncepcji poprzez wybranie odpowiedniego miejsca, cateringu, programu artystycznego, wykonawców, oprawy graficznej, scenografii, nagłośnienia i oświetlenia, aż po samą realizację, dokumentację i podsumowanie spotkania. Współpracujemy z najlepszymi artystami: aktorami, konferansjerami, kabaretami, zespołami muzycznymi. Posiadamy preferencyjne warunki w hotelach i restauracjach na terenie całej Polski. Dysponujemy grupa wyszkolonych animatorów i profesjonalnym zapleczem technicznym.

AN Najma - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Z. Krasińskiego 15a/2
- profesjonalne pokazy tańca orientalnego na imprezach okolicznościowych - taniec brzucha na wszystkich poziomach - kursy latino solo, salsy solo, zumby, party dance, taniec ślubny/pierwszy taniec - grupy choreograficzne i występowe - niezapomniane wieczory panieńskie
Szkoła działa prężnie od 2009 roku proponując swoim klientom zajęcia z różnych technik tanecznych na najwyższym poziomie w przepięknych, odnowionych wnętrzach starej kamienicy w centrum Wrocławia. Od rozpoczęcia działalności największy nacisk kładziemy na wysoki poziom zajęć pod względem metodycznym oraz tworzenie społeczności wszystkich osób kochających taniec. Małe grupy gwarantują indywidualne podejście do klienta a duża ilość imprez i eventów proponowanych przez szkołę umożliwia kursantom poznanie nowych przyjaciół i wspólne dzielenie pasji tanecznych. Przekonajcie się sami!

Abilit - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Dabrowskiego 50/2
- pokazy artystyczna `taniec z ogniem` na każdą firmową imprezę - pokaz z ogniem w pomieszczeniu lub na zewnątrz - pokazy z neonami - neonshow w pomieszczeniach - prowadzenie szkoleń i warsztatów żonglerskich - sprzedaż sprzetów żonglerskich - projektowanie stron www - promowanie stron www
Abilit isnieje od 2005 roku. Działamy na terenie całej Polski i nietylko. Zajmujemy się pokazami atrystycznymi `taniez z ogniem`, które kierujemy głównie na imprezy firmowe i inne imprezy okolicznościowe. Ogień to nasza pasja. Mamy już ponad 60 pokazów w kraju i za granicą. Prowadzimy również sklep z artykułami żonglerskimi (crazytoys.pl). Dystrybuujemy produkty największych producentów żonglerskich. Ponadto projektujemy i promujemy strony www.

Agencja Artystyczna Niewidzialni - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Białowieska 13
Zajmujemy się kompleksową organizacją - imprez plenerowych, - pikników firmowych, - organizacją uroczystości weselnych, - oprawą nagłośnieniową oraz oświetleniową konferencji szkoleń firmowych, - projekcje multimedialne. Posiadamy wyposarzenie cateringowe: - zestawy stołów wraz z ławkami na 200 osób, - chale namiotową, - scenę modułową w zależności od potrzeb zamawiającego. Opracowujemy dla naszego klienta scenariusz oraz program artystyczny jak dobór atrakcji. Atrakcje dla dzieci: - wata cukrowa, - zamek dmuchany, - basen z kulkami, - gry i automaty edukacyjno rozrywkowe. Dla rodzin wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, odpowiednie dobranie zespołu muzycznego lub gwiazdy do uświetnienia wieczoru koncertem. Zapewniamy - sanitariaty, - obsługę medyczną, - obsługę gastronomiczną. Gastronomia oparta jest na - wspólnym gryllowaniu, - bigos myśliwski, - grochówka z wkładką, - fastfood, - napoje bez alkocholowe, - rolbar z ustaloną marką piwa dla dorosłych. Działalność nasza jest skierowana dla każdego klienta i w każdym miejscu w kraju. Zapraszamy wszystkich do nawiązania współpracy.
Nasza agencja w obecnej formie istnieje od 2010 r. Jednak od 1992 R. działaliśmy jako zespół muzyczny świadczący usługi muzyczne i konferansjerskie na terenie kraju. Jesteśmy firmą wystawiającą faktury VAT.

Meetpoint - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Drzewieckiego 10/23
Meetpoint specjalizuje się w organizacji i obsłudze wydarzeń, których sukces ma dla Państwa kluczowe znaczenie. Organizujemy imprezy firmowe, konferencje, kongresy, imprezy integracyjne, wydarzenia promocyjne, bale i bankiety. Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.
Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem gotowi podzielić się z Państwem swoimi doświadczeniami, pomysłami oraz pasjami. Nasz profesjonalizm wynika m.in. z doświadczenia zawodowego, zdobytego w pracy dla największej sieci hoteli w Polsce, oraz w pracy dla jednego z najlepszych hoteli we Wrocławiu. Dzięki temu mogliśmy poznać pytania i wątpliwości klientów jakie pojawiają się przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń firmowych, począwszy od małego szkolenia a skończywszy na dużej imprezie masowej. Pragniemy zaproponować Państwu naszą pomoc w przygotowaniu i realizacji tychże spotkań.

FHU Happy Day System - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Armii Krajowej 2528
- animacje - imprezy firmowe - imprezy integracyjne - eventy - festyny - wesołe miasteczko
Firma istnieje od 1999 r zajmuje się organizacją imprez firmowych,festynów plenerowych dla dzieci i dorosłych. Działamy na terenie całego Kraju. w ofercie wiele ciekawych i unikalnych urządzeń rekreacyjnych między innymi zjeżdżalnie, zamki dmuchane, animacje.

Fundacja Wspierania Kultury Ruchu Ocelot - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » pl. Reymonta 5
pokazy akrobatyczne
OCELOT to legendarna grupa artystów-akrobatów, występująca przed międzynarodową publicznością na całym świecie oraz na największych imprezach w Polsce. Multimedialne widowiska OCELOTA stanowią efektowne i artystycznie wartościowe połączenie sportu, akrobatyki, tańca i pantomimy. Ukazują piękno, harmonię i niesamowite możliwości ludzkiego ciała. Dla artystów OCELOTA ludzkie ciało i sprawność fizyczna są środkami wyrazu artystycznego. Członkowie OCELOTA udowadniają, jak dzięki pasji, zaangażowaniu i treningowi - można przekraczać granice ludzkiego ciała i wytrzymałości fizycznej. Podczas widowisk OCELOTA widzowie odczuwają zachwyt, podziw oraz zastrzyk adrenaliny.

Akcja Dekoracja - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Grodzka 43A/15
Profesjonalne dekoracje na najwyższym poziomie. Realne ceny. Chętnie wysłuchamy Państwa życzeń.
Agencja Artystyczna Akcja Dekoracja. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, przede wszystkim Głogów i okolice. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Klan Grus - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Bałuckiego 3/1
Grupa cyrkowa prezentująca zdumiewające show oparte o występy żonglerskie, iluzjonistyczne, akrobatyczne i taneczne. Szczegółowa oferta z cennikiem zostanie przesłana e-mailem.
Klan Grus - to pasja, którą jest sztuka cyrkowa, pokazujemy tu nowe oblicze cyrku, Doświadczenie w pracy na scenie pozwoliło na udoskonalenie naszych występów, aby dostarczyć widzowi, odbiorcy radość na co dzień. Naszą tajemnicą jest różnorodność, bez udziału zwierząt prezentujemy szeroką paletę barw cyrku - żonglerka, iluzja, akrobatyka, taniec z ogniem to tylko część naszych propozycji. Częścią zespołu jest iluzjonista Pan Ząbek, znany Polakom z półfinału programu Mam Talent. Zapraszamy na nasze strony internetowe: http://www.klangrus.pl http://www.panzabek.pl

Marimal - Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Dwa Światy 36 / 1B
Nauka śpiewu i gry na instrumentach klawiszowych. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pomoże Ci spełnić marzenia. Oferta skierowana do osób kochających muzykę, lubiących śpiewać, chcących zostać w przyszłości piosenkarką / piosenkarzem.
Studio muzyczne "Marimal" mieści się w Bielanach Wrocławskich - bezpośredni dojazd MPK. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież. Zajmujemy się nauką śpiewu rozrywkowego, klasycznego, sztuką szeroko pojętej interpretacji piosenki, nauką gry na instrumentach klawiszowych oraz pracą z mikrofonem. Zajęcia prowadzone są indywidualne, dzięki czemu możemy skupić się na każdym uczniu z osobna.

Gdzie mieszczą się agencje artystyczne » Województwo Dolnośląskie
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Chojn
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Dzierżoniów
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Radk
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Syc
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Jawor
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Polkowice
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Wleń
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Kamienna G
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Świerzawa
Gdzie mieszczą się agencje artystyczne w Strzelin