GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Dolnośląskie

Województwo Dolnośląskie
Menu
Gdzie kupić > > Audyty, certyfikaty energetyczne

Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Województwo Dolnośląskie

AZ TERMO-EFEKT - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Litomska 22
Firma AZ TERMO-EFEKT świadczy usługi: - pomiarów termowizyjnych w zakładach przemysłowych-(pomoc służbom utrzymania ruchu) i innych-diagnoza urządzeń elektro-energetycznych i mechanicznych, izolacji pieców przemysłowych (komorowych, topielnych, elektrycznych), izolacji suszarni, przebiegu sieci ciepłowniczej - badania izolacyjności ścian magazynów chłodniczych oraz chłodni samochodowych - stałych umów konserwacyjnych-termowizyjnych (profilaktyka)-okresowe przeglądy budynków, maszyn, urządzeń elektro-energetycznych - pomiarów i badań termowizyjnych w budownictwie-w mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych, przemysłowych, diagnostyki miejsc strat ciepła i złej izolacji, pomieszczeń klimatyzowanych (w lecie), pokazanie obszarów zawilgoceń przegród i występowania grzybów, badanie zawilgocenia dachów - kontrola termowizyjna zakończenia prac budowlanych i w czasie ich trwania -POGOTOWIE TERMOWIZYJNE?- natychmiastowy przyjazd np. w przypadku awarii instalacji ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania, instalacji ogrzewania podłogowego - sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków i mieszkań - audytu wstępnego Sprawdzimy, gdzie uciekają twoje pieniądze razem z ciepłem. Wykonujemy prace we Wrocławiu i na terenie całego kraju. Ubezpieczenie 25 000 euro. Oferujemy przyjazne ceny usług! email: info@termo-efekt.pl
Firma AZ TERMO-EFEKT powstała w 2010 roku. Obszar jej działania to głównie Wrocław i woj. dolnośląskie jak i cała Polska. Zajmuje się usługami termowizyjnymi w budownictwie i w przemyśle oraz wykonywaniem certyfikatów i audytów energetycznych w budownictwie. Ofertę kierujemy do inwestorów prywatnych, Społdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, Deweloperów, Biur Nieruchomości, zakładów przemysłowych i innych, Samorządów Wojewódzkich, Powiatowych, Gminnych i każdego kto potrzebuje tego typu usług.

Selva Pracownia Architektury Krajobrazu - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Szwedzka 3
1) wycinka drzew Wrocław 2) inwentaryzacje dendrologiczne 3) projektowanie zieleni
Pracownia Architektury Krajobrazu Selva, z siedzibą we Wrocławiu, zajmuje się wybranymi zagadnieniami z zakresu architektury krajobrazu. Specjalizujemy się w projektowaniu zieleni, jej pielęgnacji, wycince drzew oraz wykonawstwie terenów zielonych. Wykonujemy także inwentaryzacje dendrologiczne, operaty dendrologiczne i opinie dotyczące stanu fitosanitarnego drzew. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

A-Z(one)+...GROUP - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Zatorska 51
W naszej pracowni wykonywane są wielobranżowe projekty architektoniczne, studia i analizy z zakresu planowania przestrzennego i urbanistyki, plany zagospodarowania przestrzennego, rozwiązania dotyczące małej architektury i ogrodów, aranżacje wnętrz oraz projekty form przemysłowych. Projekty prowadzone są kompleksowo od fazy wstępnej poprzez koncepcję, opracowania techniczne aż do nadzoru autorskiego. Wszystkie propozycje mają indywidualny charakter oraz są realizowane z równą troską o każdy detal. Są one kreowane z naciskiem na wysokie walory użytkowe, techniczne jak i estetyczne. Poza tym już w samym założeniu muszą być przyjazne użytkownikom i środowisku. W ostatnim czasie Autorska Strefa Projektowa poszerzyła zakres swoich usług. Obok prowadzenia całego procesu inwestycyjnego proponujemy naszemu klientowi również doradztwo inwestycyjne, wyszukiwanie terenów pod daną inwestycje oraz zapewniamy fachową ekipę remontowo-budowlaną dającą gwarancję realizacji naszych pomysłów.
Zespół A-Z(one)+...GROUP zdobywał swoje doświadczenie w Polsce, Irlandii i USA oraz wykonywał projekty z uznanymi biurami z Niemiec, co pozwala na projektowanie w oparciu o standardy zarówno europejskie jak i amerykańskie. Poza tym warto podkreślić, że współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi branżystami i podwykonawcami, czego efektem są opracowania na najwyższym poziomie.

Selva Pracownia Architektury Krajobrazu - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Szwedzka 3
1) wycinka drzew Wrocław 2) inwentaryzacje dendrologiczne 3) projektowanie zieleni
Pracownia Architektury Krajobrazu Selva, z siedzibą we Wrocławiu, zajmuje się wybranymi zagadnieniami z zakresu architektury krajobrazu. Specjalizujemy się w projektowaniu zieleni, jej pielęgnacji, wycince drzew oraz wykonawstwie terenów zielonych. Wykonujemy także inwentaryzacje dendrologiczne, operaty dendrologiczne i opinie dotyczące stanu fitosanitarnego drzew. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Biuro Projektów Dom - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Trzebnicka 20
Pracownia architektoniczna oferuje projekty: - budynków jednorodzinnych - budynków wielorodzinnych - budynków użyteczności publicznej (budynki biurowe, handlowe, usługowe, służby zdrowia, sale gimnastyczne i sportowe oraz oświaty) - budynków przemysłowych: hale, warsztaty; - budynków rolniczych Ponadto świadczymy usługi w zakresie - adaptacji projektów gotowych - sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej - inwentaryzacji obiektów - przebudowy budynków istniejących - okresowych przeglądów technicznych - prowadzenia nadzorów autorskich i inwestorskich - pełnienia funkcji kierownika budowy i inspektora nadzoru - przygotowań formalno - prawnych inwestycji - uzyskania w imieniu Inwestora pozwolenia na budowę
Pracownia projektowa "DOM" powstała w 1995 r. w Wołowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku usług projektowych. Biuro oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego oraz prowadzenia inwestycji budowlanych. Ze względu na wielobranżowy charakter działalności biura, posiadamy stałych współpracowników branżowych. Nasi współpracownicy to osoby i firmy o długoletnim stażu w branży projektowo-budowlanej posiadające niezbędne uprawnienia do wykonywania reprezentowanych specjalności. Od 1995 r. w pracowni powstało wiele zrealizowanych inwestycji. Ich różnorodność świadczy o indywidualnym podejściu do każdego tematu.

Biuro Inżynierskie Bogumiła Bytnar - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Asnyka nr 1
- świadectwo energetyczne - termowizja - projekty budowlane - projekty gotowe - kosztorysy - doradztwo energetyczne - doradztwo techniczne - nadzór nad budową - renowacja zagrzybionych i zawilgoconych budynków
Nasza firma koncentruje swoje działania w zakresie kompleksowej obsługi w sektorze budowlanym, które stanowią najistotniejszy element naszej oferty w znacznym stopniu rozstrzygający o jej atrakcyjności dla potencjalnego klienta, poparte doświadczeniem wykwalifikowanych pracowników i blisko dwudziestoletnim funkcjonowaniem firmy na rynku budowlanym. Dążąc do najwyższego poziomu obsługi klienta zapewniamy opracowanie projektów budowlanych lub innych opracowań techniczno - ekonomicznych za pomocą specjalistycznych programów inżynierskich. Szczególny nacisk kładziemy na dokładność i rzetelność wykonywanych projektów budowlanych, co stwarza wyeliminowanie błędów przy realizowaniu budowy na poszczególnych jej etapach. Dysponujemy doświadczeniem przy projektowaniu obiektów budowlanych w budownictwie tradycyjnym, specjalizujemy się w konstrukcjach drewnianych, betonowych i murowych, a także posiadamy szeroką wiedzę techniczną dotyczącą chemii budowlanej, zagadnień cieplno - wilgotnościowych przegród budowlanych, a także ochrony obiektów budowlanych przed wilgocią i korozją biologiczną dzięki ukończonym kursom i studiom podyplomowym w zakresie termomodernizacji, audytingu i certyfikacji energetycznej budynków, mykologii budowlanej i wykorzystania termowizji w budownictwie. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej, jesteśmy wpisani przez Ministra Infrastruktury do rejestru osób uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, a także jesteśmy członkami Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa.

Parrot AD - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Armii Krajowej 6
Firma Parrot AD zajmuje się sprzedażą systemów okiennych i drzwi. Wykonujemy świadectwa energetyczne dla budynków i mieszkań. Ponadto firma ma w ofercie parapety, bramy garażowe, a także rolety i żaluzje producentów takich jak: Dako, Gerda, Velux, Pietrucha, Schweiker i Mirola.
Nasza firma działa od roku 2001 na terenie Wrocławia i okolic (województwa dolnośląskiego) realizując sprzedaż oraz montaż wysokiej jakości systemów okiennych i drzwiowych. W naszym biurze handlowym można liczyć na profesjonalną obsługę. Doświadczeni specjaliści służą doradztwem na każdym etapie inwestycji, poczynając od doboru i dostosowania odpowiednich okien do elewacji budynku i wnętrza pomieszczenia, a kończąc na profesjonalnym montażu przez wyspecjalizowaną grupę montażową.

AZ TERMO-EFEKT - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Litomska 22
Firma AZ TERMO-EFEKT świadczy usługi: - pomiarów termowizyjnych w zakładach przemysłowych-(pomoc służbom utrzymania ruchu) i innych-diagnoza urządzeń elektro-energetycznych i mechanicznych, izolacji pieców przemysłowych (komorowych, topielnych, elektrycznych), izolacji suszarni, przebiegu sieci ciepłowniczej - badania izolacyjności ścian magazynów chłodniczych oraz chłodni samochodowych - stałych umów konserwacyjnych-termowizyjnych (profilaktyka)-okresowe przeglądy budynków, maszyn, urządzeń elektro-energetycznych - pomiarów i badań termowizyjnych w budownictwie-w mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych, przemysłowych, diagnostyki miejsc strat ciepła i złej izolacji, pomieszczeń klimatyzowanych (w lecie), pokazanie obszarów zawilgoceń przegród i występowania grzybów, badanie zawilgocenia dachów - kontrola termowizyjna zakończenia prac budowlanych i w czasie ich trwania -POGOTOWIE TERMOWIZYJNE?- natychmiastowy przyjazd np. w przypadku awarii instalacji ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania, instalacji ogrzewania podłogowego - sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków i mieszkań - audytu wstępnego Sprawdzimy, gdzie uciekają twoje pieniądze razem z ciepłem. Wykonujemy prace we Wrocławiu i na terenie całego kraju. Ubezpieczenie 25 000 euro. Oferujemy przyjazne ceny usług! email: info@termo-efekt.pl
Firma AZ TERMO-EFEKT powstała w 2010 roku. Obszar jej działania to głównie Wrocław i woj. dolnośląskie jak i cała Polska. Zajmuje się usługami termowizyjnymi w budownictwie i w przemyśle oraz wykonywaniem certyfikatów i audytów energetycznych w budownictwie. Ofertę kierujemy do inwestorów prywatnych, Społdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, Deweloperów, Biur Nieruchomości, zakładów przemysłowych i innych, Samorządów Wojewódzkich, Powiatowych, Gminnych i każdego kto potrzebuje tego typu usług.

PHU "Domod" Honorata Pestrowicz - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Szymanowskiego 3a/2a
Nasza firma specjalizuje się głównie w zarządzaniu nieruchomościami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy wachlarz świadczonych przez nas usług zapewniając kompleksową obsługę w zakresie nieruchomości. Wykonując nasze usługi kierujemy się należytą starannością i przy zachowaniu rozsądnych cen gwarantujemy wysoką jakość. Usługi dodatkowe to: - świadectwa energetyczne - wycena nieruchomości - projekty budowlane różnych branż
PHU "Domod" działa na podstawie zezwolenia nr 6188 wydanego przez Urząd Gminy Jawor oraz licencji zawodowej zdobytej w pełnym 3 stopniowym postępowaniu kwalifikacyjnym organizowanym przez Ministerstwo Transportu i Budownictwa. Należymy do Dolnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów Nieruchomości "Doszan" zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

MPBG Budownictwo - Górnictwo - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Świdnica
Ofertę kierujemy dla przemysłu skalnego oraz budowlanego. Wdrażamy systemy jakości dla zakładów produkujących kruszywa, wyroby z kamienia naturalnego oraz inne materiały budowlane. Oferujemy szybkie wdrożenia wraz z certyfikacją systemu ZKP, a także szkolenia, audyty wewnętrzne oraz ocenę zgodności wyrobów budowlanych.
Oferujemy kompleksowe wdrożenie systemu ZKP, w tym: stworzenie dokumentacji, wdrożenie systemu, ocenę zgodności wyrobów budowlanych, szkolenia, audyt wewnętrzny. Całość prac realizuje od początku do końca nasz konsultant. Nie zlecamy wykonania części prac niedoświadczonym pracownikom. Przeprowadzamy wdrożenia gwarantujące bezproblemowe przejście audytu certyfikującego.

Nieruchomości Zawojscy - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Grota Roweckiego 8 B
Nasze Biuro proponuje usługi w zakresie: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Wycena nieruchomości Ustalanie i normowanie stanu prawnego nieruchomości Podział i scalanie nieruchomości Konsolidacja i restrukturyzacja zadłużeń konsumenckich i hipotecznych Kredyty hipoteczne i gotówkowe Usługi z zakresu reklamy i promocji nieruchomości Zastępstwo w licytacjach nieruchomości Organizacja licytacji nieruchomości Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków Audyty remontowe i termo modernizacyjne Kosztorysowanie robót budowlanych Wybrane produkty finansowe
Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami - Zawojscy Nieruchomości, jest firmą rodzinną z dużymi tradycjami w dziedzinie biznesu. Głównym celem firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, ponieważ jakość ma dla nas znaczenie. Dla tego oferta Naszego Biura jest kierowana głównie do osób, które cenią takie wartości jak: profesjonalizm, jakość, rzetelność, kompleksowość usługi. Nasze usługi są realizowane przez Pośredników, Rzeczoznawców, Geodetów, Audytorów, Budowlańców z doświadczeniem w zawodzie i rzetelną wiedzą. Współpracujemy z wieloma specjalistami z zakresu rynku nieruchomości, bankowości, geodezji i kartografii, bankowości, prawa itd. Wszystko to w trosce o naszych klientów. Specjalizujemy się także w zakresie termomodernizacji, audytów termo modernizacyjnych (z korzystnymi dopłatami) oraz świadectwach energetycznych (charakterystyka energetyczna budynku). Współpracujemy również z szeregiem biur nieruchomości na terenie woj. dolnośląskiego. Dzięki temu nasze możliwości w zakresie poszukiwania klienta lub nieruchomości są znacznie większe. Uważamy bowiem, że jest to dodatkowa korzyść dla naszych klientów. Zrzeszając specjalistów z wielu dziedzin, jesteśmy w stanie udzielić pomocy Klientom w trudnych i złożonych sprawach związanych z nieruchomościami. Dzięki naszej pomocy, klient może dokonać restrukturyzacji swojego zadłużenia lub dokonać likwidacji części majątku unikając egzekucji sądowej i komorniczej, co oznacza wymierne korzyści finansowe (można uchronić średnio 25% wartości likwidowanego majątku).

Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Województwo Dolnośląskie
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Nowa Ruda
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Siechnice
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Przemk
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Środa Śląska
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Ziębice
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Polkowice
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Bystrzyca Kłodzka
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Zgorzelec
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Dzierżoniów
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Wojciesz