GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Dolnośląskie

Województwo Dolnośląskie
Menu
Gdzie kupić > > Audyty, certyfikaty energetyczne

Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Województwo Dolnośląskie

PHU "Domod" Honorata Pestrowicz - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Szymanowskiego 3a/2a
Nasza firma specjalizuje się głównie w zarządzaniu nieruchomościami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy wachlarz świadczonych przez nas usług zapewniając kompleksową obsługę w zakresie nieruchomości. Wykonując nasze usługi kierujemy się należytą starannością i przy zachowaniu rozsądnych cen gwarantujemy wysoką jakość. Usługi dodatkowe to: - świadectwa energetyczne - wycena nieruchomości - projekty budowlane różnych branż
PHU "Domod" działa na podstawie zezwolenia nr 6188 wydanego przez Urząd Gminy Jawor oraz licencji zawodowej zdobytej w pełnym 3 stopniowym postępowaniu kwalifikacyjnym organizowanym przez Ministerstwo Transportu i Budownictwa. Należymy do Dolnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów Nieruchomości "Doszan" zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Parrot AD - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Armii Krajowej 6
Firma Parrot AD zajmuje się sprzedażą systemów okiennych i drzwi. Wykonujemy świadectwa energetyczne dla budynków i mieszkań. Ponadto firma ma w ofercie parapety, bramy garażowe, a także rolety i żaluzje producentów takich jak: Dako, Gerda, Velux, Pietrucha, Schweiker i Mirola.
Nasza firma działa od roku 2001 na terenie Wrocławia i okolic (województwa dolnośląskiego) realizując sprzedaż oraz montaż wysokiej jakości systemów okiennych i drzwiowych. W naszym biurze handlowym można liczyć na profesjonalną obsługę. Doświadczeni specjaliści służą doradztwem na każdym etapie inwestycji, poczynając od doboru i dostosowania odpowiednich okien do elewacji budynku i wnętrza pomieszczenia, a kończąc na profesjonalnym montażu przez wyspecjalizowaną grupę montażową.

A-Z(one)+...GROUP - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Zatorska 51
W naszej pracowni wykonywane są wielobranżowe projekty architektoniczne, studia i analizy z zakresu planowania przestrzennego i urbanistyki, plany zagospodarowania przestrzennego, rozwiązania dotyczące małej architektury i ogrodów, aranżacje wnętrz oraz projekty form przemysłowych. Projekty prowadzone są kompleksowo od fazy wstępnej poprzez koncepcję, opracowania techniczne aż do nadzoru autorskiego. Wszystkie propozycje mają indywidualny charakter oraz są realizowane z równą troską o każdy detal. Są one kreowane z naciskiem na wysokie walory użytkowe, techniczne jak i estetyczne. Poza tym już w samym założeniu muszą być przyjazne użytkownikom i środowisku. W ostatnim czasie Autorska Strefa Projektowa poszerzyła zakres swoich usług. Obok prowadzenia całego procesu inwestycyjnego proponujemy naszemu klientowi również doradztwo inwestycyjne, wyszukiwanie terenów pod daną inwestycje oraz zapewniamy fachową ekipę remontowo-budowlaną dającą gwarancję realizacji naszych pomysłów.
Zespół A-Z(one)+...GROUP zdobywał swoje doświadczenie w Polsce, Irlandii i USA oraz wykonywał projekty z uznanymi biurami z Niemiec, co pozwala na projektowanie w oparciu o standardy zarówno europejskie jak i amerykańskie. Poza tym warto podkreślić, że współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi branżystami i podwykonawcami, czego efektem są opracowania na najwyższym poziomie.

AZ TERMO-EFEKT - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Litomska 22
Firma AZ TERMO-EFEKT świadczy usługi: - pomiarów termowizyjnych w zakładach przemysłowych-(pomoc służbom utrzymania ruchu) i innych-diagnoza urządzeń elektro-energetycznych i mechanicznych, izolacji pieców przemysłowych (komorowych, topielnych, elektrycznych), izolacji suszarni, przebiegu sieci ciepłowniczej - badania izolacyjności ścian magazynów chłodniczych oraz chłodni samochodowych - stałych umów konserwacyjnych-termowizyjnych (profilaktyka)-okresowe przeglądy budynków, maszyn, urządzeń elektro-energetycznych - pomiarów i badań termowizyjnych w budownictwie-w mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych, przemysłowych, diagnostyki miejsc strat ciepła i złej izolacji, pomieszczeń klimatyzowanych (w lecie), pokazanie obszarów zawilgoceń przegród i występowania grzybów, badanie zawilgocenia dachów - kontrola termowizyjna zakończenia prac budowlanych i w czasie ich trwania -POGOTOWIE TERMOWIZYJNE?- natychmiastowy przyjazd np. w przypadku awarii instalacji ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania, instalacji ogrzewania podłogowego - sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków i mieszkań - audytu wstępnego Sprawdzimy, gdzie uciekają twoje pieniądze razem z ciepłem. Wykonujemy prace we Wrocławiu i na terenie całego kraju. Ubezpieczenie 25 000 euro. Oferujemy przyjazne ceny usług! email: info@termo-efekt.pl
Firma AZ TERMO-EFEKT powstała w 2010 roku. Obszar jej działania to głównie Wrocław i woj. dolnośląskie jak i cała Polska. Zajmuje się usługami termowizyjnymi w budownictwie i w przemyśle oraz wykonywaniem certyfikatów i audytów energetycznych w budownictwie. Ofertę kierujemy do inwestorów prywatnych, Społdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, Deweloperów, Biur Nieruchomości, zakładów przemysłowych i innych, Samorządów Wojewódzkich, Powiatowych, Gminnych i każdego kto potrzebuje tego typu usług.

Selva Pracownia Architektury Krajobrazu - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Szwedzka 3
1) wycinka drzew Wrocław 2) inwentaryzacje dendrologiczne 3) projektowanie zieleni
Pracownia Architektury Krajobrazu Selva, z siedzibą we Wrocławiu, zajmuje się wybranymi zagadnieniami z zakresu architektury krajobrazu. Specjalizujemy się w projektowaniu zieleni, jej pielęgnacji, wycince drzew oraz wykonawstwie terenów zielonych. Wykonujemy także inwentaryzacje dendrologiczne, operaty dendrologiczne i opinie dotyczące stanu fitosanitarnego drzew. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Parrot AD - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Armii Krajowej 6
Firma Parrot AD zajmuje się sprzedażą systemów okiennych i drzwi. Wykonujemy świadectwa energetyczne dla budynków i mieszkań. Ponadto firma ma w ofercie parapety, bramy garażowe, a także rolety i żaluzje producentów takich jak: Dako, Gerda, Velux, Pietrucha, Schweiker i Mirola.
Nasza firma działa od roku 2001 na terenie Wrocławia i okolic (województwa dolnośląskiego) realizując sprzedaż oraz montaż wysokiej jakości systemów okiennych i drzwiowych. W naszym biurze handlowym można liczyć na profesjonalną obsługę. Doświadczeni specjaliści służą doradztwem na każdym etapie inwestycji, poczynając od doboru i dostosowania odpowiednich okien do elewacji budynku i wnętrza pomieszczenia, a kończąc na profesjonalnym montażu przez wyspecjalizowaną grupę montażową.

Termocert - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Nowogródzka 12A
certyfikaty energetyczny
Świadczymy usługi w zakresie wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, doradztwa energetycznego, doradztwa z zakresu stosowania procedur ustawy Prawo zamówień publicznych oraz wdrażania procedur z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszając do współpracy, gwarantujemy krótkie terminy realizacji, przystępne ceny, profesjonalne wykonanie. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Kontakt: tel: 885 243 771 e-mail: kontakt@termocert.pl http://www.termocert.pl

MPBG Budownictwo - Górnictwo - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Świdnica
Ofertę kierujemy dla przemysłu skalnego oraz budowlanego. Wdrażamy systemy jakości dla zakładów produkujących kruszywa, wyroby z kamienia naturalnego oraz inne materiały budowlane. Oferujemy szybkie wdrożenia wraz z certyfikacją systemu ZKP, a także szkolenia, audyty wewnętrzne oraz ocenę zgodności wyrobów budowlanych.
Oferujemy kompleksowe wdrożenie systemu ZKP, w tym: stworzenie dokumentacji, wdrożenie systemu, ocenę zgodności wyrobów budowlanych, szkolenia, audyt wewnętrzny. Całość prac realizuje od początku do końca nasz konsultant. Nie zlecamy wykonania części prac niedoświadczonym pracownikom. Przeprowadzamy wdrożenia gwarantujące bezproblemowe przejście audytu certyfikującego.

Biuro Projektów Dom - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Trzebnicka 20
Pracownia architektoniczna oferuje projekty: - budynków jednorodzinnych - budynków wielorodzinnych - budynków użyteczności publicznej (budynki biurowe, handlowe, usługowe, służby zdrowia, sale gimnastyczne i sportowe oraz oświaty) - budynków przemysłowych: hale, warsztaty; - budynków rolniczych Ponadto świadczymy usługi w zakresie - adaptacji projektów gotowych - sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej - inwentaryzacji obiektów - przebudowy budynków istniejących - okresowych przeglądów technicznych - prowadzenia nadzorów autorskich i inwestorskich - pełnienia funkcji kierownika budowy i inspektora nadzoru - przygotowań formalno - prawnych inwestycji - uzyskania w imieniu Inwestora pozwolenia na budowę
Pracownia projektowa "DOM" powstała w 1995 r. w Wołowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku usług projektowych. Biuro oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego oraz prowadzenia inwestycji budowlanych. Ze względu na wielobranżowy charakter działalności biura, posiadamy stałych współpracowników branżowych. Nasi współpracownicy to osoby i firmy o długoletnim stażu w branży projektowo-budowlanej posiadające niezbędne uprawnienia do wykonywania reprezentowanych specjalności. Od 1995 r. w pracowni powstało wiele zrealizowanych inwestycji. Ich różnorodność świadczy o indywidualnym podejściu do każdego tematu.

eKodama Architektura Magdalena Górska - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Portowa 4b
Nasza pracownia zajmuje się projektami indywidualnymi, z ukierunkowaniem na rozwiązania zrównoważone. Uwzględniamy wszystkie ważne dla konkretnej lokalizacji i inwestora czynniki,, m.in: wymagania miejscowego planu bądź warunków zabudowy, lokalizacji mediów, drogi, sąsiadów, nasłonecznienia, kierunku wiatrów i stron świata. Pragniemy Państwu pomóc na każdym etapie inwestycji. Poniżej prezentujemy zakres naszych usług. Przygotowanie inwestycji - doradztwo przy zakupie działek i mieszkań, wraz z analizami ofert pod kontem inwestycji - sporządzanie wstępnych analiz kosztowych, środowiskowych, itp. - uzyskanie wszelkich uzgodnień, opinii i dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji połączone z analizami Projektowanie - kompleksowe projektowanie budynków (wszystkie stadia procesu inwestycyjnego, od koncepcji po nadzór architektoniczny na budowie) wraz z doradztwem i analizą ekonomiczną proponowanych rozwiązań - projektowanie przebudów, rozbudów i adaptacji istniejących obiektów wraz z podwyższeniem ich standardów energetycznych i analizami ekonomicznymi proponowanych rozwiązań - doradztwo energetyczne (analiza i dobór najbardziej opłacalnych rozwiązań przy termo-modernizacjach), sporządzanie audytów remontowych, energetycznych, świadectw charakterystyk energetycznych budynków Przetarg i budowa - przygotowywanie dokumentacji przetargowych (przedmiary, specyfikacje) - pomoc przy wyłonieniu wykonawcy i podpisaniu umowy - pełnienie nadzoru autorskiego Prace wykończeniowe - projektowanie wnętrz do realizowanych budynków wraz z nadzorem - projektowanie elementów graficznych wnętrz i przestrzeni publicznych, obejmujące między innymi: systemy komunikacji i informacji wizualnej, grafiki naścienne, materiały reklamowe i promocyjne, foldery, loga - fotografia produktowa, architektoniczna, okazjonalna (np. do publikacji, albumów, broszur, atlasów)
Jesteśmy multidyscyplinarną pracownią projektową zajmującą się projektami indywidualnymi, zarówno architektonicznymi, jak i z pogranicza sztuki (grafika, fotografia). Propagujemy rozwiązania zgodne ze strategią zrównoważonego rozwoju. Pragniemy razem z Państwem tworzyć dobrą przestrzeń wokół nas, nowoczesną, świadomą otoczenia i tego jak na nie wpływać. Nasze założenie to tworzenie projektów pełnych spełnionych marzeń. Oferujemy pomoc na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego. Naszym głównym celem jest dostarczenie klientom profesjonalnego projektu i pomoc w procesie realizacji. Posiadamy sprawdzony zespół branżowy oraz wielopłaszczyznowe doświadczenie zarówno w projektowaniu, w pracy na budowie, jak i pozostałych częściach procesu inwestycyjnego. Naszą wiedzę ciągle poszerzamy biorąc udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach oraz śledząc na bieżąco pojawiające się rozwiązania techniczne.

PHU "Domod" Honorata Pestrowicz - Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Szymanowskiego 3a/2a
Nasza firma specjalizuje się głównie w zarządzaniu nieruchomościami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy wachlarz świadczonych przez nas usług zapewniając kompleksową obsługę w zakresie nieruchomości. Wykonując nasze usługi kierujemy się należytą starannością i przy zachowaniu rozsądnych cen gwarantujemy wysoką jakość. Usługi dodatkowe to: - świadectwa energetyczne - wycena nieruchomości - projekty budowlane różnych branż
PHU "Domod" działa na podstawie zezwolenia nr 6188 wydanego przez Urząd Gminy Jawor oraz licencji zawodowej zdobytej w pełnym 3 stopniowym postępowaniu kwalifikacyjnym organizowanym przez Ministerstwo Transportu i Budownictwa. Należymy do Dolnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów Nieruchomości "Doszan" zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny » Województwo Dolnośląskie
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Świdnica
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Syc
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Jelcz-Laskowice
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Bogusz
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Lubań
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Żmigród
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Chojn
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Strzegom
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Wojciesz
Jak dostać certyfikat energetyczny, audyt energetyczny w Sob