GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Brusy

Brusy
Menu
Gdzie kupić > > Budowa i remont > Drewno

Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Brusy

Niestety, w mieście Brusy Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
sprzedaż produkcja Tromar Stolarnia - usługi - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Sędzickiego 71a
Nasze wyroby to przede wszystkim: - altany ogrodowe - domki letniskowe - drewniane pawilony - wiaty garażowe - drewutnie - domki ogrodowe - meble ogrodowe - ozdoby ogrodowe - pergole, donice - płotki i ogrodzenia
Firma Tromar specjalizuje się w produkcji i montażu obiektów drewnianych na wymiar. Posiadamy także w sprzedaży gotowe konstrukcje drewniane.

Fornitex - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Tartaczna 1
fornir, okleiny, obłogi, formatki, tarcica, parkiet
Jeden z największych producentów forniru, oklein, obłogów, formatek, tarcicy, parkietu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na stronie internetowej www. Konkurencyjne ceny, długa historia firmy i szeroki asortyment wyrobów.

Parkietstark - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Kochanowskiego 3b
W ofercie podłodi, drzwi i materiały firm Polskone, Dre, Juwent, Gerda, Doorpol, Balticwood, Classen, Kronopol, Balterio, Quick Step, Spax, Ilva, Mapei, SLC, Osmo, Thomsit, Patex, SIA, Ekamant, Stracke, Euro Flex, Rakoll, Waco, Domalux, Sadolin, Ipowood, Alloc.
Jesteśmy firmą specjalizującą się sprzedażą podłóg, drzwi, materiałów ściernych. Firma istnieje od 1989 r. i cały czas poszerza swoją działalność. Zakres naszego działania obejmuje cały kraj oraz Europę. Cieszymy się coraz większym uznaniem i to nas motywuje do dalszych działań.

Piotr Janowicz - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Słowackiego 249
Sprzedaż drewna kominkowego i opałowego na terenie Trójmiasta i okolic. Drewno o wysokiej kaloryczności wyrabiane z grubych pni. Transport od 1 mp. Zapraszam.
Firma zajmuje się produkcją drewna kominkowego o najwyższej jakości. Powstała w 2010 r. Obszar działania Trójmiasto i okolice. Transport do klienta od 5 mp. gratis. Oferta skierowana do indywidualnych klientów.

Fornitex - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Tartaczna 1
fornir, okleiny, obłogi, formatki, tarcica, parkiet
Jeden z największych producentów forniru, oklein, obłogów, formatek, tarcicy, parkietu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na stronie internetowej www. Konkurencyjne ceny, długa historia firmy i szeroki asortyment wyrobów.

Meble Kosi - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Brzozowa 6
usługi stolarskie
Mam zakład stolarski w woj pomorskim (o. Starogardu Gdańskiego). Posiadam piłę, gróbościówkę, wiertarkę poziomą, długą prasę, frezarkę i inne. Założyłem firmę i myślałem nad współpracą i produkcją mebli z drewna lub stelażami. Jeżeli kogoś to zainteresuje to zapraszam do współpracy.

F.H. Smętek - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Słowackiego 181
Sklejka suchotrwała, wodoodporna, laminowana, antypoślizgowa, płyty OSB.
Nasza firma działa na międzynarodowym rynku materiałów drewnopochodnych od 1990 roku i specjalizuje się w handlu sklejką brzozową i topolową. Od samego początku jesteśmy związani stałą współpracą z łotewskim koncernem Latvijas Finieris, światowym liderem w produkcji sklejki brzozowej (produkcja 230 tys. m3 rocznie). Jesteśmy wyłącznym, bezpośrednim przedstawicielem Latvijas Finieris w Polsce. Współpracujemy także z innymi dostawcami z Rosji, Estonii, Litwy i Łotwy. Doświadczenie oraz staranny dobór dostawców pozwala nam zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas sklejek i atrakcyjne ceny. Posiadamy oddziały znajdujące się w Gdańsku, Włocławku, Katowicach i Warszawie, których lokalizacja ułatwia nam współpracę z odbiorcami z całego kraju. W każdym z oddziałów utrzymujemy zapasy magazynowe towaru pozwalające na prowadzenie płynnych dostaw do odbiorców stałych i klientów indywidualnych. Przeszkolona i doświadczona kadra potrafi doradzić i wskazać właściwy produkt do określonych potrzeb klienta, a szeroki wachlarz dostawców pozwala optymalnie wyważyć ofertę jakościową i cenową.

sprzedaż produkcja Tromar Stolarnia - usługi - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Sędzickiego 71a
Nasze wyroby to przede wszystkim: - altany ogrodowe - domki letniskowe - drewniane pawilony - wiaty garażowe - drewutnie - domki ogrodowe - meble ogrodowe - ozdoby ogrodowe - pergole, donice - płotki i ogrodzenia
Firma Tromar specjalizuje się w produkcji i montażu obiektów drewnianych na wymiar. Posiadamy także w sprzedaży gotowe konstrukcje drewniane.

Osada Borsk sp. z o.o. - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Kościuszki 7/9

Carport Planet - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Piekarnicza 38/12
Oferujemy kompletne usługi związane z pomiarem produkcją i montażem u klienta wiat garażowych, zadaszeń tarasów, daszków nad drzwi i balkony, zajmujemy się dystrybucją drewna klejonego warstwowo, wyłazów dachowych i gontów bitumicznych.
Nasza firma istnieje na rynku od 2007 roku zajmujemy się produkcją i dystrybucją wiat garażowych zadaszeń tarasów daszków nad drzwi i balkony. Współpracujemy z najlepszymi producentami konstrukcji stalowych i drewna klejonego w Polsce dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Zajmujemy się również dystrybucją szerokiego spektrum materiałów hydroizolacyjnych termoizolacyjnych wyłazów dachowych. Większość z oferowanych przez naszą firmę produktów dostarczamy w dowolne miejsce na terenie Polski w przeciągu 48 godzin.

Petros-Bud - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Pęplino 6
Oferujemy: - domki letniskowe - domki wielosezonowe - domy mieszkalne - altany ogrodowe
Petros-Bud jest prężnie działającą firmą specjalizującą się w produkcji domów z drewna. Działamy  w oparciu o nowoczesną , sprawdzoną technologię stosowaną w kraju i za granicą. Oferujemy produkcję, dostawę oraz montaż drewnianych: domów mieszkalnych, rekreacyjnych, ogrodowych, altanek, wykonywanych w konstrukcji szkieletowej. Jesteśmy firmą zorientowaną na jakość oraz na zadowolenie klienta. Wysokie wymagania stawiane naszym dostawcą gwarantują, że oferowane Państwu domy, domki, czy altanki wykonywane są z technologicznie sprawdzonego, odpowiednio wysezonowanego, suszonego komorowo surowca. Dodatkowym gwarantem jakościowym stosowanych przez nas materiałów są posiadane przez nie odpowiednie certyfikaty. Stosowana do ocieplania wełną mineralna nie tylko gwarantuje odpowiednią izolację cieplną budynków ale także ochronę przeciw gryzoniom i bakteriom. W ramach proponowanych standardowych obiektów zamawiający może dokonać daleko idących zmian adaptacyjnych. Wykonujemy także domy w oparciu o indywidualne projekty klienta. Nasza firma stale udoskonala wytwarzane wyroby, stosuje nowe lepsze rozwiązania technologiczne, wprowadza nowe surowce i materiały zapewniając odpowiednią jakość i trwałość konstrukcyjną. Szeroka wiedza i doświadczenie naszej kadry, technicznej i zarządzającej zapewniają fachową obsługę naszych klientów. Pomożemy Państwu wybrać odpowiedni typ domu, domku czy altanki, udzielimy fachowej porady jak szybko i sprawnie uzyskać potrzebne pozwolenia na budowę.

Euro Camp - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Grunwaldzka 8
Domek holenderski o wym. 11/3,70 metra. Salon, 2 sypialnie, aneks kuchenny, jadalnia, łazienka z kabiną prysznicową. Instalacja elektryczna, gazowa, hydrauliczna. Transport do 100 km gratis.
Bezpośredni importer domków kempingowych sprowadzonych z Anglii, Belgii, Holandii. Domki nie wymagają pozwoleń na budowę. Są całkowicie wyposażone. Zapewniamy transport. Sprzedaż ratalna.

Dom Let - Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Beniowskiego 5 box 23
- domy drewniane - domki drewniane - sauny - altany - drewutnie
Jesteśmy firmą specjalizującą się w budownictwie domków letniskowych oraz całorocznych. Dysponujemy znakomitymi fachowcami z wieloletnim doświadczeniem i służymy doradztwem technicznym. Budujemy domy o dowolnym metrażu; dokładamy wszelkich starań, by były wykonane solidnie, starannie i w jak najkrótszym terminie. O jakości wykonania mogą się Państwo przekonać odwiedzając naszą ekspozycję, która mieści się w Miszewie - na życzenie możemy również udostępnić nasze realizacje na terenie Kaszub. Nasza oferta jest nieograniczona. Obejmuje zarówno gotowe projekty opracowane przez biura projektowe (niewielki koszt projektu), jak i nasze własne realizacje, które możemy Państwu udostępnić. Jesteśmy również otwarci na indywidualne życzenia klientów i wszelkie własne inwencje są mile widziane. Koszt wykonania domu uzależniony jest od stopnia zaawansowania konkretnej budowy. Chętnie jednak podejmiemy się opracowania wstępnego kosztorysu, po podaniu przybliżonych parametrów domu oraz określenia zakresu prac. Biuro Handlowe: Centrum Targowe MTG ul. Beniowskiego 5 box 23 Gdańsk

Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna » Brusy
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Czarne
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Pruszcz Gdański
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Debrzno
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Pelplin
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Skarszewy
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Gdańsk
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Tczew
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Kępice
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Czersk
Gdzie sprzedaje się produkcja z drewna w Krynica Morska