GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Przasnysz

Przasnysz
Menu
Gdzie kupić > > Geodezja

Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Przasnysz

Niestety, w mieście Przasnysz Jakie są firmy i sklepy geodezyjne niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Geoformat - Usługi Geodezyjne Andrzej Zduniak - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Prawnicza 67
- Podział nieruchomości - Mapa do celów sądowych - Wznowienie i wyznaczenie granic nieruchomości - Rozgraniczenie nieruchomości - Mapa do celów projektowych - Inwentaryzacja powykonawcza obiektów - Tyczenie: budynków i przyłączy - Projekty ZUD Zwracamy także uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów. W razie pytań prosimy o kontakt.
Firma Geoformat działa na rynku od 1990 roku. Zdobywane przez lata doświadczenie zawodowe zapewnia najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie większości prac geodezyjnych. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem oraz oprogramowaniem które zapewniają najwyższą precyzję. Naszymi klientami są osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów, służymy radą. Gwarantujemy konkurencyjne ceny a także rzetelne i szybkie wykonanie prac. Działamy na terenie powiatu piaseczyńskiego, grójeckiego oraz pruszkowskiego.

TPI Sp. z o.o. - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Bartycka 22
- sprzęt geodezyjny - geodezja - niwelatory - dalmierze - tachimetry - zestawy niwelacyjne
Specjalizujesz się w branży geodezyjnej, budowlanej bądź też innej i do pracy potrzebny jest Ci sprzęt, służący do pomiarów? Skorzystaj z usług naszego sklepu on-line, który posiada w swojej ofercie wszelki istotny sprzęt pomiarowy, taki jak m.in. lasery budowlane, niwelatory rurowe, teodolity, niwelatory optyczne i całą masę innych. Zaufało nam już tysiące klientów, co jest dla nas motywacją do dalszej pracy. U nas znajdziesz wyłącznie najlepszy sprzęt, w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy Ci bezpieczeństwo zakupów i dbamy o szybką wysyłkę wybranego przez Ciebie towaru.

Firma Usługowa Progeo Marcin Bąk - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Cicha 2
Zakres usług - Mapy do celów projektowych - Opracowania do celów prawnych - Podziały nieruchomości - Pełen zakres inwentaryzacji powykonawczej budowli i infrastruktury - Geodezyjna obsługa inwestycji - Tyczenie budynków i urządzeń infrastruktury - Badanie geometrii budowli i konstrukcji
Oferuję świadczenie usług geodezyjnych na terenie powiatu mińskiego i sąsiednich. Wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno podczas pracy w administracji geodezyjnej jak i na dużych budowach w Warszawie pozwala mi na podjęcie się realizacji zadań o dużym stopniu komplikacji i trudności. Posiadam uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji w geodezji i kartografi o których mowa w art. 42 ustawy Prawo Geodezyjne i Kartograficzne (Dz.U. 1989 Nr 30 poz. 163) w zakresach: - geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne, - rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych, - geodezyjna obsługa inwestycji.

Geoida - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Wyszyńskiego 18
- mapy do celów projektowych - wytyczenia - inwentaryzacje - podziały - mapy do celów prawnych
Istniejemy na rynku od 1989 roku, oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne na terenie województwa mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Gwarantujemy wysoką jakość i doświadczenie, zapraszamy do współpracy.

Geomar - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Ciołka 11 a lok. 113
Wykonujemy: usługi geodezyjne, pomiary wysokościowe - sytuacyjne, mapy do celów do celów projektowych, pomiary.
Świadczymy usługi na terenie Warszawy i okolicznych powiatów. Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem geodezyjnym, który pozwala nam solidnie wykonać powierzoną nam prace.

Techmik - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Wyspowa 1/217
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą niwelatorów laserowych, systemów wskaźnikowych do koparek, spycharek i spycharko-koparek oraz akcesoriów. Zapraszamy też na bezpłatne prezentacje sprzętu.
Techmik jest wyłącznym przedstawicielem firmy Fukuda na Polskę. Zajmujemy się sprzedażą oraz wypożyczaniem niwelatorów liniowych, niwelatorów rotacyjnych, niwelatorów optycznych, systemów wskaźnikowych do koparek i spycharek oraz akcesoriów.

Geo-Point Pracownia Geodezyjno-Projektowa - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Kozienicka 28
Świadczymy pełen zakres usług w zakresie geodezji i kartografii: 1. Pomiary do celów projektowych - mapy sytuacyjno - wysokościowe wykonywane w formie analogowej i cyfrowej (DWG, DXF) 2. Tyczenie, inwentaryzacja obiektów naziemnych i podziemnych - wyznaczanie budynku - wyznaczanie reperu roboczego - wyznaczanie punktów głównych - inwentaryzacja powykonawcza budynku - tyczenie i inwentaryzacja powykonawcza dróg, parkingów, itp. - tyczenie i inwentaryzacje sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych. energetycznych, itp. 3. Podziały nieruchomości i prace z nimi związane - badanie ksiąg wieczystych (badania hipoteczne) - analizy stanu prawnego nieruchomości - mapy podziału nieruchomości
"Geo-Point" świadczy kompleksowe usługi geodezyjne głównie na terenie województwa mazowieckiego. Jest to nowa i dynamicznie rozwijająca się firma wkraczająca na rynek usług geodezyjnych. Długoletnie doświadczenie i praktyka zawodowa zdobyta przed rozpoczęciem działalności firmy oraz odpowiednie uprawnienia pracowników do wykonywania zawodu gwarantują wysoką jakość i fachowość oferowanych usług oraz terminowość wykonywanych prac.

Pryzmat Biuro Geodezyjne PatrykOpala - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Gradowskiego 9a/15
Typowe usługi geodezyjne świadczone przez naszą firmę: - mapy sytuacyjno - wysokościowe, - mapy do celów projektowych, - tyczenia obiektów budowlanych, - tyczenia sieci uzbrojenia terenu, - inwentaryzacja powykonawcza budynku, - inwentaryzacja sieci uzbrojenia terenu, - podziały nieruchomości, - wznowienia granic (punktów granicznych) działki, - pomiary GPS.
Firma świadczy usługi z zakresu geodezji i kartografii. Świadczymy pełen zakres usług związanych z geodezją. Wykonujemy mapy do projektu, inwentaryzacje budynków, inwentaryzacje przyłączy, podziały nieruchomości oraz wiele innych czynności związanych z geodezją.

Bugeo - biuro geologiczne - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Poniatowskiego 16
Wykonujemy usługi w następującym zakresie: - wiercenia i badania geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych, - opinie, ekspertyzy i dokumentacje geotechniczne - dokumentacje geologiczno-inżynierskie - nadzory geotechniczne przy realizacji obiektów budowlanych - badania hydrogeologiczne dla potrzeb ujęć wody, odwodnień budowlanych i ochrony środowiska, monitoring wód podziemnych - ekspertyzy i dokumentacje hydrogeologiczne - projekty odwodnień wykopów budowlanych - operaty wodnoprawne do wniosku o wydanie pozwolenia wodnoprawnego na pobór wód podziemnych i odwodnienie wykopów budowlanych - raporty oddziaływania na środowisko z zakresu geologii i hydrogeologii - ujęcia wody podziemnej (studnie wiercone)
Firma istnieje od 1999 roku, działa na terenie woj. mazowieckiego. Wykonuje wiercenia i badania geotechnicznych warunków posadowienia budynków, dokumentacje geotechniczne i geologiczno-inżynierskie, operaty wodnoprawne i raporty hydrogeologiczne.

Przedsiębiorstwo Robót Geodezyjnych - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Gałczyńskiego 19
mapy do celów projektowych, inwentaryzacje powykonawcze, tyczenia obiektów budowlanych, mapy prawne, obsługa inwestycji i inne
Wykonujemy usługi z zakresu pomiarów geodezyjnych na obszarze warszawy i powiatu wołomińskiego. Zapewniamy pełną obsługę łącznie z poradami w sprawach niejasnych dla klienta. Firma funkcjonuje od 1998 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, instytucji i osób prywatnych w zakresie geodezji i gospodarki nieruchomościami. Posiadamy uprawnienia geodezyjne z zakresu 1, 2 i 4.

Geobet - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Kwiatowa 15
W zakres usług wchodzi - podział działek - wskazanie granic - mapy do celów projektowych - tyczenia - inwentaryzacje - obsługa inwestycji - inne w zależności od potrzeb klienta
Firma Geobet świadczy usługi geodezyjne dla osób prywatnych jak i instytucji budżetowych i firm od roku 2011. Działa na terenie powiatu ciechanowskiego i sąsiadujących z nim powiatów.

PBG Przedsiębiorstwo Badań Geofizycznych Sp. z o.o. - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Jagiellońska 76
- Badania gruntu pod obiekty budowlane - Poszukiwania wod podziemnych, w tym termalnych - Wykrywanie podziemnych pustek i kawern - Wykrywanie podziemnych obiektów - Badani wałów przeciwpowodziowych - Badania skażeń gruntu i wód podziemnych
badania geofizyczne i geologiczne; poszukiwania surowców (ropa, gaz, piaski, żwiry), wód podziemnych - mineralnych i termalnych; badania geologiczno-inżynierskie; badania skażeń gruntu. Nowoczesne, nieinwazyjne metody badań. Szczegółowa informacja geologiczna. Niski koszt pomiarów. W ofercie m.in. profilowania georadarowe, tomografia elektrooporowa, profilowania konduktometryczne/elektromagnetyczne i VLF, sondowania elektrooporowe, badania magnetyczne, grawimetryczne i magnetotelluryczne. Jesteśmy najstarszą firmą geofzyczną w Polsce - rok założenia 1950.

Geoformat - Usługi Geodezyjne Andrzej Zduniak - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Prawnicza 67
- Podział nieruchomości - Mapa do celów sądowych - Wznowienie i wyznaczenie granic nieruchomości - Rozgraniczenie nieruchomości - Mapa do celów projektowych - Inwentaryzacja powykonawcza obiektów - Tyczenie: budynków i przyłączy - Projekty ZUD Zwracamy także uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów. W razie pytań prosimy o kontakt.
Firma Geoformat działa na rynku od 1990 roku. Zdobywane przez lata doświadczenie zawodowe zapewnia najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie większości prac geodezyjnych. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem oraz oprogramowaniem które zapewniają najwyższą precyzję. Naszymi klientami są osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów, służymy radą. Gwarantujemy konkurencyjne ceny a także rzetelne i szybkie wykonanie prac. Działamy na terenie powiatu piaseczyńskiego, grójeckiego oraz pruszkowskiego.

Georad Pracownia Geodezyjno-Projektowa - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Nowogrodzka 5
WYKONUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE: - pomiary sytuacyjno - wysokościowe do celów projektowych, - inwentaryzacja obiektów budowlanych oraz urządzeń uzbrojenia podziemnego, - pełna dokumentacja projektowa dla potrzeb projektowania infrastruktury technicznej oraz budownictwa mieszkaniowego, - geodezyjna obsługa budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, - scalenia i podziały nieruchomości oraz mapy do celów prawnych, - mapy numeryczne - skanowanie, kalibracja i wektoryzacja danych rastrowych, digitalizacja map klasycznych, opracowywanie pomiarów terenowych, przetwarzanie danych w różnych formatach graficznych, cyfrowe opracowania kartograficzne, - pomiary GPS/GLONASS, - pomiary mas ziemnych, - inwentaryzacja architektoniczna obiektów budowlanych. Gwarantujemy fachowe i terminowe wykonanie usług.
"Georad" Pracownia Geodezyjno - Projektowa została założona w 1999r. Bazujemy na doświadczeniu zawodowym zdobywanym od początku lat osiemdziesiątych w kilku przedsiębiorstwach geodezyjnych. Misją firmy jest kompleksowa obsługa geodezyjna wszystkich zainteresowanych. Nie boimy się dużych, trudnych i ambitnych przedsięwzięć. Za główny cel pracownia postawiła sobie dynamiczny rozwój oraz zwiększenie konkurencyjności na rynku usług geodezyjnych, kartograficznych i projektowych. Na przełomie wielu lat działalności wykonaliśmy szereg prac w zakresie projektowania oraz szeroko pojętego budownictwa. Daliśmy się poznać jako rzetelni i terminowi wykonawcy, realizując zlecenia dla wielu różnych firm i instytucji oraz prywatnych zleceniodawców. Posiadamy niezbędną wiedzę, zawodowe uprawnienia geodezyjne z zakresów I, II i IV, doświadczenie oraz duży potencjał kadrowo-techniczny, aby w sposób profesjonalny realizować zlecone zadania. Prace geodezyjne wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego oraz w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną.

GEO-GEO - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Kossaka 16
W zakresie naszej działalności znajdują się m.in.: - wiercenia i badania geotechniczne dla budownictwa dużego i małego, - dokumentacje geotechniczne i geologiczno - inżynierskie - operaty wodnoprawne w celu uzyskania pozwolenia wodnoprawnego na pobór wody, odprowadzanie ścieków i wykonanie studni - projekty i dokumentacje studni, ujęć wody - dokumenty z zakresu ochrony środowiska np. dla projektowanych stacji paliw Posiadamy stosowne uprawnienia. Naszą firmę cechuje solidność i szybkość wykonywania usług oraz elastyczne ceny.
Pracownia GEO-GEO powstała w 1984 roku. Jesteśmy zespołem uprawnionych geologów ze sporym doświadczeniem. Na swoim koncie mamy szereg wykonanych badań i dokumentacji geologicznych, operatów wodnoprawnych i projektów. Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, chociaż nie boimy sie wyzwań z innych województw. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm realizujących duże przedsięwzięcia, zakładów komunalnych i wodociągowych jak również do osób prywatnych planujących budowę domu jednorodzinnego, zakup działki, wykonanie studni itd.

Geo-Luk - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Topolowa 43
Wykonujemy: - mapa do celów projektowych - tyczenie budynku - inwentaryzacja powykonawcza - podział nieruchomośći - wznowienie granic działki
Firma "GEO-LUK" świadczy usługi geodezyjne mieszkańcom miasta Mińsk Mazowiecki oraz na terenie powiatu mińskiego. Podczas realizacji zleceń pomiary wykonujemy nowoczesnym sprzętem renomowanej firmy Leica. Zapraszamy do współpracy.

Land-Studio J. Ł. Ptasiewicz - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Płocka 42
Architektura krajobrazu: - sporządzanie projektów (od koncepcyjnego do wykonawczego) zagospodarowania ogrodów prywatnych, terenów miejskich, osiedli mieszkaniowych, obiektów biurowych i przemysłowych, - rewaloryzację ogrodowo - parkowych założeń historycznych - projekty aranżacji wnętrz zielenią, - rekultywację terenów poprzemysłowych i zdegradowanych, - przygotowywanie i prowadzenie przetargów związanych z architekturą krajobrazu, - prowadzenie nadzoru autorskiego, - inwentaryzację istniejącego stanu roślinności, - opracowywanie zasad pielęgnacji i eksploatacji istniejących oraz nowo projektowanych obiektów architektury krajobrazu. Geodezja i kartografia: - sporządzanie map d/c projektowych, map do odbioru budynków, - wykonywanie inwentaryzacji po wykonawczych, - tyczenie budynków, - podziały i rozgraniczenia nieruchomości, - wznowienia granic.
Land-Studio jest firmą, której profilem działalności jest architektura krajobrazu oraz geodezja i kartografia. Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rzeczowo. Cechuje nas konsekwencja i solidność dostarczanych przez nas usług.

Usługi Geodezyjne - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Piaskowa 22F
- mapy do projektu - uzgodnienia ZUD - tyczenia - inwentaryzacje - podziały - rozgraniczenia
Usługi geodezyjne w pełnym zakresie świadczone na terenie powiatu wołomińskiego związane z procesami inwestycyjnymi. Oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w dniach: poniedziałek-sobota w godzinach: 8:00-18:00.

Grozny Studio - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Czarnomorska 17
Geodeta Warszawa. Mapa do projektu, uzgodnienie zud, tyczenie, inwentaryzacja geodezyjna to prace które wykonujemy. Jeśli szukasz porady geodety albo potrzebujesz jego konsultacji przy ustalaniu planu zagospodarowania terenu dla swojej inwestycji to nasze biuro geodezyjne się tym zajmie.
Zespół geodetów. Sporządzamy mapy do celów prawnych i projektowych, wykonujemy tyczenie, inwentaryzację geodezyjną oraz wiele innych prac kartograficzno geodezyjnych. Udzielamy porad klientom indywidualnym i firmom. Zapraszamy do współpracy.

Usługi Geodezyjne Marcin Józefowicz - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Zielona 7
- podziały - rozgraniczenia - wznowienia - tyczenia - inwentaryzacje - mapy do celów projektowych
Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną firmą geodezyjną, która działa na terenie powiatów ostrołęckiego oraz ostrowskiego. Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm czy instytucji.

Horyzont-Geo - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Chełmońskiego 8/60
- geodeta - mapy do celów projektowych - wznowienia granic - pomiary sytuacyjno - wysokościowe - geodezja
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i w pełni profesjonalny, oferując wszelką pomocą i doradztwo techniczno-prawne z zakresu geodezji. Na Państwa życzenie przedstawimy referencje od naszych zadowolonych klientów.

Bambit GIS i GPS Marta Bambit - Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Żołnierzy Narwiku 8
- pomiary sytuacyjno wysokościowe - mapy do celów projektowych (analogowe i numeryczne) - uzgodnienia dokumentacji w ZUD - tyczenia obiektów liniowych i kubaturowych - geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze - mapy prawne, do celów sądowych - podziały nieruchomości, rozgraniczenia - pomiary GPS: RTK, statyczne, szybkie statyczne - zakładanie osnów geodezyjnych za pomocą Total Station i metodami GPS - opracowania numeryczne GEO-MAP, EWMAP, CAD - skanowanie wielkoformatowe - drukowanie wielkoformatowe - wektoryzacje obrazów rastrowych - numeryczne mapy - pomiary przekrojów podłużnych i poprzecznych - geodezyjna obsługa inwestycji - pełna obsługa firm projektowych i wykonawczych branży: elektrycznej, energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, telekomunikacyjnej, gazowej, torowej i trakcyjnej, architektoniczno budowlanej - wspólne uczestnictwo w postępowaniach przetargowych
Firma powstała w 2008r na bazie zdobywanego wcześniej doświadczenia zawodowego podczas wieloletniej praktyki. Jest nową lecz prężnie działającą i rozwijającą się firmą. Od momentu pojawienia się na rynku rozwijamy i doskonalimy swoją działalność by w pełni zadowolić klientów, zarówno tych indywidualnych jak i firmy prowadzące duże inwestycje. Od momentu zaistnienia firmy wykonywaliśmy wiele prac jednostkowych (np. mapa do celów projektowych) jak i duże opracowania (np. prace geodezyjne przy modernizacji torowiska w Al. Solidarności w Warszawie). Jednocześnie startujemy w wielu postępowaniach przetargowych organizowanych przez Starostwa Powiatowe, Urzędy Gminy, Elektrownie. Wykonujemy prace standardowe jak i nietypowe wymagające niekonwencjonalnych metod i sprzętu, zgodnie jednak z zachowaniem wszelkich geodezyjnych zasad. Nieprzerwanie współpracujemy z dwiema firmami geodezyjnymi dzięki czemu posiadamy ogromne zaplecze zarówno w ludziach i jak i w sprzęcie, co pozwala nam na podjęcie każdego wyzwania. Bambit GIS i GPS jest firmą dbającą o swój wizerunek, zwracającą szczególną uwagę na jakość wykonywanych przez nas prac jak ich terminowość. Posiadany przez nas nowoczesny sprzęt pozwala na wykonanie każdej pracy w każdym terenie, a w połączeniu z elastycznością oferowanych cen gwarantuje dobrą współpracę. Swoją pracą obejmujemy teren całego kraju bez ograniczeń.

Jakie są firmy i sklepy geodezyjne » Przasnysz
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Łochów
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Otwock
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Ożarów Mazowiecki
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Sokołów Podlaski
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Gąbin
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Białobrzegi
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Mordy
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Iłża
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Radom
Jakie są firmy i sklepy geodezyjne w Wyszk