GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Dolnośląskie

Województwo Dolnośląskie
Menu
Gdzie kupić > > Hydraulika

Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Województwo Dolnośląskie

Zakład Instalacyjny Pałac - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Spacerowa 13
Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie montażu instalacji sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej, budynkach przemysłowych i mieszkaniowych. Zakres naszej działalności to: - instalacje grzewcze - instalacje wodociągowe - instalacje kanalizacyjne - instalacje gazowe - kotłownie - instalacje solarne - montaż pomp ciepła - montaż przyłączy sanitarnych do budynków - sieci zewnętrzne
Swoją pozycję zawdzięczamy długoletniej obecności na rynku (od roku 2002), a także doświadczeniu i konsekwencji w realizowaniu misji firmy. Naszym największym atutem jest nadążanie za najnowszymi rozwiązaniami w technice sanitarnej i grzewczej. Nasze doświadczenie pozwala na umiejętne doradzanie klientom w zakresie właściwego wyboru materiałów i urządzeń w trakcie procesu inwestycyjnego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze monterów każda z naszych instalacji wykonana jest na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne referencje od zadowolonych klientów. Klienci chętnie korzystają również z naszego serwisu oraz konsultacji i szkoleń z obsługi posiadanych urządzeń. W miłej atmosferze i językiem przystępnym dla wszystkich opowiadamy (o trudnych technicznych sprawach) jak okiełznać kocioł, regulator czy pompę ciepła. Szczegółowo przygotowujemy ofertę na instalacje opisując jaka jest ich trwałość i jakość.

Hol-And - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Łukowa 11
- pompy ciepła powietrzne - pompy ciepła geotermalne - pompy ciepła basenowe - solar - zbiorniki buforowe CW
Firma zajmuje się od wielu lat importem i sprzedażą urządzeń zaawansowanych technologicznie, które przetwarzają naturalną energię sił natury na energię przydatną człowiekowi do codziennej egzystencji, nie uszkadzając naturalnego środowiska naszej planety. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i są znane w całej Europie. Podzespoły, na których pracują nasze pompy ciepła to sprężarki :Panasonic i Copeland, zawór rozprężny Emerson. Nie przepłacaj za znaną markę, każda pompa ciepła w środku wygląda podobnie. Konkurencyjne ceny naszych produktów wynikają z ominięcia zbędnych pośredników i kosztów związanych z reklamą. Udzielamy rabaty dla firm zajmujących się montażem pomp ciepła , solarów i latarni LED.

Ekowarm Marek Mazur - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Pawia 14a/4
Firma oferuje - kompleksowe usługi budowlano instalacyjne, - projekty gazowe, grzewcze, wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji, - modernizację kotłów gazowych, olejowych, - montaż kominków z płaszczem wodnym, z rozprowadzeniem ciepłego powietrza, - kominki z zabudową kaflową.
Firma powstała w 2010 z działającej od 2002 roku firmy instalacyjnej. W miarę zapotrzebowania klientów powiększyliśmy zakres swoich usług. Doświadczenie zdobyliśmy na rynku polskim i zagranicznym.zapraszamy na stronę www.ekowarm.pl

Termo-Aqua - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Wita Stwosza 35
Termo-Aqua to firma wyspecjalizowana w projektowaniu, instalowaniu nowoczesnych systemów grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz solarnych.
Termo-Aqua jesteśmy firma z rodzinna tradycja sięgającą roku 1982. Działamy w branży techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz 28-letnie doświadczenie w branży.

KRM Machines Sp. z O. O. - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Krakowska 127
Serwis maszyn budowlanych. Naprawiamy uszkodzenia mechaniczne, hydrauliczne oraz elektronikę. Posiadamy w sprzedaży agregaty prądotwórcze firmy Fogo.
KRM Machines sp. z o.o. zajmuje się naprawą, sprzedażą oraz wynajmem maszyn budowlanych. Spółka powstała w 2008 r. z firmy która istniała od 2000 r. Posiadamy serwis wyjazdowy. Sprzedajemy także agregaty prądotwórcze. Zasięg naszej działalności nie ogranicza się do województwa dolnośląskiego. Ofertę kierujemy do wszystkich posiadaczy sprzętu budowlanego. Zapraszamy do współpracy.

Hilander - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Jana Skrzetuskiego 65
Produkujemy podzespoły: korpusy pomp, wirniki, łopatki, elipsy (pompy łopatkowe), tłoczki (nadwymiarowe), koła zębate, wałki wieloklinowe, oraz wiele innych elementów na indywidualne zamówienie. Obróbka cieplna oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Oferujemy Państwu dostawę do Klienta wykonanych przez nas elementów, szybki czas realizacji zamówienia, konkurencyjne ceny, długotrwałą i niezawodną eksploatację elementów hydrauliki siłowej oraz wieloletnie doświadczenie.
Podstawowym obszarem działalności firmy są kompleksowe remonty i regeneracja w zakresie hydrauliki siłowej: - pomp hydraulicznych tłoczkowych i zębatych - pomp łopatkowych - silników hydraulicznych zębatych i tłoczkowych - układów hydraulicznych - pomp i silników rotorowych Świadczymy naprawy podzespołów hydrauliki siłowej: maszyn budowlanych, maszyn drogowych, górniczych, rolniczych, przemysłowych, oraz różnego sprzętu o napędzie hydraulicznym. Firma specjalizuje się w odbudowie zniszczonych pomp.

Z.P.U.H. Wanda - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » 1-go Maja 10b
W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo: - klimatyzatory (Zibro, Eco-Clima, Artel) - bioaktywatory do szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków marki Ecogene - BIO 7 - narzędzia - sterowniki pomp - regulatory temperatur - przenośne piecyki Zibro - armaturę - energie do piecyków - piece C.O - filtry do wody - rury miedziane, z tworzyw sztucznych - kształtki miedziane, z tworzyw sztucznych - zawory - uszczelki - kompakty - piece do sauny - rury spiro - rury z stali nierdzewnej i kwasoodpornej - grzejniki - bojlery
Firma Wanda istnieje na rynku Polskim od 1979 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą branżą hydrauliczną, wentylacyjną, grzewczą. Wykonujemy usługi w branży na terenie całego kraju jak i prowadzimy sklep z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich z możliwością zakupu produktów również za pośrednictwem internetu, a konkretnie sklepu internetowego zamieszczonego pod adresem www.jablonscy.com.

Geterm Sp. z o.o. - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Robotnicza 1A
Nasza firma świadczy usługi kierowane do klientów indywidualnych jak również inwestycji w zakresie: * instalacji centralnego ogrzewania, * instalacji sanitarnych, * instalacji solarnych, * montażu kotłowni C.O. (gazowych, węglowych, peletowych ), * montażu kominków z płaszczem wodnym, * stacji uzdatniania wody.
Od początku naszej działalności stawiamy na profesjonalizm oraz jakość wykonanej usługi, potwierdzonych certyfikatami i gronem zadowolonych Klientów. Posiadamy doświadczenie w wykonawstwie instalacji zarówno, w małych obiektach tj. domki jedno rodzinne, wielorodzinne jak również dużych obiektach tj. hale magazynowe, hale produkcyjne. Kierując się posiadaną wiedzą, doradzamy naszym klientom wybranie właściwej instalacji, zgodnie z oczekiwaniami klienta co do ceny i funkcjonalności. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami by zrealizować każde zlecenie, w dowolnym systemie na terenie całego kraju. Dzięki dużemu doświadczeniu i współpracy z dużymi hurtowniami nasza firma jest w stanie zaoferować, przy doskonałych cenach, usługi i materiały na najwyższym poziomie. W naszej ofercie odnajdą Państwo kompleksowo wykonaną usługę bazującą na długoletnim doświadczeniu.

Funam Sp. z o.o. - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Mokronoska 2
1. Prowadzimy usługi w zakresie : - budowy automatycznych stacji uzdatniania wody (SUW) - modernizacji i rozbudowy istniejących SUW - wymiany złóż filtracyjnych - wykonywania instalacji basenowych, zbrojenia niecek basenowych i wyklejania folią z PVC - montażu basenów - prowadzenia rozruchów technologicznych - prowadzenia badań technologicznych - montażu układów sterowania - ekspertyzy i doradztwa technicznego - realizacji dostaw inwestorskich 2. Prowadzimy produkcje : - kontenerowe stacje uzdatnianie wody i oczyszczalnie ścieków - filtry automatyczne do stacji uzdatniania wody - filtry ręczne i automatyczne do odżelaziania i odmanganiania wody dla odbiorców indywidualnych - zestawy pompowe - złoża katalityczne Defeman - szafy zasilająco-sterujące - zbiorniki magazynowe wody 3. Projektowanie obejmujące : - opracowanie projektów stacji uzdatniania wody, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, instalacji technologicznych basenów kąpielowych oraz instalacji oczyszczania ścieków - instalacje z tworzyw sztucznych ze wspomaganiem komputerowym CAD-3D - systemy sterowania stacji łącznie z możliwością graficznej wizualizacji na ekranie monitora procesu technologicznego uzdatniania wody. 4. W ofercie handlowej znajdują się: - baseny poliestrowe - odkurzacze basenowe - pompy basenowe - stacje pomiarowe do basenów - dystrybucja rur, kształtek i armatury z PVC, PE, PP i PVDF - dystrybucja elementów wyposażenia basenów (folia PVC, dysze, reflektory, rynny przelewowe, zbiorniki filtracyjne, pompy) - dystrybucja środków chemii basenowej dla basenów publicznych i prywatnych - dystrybucja gotowych basenów - dystrybucja układów do automatycznego dozowania środków chemii basenowej
Firma Funam powstała w 1989 roku jako spółka z o.o. i została zarejestrowana w sądzie gospodarczym we Wrocławiu w dniu 19.06.1989 r. pod numerem H1103. Firma bazuje w 100% na kapitale polskim i jest własnością czterech wspólników z których trzej - Przemysław Tomeczko, Bartłomiej Stasiaczek i Paweł Rosienkiewicz byli pracownikami naukowymi Politechniki Wrocławskiej. Czwartym jest również absolwent Politechniki - Cezary Grossman. Profil działalności firmy Funam Sp. z o.o. ukierunkowany jest na działalność w obszarze szeroko pojętej problematyki technologii uzdatniania wody ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących ochrony środowiska.

Hydraulik Emil Kotulski - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Chorwacka 14
1. Udrożnianie rur 2. Płukanie pod ciśnieniem kanalizacji 3. Naprawa instalacji wodnej 4. Monitorowanie i inspekcja rur 5. Opróżnianie, czyszczenie studzienek, separatorów 6. Instalacja centralnego ogrzewania 7. Usługi hydrauliczne
Szukasz należytej usługi hydraulicznej? Wyczekujesz wyrobionego fachowca? Skorzystaj z pomocy Hydraulika z Wrocławia. Wystarczy zadzwonić! Wyselekcjonuj kompetencje i doborową formę usług. W ramach spełnianych prac znajdą się wszelakie operacje konserwujące z zakresu montażu rur,urządzeń wodno-kanalizacyjnych, koniecznych do magazynowania wody, odprowadzania ścieków, czy odpowietrzania lokali mieszkalnych, handlowych i innych organizacji. Świadczymy usługi z odcinka udrażniania, przemywania pod ciśnieniem kanalizacji, a także reperacji armatury hydrologicznej, monitorowania i kontroli rur. Paramy się w dodatku czyszczeniem studzienek. Dajemy gwarancje na wszystkie wykonywane przez nas prace. Hydraulik Wrocław Emil Kotulski to sumienna i doświadczona pomoc w chwili każdej wady. Polegaj bogatemu doświadczeniu, dzięki niemu uskuteczniona usługa jest ogromnie kompetentna.

zakład usługowy 'wikmar' - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » 23/12
Firma "Wikmar" oferuje usługi elektryczne: - doradztwo z zakresu instalacji elektrycznych, - wymiana instalacji elektrycznych - naprawa usuwanie awarii elektrycznych - przeróbki instalacji elektrycznej - montaż instalacji elektrycznych - montaż urządzeń i osprzętu - montaż instalacji oświetleniowych oraz gniazdkowych - montaż rozdzielni elektrycznych i złączy licznikowych - ocena instalacji oraz dostosowanie do obowiązujących przepisów, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary - załatwiamy wszelkie formalności związane z zakładem energetycznym Usługi hydrauliczne, wodno-kanalizacyjne w zakresie wykonania: - przyłączy wodno-kanalizacyjnych, - wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania, - wewnętrznych instalacji gazowych, - wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych, - udrażnianie przepychanie rur kanlizacji - awarie naprawy instalacji wodno-kalaizacyjnych oraz gazowych Usługi gazowe w zakresie wykonania: - wymiana montaż przyłączy gazowych - wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania - wewnętrznych instalacji gazowych - przeróbki instalacji gazowych - montaż podłączanie pieców kuchenek gazowych - awarie naprawy instalacji gazowych - próby szczelność instalacji gazowej - załatwiamy wszelkie formalności związane z zakładem gazowym Firma świadczy również usługi związane z modernizacją istniejących instalacji.
Firma "Wikmar" oferuje usługi elektryczne, hydrauliczne, gazowe. Zajmujemy się wykonawstwem wyżej wymienionych instalacji. Jesteśmy przygotowani do montażu instalacji na dużych i małych obiektach przemysłowych i mieszkaniowych: od hal i obiektów komercyjnych, przez osiedla wielo mieszkaniowe, osiedla domów jednorodzinnych, biura, mieszkania, garaże, piwnice. Jesteśmy gotowi do nawiązania współpracy z firmami deweloperskimi, budowlanymi oraz z branży instalacyjnej w zakresie realizacji dużych i małych inwestycji. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Ostojski Krzysztof - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Wałbrzyska 2
Wykonujemy: - instalacje wodne, - instalacje grzewcze, - instalacje gazowe, - montaż całej gamy urządzeń obu firm. Specjalności: - instalacje wodno-kanalizacyjne, - kotłownie i systemy grzewcze, - pompy ciepła, - centralny odkurzacz, - kolektory słoneczne. Kotłownie: - gazowe, - olejowe, - kondensacyjne, - ekogroszek (stałopalne), - kominki z płaszczem wodnym.
Jeżeli szukasz autoryzowanej firmy instalatorskiej, ponieważ zależy Ci na Solidności wykonanych prac i Bezpieczeństwie Twojej rodziny to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą instalatorską od 2006 roku. Posiadamy autoryzację na montaż i pierwsze uruchomienie urządzeń firm: Vaillant, Viessmann, Ferolli, Beam. Autoryzacja ta zobowiązuje nas do solidności wykonanych prac, dbania o najlepsze dobro klienta. Jesteśmy również zobowiązani umowami do fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń firm Vaillant i Vissmann. Służymy doradztwem w zakresie rozwiązań techniki grzewczej oraz dostarczania ciepłej wody. Dzięki fachowemu doradztwu zaoszczędzisz Swoje pieniądze.

Grempol - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Smolna 51
- szamba ekologiczne 200l - szamba ekologiczne 2400l - szamba 300l kompletne
Grempol - producent ekologicznych szamb przydomowych. Obszar działania cała Polska oraz kraje EU. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dostępność, fachowe doradztwo, raty oraz dofinansowanie z ochrony środowiska. Pomagamy przy załatwianiu wszelkich formalności. Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Hol-And - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Łukowa 11
- pompy ciepła powietrzne - pompy ciepła geotermalne - pompy ciepła basenowe - solar - zbiorniki buforowe CW
Firma zajmuje się od wielu lat importem i sprzedażą urządzeń zaawansowanych technologicznie, które przetwarzają naturalną energię sił natury na energię przydatną człowiekowi do codziennej egzystencji, nie uszkadzając naturalnego środowiska naszej planety. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i są znane w całej Europie. Podzespoły, na których pracują nasze pompy ciepła to sprężarki :Panasonic i Copeland, zawór rozprężny Emerson. Nie przepłacaj za znaną markę, każda pompa ciepła w środku wygląda podobnie. Konkurencyjne ceny naszych produktów wynikają z ominięcia zbędnych pośredników i kosztów związanych z reklamą. Udzielamy rabaty dla firm zajmujących się montażem pomp ciepła , solarów i latarni LED.

Hydraulik Wrocław - Usługi Hydrauliczne Dominpol - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Psie Budy 14/15/1
1. Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji 2. Montaż i wymiana liczników wody ciepłej, zimnej 3. Montaż i wymiana armatury sanitarnej 4. Podłączanie pralek i zmywarek
Świadczymy usługi w zakresie czyszczenia i udrażniania rur kanalizacyjnych, montażem liczników wody ciepłej, zimnej oraz armatury sanitarnej. Dojazd bezpłatny, konkurencyjne ceny, wysoka jakość oferowanych usług.

Mechanika Maszyn - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Dluga 11/13
Oferujemy usługi w zakresie regeneracji elementów hydrauliki siłowej do: - koparek, - koparko-ładowarek, - spycharek, - równiarek, - dźwigów, - walców drogowych, - maszyn drogowych, - pojazdów komunalnych, - wózków widłowych, - pras hydraulicznych, - inne. Oferujemy remonty i naprawę w zakresie elementów hydrauliki siłowej: - pomp hydraulicznych (zębatych, tłoczkowych), - pomp łopatkowych, - rozdzielaczy hydraulicznych (ciśnieniowych, suwakowych, zaworowych), - silników hydraulicznych (zębatych, tłoczkowych), - siłowników, - zaworów (ciśnieniowych, sterujących, zwrotnych), - układów hydraulicznych, - elementów i podzespołów hydraulicznych.
Firma zajmująca się naprawą hydrauliki siłowej w zakresie pomp hydraulicznych (zębatych, tłoczkowych, łopatkowych), rozdzielaczy hydraulicznych, silników hydraulicznych (zębatych, tłoczkowych), siłowników oraz nietypowych elementów hydrauliki siłowej do maszyn drogowych i budowlanych.

Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Województwo Dolnośląskie
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Kamienna G
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Piechowice
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Trzebnica
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Żarów
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Bolesławiec
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Wałbrzych
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Złoty Stok
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Bierut
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Międzylesie
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Polkowice