GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Łódzkie

Województwo Łódzkie
Menu
Gdzie kupić > > Hydraulika

Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Województwo Łódzkie

INS-EL Instalacje Elektryczne - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Sosnowa 18 B
Montaż instalacji elektrycznych wszelkiego typu (alarmowych, antenowych naziemnych i satelitarnych, domofonowych, sterowania i automatyki). Montaż instalacji hydraulicznych (wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, montaż kotłowni). Montaż palnika peletowego do zwykłych pieców co. Prace wykończeniowe (zabudowy, ścianki i sufity podwieszane z płyt karton-gipsowych, układanie glazury i terakoty, paneli podłogowych).
Firma działa na terenie woj. łódzkiego. Wykonujemy szeroki zakres usług związanych wykończeniem nowych budynków, jak i remontem starych. Oferujemy montaż instalacji według najnowszych trendów i technologii. Nasze usługi wykonywane są szybko, profesjonalnie i solidnie.

Paweł Wilk Marwil s.c. Mariola Wilk - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Zielkowice 66b
W naszej ofercie: - kolana hamburskie DIN 2605-1 gat: 15Mo3, 16Mo3, St45.8 i inne - zwężki symetryczne - zawieszenia rurociągów - śruby dwustronne - kołnierze szyjkowe - króćce - lejki spustowe
Firma zajmuje się kompletacją dostaw dla branży energetycznej, petrochemicznej i chemicznej. Nasze usługi doceniło wiele firm remontowych z którymi współpracujemy od 15 lat. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony www.

PHU San-Eko - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Próchnika 46
Oferujemy wskaźniki antymagnetyczne do sygnalizacji ingerencji zewnętrznym polem magnetycznym na wodomierze. Proponujemy swoje usługi w zakresie: - naprawa i legalizacja wtórna wodomierzy - wymiana wodomierzy w lokalach mieszkalnych i przemysłowych - montaż wodomierzy w lokalach jeszcze nieopomiarowanych - roboty instalatorskie wod-kan - próby szczelności instalacji gazowej - modernizacja instalacji c.o. - montaż liczników ciepła
Firma wykonuje usługi w zakresie montażu i wymiany wodomierzy po legalizacji oraz modernizacji instalacji centralnego ogrzewania. Prowadzimy również sprzedaż hurtową i detaliczną wodomierzy nowych i regenerowanych. Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy ElsterKent Metering Sp. z o.o. w Zgierzu producenta wodomierzy mieszkaniowych i przemysłowych.W ofercie posiadamy także wysokiej jakości urządzenia niemieckiej firmy Wasser Geräte.

Du - Term - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Stalowa 1
W naszej ofercie znajdą Państwo dwa typy stalowych grzejników płytowych dostępnych bezpośrednio z magazynu oraz inne dostępnych na zamówienie. Grzejnik Galantto grzejnik uniwersalny z możliwość podłączenia zarówno z dołu jak i z boku. Występuje w następujących typach: typ 20, dwupłytowy, bez elementów konwekcyjnych szerokość 70 mm typ 21, dwupłytowy, z 1 elementem konwekcyjnym, szerokość 70 mm typ 22, dwupłytowy, z 2 elementami konwekcyjnymi, szerokość 100 mm typ 33, trzypłytowy, z 3 elementami konwekcyjnymi, szerokość 155 mm Typoszereg grzejników Galant obejmuje grzejniki o wysokościach 200, 350, 500, 600, 900mm i długościach od 400 do 3000 mm. Grzejnik Centara to grzejnik stalowo-płytowy podłączany centralnie pośrodku. Występuje w następujących typach: typ 20, dwupłytowy, bez elementów konwekcyjnych szerokość 70 mm typ 21, dwupłytowy, z 1 elementem konwekcyjnym, szerokość 70 mm typ 22, dwupłytowy, z 2 elementami konwekcyjnymi, szerokość 100 mm Typoszereg grzejników Centara obejmuje grzejniki o wysokościach 500,600,900mm i długościach od 400 do 2000 mm. Posiadamy także grzejniki Galant Vertical do mocowania pionowego o raz grzejniki łazienkowe.
Firma Du-Term jest wyłącznym importerem grzejników płytowych Galant i Centara w Polsce .Te najwyższej jakości produkty produkowane są w Niemczech przez holding HM i poprzez 8 letnią obecność na polskim rynku zyskały sobie rzeszę stałych i zadowolonych klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do hurtowni instalacyjnych, instalatorów jak i indywidualnego klienta.

Tech Therm Przemysław Nowak - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Pustynna 51
Oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych począwszy od montażu urządzeń wraz z układami automatycznej regulacji, poprzez uruchomienia, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną: - kotły gazowe wiszące (atmosferyczne, turbo, kondensacyjne) - kotły żeliwne i stalowe z palnikami olejowymi i gazowymi - termy gazowe - kotły parowe - kotły na eko groszek - kolektory słoneczne - pompy ciepła - kominki z płaszczem wodnym - nagrzewnice powietrza Posiadamy autoryzację serwisową: Vaillant, Immergas, Viessmann, Buderus, Ferroli, Wolf, Giersch, Riello, Weishaupt.
Tech Therm jest firmą specjalizującą się w serwisie nowoczesnych urządzeń grzewczych. celem naszej działalności jest rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z eksploatacją, konserwacją oraz naprawami obsługiwanych urządzeń technicznych. to co nas wyróżnia z pośród innych firm branży instalacyjno-ciepłowniczej to fakt, iż działalność serwisowa jest naszym podstawowym celem.

F.H.U. Hydmar Artur Markiewicz - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Litewska 21
- wodomierze - wskaźniki antymagnetyczne
Firma Handlowo - Usługowa Hydmar istnieje na rynku łódzkim od 1995 roku. Od tego też czasu zajmujemy się hydrauliką w ogólnym tego słowa znaczeniu. Podstawowym zakresem naszej działalności jest naprawa i legalizacja wodomierzy mieszkaniowych i przemysłowych, wymiana oraz montaż. Prowadzimy sprzedaż hurtową wodomierzy od DN 15 do DN 300. W związku z dużym zapotrzebowaniem na wszelkiego rodzaju usługi z zakresu hydrauliki ogólnej, pracujemy intensywnie - cały czas udoskonalając nasze umiejętności. Pragniemy rozszerzyć zakres terytorialny, na którym będziemy mogli spełniać oczekiwania naszych klientów. Proponujemy duży zakres materiałów i usług w związku z tym, iż współpracujemy z wieloma firmami z naszej branży. Aby zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo działamy profesjonalnie, szybko i dokładnie - zawsze udzielając gwarancji na wykonane przez nas usługi. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na nasz adres mailowy bądź telefonicznie.

ECOA - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Targowa 35
- kotły opalane biomasą (pellets, pellet, słoma) - kotły opalane węglem (eko-groszek, węgiel, koks) - kotły gazowe kondensacyjne - kotły olejowe - kompleksowe wykonawstwo instalacji grzewczych i wod-kan
Jesteśmy firmą charakteryzującą się indywidualnym podejściem do Państwa potrzeb, gdzie w szerokim wyborze usług wykorzystujemy najnowsze, ekologiczne oraz najbardziej oszczędne dla naszych klientów rozwiązania w technice grzewczej.

INS-EL Instalacje Elektryczne - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Sosnowa 18 B
Montaż instalacji elektrycznych wszelkiego typu (alarmowych, antenowych naziemnych i satelitarnych, domofonowych, sterowania i automatyki). Montaż instalacji hydraulicznych (wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, montaż kotłowni). Montaż palnika peletowego do zwykłych pieców co. Prace wykończeniowe (zabudowy, ścianki i sufity podwieszane z płyt karton-gipsowych, układanie glazury i terakoty, paneli podłogowych).
Firma działa na terenie woj. łódzkiego. Wykonujemy szeroki zakres usług związanych wykończeniem nowych budynków, jak i remontem starych. Oferujemy montaż instalacji według najnowszych trendów i technologii. Nasze usługi wykonywane są szybko, profesjonalnie i solidnie.

MAG Industrieservice Polska - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Al. Kościuszki 123 lok. 416
MAG Industrieservice Polska Sp. z o. o. jest wyłącznym przedstawicielem chińskiej firmy Zhejiang Lixue Steel Pipe Co., Ltd. w Polsce. Lixue Steel Pipe Co. Ltd. jest producentem rur bez szwu ze stali kwaso- oraz żaroodpornych, w szczególności rur do wymienników ciepła. Rury produkowane są na zimno, a następnie wyżarzane. Zakres produkcji: 1. Średnica zewnętrzna od 16 do 90 mm 2. Grubość ścianki od 1 do 10 mm 3. Materiały: - 304 (0H18N9) - 304L (00H18N10) - 304H - 316 - 316L (00H17N14M2) - 316Ti (H17N13M2T) - 321 (1H18N10T) - 310S Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej producenta. Korzystne ceny, krótkie terminy. Firma posiada uprawnienia zgodne z PED 97/23.
MAG Industrieservice Polska Sp. z o. o. specjalizuje się w dostawach wyrobów hutniczych i armatury dla energetyki, zakładów branży chemicznej, celulozowo-papierniczej, spożywczej oraz gazownictwa. Firma realizuje kompleksowe zaopatrzenie remontów i inwestycji prowadzonych przez firmy montażowe, jak również dostarcza wyroby bezpośrednio do przedsiębiorstw, hurtowni i pozostałych kontrahentów. Oferujemy m.in. dostawę rur oraz wszelkich kształtek rurowych w pełnym zakresie średnic i grubości ścianek, ze szwem lub bez szwu ze stali: kwasoodpornych, kotłowych oraz do pracy w niskich temperaturach. Na indywidualne życzenie dostarczamy również inne wyroby hutnicze - m.in. blachy i pręty ze stali kwaso - i żaroodpornych, stopów niklu i tytanu o właściwościach i parametrach wg potrzeb klienta.

Ediso Instalacje Sanitarne I C.O. - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Topolowa 7
- Wykonujemy komleksowo instalacje przy budowie domu. - Naprawy uszkodzonych rurociągów (załamania rur) - Sieci: sanitarne, deszczowe, ogólnospławne, drenażowe - Przyłącza kanalizacyjne - Budowa, modernizacje i konserwacja sieci zew. i wew. - Kompleksowe wykonastwo przydomowych oczyszczalni ścieków - Nowoczesne instalacje centralnego ogrzewania - Ekologiczne żródła energi - Kotłownie - wszystkie typy wraz z automatyką - Usuwamy wszelkie awarie wodne i kanalizacyjne - Czyszczenie kanalizacji mechanicznie i ciśnieniowo
Wykonując nasze usługi zapewniamy profesjonalne ich wykonanie i wysoką dokładność czyszczenia, poprzez dobór odpowiedniego sprzętu i technologii. Działamy na terenie województwa łódzkiego od 1977r. Obsługujemy firmy, administracje, korporacje jak i osoby prywatne.

A&R Andrzj Herberg - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Tatrzańska 109
Wykonujemy następujący zakres prac: hydraulika, instalacja gazowa, co, elektryka, montaż płyt kartonowo - gipsowych (ściany, sufity), glazura terakota, gładzie, malowanie, luksfery oraz zlecenia nietypowe.
Firma działa od 1992r. na terenie woj. łódzkiego, również w innych częściach kraju. Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, domów, lokali użytkowych. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadających uprawnienia, których umiejętności poparte są doświadczeniem.

Karoline - Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Strażacka 9
Oferujemy wanny, kabiny, umywalki, sanitariaty, wodomierze, baterie, uszczelki, zawory, zlewozmywaki, grzejniki, wszelkie systemy instalacyjne syfony, rury i kształtki "CU, PEX-AL-PEX, PP, PVC, glazurę i terakotę wszystkich polskich producentów oraz narzędzia, chemię budowlaną podgrzewacze, bojler, bojlery, ogrzewacze.
Firma Aqua - Łazienki Karoline Paweł Woźnicki proponuje najnowocześniejsze systemy i materiały stosowane na światowych rynkach w budownictwie, w technologiach instalacyjno sanitarnych. W ofercie m.in. Cersanit, Koło, Roca, Franke, Sanplast, paradyż, Opoczno, Tubądzin, Domino, KFA, Oras, Metron, Wawin, Aspol, Teca, Pyramis, Viega Deante, Perfexim, Diamond, Modeco, Koelner, Pilch, Mapei, Sopro, Atlas, Galmet Biawar, Blanco Purmo, Danfoss, Geberit, Rawakbaxi, Brugman, Purmo, Junkers, Vaillant, Buderus, Termet, Galmet, Ariston, Beretta. Zapraszamy do nas oferujemy fachową obsługę rabaty indywidualne przy kompleksowych zakupach możliwość negocjacji cen.

Gdzie kupić artykuły hydrauliczne » Województwo Łódzkie
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Aleksandrów Łódzki
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Uniej
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Łódź
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Pajęczno
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Biała Rawska
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Stryk
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Skierniewice
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Sulej
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Warta
Gdzie kupić artykuły hydrauliczne w Rzg