GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Warszawa

Warszawa
Menu
Gdzie kupić > > Sklepy > Materiały eksploatacyjne

Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Warszawa

Gellex sp. z o.o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Wał Miedzeszyński 646
Oferujemy specjalistyczne atramenty wodne, sublimacyjne, solwentowe, UV, płyny czyszczące, papiery fotograficzne i akcesoria wspomagające druk atramentowy, m.in. systemy stałego zasilania.
Gellex, sp. z o.o. (do grudnia 2007 pod nazwą Gelex) działa na polskim rynku od początku 2002 roku, zajmując się importem i dystrybucją materiałów eksploatacyjnych i nowatorskich rozwiązań technicznych w dziedzinie druku atramentowego.

Gellex sp. z o.o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Wał Miedzeszyński 646
Oferujemy specjalistyczne atramenty wodne, sublimacyjne, solwentowe, UV, płyny czyszczące, papiery fotograficzne i akcesoria wspomagające druk atramentowy, m.in. systemy stałego zasilania.
Gellex, sp. z o.o. (do grudnia 2007 pod nazwą Gelex) działa na polskim rynku od początku 2002 roku, zajmując się importem i dystrybucją materiałów eksploatacyjnych i nowatorskich rozwiązań technicznych w dziedzinie druku atramentowego.

Jet-printer Sp. z o.o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » al. Krakowska 213
Nasza oferta obejmuje : - Sprzedaż oryginalnych oraz kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych - Serwis urządzeń wszystkich marek - Dzierżawę urządzeń - Sprzedaż urządzeń nowych i używanych - Doradztwo w wyborze drukarek - Analizę kosztów drukowania - Skup/ odbiór pustych pojemników Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników i szerokiemu asortymentowi umożliwiamy każdemu Klientowi obniżyć koszty wydruku.
Firma Jet-printer od 2001 roku specjalizuje się w produkcji i sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Obok szerokiej gamy materiałów oryginalnych posiadamy również kompatybilne materiały marki Laser Experts, której jesteśmy producentem. Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę urządzeń drukujących i faksujących poszerzyliśmy swą działalność o własny, profesjonalny serwis.

Adaso - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Witebska 4
- skup tonerów i tuszy - odbiór odpadów do utylizacji - recykling
Prowadzimy skup pustych tonerów i tuszy. Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie usuwania bezwartościowych pojemników po tonerach i atramentach. Wystawiamy karty przekazania odpadów. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia konieczne do prowadzenia odbioru odpadów

Magusz Supplies - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Zagłoby 33/99
tonery oryginalne, kompatybilne i regenerowane do drukarek laserowych, tusze oryginalne i kompatybilne do drukarek atramentowych, folie termotransferowe do faksów, taśmy do drukarek igłowych, papier
Firma zaopatruje przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych w materiały eksploatacyjne do biurowych urządzeń drukujących. Bezpłatna dostawa na terenie Warszawy i okolic, poza Warszawę wysyłka. Materiały oryginalne i zamienniki.

Aktyw plus - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » gen. Józefa Bema 91 m.6
- bilanse - deklaracje podatkowe - wyprowadzanie zaległości - kontakty z urzędami - prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców ewidencji przychodów - sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia - prowadzenie ewidencji do celów podatku VAT, rozliczania w zakresie podatku VAT (transakcje krajowe, wewnątrzwspólnotowe, import - export)
Aktyw Plus istnieje od 2003 roku, i od tego czasu oferuje szerokie portfolio usług rachunkowych. W trosce o dobro klienta stale pogłębiamy nabytą wiedzę i doświadczenie, co pozwala nam na profesjonalną i bezpieczną obsługę klientów. Posiadamy wymaganą prawem finansowym licencję Ministerstwa Finansów o numerze: 22034/01 oraz ubezpieczenie działalności OC. Posiadamy doświadczenie w zakresie: - kompleksowej obsługi księgowo - podatkowej - bilansów - obsługi kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej - rozliczeń rocznych PIT

Hapson Sp. z. o. o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Słowskiego 15
Proponowane warunki współpracy: - przelew 14 dni, - darmowa dostawa, - realizacja zamówienia w ciągu 24h (pilne zamówienia staramy się zrealizować jeszcze tego samego dnia).
Zajmujemy się sprzedażą oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych m. in. do urządzeń Brother, Epson, Hewlett Packard, Xerox, Canon, Lanier, Nashuatec, Toshiba, Sharp, Ricoh, Philips, Lexmark, Konica-Minolta, OKI, Samsung. Ponad to znajdą Państwo u nas nośniki firm: Verbatim, Philips, TDK, Emtec, HP, Platinium, Omega, Sony jak również wyposażamy biura w materiały biurowe i systemy prezentacji różnych producentów.

Non Stop Sp. z o.o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Czardasza 18
Oferujemy Państwu wszystkie niezbędne akcesoria do drukarki - tusze, tonery, wkłady, taśmy barwiące, bębny. Zwłaszcza do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych HP Hewlett Packard, Brother, Canon, Dell, Epson, IBM, Konica Minolta, Kyocera Mita, Lexmark, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Xerox - oryginalne tonery do drukarek i urządzeń laserowych, oryginalne tusze do drukarek i urządzeń atramentowych, taśmy barwiące, bębny, papier. Przesyłki nadajemy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (o ile w opisie nie zaznaczono inaczej). Prowadzimy także sprzedaż hurtową.
2w2.pl - sklep, w którym znajdą Państwo bogatą ofertę oryginalnych akcesoriów do drukarki w najlepszych cenach. Sklep znajduje się na ul. Czardasza 18, w pobliżu zbiegu dwóch ważnych arterii Warszawy - ul. Łopuszańskiej / Hynka i Al. Krakowskiej. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy - przystanki tramwajowe i autobusowe na Al. Krakowskiej, przystanki na ul. Hynka. Miejsca parkingowe. Obsługujemy całą Polskę (sklep internetowy), a nasz sklep stacjonarny z tuszami i tonerami HP - Warszawa obsługuje całą stolicę. Najbliżej mają osoby zamieszkujące - Warszawa Ochota, Warszawa Włochy, Warszawa Wola, Warszawa Śródmieście / Centrum, Warszawa Bemowo, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów.

Finwar - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Nowoursynowska 173/9
- urządzenia wielofunkcyjne - drukarki - kopiarki - skanery - faxy - telefaksy - drukarki etykiet - laptopy
Finwar to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży internetowej. Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi którzy dbają o - jakość towaru i informacji prezentowanych naszym Użytkownikom - funkcjonalność codziennych zakupów - sprawność i niezawodność dostaw - długotrwałą współpracę z wieloma klientami indywidualnymi i partnerami biznesowymi. Chcemy zapewnić Państwu: - kompleksowość usług - oferujemy szeroką ofertę produktów - możliwość realizacji zamówień za pomocą faksu lub e-maila - możliwość zakupu w sklepie internetowym - profesjonalna obsługa, montaż i indywidualne doradztwo - dostawa sprzętu Kurierem pod wskazany adres Misja jaką realizujemy, to dobro i zadowolenie naszego klienta aby zakupy stały się przyjemnością a nie problemem.

Grupa Marcova Polska - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Rozwadowska 30
- Serwis drukarek, faxów. - Sprzedaż tuszy, tonerów, papieru.
Prowadzimy serwis drukarek i faxów a także sprzedaż materiałów eksploatacyjnych. Oferta kierowana do klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Oferujemy naprawy bieżące, ekspertyzy, umowy serwisowe.

Jaga - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Conrada 30 pok. 102
- komputerowe materiały eksploatacyjne - biurowe materiały eksploatacyjne
Zajmujemy się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych (tusze, tonery, taśmy) do drukarek, kopiarek i faksów. Oferujemy szeroki wybór nośników danych (dyskietki, płyty CD-R, CD-RW, DDS, taśmy do streamerów), druki (PP, KP inne) itp. Dostarczamy również materiały nietypowe i specjalne: papiery (foto, do faksów, papier ksero i komputerowy-składanka), folie do drukarek oraz filmy do faksów. Posiadamy szeroki wybór produktów czyszczących do sprzętu (płyny, pianki i gazy), zestawy czyszczące (dyskietki, płyty, taśmy czyszczące).

Ares S.C. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Wał Miedzeszyński 233 lok 63/1
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną szeroko pojętego sprzętu i oprogramowania komputerowego. Uzupełnieniem naszej oferty są produkty RTV, AGD oraz Car Audio.
Zajmujemy się się sprzedażą detaliczną i hurtową sprzętu komputerowego, jak notebooki, palmtopy, nawigacje GPS, komputery, monitory i szereg innych, do tego komponenty i ekspoatacja. Specjalizujemy się w pamięciach flash wszelakiego rodzaju od kart na USB kończąc oraz rozwiązaniami mobilnymi w naszej ofercie jest ponad 12 500 produktów z całego zakresu branży IT. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Amicomp - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » ul.Grójecka 186/116
- w sprzedaży szeroka gama towarów takich jak: monitory, napędy, komputery, procesory, drukarki, tusze, tonery itp. - serwis drukarek i komputerów - pismene gwarancje na wszystkie oferowane podzespoły oraz usługi (gwarancje są realizowane przez autoryzowane serwisy lub dystrybutorów danego towaru z którymi mamy podpisane umowy o współpracy)
Firma nasza mieści się w Warszawie oraz Makowie Maz. Zajmuje się głównie sprzedażą, modernizacją, naprawą komputerów PC/MAC/AMIGA oraz naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną drukarek atramentowych i laserowych, itp. Firma nasza ma podpisane umowy o współpracy z renomowanymi firmami takimi jak: Sietom, Wielokropek, Active Jet, Action, Amd, Intel, California Computers, Abc Data, Tech Data, Incom, Ab. Należy do biznes klubów: Lexmark, Hp, Amd, Intel, Lg, Maxdata, Microsoft. Ponadto posiada certyfikaty autoryzowanych dealerów produktów: California Computers, Active Jet, Expert, Xpower, Coller Master, Seagate, HP Posiadamy komis komputerowy oraz składamy zestawy komputerowe w dowolnej konfiguracji z części renomowanych firm. Przyjmujemy stary sprzęt w rozliczeniu. Nie plombujemy zestawów, co umożliwia dokładanie podzespołów w okresie gwarancji.

SCZ Net-Media - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Człuchowska 25
Sprzedaż sprzętu komputerowego, materiałów eksploatacyjnych do drukarek i drukarek. Sprzedaż baterii specjalistycznych do urządzeń pomiarowych i medycznych. Prowadzimy również usługi naprawy komputerów i kawiarenkę internetową. W naszej ofercie znajdą Państwo: a) materiały eksploatacyjne znanych firm takich jak: - Hewlett-Packard - Lexmark - Brother - Canon - Epson b) części do komputerów renomowanych firm: - Giga-byte - MSI - ASRock - Western Digital - MODE COM c) oprogramowanie d) baterie paluszkowe oraz guzikowe Pełen spis naszego asortymentu znajduje się w menu po lewej stronie naszego sklepu internetowego. W sprzedaży posiadamy wyroby oryginalne, a także tańsze zamienniki produkowane przez renomowane firmy, które zyskały już sobie duże grono stałych klientów. Dajemy gwarancję na jakość zakupionych towarów. Skupujemy także puste pojemniki do drukarek atramentowych i laserowych.
Nasza firma istnieje na rynku od 1993r. Przez ten okres zyskała ogromne doświadczenie w sprzedaży towarów eksploatacyjnych, a także zawarła dobre kontakty handlowe z importerami przez co możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Wymagania stawiane przez Państwa są dla nas najważniejsze. Służąc długoletnim doświadczeniem popartym wiedzą, każdego klienta traktujemy indywidualnie zgodnie z jego potrzebami. Współpraca wiąże się z rabatami oraz promocjami.

Inkon Edyta Filipkowska - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Drzeworytników 17
Tusze, tonery oryginalne jak i zamienniki.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu, w bezpośredniej sprzedaży tuszy, tonerów i wszelkiego rodzaju artykułów biurowych.

Praxis S.A. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Równoległa 9A
Autoryzowany dystrybutor: Brother, Canon, Data Products (Hitachi), Emstar, Emtec, hp invent, Konica-Minolta, Lexmark, NGS, OKI, Panasonic, Tally-Genicom, Verbatim. Wyłączny dystrybutor: ePrimo, Fullmark i Taerosol. Partner: 3M, Epson, Gestetner, Kyocera, Lanier, LG, Microsoft, Mita, Memorex, Nashuatec, Olivetti, Philips, Ricoh, Riso, Samsung, Seikosha, Sharp, Sony, TDK, Toshiba, Xerox-Tektronix. Prowadzimy sprzedaż produktów wielu innych firm: 3Com, A4tech, Acer, Adaptec, AMD, APC, Areson, Aristo, Asus, Aver, Citizen, Compuprint, Corel, Creative Labs, Dell, Emerson, Ever, Fujitsu, HSK, IMB, Imation, Intel, International Paper, Iomega, Kingston, Logitech, Maxdata, Maxtor, Microcom, MSI, Mustec, Nec, Novell, OCE, Pendrive, Plextor, Printronix, Rex-Rotary, Roland, Sagem Seagate, Siemens, Soltek, Star Micronics, Symantec, Tandberg Data, Tracer, Triumph Adler, Utax, Western Digital, Xircom, Xpower, Zyxel.
Dystrybucja drukarek/kopiarek, urządzeń peryferyjnych, nośników magnetycznych, filtrów ekranowych i sieciowych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek (atramenty/głowice z tuszem, tonery, taśmy barwiące, papiery/folie) oraz części serwisowych do urządzeń biurowych. Sprzedaż komputerów.

Cartridge - Ken - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Al. KEN 96/U13
Nasza oferta: - Regeneracja kartridży do drukarek laserowych i atramentowych - Sprzedaż kartridży oryginalnych i zamiennych - Papier termiczny i folie do faksów - Papier fotograficzny i powlekany - Etykiety samoprzylepne
Firma Cartridge Ken powstała w 2003 roku i prowadzi działalność na terenie Warszawy w zakresie regeneracji i sprzedaży kartridży do drukarek. Nasze długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez pracowników oraz wykorzystanie w procesie regeneracji komponentów wiodących firm z Niemiec i Japonii gwarantuje wysoki poziom naszych usług. Sklep czynny: - poniedziałek-piątek: 1030-1900 - soboty: 1100-1400

Bestcan - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Dolna 30a
Oferujemy: - bezpłatną ekspertyzę - bezpłatny dojazd (na terenie Warszawy) - krótki termin naprawy - konkurencyjną cenę Zajmujemy się: - naprawami - przeglądami - konserwacjami okresowymi - regulacją i kalibracją - poradami technicznymi
Jesteśmy nastawieni na serwis drukarek, kserokopiarek, skanerów, ploterów (Hp i Canon autoryzacja, potrzebna przy wymianie głowic).Naprawiamy: Canon, HP, Epson, Brother, Oki, Panasonic, Samsung Xerox i marki pochodne. Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń jak i materiałów eksploatacyjnych. Dostawa, uruchomienie, szkolenie - gratis. Drukarki serwisujemy od 10 lat. Naprawiamy wszystkie typy drukarek igłowych, atramentowych, laserowych oraz biurowe urządzenia wielofunkcyjne officejet, multipass, kopiarki. Na miejscu, wycenimy naprawę, dzięki czemu mają Państwo możliwość natychmiastowego zdecydowania o serwisie. Naprawione u nas urządzenia są czyszczone i konserwowane, tak aby służyły Państwu jak najdłużej. Kontakt bezpośredni do serwisanta 602-474-549, leeart@wp.pl.

Copy-Expert - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Żywiczna 36
W naszym magazynie dostępne są od ręki wszystkie tonery do kolorowych urządzeń Ricoh i grupy NRG. Dysponujemy wszystkimi materiałami eksploatacyjnymi do kopiarek: bębny, rolki ładowania, listwy czyszczące, wałki teflonowe, łożyska, zestawy przeglądowe, wałki dociskowe, separatory, taśmy transferowe i taśmy czyszczące. Zaopatrujemy serwisy w specjalistyczne narzędzia: odkurzacze 3M, płyny czysczące, specjalistyczne powietrze do czyszczenia sprzętu.
Firma Copy-Expert jest dostawcą oryginalnych i alternatywnych materiałów do kopiarek. Nasza oferta to nie tylko bębny, dewelopery i tonery, lecz również wszystkie nietypowe części do kopirek Ricoh, Nashuatec, Rex Rotary, Gestetner, Lanier, Infotec, Mita, Utax, Triumph-Adler. U nas dostaną Państwo koła, paski napędowe, mocowania, zawiasy, termistory, przełączniki, czujniki, silniki, sprzęgła. Dodatkowo służymy fachową radą przy robieniu zakupów w naszym sklepie internetowym i pomagamy w ustalaniu numerów katalogowych nietypowych elementów.

PM Soft - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Jana Olbrachta 62/15
W naszej ofercie można znaleźć komputery, oprogramowania, urządzenia ( kasy, drukarki) fiskalne, kolektory, wagi,czytniki drukarki kart plastikowych i drukarki etykiet, materiały eksploatacyjne: papier komputerowy (składankę), papier termiczny, papier samokopiujący, papier xero, zszywki do zszywaczy elektrycznych, rolki do drukarek fiskalnych, etykiety termiczne, metki, taśmy do metkownicy, taśmy barwiące, tonery do drukarek laserowych, kartridże do drukarek atramentowych po rewelacyjnej korzystnej cenie z gwarancją.
PM Soft to polska firma działająca na rynku na dużą skalę, ciesząca się zaufaniem klientów od 1999 roku. Charakteryzują nas niskie ceny i wysoka jakość sprzedawanego sprzętu. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie pomagają dokonać wyboru klientom. Zapraszamy do współpracy.

Gellex sp. z o.o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Wał Miedzeszyński 646
Oferujemy specjalistyczne atramenty wodne, sublimacyjne, solwentowe, UV, płyny czyszczące, papiery fotograficzne i akcesoria wspomagające druk atramentowy, m.in. systemy stałego zasilania.
Gellex, sp. z o.o. (do grudnia 2007 pod nazwą Gelex) działa na polskim rynku od początku 2002 roku, zajmując się importem i dystrybucją materiałów eksploatacyjnych i nowatorskich rozwiązań technicznych w dziedzinie druku atramentowego.

Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Warszawa
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Pułtusk
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Ożarów Mazowiecki
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Zwoleń
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Radzymin
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Nasielsk
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Tłuszcz
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Łaskarzew
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Ostrołęka
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Mińsk Mazowiecki
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Halin