GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Warszawa

Warszawa
Menu
Gdzie kupić > > Sklepy > Materiały eksploatacyjne

Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Warszawa

Jaga - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Conrada 30 pok. 102
- komputerowe materiały eksploatacyjne - biurowe materiały eksploatacyjne
Zajmujemy się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych (tusze, tonery, taśmy) do drukarek, kopiarek i faksów. Oferujemy szeroki wybór nośników danych (dyskietki, płyty CD-R, CD-RW, DDS, taśmy do streamerów), druki (PP, KP inne) itp. Dostarczamy również materiały nietypowe i specjalne: papiery (foto, do faksów, papier ksero i komputerowy-składanka), folie do drukarek oraz filmy do faksów. Posiadamy szeroki wybór produktów czyszczących do sprzętu (płyny, pianki i gazy), zestawy czyszczące (dyskietki, płyty, taśmy czyszczące).

Grupa Marcova Polska - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Rozwadowska 30
- Serwis drukarek, faxów. - Sprzedaż tuszy, tonerów, papieru.
Prowadzimy serwis drukarek i faxów a także sprzedaż materiałów eksploatacyjnych. Oferta kierowana do klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Oferujemy naprawy bieżące, ekspertyzy, umowy serwisowe.

Inkon Edyta Filipkowska - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Drzeworytników 17
Tusze, tonery oryginalne jak i zamienniki.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu, w bezpośredniej sprzedaży tuszy, tonerów i wszelkiego rodzaju artykułów biurowych.

Hapson Sp. z. o. o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Słowskiego 15
Proponowane warunki współpracy: - przelew 14 dni, - darmowa dostawa, - realizacja zamówienia w ciągu 24h (pilne zamówienia staramy się zrealizować jeszcze tego samego dnia).
Zajmujemy się sprzedażą oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych m. in. do urządzeń Brother, Epson, Hewlett Packard, Xerox, Canon, Lanier, Nashuatec, Toshiba, Sharp, Ricoh, Philips, Lexmark, Konica-Minolta, OKI, Samsung. Ponad to znajdą Państwo u nas nośniki firm: Verbatim, Philips, TDK, Emtec, HP, Platinium, Omega, Sony jak również wyposażamy biura w materiały biurowe i systemy prezentacji różnych producentów.

Magusz Supplies - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Zagłoby 33/99
tonery oryginalne, kompatybilne i regenerowane do drukarek laserowych, tusze oryginalne i kompatybilne do drukarek atramentowych, folie termotransferowe do faksów, taśmy do drukarek igłowych, papier
Firma zaopatruje przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych w materiały eksploatacyjne do biurowych urządzeń drukujących. Bezpłatna dostawa na terenie Warszawy i okolic, poza Warszawę wysyłka. Materiały oryginalne i zamienniki.

Non Stop Sp. z o.o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Czardasza 18
Oferujemy Państwu wszystkie niezbędne akcesoria do drukarki - tusze, tonery, wkłady, taśmy barwiące, bębny. Zwłaszcza do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych HP Hewlett Packard, Brother, Canon, Dell, Epson, IBM, Konica Minolta, Kyocera Mita, Lexmark, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Xerox - oryginalne tonery do drukarek i urządzeń laserowych, oryginalne tusze do drukarek i urządzeń atramentowych, taśmy barwiące, bębny, papier. Przesyłki nadajemy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (o ile w opisie nie zaznaczono inaczej). Prowadzimy także sprzedaż hurtową.
2w2.pl - sklep, w którym znajdą Państwo bogatą ofertę oryginalnych akcesoriów do drukarki w najlepszych cenach. Sklep znajduje się na ul. Czardasza 18, w pobliżu zbiegu dwóch ważnych arterii Warszawy - ul. Łopuszańskiej / Hynka i Al. Krakowskiej. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy - przystanki tramwajowe i autobusowe na Al. Krakowskiej, przystanki na ul. Hynka. Miejsca parkingowe. Obsługujemy całą Polskę (sklep internetowy), a nasz sklep stacjonarny z tuszami i tonerami HP - Warszawa obsługuje całą stolicę. Najbliżej mają osoby zamieszkujące - Warszawa Ochota, Warszawa Włochy, Warszawa Wola, Warszawa Śródmieście / Centrum, Warszawa Bemowo, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów.

Ares S.C. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Wał Miedzeszyński 233 lok 63/1
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną szeroko pojętego sprzętu i oprogramowania komputerowego. Uzupełnieniem naszej oferty są produkty RTV, AGD oraz Car Audio.
Zajmujemy się się sprzedażą detaliczną i hurtową sprzętu komputerowego, jak notebooki, palmtopy, nawigacje GPS, komputery, monitory i szereg innych, do tego komponenty i ekspoatacja. Specjalizujemy się w pamięciach flash wszelakiego rodzaju od kart na USB kończąc oraz rozwiązaniami mobilnymi w naszej ofercie jest ponad 12 500 produktów z całego zakresu branży IT. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Adaso - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Witebska 4
- skup tonerów i tuszy - odbiór odpadów do utylizacji - recykling
Prowadzimy skup pustych tonerów i tuszy. Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie usuwania bezwartościowych pojemników po tonerach i atramentach. Wystawiamy karty przekazania odpadów. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia konieczne do prowadzenia odbioru odpadów

Bestcan - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Dolna 30a
Oferujemy: - bezpłatną ekspertyzę - bezpłatny dojazd (na terenie Warszawy) - krótki termin naprawy - konkurencyjną cenę Zajmujemy się: - naprawami - przeglądami - konserwacjami okresowymi - regulacją i kalibracją - poradami technicznymi
Jesteśmy nastawieni na serwis drukarek, kserokopiarek, skanerów, ploterów (Hp i Canon autoryzacja, potrzebna przy wymianie głowic).Naprawiamy: Canon, HP, Epson, Brother, Oki, Panasonic, Samsung Xerox i marki pochodne. Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń jak i materiałów eksploatacyjnych. Dostawa, uruchomienie, szkolenie - gratis. Drukarki serwisujemy od 10 lat. Naprawiamy wszystkie typy drukarek igłowych, atramentowych, laserowych oraz biurowe urządzenia wielofunkcyjne officejet, multipass, kopiarki. Na miejscu, wycenimy naprawę, dzięki czemu mają Państwo możliwość natychmiastowego zdecydowania o serwisie. Naprawione u nas urządzenia są czyszczone i konserwowane, tak aby służyły Państwu jak najdłużej. Kontakt bezpośredni do serwisanta 602-474-549, leeart@wp.pl.

Finwar - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Nowoursynowska 173/9
- urządzenia wielofunkcyjne - drukarki - kopiarki - skanery - faxy - telefaksy - drukarki etykiet - laptopy
Finwar to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży internetowej. Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi którzy dbają o - jakość towaru i informacji prezentowanych naszym Użytkownikom - funkcjonalność codziennych zakupów - sprawność i niezawodność dostaw - długotrwałą współpracę z wieloma klientami indywidualnymi i partnerami biznesowymi. Chcemy zapewnić Państwu: - kompleksowość usług - oferujemy szeroką ofertę produktów - możliwość realizacji zamówień za pomocą faksu lub e-maila - możliwość zakupu w sklepie internetowym - profesjonalna obsługa, montaż i indywidualne doradztwo - dostawa sprzętu Kurierem pod wskazany adres Misja jaką realizujemy, to dobro i zadowolenie naszego klienta aby zakupy stały się przyjemnością a nie problemem.

Gellex sp. z o.o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Wał Miedzeszyński 646
Oferujemy specjalistyczne atramenty wodne, sublimacyjne, solwentowe, UV, płyny czyszczące, papiery fotograficzne i akcesoria wspomagające druk atramentowy, m.in. systemy stałego zasilania.
Gellex, sp. z o.o. (do grudnia 2007 pod nazwą Gelex) działa na polskim rynku od początku 2002 roku, zajmując się importem i dystrybucją materiałów eksploatacyjnych i nowatorskich rozwiązań technicznych w dziedzinie druku atramentowego.

Jet-printer Sp. z o.o. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » al. Krakowska 213
Nasza oferta obejmuje : - Sprzedaż oryginalnych oraz kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych - Serwis urządzeń wszystkich marek - Dzierżawę urządzeń - Sprzedaż urządzeń nowych i używanych - Doradztwo w wyborze drukarek - Analizę kosztów drukowania - Skup/ odbiór pustych pojemników Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników i szerokiemu asortymentowi umożliwiamy każdemu Klientowi obniżyć koszty wydruku.
Firma Jet-printer od 2001 roku specjalizuje się w produkcji i sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Obok szerokiej gamy materiałów oryginalnych posiadamy również kompatybilne materiały marki Laser Experts, której jesteśmy producentem. Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę urządzeń drukujących i faksujących poszerzyliśmy swą działalność o własny, profesjonalny serwis.

Aktyw plus - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » gen. Józefa Bema 91 m.6
- bilanse - deklaracje podatkowe - wyprowadzanie zaległości - kontakty z urzędami - prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców ewidencji przychodów - sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia - prowadzenie ewidencji do celów podatku VAT, rozliczania w zakresie podatku VAT (transakcje krajowe, wewnątrzwspólnotowe, import - export)
Aktyw Plus istnieje od 2003 roku, i od tego czasu oferuje szerokie portfolio usług rachunkowych. W trosce o dobro klienta stale pogłębiamy nabytą wiedzę i doświadczenie, co pozwala nam na profesjonalną i bezpieczną obsługę klientów. Posiadamy wymaganą prawem finansowym licencję Ministerstwa Finansów o numerze: 22034/01 oraz ubezpieczenie działalności OC. Posiadamy doświadczenie w zakresie: - kompleksowej obsługi księgowo - podatkowej - bilansów - obsługi kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej - rozliczeń rocznych PIT

Cartridge - Ken - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Al. KEN 96/U13
Nasza oferta: - Regeneracja kartridży do drukarek laserowych i atramentowych - Sprzedaż kartridży oryginalnych i zamiennych - Papier termiczny i folie do faksów - Papier fotograficzny i powlekany - Etykiety samoprzylepne
Firma Cartridge Ken powstała w 2003 roku i prowadzi działalność na terenie Warszawy w zakresie regeneracji i sprzedaży kartridży do drukarek. Nasze długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez pracowników oraz wykorzystanie w procesie regeneracji komponentów wiodących firm z Niemiec i Japonii gwarantuje wysoki poziom naszych usług. Sklep czynny: - poniedziałek-piątek: 1030-1900 - soboty: 1100-1400

Praxis S.A. - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Równoległa 9A
Autoryzowany dystrybutor: Brother, Canon, Data Products (Hitachi), Emstar, Emtec, hp invent, Konica-Minolta, Lexmark, NGS, OKI, Panasonic, Tally-Genicom, Verbatim. Wyłączny dystrybutor: ePrimo, Fullmark i Taerosol. Partner: 3M, Epson, Gestetner, Kyocera, Lanier, LG, Microsoft, Mita, Memorex, Nashuatec, Olivetti, Philips, Ricoh, Riso, Samsung, Seikosha, Sharp, Sony, TDK, Toshiba, Xerox-Tektronix. Prowadzimy sprzedaż produktów wielu innych firm: 3Com, A4tech, Acer, Adaptec, AMD, APC, Areson, Aristo, Asus, Aver, Citizen, Compuprint, Corel, Creative Labs, Dell, Emerson, Ever, Fujitsu, HSK, IMB, Imation, Intel, International Paper, Iomega, Kingston, Logitech, Maxdata, Maxtor, Microcom, MSI, Mustec, Nec, Novell, OCE, Pendrive, Plextor, Printronix, Rex-Rotary, Roland, Sagem Seagate, Siemens, Soltek, Star Micronics, Symantec, Tandberg Data, Tracer, Triumph Adler, Utax, Western Digital, Xircom, Xpower, Zyxel.
Dystrybucja drukarek/kopiarek, urządzeń peryferyjnych, nośników magnetycznych, filtrów ekranowych i sieciowych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek (atramenty/głowice z tuszem, tonery, taśmy barwiące, papiery/folie) oraz części serwisowych do urządzeń biurowych. Sprzedaż komputerów.

P&P Office - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Konstruktorska 4
papier, tonery, drukarki, faksy, segregatory, zszywacze, dziurkacze
Firma P&P Piotr Karolak, Piotr Gąsiorowski powstała w 2000 roku w Warszawie. Od początku działalności zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem przedsiębiorstw i instytucji w artykuły biurowe, czystościowe i spożywcze. Naszą domeną jest realizowanie nietypowych zamówień, np. na świeże owoce. Celem firmy jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu realizujemy swój cel a satysfakcją jest zadowolenie coraz większego grona klientów. W grudniu 2006 roku zaczęliśmy realizować kampanię, której zadaniem jest stworzenie nowego wizerunku firmy i uruchomienie serwisu internetowego dla naszych partnerów.

Copy-Expert - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Żywiczna 36
W naszym magazynie dostępne są od ręki wszystkie tonery do kolorowych urządzeń Ricoh i grupy NRG. Dysponujemy wszystkimi materiałami eksploatacyjnymi do kopiarek: bębny, rolki ładowania, listwy czyszczące, wałki teflonowe, łożyska, zestawy przeglądowe, wałki dociskowe, separatory, taśmy transferowe i taśmy czyszczące. Zaopatrujemy serwisy w specjalistyczne narzędzia: odkurzacze 3M, płyny czysczące, specjalistyczne powietrze do czyszczenia sprzętu.
Firma Copy-Expert jest dostawcą oryginalnych i alternatywnych materiałów do kopiarek. Nasza oferta to nie tylko bębny, dewelopery i tonery, lecz również wszystkie nietypowe części do kopirek Ricoh, Nashuatec, Rex Rotary, Gestetner, Lanier, Infotec, Mita, Utax, Triumph-Adler. U nas dostaną Państwo koła, paski napędowe, mocowania, zawiasy, termistory, przełączniki, czujniki, silniki, sprzęgła. Dodatkowo służymy fachową radą przy robieniu zakupów w naszym sklepie internetowym i pomagamy w ustalaniu numerów katalogowych nietypowych elementów.

Grupa Marcova Polska - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Rozwadowska 30
- Serwis drukarek, faxów. - Sprzedaż tuszy, tonerów, papieru.
Prowadzimy serwis drukarek i faxów a także sprzedaż materiałów eksploatacyjnych. Oferta kierowana do klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Oferujemy naprawy bieżące, ekspertyzy, umowy serwisowe.

Itelligence - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Bokserska 66
Kompleksowe oprogramowanie dla firm: systemy zarządzania produkcją, programy do obsługi magazynu oraz aplikacje ułatwiające elektroniczną wymianę danych i obieg dokumentów przedsiębiorstwie. Kompleksowe wsparcie w obszarze oprogramowania dla firm produkcyjnych.
Itelligence to wieloletni kontrahent wielkich koncernów oraz średnich przedsiębiorstw. Zapewnia najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie efektywnej elektronicznej wymiany danych, w szczególności na obszarze placówek. Adekwatnie do typu działalności, realizowane są strategie dające w określonych warunkach największe rezultaty (tu: systemy zarządzania produkcją, program do obsługi magazynu, systemy ERP).

Amicomp - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » ul.Grójecka 186/116
- w sprzedaży szeroka gama towarów takich jak: monitory, napędy, komputery, procesory, drukarki, tusze, tonery itp. - serwis drukarek i komputerów - pismene gwarancje na wszystkie oferowane podzespoły oraz usługi (gwarancje są realizowane przez autoryzowane serwisy lub dystrybutorów danego towaru z którymi mamy podpisane umowy o współpracy)
Firma nasza mieści się w Warszawie oraz Makowie Maz. Zajmuje się głównie sprzedażą, modernizacją, naprawą komputerów PC/MAC/AMIGA oraz naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną drukarek atramentowych i laserowych, itp. Firma nasza ma podpisane umowy o współpracy z renomowanymi firmami takimi jak: Sietom, Wielokropek, Active Jet, Action, Amd, Intel, California Computers, Abc Data, Tech Data, Incom, Ab. Należy do biznes klubów: Lexmark, Hp, Amd, Intel, Lg, Maxdata, Microsoft. Ponadto posiada certyfikaty autoryzowanych dealerów produktów: California Computers, Active Jet, Expert, Xpower, Coller Master, Seagate, HP Posiadamy komis komputerowy oraz składamy zestawy komputerowe w dowolnej konfiguracji z części renomowanych firm. Przyjmujemy stary sprzęt w rozliczeniu. Nie plombujemy zestawów, co umożliwia dokładanie podzespołów w okresie gwarancji.

SCZ Net-Media - Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Człuchowska 25
Sprzedaż sprzętu komputerowego, materiałów eksploatacyjnych do drukarek i drukarek. Sprzedaż baterii specjalistycznych do urządzeń pomiarowych i medycznych. Prowadzimy również usługi naprawy komputerów i kawiarenkę internetową. W naszej ofercie znajdą Państwo: a) materiały eksploatacyjne znanych firm takich jak: - Hewlett-Packard - Lexmark - Brother - Canon - Epson b) części do komputerów renomowanych firm: - Giga-byte - MSI - ASRock - Western Digital - MODE COM c) oprogramowanie d) baterie paluszkowe oraz guzikowe Pełen spis naszego asortymentu znajduje się w menu po lewej stronie naszego sklepu internetowego. W sprzedaży posiadamy wyroby oryginalne, a także tańsze zamienniki produkowane przez renomowane firmy, które zyskały już sobie duże grono stałych klientów. Dajemy gwarancję na jakość zakupionych towarów. Skupujemy także puste pojemniki do drukarek atramentowych i laserowych.
Nasza firma istnieje na rynku od 1993r. Przez ten okres zyskała ogromne doświadczenie w sprzedaży towarów eksploatacyjnych, a także zawarła dobre kontakty handlowe z importerami przez co możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Wymagania stawiane przez Państwa są dla nas najważniejsze. Służąc długoletnim doświadczeniem popartym wiedzą, każdego klienta traktujemy indywidualnie zgodnie z jego potrzebami. Współpraca wiąże się z rabatami oraz promocjami.

Gdzie kupić materiały eksploatacyjne » Warszawa
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Marki
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Żuromin
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Siedlce
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Łochów
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Łomianki
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Kos
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Wyszogr
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Żelechów
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Podkowa Leśna
Gdzie kupić materiały eksploatacyjne w Pruszk