GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Podlaskie

Województwo Podlaskie
Menu
Gdzie kupić > > Obsługa techniczna imprez

Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Województwo Podlaskie

Niestety, w regionie Województwo Podlaskie Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez niemożliwy. Zobacz inne miasta w Polsce:
Fabryka Imprez - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Traugutta 4

Projector - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Arctowskiego 4
- ekrany - projektory - oświetlenie sceniczne - nagłośnienie
Wypożyczamy projektory, ekrany plazmowe, ekrany wielkoformatowe, systemy nagłośnienia, komputery, ściany video, oświetlenie, profesjonalne kamery cyfrowe. Świadczymy usługi audiowizualne w zakresie szkoleń, imprez firmowych, konferencji, pokazów filmowych i produkcji telewizyjnych. Prowadzimy sprzedaż i instalację systemów multimedialnych: projektorów, ekranów, systemów nagłośnienia.

lfx agency - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Podwale 15
Zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną wszelkiego rodzaju imprez oraz wypożyczmy: - sprzęt dla dj-a (gramofony, mixery, odtwarzacze cd) - zestawy konferencyjne - mniejsze i wieksze komplety nagłaśniające (kolumny głośnikowe, wzmacniacze, mikrofony) - efekty świetlne - reflektory par - projektory multimedialne - ekrany - plazmę
Nasza oferta to nie tylko wypożyczalnia sprzętu, ale również kompleksowa obsługa eventu poczynając od pomysłu i scenariusza poprzez przygotowanie i dopięcie wszystkiego na `ostatni guzik` po finał. Z każdym kolejnym rokiem nasze doświadczenie, jak i zaplecze techniczne rośnie w siłę, tak aby w kolejnych latach naszej działalności móc sprostać nowy wyzwaniom.

Audiowizja Grzegorz Lidzbarski - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Zemska 1
Montaż urządzeń audiowizualnych to główny profil naszej działalności. Zajmujemy się instalacją m.in.: wideoprojektorów wraz z ekranami projekcyjnymi, monitorów plazmowych i LCD, systemów nagłośnienia estradowego oraz radiowęzłowego (pracującego w technologii 100V), systemów sterowania urządzeniami AV oraz innymi urządzeniami elektrycznymi (np. oświetleniem, roleta okiennymi) - sterowniki CUE oraz Creator (montaż wraz z programowaniem), systemów konferencyjnych, wideokonferencyjnych i tłumaczeń językowych. Posiadamy niezbędne doświadczenie - od kilku lat nasz zespół realizuje systemy w salach wykładowych, konferencyjnych, szkoleniowych, halach widowiskowo-sportowych, hipermarketach oraz obiektach sakralnych.
Zajmujemy się projektowaniem, instalacją oraz serwisem urządzeń i systemów audiowizualnych, a także obsługą techniczną imprez (nagłośnienie oraz projekcja obrazu). Działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoką jakośc naszych usług i zapraszamy do współpracy.

Fabryka Imprez - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Traugutta 4

AV. Net Sp. z o.o. - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Lubomira 4
Kompleksowe wyposażenie audiowizualne sal konferencyjnych i wykładowych oraz hoteli, restauracji i klubów. Sprzedaż i wypożyczenia: projektory multimedialne, lampy do projektorów, ekrany projekcyjne i lcd, wizualizery, rzutniki pisma, tablice interaktywne, systemy audiowizualne, wizualizacja wielkoformatowa. Obsługa techniczna konferencji i wynajem sprzętu audiowizualnego.
Spółka AV.Net Sieci Audiowizualne Sp. z o.o. założona została w 2002 roku przez specjalistów działających w branży av od wielu lat. Firma wykształciła w swojej strukturze wysoce wyspecjalizowane jednostki organizacyjne, które dzięki gruntownej znajomości rynku prezentacji audiowizualnych oraz przetwarzania i transmisji danych wypracowały standardy gwarantujące pełne zaspokojenie potrzeb klientów bez względu na stopień ich złożoności. Nasza oferta skierowana jest do integratorów sprzętu audiowizualnego, firm wyposażających hotele, restauracje kluby, a także do jednostek szkoleniowych, edukacyjnych i konferencyjnych chcących wyposażyć swoje sale w sprzęt audiowizualny.

Twójfotograf - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » os. Zwycięstwa 16/30
- Obsługa fotograficzna uroczystości ślubnych, wesel, uroczystości rodzinnych i firmowych. - Zdjęcia portretowe, artystyczne, reklamowe, tematyczne, do folderów i kalendarzy. - Zdjęcia legitymacyjne, także z dojazdem do klienta. - Reprodukcje starych fotografii. - Dokumentacja fotograficzna zbiorów.
Firma istnieje od 15 lat, działa głównie na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego, ale realizuje również zlecenia z całego kraju. Zapewnia profesjonalną obsługę fotograficzną uroczystości ślubnych i weselnych, a także innych uroczystości. Oferta skierowana jest do narzeczonych, ale również do szerokiego grona osób poszukujących wykonawcy zleceń w zakresie usług fotograficznych.

Re-Mix Sound & Light - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Żelazna 51/53
Zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie, multimedia.
Re-Mix Sound & Light. Nasza specjalizacja to obsługa techniczna imprez Zapewniamy dźwięk, światło, multimedia. Projektujemy i instalujemy instalacje nagłośnieniowe, oświetleniowe. Obsługujemy dyskoteki, stadiony, teatry, domy kultury, itp Działamy na terenie całej polski. Zapewniamy profesjonalne podejście do pracy.

Aural sp. z o.o. - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Młodych 14
Produkcja, wynajmem i dystrybucja sprzętu estradowego. Niskie ceny, bezpośredni importer, możliwość negocjacji.
Firma zajmuje się produkcją, wynajmem, dystrybucją sprzętu estradowego. Firma istnieje od 1992 roku. Współpracuje z brytyjską firmę OHM i niemieckimi firmami Bell i Ceratec. Zajmuje się nagłośnieniem w szerokim tego słowa znaczeniu. Oferta skierowana zarówno do osób indywidualnych jak i firm.

Work Group Sp. z o.o. - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Pusta 32
- konferencje, kongresy - wydarzenia firmowe - imprezy dla partnerów / klientów - spotkania integracyjne imprezy motywacyjne - imprezy okolicznościowe - imprezy tematyczne - imprezy samochodowe - imprezy promocyjne szkolenia / warsztaty - rejsy/spływy - VIP Club koncerty - happeningi - degustacje - imprezy dla dzieci i inne
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie event marketingu Naszą specjalnością jest Organizacja Imprez firmowych, imprez dla dzieci a także imprez plenerowych i eventów marketingowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Combo-Mix - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Wodna 4
Instalacje i nagłośnienia obiektów budowlanych i otwartych przestrzeni.
Firma `Combo-Mix` powstała w 1995r. Specjalizujemy się w dziedzinie instalacji i nagłośnień obiektów budowlanych (hale widowiskowo – sportowe, budynki szkół, sale konferencyjne) oraz otwartych przestrzeni (boiska, stadiony). Dzięki 10 – letniemu doświadczeniu oraz dużej ilości nagłośnionych obiektów wypracowaliśmy idealne systemy nagłośnień gwarantujące krystalicznie czysty i czytelny dźwięk emisji głosu przy bardzo estetycznych, wydajnych pod względem technicznym komponentach wyposażenia sprzętowego. Każdy z nagłośnionych przez nas obiektów ma założoną dokumentację numeryczną i jest objęty opieką merytoryczno – techniczną. Udzielamy konsultacji telefonicznych – tel. czynny całą dobę, w zakresie ewentualnych problemów o tematyce `praktycznego nagłośnienia elektroakustycznego`. Służymy Państwu doradztwem w zakresie doboru sprzętu, rozbudowy istniejących już instalacji nagłośnieniowych. Domeną naszej firmy jest szybkość i estetyka wykonania instalacji, dobór profesjonalnego, wysokiej jakości wyposażenia sprzętowego przy zachowaniu konkurencyjnie niskiej ceny.

Trete - electronics - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Wawelska 27
Naprawiamy sprzęt estradowy - głośniki i kolumny głośnikowe, końcówki mocy, wzmacniacze lampowe i tranzystorowe wszelkiego typu. Regeneracja i odrestaurowywanie sprzętu retro, tuning, modernizacja, naprawa gitar elektrycznych (elektronika i regulacje). Wykonujemy kompleksowe systemy nagłośnienia pomieszczeń i obiektów (radiowęzły), produkcja i montaż sterowania MIDI do każdego typu wzmacniacza. Nietypowe naprawy sprzętu muzycznego. Ponadto produkujemy najlepsze lampowe wzmacniacze gitarowe i basowe na konkretne zamówienie i potrzeby klienta oraz kolumny głośnikowe gitarowe i basowe.
Firma Trete - electronics działa na rynku od 1992r zajmując się kompleksową naprawą i serwisem, a obecnie również produkcją gitarowych wzmacniaczy lampowych i kolumn głośnikowych skierowanych głównie dla gitarzystów i basistów. Doświadczenie właściciela firmy w branży muzycznej jako gitarzysta rockowy pomogło a wręcz wpłynęło na styl i brzmienie produkowanych lampowych wzmacniaczy gitarowych. Firma opracowała również sposób sterowania wzmacniaczami wykorzystując produkowane i programowane przez nią moduły MIDI.

StarEvents - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Spadochroniarzy 17
Zajmujemy się planowaniem i organizacją: - wydarzeń firmowych - wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych dla pracowników - szkoleń - wieczorów tematycznych - obsługą konferencji i spotkań biznesowych - obsługą biznesowej turystyki przyjazdowej (transfery, hotele, etc.) Oferujemy także wydarzenia specjalne, które są doskonałą odskocznią od tradycyjnych podejść do organizacji imprez. Naszych klientów zaskakujemy pozytywnymi niespodziankami podczas organizowanych wydarzeń. W StarEvents działamy z pasją. Pracujemy, by stworzyć alternatywę dla konwencjonalnego podejścia do organizacji imprez firmowych. Wykorzystujemy nasz potencjał, by profesjonalne, ale przede wszystkim niebanalnie, działać w sferze motywowania oraz integrowania Państwa pracowników. Nasze propozycje to nie gotowe oferty, lecz kilka scenariuszy indywidualnie dopasowanych do Państwa wymagań.
W branży eventowo-szkoleniowej, wyróżnia nas: - wieloletnie doświadczenie - niebanalne pomysły - indywidualne podejście do każdej realizacji - zaskoczenie klienta niespodziankami na każdej przez nas organizowanej imprezie - koncesja organizatora turystyki nr: 06004 wydana 03.09.2007 - polisa odpowiedzialności cywilnej i gwarancje ubezpieczeniowe

GM PPH Gryt Michał - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Kościelniaka 26a
Oferujemy : - namioty handlowe, bankietowe i ogrodowe, - baldachimy ekspresowe, stragany, - pawilony reklamowe, - barierki zabezpieczające, estrady oraz tunele boiskowe.
GM od 1992 roku oferuje w sprzedaży wysokiej jakości sprzęt plenerowy do szybkiego montażu. Misja firmy G.M. to produkcja sprzętu plenerowego do szybkiego montażu. W ciągu kolejnych lat istnienia GM oferta znacznie się powiększyła. Jednak nadal przy wdrażaniu nowej produkcji podstawowym założeniem są takie cechy jak łatwość obsługi, funkcjonalność, praktyczność, estetyczność i trwałość.

Meg-Art Show - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Opolska 21A
Specjalizujemy się w kompleksowej ofercie programowej, zapewniając oprawę artystyczną oraz kreatywnych konferansjerów radiowo-telewizyjnych w roli prowadzących i gospodarzy imprez.
Firma Meg - Art Show - firma z wieloletnim doświadczeniem - oferuje wszechstronną organizację imprez kulturalno- rozrywkowych na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadamy również technikę sceniczną obejmującą nagłośnienie, oświetlenie i konstrukcje sceniczne. Zapraszamy do współpracy z nami.

Invenire Language Industries - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Rolna 155a
Tłumaczenia ustne (symultaniczne i konsekutywne) we wszystkich językach europejskich. Zapewniamy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, nagłośnienia i systemy dyskusyjne, sprzęt AV. Przenośny system tłumaczeń symultanicznych. Wynajem sprzętu konferencyjnego.
Obsługa językowa i techniczna konferencji, kongresów, spotkań biznesowych. Systemy tłumaczeń symultanicznych. Systemy dyskusyjne. Tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne oraz tłumaczenia pisemne. Naszej firmie zaufało wiele instytucji administracji centralnej w Polsce.

"Twoja Chwila" Agencja Dekoracji i Wizażu - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Skalskiego 9/237
Wykonujemy: - bukiety - wiązanki dla panny młodej - wiązanki dla świadkowej, druhny - butonierki dla pana młodego i świadka, przypinki, stroiki do włosów - bukieciki, wianki, stroiki, ozdobne koszyczki z płatkami dla małych druhen - dekoracje samochodów oraz wszelkich pojazdów (rejestracje szeroki wybór) Dekorujemy również spotkania okolicznościowe: chrzciny, komunie, bale studniówkowe i karnawałowe oraz inne na życzenie klienta.
Ślub i wesele to niewątpliwie najpiękniejszy dzień w życiu wszystkich zakochanych. Jest to jednak jednocześnie dzień, który wymaga żmudnych i czasochłonnych przygotowań. "Twoja Chwila" powstała po to, abyście Wy, drodzy narzeczeni a także Wasi rodzice, nie byli obciążeni niekończącą się listą obowiązków i spraw do załatwienia.

Specjal-Trans s.c. - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Janików, Stefana Batorego 8a
- Zabezpieczenie imprez masowych, transport medyczny - Transport sanitarny - Międzynarodowy transport chorych
Specjalizujemy się w profesjonalnym transporcie medycznym i sanitarnym osób chorych na terenie Polski oraz całej Europy komfortowymi ambulansami transportowymi i specjalistycznymi. Nieszczęśliwy wypadek, choroba, problemy ze zdrowiem za granicą ? to ciężkie chwile dla chorego jak i rodziny. Nasza firma pomoże Ci przetransportować chorą osobę z dowolnego miejsca w Polsce i na Świecie we wskazane przez Ciebie. Transport zostanie wykonany dyskretnie, profesjonalnie a co najważniejsze bezpiecznie w asyście wykwalifikowanego personelu (kierowców, ratowników medycznych, lekarzy). Szeroki zakres usług transportu medycznego, obsługi ośrodką zdrowia świadczymy na terenie woj. dolnośląskiego (Wrocław, Oława, Jelcz-Laskowice) woj. śląskiego (Katowice, Gliwice, Wodzisław Śląski) i ościennych. Współpracujemy z takimi firmami jak: Mondial Assistance, Medica Polska. Całodobowy transport chorych na terenie Polski i Europy. Całodobowo +48 600 939 735 oraz +48 604 597 853.

Ars Balonica - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Fletniowa 38B
Dekoracje ślubne: - pełen asortyment tkanin (organa, satyna, szyfon, dzianina) w kilkunastu odcieniach kolorystycznych - duży wybór stojaków, szkła, wazonów i świeczników ozdobnych - kilka rodzajów oświetlenia w różnym rodzaju i kolorze - pokrowce na krzesła - kompozycje kwiatowe - kilka rodzajów atrakcji i niespodzianek podkreślających pierwszy taniec młodej pary - wszelkiego rodzaju dodatki m. in. świece, serwetki, poduszki pod obrączki, ozdobne kieliszki do szampana i wódki, nakładki na alkohol, księgi życzeń, albumy na zdjęcia i wiele innych - podziękowania dla rodziców, dziadków i chrzestnych - akcesoria dla gości Dekoracje kościołów i plenerów: - dekoracje z kwiatów świeżych i sztucznych - dekoracyjne ozdabianie krzeseł i klęczników - dywany z kwiatów i wykładziny dywanowe w kilku kolorach - różnego rodzaju stojaki, wazony, świeczniki i kolumny - zawieszki kwiatowe - pergole kwiatowe z kwiatów sztucznych i naturalnych - wszelkiego rodzaju kompozycje kwiatowe ozdabiające ołtarze - dekoracje materiałowe z użyciem tiuli, szyfonów i organzy - budowanie altan ślubnych W ramach dekoracji imprez okolicznościowych oferujemy: - dekoracje tkaninowe ścian i sufitów - dekoracje balonowe, łącznie z różnego rodzaju figurami oraz napisami - nadruki na balonach - dekoracje kwiatowe z kwiatów naturalnych oraz sztucznych - kilka rodzajów oświetlenia - wszelkiego rodzaju banery, loga, napisy - stelaże do tworzenia ścian tkaninowych - krzesła z pokrowcami oraz stoły z nakryciami
Studio Dekoratorskie "Ars Balonica" istniejąca od 1997 roku, zajmuje się profesjonalnymi aranżacjami, które podkreślą każdą okazję. Naszym celem jest dopasowanie formy dekoracji do danych warunków. Przez dotychczasowe lata Naszej działalności zgromadziliśmy ogrom doświadczenia i wiedzy, które pomagają Nam w tworzeniu, zarówno klasycznych, jak i najbardziej nietypowych aranżacji. Specjalizujemy się w dekoracjach tkaninowych, balonowych oraz kwiatowych, które podkreślą organizowane przez Państwa przyjęcie o dowolnej tematyce. Nasze dekoracje wykonujemy m. in. na: śluby, wesela, dekoracje ceremonii zaślubin, dekoracje plenerowe, a także imprezy tematyczne takie jak imprezy mikołajkowe, imprezy karnawałowe, sylwester, studniówki, imprezy integracyjne, urodziny, przyjęcia prywatne itd. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakresem Naszych usług oraz do odwiedzenia Naszej strony internetowej.

Oki-Event - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » os. Słowackiego 11/70
- konferencje, szkolenia - imprezy targowe - imprezy masowe (sceny, nagłośnienie) - imprezy plenerowe - imprezy wieczorne - imprezy okolicznościowe - incentive - organizacja artystyczna oraz techniczna imprez
Oki-Event to wyjątkowe i niezapomniane imprezy. Chciałbyś profesjonalne zorganizować szkolenie lub konferencję? Męczą Cię przygotowania do imprez targowych? A może chciałbyś poprawić relacje między pracownikami lub zmotywować ich do większej efektywności i sprawić, żeby Twoja firma stanowiła zgrany zespół? Trafiłeś w dziesiątkę! Jesteśmy firmą zajmującą się animacją czasu wolnego. Kompleksowo zorganizujemy każdą imprezę integracyjną, okolicznościową, masową, targową, szkolenie czy konferencję. Z nami spędzisz niezapomniane chwile. Kładziemy duży nacisk na profesjonalizm świadczonych usług, a zadowolenie naszych klientów jest ogromną motywacją do dalszej pracy.

Tomark - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Zaułek 1
dj / wodzirej na wesele
Znakomity wodzirej każdego rodzaju imprezy. Jego wieloletnie doświadczenie zapewnia profesjonalną obsługę zabaw. Dj zajmuje się oprawą muzyczną, konferansjerką oraz organizowaniem konkursów. Wszystko w zależności od potrzeb organizatora i charakteru imprezy. Oferta dla osób planujących stworzyć niepowtarzalny klimat i zapewnić muzykę, która będzie odpowiadać każdej bawiącej się osobie.

Biesiada z Kuroniem Catering Sp.z.o.o - Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Kazimierzowska 57/61 lok. 23
Jedzenie to sztuką, pasja i radość! Dobre jedzenie, to sztuka. Sztuka, którą jako Biesiada z Kuroniem Catering opanowaliśmy w stopniu perfekcyjnym. Organizujemy catering na każdego rodzaju wydarzenia: lunch, przerwy kawowe, bankiety, pikniki, grill. Na każde spotkanie przygotowujemy indywidualnie skomponowane menu. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i wykwalifikowaną obsługę kelnerską. Przyjęcia realizujemy według wszystkich znanych światowych modeli obsługi gości: niemieckiego, angielskiego, szwedzkiego czy też rosyjskiego. Realizacje i obsługę prowadzimy w standardzie klasycznym, podwyższonym oraz VIP, co pozwala naszym klientom elastycznie planować budżet przeznaczony na catering.
Jako Biesiada z Kuroniem Catering jesteśmy zarażeni wielopokoleniową pasją rodziny Kuroniów do tworzenia nietuzinkowych kulinarnych smakowitości. Jesteśmy wierni tej pasji i zasadom, w myśl których każde powierzone nam zadanie traktujemy wyjątkowo i priorytetowo. Naszym głównym zajęciem jest codzienna realizacją usług cateringowych i gastronomicznych. Organizujemy bankiety, biznes lunche, pikniki, przyjęcia prywatne i każdego rodzaju, inne wydarzenia wymagające właściwej oprawy kulinarnej a także aranżacji wnętrz lub terenu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i zgodnie ze wszystkimi normami sanitarnymi w tym również zgodnie z systemem HACCP.

Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez » Województwo Podlaskie
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Supraśl
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Tykocin
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Suraż
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Dąbrowa Białostocka
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Zambr
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Stawiski
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Lipsk
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Łapy
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Nowogr
Jak znaleźć firmy, oferujące obsługę techniczną imprez w Kleszczele