GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Przasnysz

Przasnysz
Menu
Gdzie kupić > > Organizacja imprez integracyjnych

Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Przasnysz

Niestety, w mieście Przasnysz Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Anix Production House - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Kopernika 9
Pełna obsługa imprez - scenografia - oświetlenie - nagłośnienie - multimedia - catering - artyści - atrakcje
Agencja event-owo PR-owa, zajmująca się pełną obsługą imprez. Profesjonalny zespół. Praktyczna znajomość zagadnień technicznych i uwarunkowań prawnych. Niepowtarzalne, widowiskowe scenariusze imprez. Pionierskie na polskim rynku wykorzystanie najnowszych technologii. Perfekcyjna realizacja i klarowne zasady kosztorysowania. Dla APH każdy event to niepowtarzalny spektakl. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko inne rozwiązania.

EasyGolf - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Osowska 82/60
Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie golfa, organizacji imprez firmowych i konferencji oraz szerokie kontakty z polami golfowymi w kraju pozwalają nam na kompleksowe realizowanie projektów w zakresie: - kompleksowej organizacji spotkań firmowych (grupy małe, VIP, grupy średnie i duże, pikniki, festyny, Corporate Days, prezentacje, promocje); - każdorazowo przygotowywany jest specjalny program imprezy, który może obejmować: zakwaterowane, wyżywienie, kompleksowy transport, atrakcje towarzyszące, występy artystów, bankiety oraz możliwość organizacji grupowych zajęć na polu golfowym; - opracowywania i realizacji długofalowych programów opartych na grze w golfa. Np. programów lojalnościowych, programów skierowanych do pracowników, klientów itp. - promocji towarów, usług, dotarcia do znakomitej grupy docelowej jaką są golfiści.
EasyGolf to doskonały pomysł na atrakcję podczas pikników, imprez firmowych, promocji, spotkań biznesowych i towarzyskich. EasyGolf to idealna forma nauki gry w golfa dla grup małych, średnich oraz dużych, a także klientów indywidualnych. Specjalistyczny sprzęt sportowy pozwala na prowadzenie szkolenia zarówno na otwartej przestrzeni jak i w pomieszczeniach zamkniętych - niezależnie od warunków atmosferycznych (np. w salach konferencyjnych, salach bankietowych itp.). EasyGolf to doskonały sposób na integrację i aktywne spędzenie czasu, a dodatkowo sporej dawki emocji z pewnością dostarczą konkursy golfowe z nagrodami. Dzięki EasyGolf możecie Państwo zaoferować swoim Gościom, klientom, pracownikom naukę gry w golfa w połączeniu z wyśmienitą zabawą.

Faber - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Jana Wasilkowskiego 1A/47
Zapraszamy na stronę poświęconą winom oraz nietypowej reklamie jaką jest reklama na winie. Wina przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Coraz chętniej je kupujemy, pijamy do posiłków lub solo, coraz częściej dajemy również w prezencie. Jak mówią ostatnio lekarze - lampka dobrej jakości wina nie tylko smakuje, ale również dobrze służy naszemu sercu. Dobre wina docenia coraz więcej rodaków i coraz częściej słyszymy, że ten czy ów z naszych znajomych ma piwniczkę, w której we właściwych warunkach przechowuje zarówno wina do codziennego użytku jak i gromadzi te, które mają dojrzewać, nabierać smaku, bukietu i zostać spożyte przy specjalnych okazjach. Pijanie win, zwłaszcza dobrej jakości, posiadanie wiedzy o nich, pasja winiarska nobilituje towarzysko i budzi podziw znajomych. Wina, które proponujemy to wyłącznie wina markowe z określonych terenów uprawowych oraz wina markowe z wyróżnieniem. Nie znajdziecie ich Państwo w żadnym sklepie. Są produkowane z wielką starannością, z wyselekcjonowanych gron i pieczołowicie przechowywane w profesjonalnych piwnicach. Producent to firma z 250-letnią tradycją, a dzięki temu, że oferuje wina bez pośredników - gwarantuje doskonałą jakość w bardzo rozsądnych cenach. Zapytania/zamówienia na wina przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie i dostarczamy je firmą kurierską w dowolne miejsce w kraju w ciągu 1-2 dni (oprócz weekendów). Na naszych winach i szampanach na specjalne życzenie umieszczamy etykiety okolicznościowe lub firmowe. Nadają one indywidualny rys zarówno uroczystościom prywatnym, weselom, chrzcinom, jubileuszom, spotkaniom rodzinnym, jak i różnym imprezom firmowym. Wino lub szampan w specjalnych opakowaniach przygotowujemy w formie zestawów upominkowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku lub w formie zestawów prezentowych całorocznych. Bliższe informacje znajdą Państwo na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy wyłącznie OSOBY PEŁNOLETNIE!
Firma oferuje markowe wina i szampany. Na naszych winach i szampanach na specjalne życzenie umieszczamy etykiety okolicznościowe lub firmowe. Nadają one indywidualny charakter zarówno uroczystościom firmowym jak i prywatnym ? jubileuszom, rocznicom, weselom, chrzcinom. Wino lub szampan w specjalnych opakowaniach przygotowujemy w formie zestawów upominkowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku lub w formie zestawów prezentowych całorocznych. Wina, które proponujemy to wyłącznie wina markowe z określonych terenów uprawowych oraz wina markowe z wyróżnieniem. Nie znajdziecie ich Państwo w żadnym sklepie. Są produkowane z wielką starannością, z wyselekcjonowanych gron i pieczołowicie przechowywane w profesjonalnych piwnicach. Producent to firma z 250-letnią tradycją, a dzięki temu, że oferuje wina bez pośredników - gwarantuje doskonałą jakość w bardzo rozsądnych cenach. Zapytania/zamówienia na wina przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie i dostarczamy je firmą kurierską w dowolne miejsce w kraju w ciągu 1-2 dni (oprócz weekendów). Bliższe informacje znajdą Państwo na naszej stronie.

Events Conferences - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Zielona 5/2
Szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, szkolenia out door, szkolenia zamknięte, pikniki, festyny, spotkania. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze spotkań firmowych. Przygotujemy: - dwa sugerowane scenariusze spotkania mając na uwadze Twoje wytyczne co do lokalizacji, standardu i przewidywanego budżetu, - materiały niezbędne do przeprowadzenia spotkania, - propozycje tematów szkoleń, które przyczynią się do dalszego, szybkiego rozwoju firmy, - propozycje wykorzystania wolnego czasu na relaks, proponując zajęcia integracyjne w terenie oraz ciekawe propozycje wieczorów tematycznych, - zaproszenia na spotkanie. Zapewnimy: - odpowiednie miejsce na organizację spotkania, - zakwaterowanie i wyżywienie uczestników, - odpowiednią salę konferencyjną oraz materiały i urządzenia niezbędne do przeprowadzenia konferencji, - aranżację sali nawiązującą do klimatu imprezy, - transport uczestników, - oprawę muzyczną i artystyczna, - obsługę techniczną i fotograficzną.
Firma zajmująca się organizacją imprez integracyjnych, szkoleń, eventów firmowych. Polecamy najciekawsze miejsca na organizację spotkań firmowych na terenie całej Polski i w wybranych krajach poza jej granicami. Przedstawiamy ciekawe pomysły na organizację imprez integracyjnych, imprez tematycznych i wieczorów stylizowanych. Gwarantujemy opiekę Events Managera lub Koordynatora Szkolenia podczas każdego organizowanego spotkania.

Anix Production House - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Kopernika 9
Pełna obsługa imprez - scenografia - oświetlenie - nagłośnienie - multimedia - catering - artyści - atrakcje
Agencja event-owo PR-owa, zajmująca się pełną obsługą imprez. Profesjonalny zespół. Praktyczna znajomość zagadnień technicznych i uwarunkowań prawnych. Niepowtarzalne, widowiskowe scenariusze imprez. Pionierskie na polskim rynku wykorzystanie najnowszych technologii. Perfekcyjna realizacja i klarowne zasady kosztorysowania. Dla APH każdy event to niepowtarzalny spektakl. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko inne rozwiązania.

BBK Training - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Matejki 17
W BBK Training realizujemy szkolenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Przed realizacją projektu wspólnie ustalamy, jakie kryteria muszą być spełnione, by szkolenie osiągnęło swój cel. Daje to gwarancję efektywności i powodzenia przedsięwzięcia. Potrzeby szkoleniowe naszych klientów badamy za pomocą ankiet, grup fokusowych, obserwacji w miejscu pracy, assessment/development centre. Programy szkoleniowe przygotowują specjaliści z wykształceniem andragogicznym (edukacji dorosłych) oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w firmach szkoleniowych. Nasze szkolenia mają interaktywną formę. Ograniczamy do minimum czas wykładów na rzecz ćwiczeń, studiów przypadku, odgrywania ról, dyskusji, zajęć outdoor, gier symulacyjnych. Dzięki takiej metodzie szkolenia uczestnicy mogą zastosować nabytą wiedzę następnego dnia w pracy. Wszyscy trenerzy BBK Training posiadają bogate doświadczenie biznesowe zdobyte w branży FMCG, farmacji, wydawnictw, telekomunikacji, turystyki, sektora IT i innych.
Firma BBK Training powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby szkoleniowe rynku. Jest firmą specjalizującą się w szkoleniach menedżerskich, handlowych i integracyjnych. BBK Training tworzy doskonale współpracujący zespół trenerów i konsultantów wywodzących się z firm szkoleniowych oraz wielu innych gałęzi biznesu. Dzięki temu oferowane przez nas sesje są najwyższej jakości i przynoszą trwałe efekty.

Fun War s.c. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Osmańczyka 18/2
- asg - zorbing - warsztaty filmowe wieczorne imprezy tematyczne atrakcje leśne intro nurkowe ratownictwo casino
Firma Fun-War powstała w 2004 roku z połączenia pasji do sportu, natury, dobrej zabawy i chęci propagowania Air Soft Gun jako alternatywy dla standardowych form aktywnego spędzania wolnego czasu. Proponowane przez nas ?gry wojenne? pomogą zwiększyć poziom adrenaliny, zintegrować zespół, podnieść morale, wprowadzić w życie zasady fair-play, oraz umożliwią sprawdzenie i rozwinięcie sprawności fizycznej. Realizm osiągany podczas zabaw z replikami broni ostrej jest nie do osiągnięcia w innych zabawach. W pełni bezpieczne i nadzorowane przez instruktorów imprezy są organizowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i preferencjami grup uczestniczących. Zabawy z ASG mogą być wplecione w bardzo ciekawy sposób w wyjazd integracyjny jako forma odreagowania i spędzenia wolnego czasu. Zważywszy, że gry są prowadzone najczęściej na powietrzu w terenie leśnym dostarcza to uczestnikom dużo korzyści zdrowotnych (ruch, dotlenienie itd.itp.) jak i satysfakcji z dobrze wykorzystanego i miło spędzonego czasu. Pomysłów nam nie brakuje, więc poszerzenie oferty było kwestią czasu. Kompletną wiedzę na temat oferowanych przez nas uciech znajdziecie Państwo w ofercie leżącej na biurku.

Golden Gift S. C. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » M. Konopnickiej 16/1
- Dzień na Żaglach (4 osoby) - Dzień w SPA - Dzień w Stajni - Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie - Ekstremalny Rejs Katamaranem - Gokarty - Gokarty dla Dwojga - Gokarty Plus - Gotowanie dla Dzieci - Harley-Davidson na Weekend - Indywidualna Nauka Gry na Gitarze - Indywidualna Nauka Gry na Perkusji - Indywidualna Nauka Gry na Pianinie - Indywidualna Nauka Gry na Saksofonie - Indywidualna Nauka Gry na Skrzypcach - Indywidualna Nauka Gry na Trąbce - Indywidualna Nauka Gry na Wiolonczeli - Jazda 4x4 (1-2 osoby) - Jazda Lamborghini - Jazda Motocyklem Harley-Davidson - Jazda Porsche - Jazda Quadem - Jazda Quadem (2 osoby) - Jazda Subaru Impreza - Kurs Doskonalenia Jazdy - Kurs Doskonalenia Jazdy Plus - Kurs Fotografii Cyfrowej - Kurs Sushi - Kurs Sushi dla Dwojga - Lot Balonem (2 osoby) - Lot Helikopterem - Lot Motolotnią - Lot Szybowcem - Manicure i Pedicure - Manicure SPA - Manicure z Malowaniem French - Masaż Czekoladowy - Masaż Gorącymi Kamieniami - Masaż Relaksacyjny - Metamorfoza Twoich Włosów - Moja Pierwsza Sesja Fotograficzna - Nagraj Własną Płytę - Nauka Gotowania dla Dwojga - Nauka Jazdy Konnej - Nauka Jazdy Konnej dla Dwojga - Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci - Paintball (2 osoby) - Paintball (4 osoby) - Pakiet "Jesteś Sexy" - Parasailing - Pierwszy Taniec - Popołudnie SPA dla Dwojga - Popołudnie w Jacuzzi - Popołudnie w Spa - Popołudnie z Dekoratorem Wnętrz - Porsche Boxter na Weekend - Poznaj Fotografię - Poznaj Golfa - Poznaj Golfa - Pierwsza Lekcja - Poznaj Nordic Walking (1-2 osoby) - Poznaj Nurkowanie - Poznaj Salsę - Poznaj Salsę dla Dwojga - Poznaj Sexy Dance - Poznaj Snooker lub Bilard - Poznaj Wspinaczkę (1-2 osoby) - Poznaj Żeglarstwo - Przygoda na Linach - Przygoda na Linach dla Dwojga - Rejs Katamaranem dla Dwojga - Rejs Motorówką - Rejs na Oponie - Rodzinne Gotowanie - Romantyczna Kolacja dla Dwojga - Romantyczny Masaż dla Dwojga - Seans w Grocie Solnej dla Dwojga - Sesja Fotograficzna "Jesteś Piękna" - Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" - Skok na Bungee - Skok ze Spadochronem - Trening z Trenerem Personalnym - Wakeboarding - Warsztaty z Ceramiki - Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga - Weekend SPA dla Dwojga - Wieczór Win - Wieczór Win dla Czterech Osób - Wieczór Win dla Dwojga - Wyprawa na Quadach - Zakupy ze Stylistką - Zostań Barmanem - Zostań DJ-em - Zostań DJ-em w Klubie - Zostań Kierowcą Rajdowym - Zostań Operatorem Koparki
GoldenGift.pl to polski serwis internetowy oferujący prezenty w postaci przeżyć. Idea tego przedsięwzięcia polega na możliwości obdarowania kogoś konkretną atrakcją lub do wolnego wyboru w określonej kwocie. Nabycie prezentu polega na zakupieniu specjalnego vouchera uprawniającego do wykorzystania przeżycia przez okres kolejnych 12 miesięcy lub do końca sezonu w przypadku atrakcji sezonowych. Przeżycia podzielone są na różne kategorie, każdy znajdzie coś interesującego. Miasta, w których można realizować prezenty w formie przeżyć z serwisu goldengift.pl: Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Radom, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław.

One Day - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Hoża 43/49
Dzień dziecka Dzień na fali / w wodzie Dzień relaksu i urody Dzień sportu Dzień w powietrzu Dzień we dwoje Dzień z hobby Dzień artystyczny Dzień rozrywki Dzień motoryzacyjny Dzień luksusu Dzień wiedzy
One Day to serwis adresowany do tych, którzy chciałyby zmienić swój styl życia, poszukują nowych doświadczeń oraz niezapomnianych wrażeń. Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie zaproponować najróżniejsze atrakcje.

Blak Management Piotr Blak - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Grochowska 337

Tajemnice Imprez - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Rakowiecka 33 lok. 25
- imprezy integracyjne - imprezy motywacyjne - konferencje - bankiety - pikniki
Agencja Tajemnice Imprez zajmuje się kompleksową produkcją imprez komercyjnych. Wśród obszarów działań znajdują się: imprezy integracyjne, motywacyjne, konferencje, bankiety, imprezy specjalne, etc. Nasi pracownicy to doświadczony zespół osób od lat działających w branży evenotwej, mający na swoim koncie setki udanych realizacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Templum Temporis - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Kazubów 8 m 33
Oferujemy pełny zakres usług związanych z organizacją imprez, uatrakcyjnianiem eventów, realizacją akcji promocyjnych oraz katering. Specjalizujemy się w rozrywce opartej na atrakcjach rekonstrukcji historycznej, odtwarzając zjawiska kultury z wybranej epoki - Cesarstwa Rzymskiego (Italia, Barbaricum, Celtowie), Słowiańszczyzny wczesnośredniowiecznej (Słowianie i Wikingowie, Piastowie), okresu Krucjat i rozbicia dzielnicowego (Europa XII-XIII w.), późnego średniowiecza czasu bitwy pod Grunwaldem (Polska XV w.), potopu Szwedzkiego (poł. XVII w. Rzeczpospolita) oraz epoki Napoleońskiej (1807- 1815r). Obcowanie ze strojami historycznymi, rekwizytami i kulturą dawną stwarza niepowtarzalny klimat, sprzyjający zaspokajaniu potrzeb estetycznych, intelektualnych a także sportowych naszych klientów.
Templum Temporis, czyli "Świątynia Czasu" (łac.) zajmuje się promocją dziedzictwa kulturowego, organizowaniem i uatrakcyjnianiem imprez kulturalnych i firmowych, cateringiem, rekonstrukcją historyczną oraz projektami animacji kulturowej zabytków.

Level Up Sp. z o.o. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Cypryjska 6
- integracja - motywacja - incentive - szkolenia - konferencje
Naszą misją jest tworzenia długoterminowych wartości, które nie znikną wraz z końcem imprezy. Czynimy to poprzez autentyczną analizę potrzeb klienta. Wyróżnia nas przede wszystkim to, że dokładnie poznajemy cele naszych klientów te pierwszo- oraz drugoplanowe, a następnie realizujemy programy dopasowane do ich oczekiwań, wszystkie precyzyjnie "szyte na miarę".

MC team sp.zo.o. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Piłsudskiego 6
Wynajem atrakcji pneumatycznych na imprezach.
Specjalnością firmy jest organizowanie imprez zarówno plenerowych typu "team building", jak i o charakterze szkoleniowym. Kompleksowa obsługa zapewnia organizację miejsca, noclegów, transportu, obsługi reklamowej, cateringu, przygotowania gier oraz zajęć grupowych pod okiem doświadczonych instruktorów i co najważniejsze gwarantuje dużą dawkę adrenaliny połączonej z niezapomnianymi wrażeniami. Imprezy dla firm cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród klientów. Są doskonałą odskocznią od codziennej pracy, pozwalają grupie na integrację oraz motywują do dalszych wspólnych działań na rzecz firmy. Pragnąc zaprosić Państwa do współpracy oraz korzystania z naszych usług zapewniamy komfort pracy gwarantując powodzenie każdego przedsięwzięcia. Firma MC Team jako organizator imprez posiada wszystkie wymagane pakiety ubezpieczeń.

Anasis Group - Event Expert - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Ceramiczna 29 lok .58
Szeroki wachlarz oferowanych usług realizujemy poprzez następujące wydarzenia: 1. Szkolenia, konferencje i kongresy. 2. Wesela i inne przyjęcia okolicznościowe. 3. Bankiety i imprezy integracyjne. 4. Catering. 5. Usługi towarzyszące.
Anasis Group skupia najlepszych ekspertów z branży hotelarsko - gastronomicznej. Dorobek naszych specjalistów stanowi zarówno obsługa klientów polskich, jak i praca z zagranicznymi projektami. Dotychczasowe doświadczenie przy profesjonalnej organizacji spotkań jest atutem, który wyróżnia nas na rynku i pozwala na gwarancję najwyższej jakości usług. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego wydarzenia, osoby skupione w Anasis Group są ekspertami w organizacji wydarzeń specjalnych. Są to osoby z doskonałą znajomością branży gastronomiczno - hotelarskiej, popartą wieloletnią pracą na rynku eventowym i odpowiednim wykształceniem. Solidny fundament Naszej firmy, zbudowany z wiedzy i doświadczenia sprawia, że Anasis Group to pewna marka, która oferuje Państwu szeroki wachlarz usług.

Izyda - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Piłsudskiego 7
Organizujemy: - wesela - chrzciny - komunie - imieniny - konsolacje - oraz inne imprezy okolicznościowe
Niezmiernie miło nam przywitać Państwa na stronie Sali bankietowej Izyda. Każda uroczystość rodzinna zasługuje na to aby odbywała się w lokalu, który swoim charakterem podkreślałby każdy aspekt doniosłości chwili, która w nim upływa. Takie właśnie miejsce stworzyliśmy, łącząc pięknie wykończony lokal z przepyszną polską kuchnią. Sala bankietowa Izyda znajduje w Zielonce, położonej 10km od Warszawy, i jest w stanie pomieścić do 120os.

Fantasia Catering - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Prymasa Tysiąclecia 38
Oferujemy obiady na telefon dla firm, obsługę oraz organizację: imprez, bankietów, szkoleń i konferencji. Po za tym oferujemy serwis kanapkowy i serwis kawowy. Obsługujemy spotkania biznesowe. Posiadamy własną salę bankietową.
Fantasia Catering to wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel dzięki czemu klienci mile wspominają współpracę z naszym cateringiem i niejednokrotnie ponownie korzystają z naszego szerokiego wachlarza usług cateringowych.

Trento - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Salamandry 3/12
- wyjazdy na wydarzenia sportowe na całym świecie - eventy - imprezy integracyjne - wyjazdy motywacyjne - incentive - team-building - imprezy plenerowe - nieruchomości - kupno, sprzedaż, wynajem
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, działająca od 2009 roku w sektorze branży eventowej. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów na światowej klasy wydarzenia sportowe m. in. Formula 1, mecze klubowe i reprezentacyjne w piłce nożnej na całym świecie. Jesteśmy głównym sponsorem 3racing Group na Downhillowych Mistrzostwach Polski 2011.

Unlimited Events sp.z.o.o - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Włodarzewska 45 D
Organizacja imprez.
Unlimited Events Sp.z.o.o zajmuje się kompleksową organizacją: - imprez masowych, - imprez integracyjnych, - wyjazdów incentive, - kameralnych i ekskluzywnych wydarzeń, - konferencji prasowych Firma powstała w 2006 roku, a do grona jej klientów należą m.in: Porsche, Kraft Foods, Olympus, Veka.

Il Sole - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Al. Jana Pawła II 27
Catering - Lunch firmowy - Przerwy kawowe - Kolacje biznesowe - Bankiety firmowe - Imprezy okolicznościowe - Imprezy integracyjne Szkolenia: Oprócz sali restauracyjnej możemy zorganizować szkolenia w firmach lub miejscu wskazanym przez klienta. Podczas takich szkoleń zapewniamy całe zaplecze gastronomiczne (lunchy, przerwy kawowe oraz przerwy śniadaniowe), a po przepracowanym ciężko dniu bankiety oraz kolacje biznesowe. Imprezy integracyjne: Podczas plenerowych imprez integracyjnych lub okolicznościowych zapewniamy: - całościowe przygotowanie, dekorację i zabezpieczenie terenu - wyżywienie i obsługę gastronomiczną; grill, fast food lub tradycyjne potrawy kuchni polskiej - stoły, ławy, parasole, namioty - pełną obsługę techniczną i dźwiękową - zespół lub muzykę mechaniczną - obsługę medialną imprezy - bogaty program artystyczny, zabawy i konkursy z nagrodami W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych miejsc do zorganizowania różnego rodzaju imprez. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty i podkreślić, iż naszymi największymi atutami są, obok wspomnianego już bezpieczeństwa organizowanych imprez, ogromne doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach oraz pełen profesjonalizm. Jesteśmy otwarci na inne zamówienia.
Restauracja IL SOLE Al. Jana Pawła II 27. Restauracja IL SOLE powstała dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zamiłowaniu do gastronomii. Dzięki IL SOLE nasze specjały można skosztować nie tylko podczas cateringów i imprez wyjazdowych ale również w eleganckich i stylowych wnętrzach. Dzięki lokalizacji restauracji oraz naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. W zależności od aranżacji sal możemy zorganizować zarówno małe kameralne imprezy rodzinne jak i przyjęcia firmowe, koktajle, bale i bankiety nawet do 350 osób. Oferujemy dania kuchni włoskiej i polskiej, organizujemy imprezy okolicznościowe, szkolenia i konferencje. Proponujemy także dania na wynos jak również zamówienia telefoniczne z dostawą.

Pro-Sprint Promotion - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Meissnera 1/3 m.107
- eventy firmowe - Drift Taxi - Pokazy Driftingowe - jazda za kierownicą Ferrari - jazda za kierownicą Porsche - jazda za kierownicą Subaru - jazda za kierownicą Mitsubishi EVO - kurs bezpiecznej jazdy - zaawansowany kurs z zakresu doskonalenia techniki jazdy - treningi sportowe
Firma Pro-Sprint PROMOTION posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji imprez firmowych o charakterze motoryzacyjnym. Prowadzimy szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy, przygotowanie zawodników do sportu samochodowego, kursy bezpiecznej jazdy.

Gold Vegas - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Stalowa 67
Stoły kasynowe: Ruletka Poker Texas Holdem Poker "Karaibski" Black Jack Black Jack "Amerykański" Inne gry: Bilard Mini golf Darts Piłkarzyki
Jako jedna z nielicznych prywatnych firm oferujących zabawy kasynowe w Polsce dysponujemy profesjonalnym i pełnowymiarowym sprzętem o wysokim standardzie oraz wykwalifikowaną obsługą. W swojej ofercie posiadamy również imprezy tematyczne tj. "Prohibicja", "Króliczki Playboya", "Piekło, Niebo" oraz wiele, wiele innych.

Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Przasnysz
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Pułtusk
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Sulej
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Łomianki
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Kobyłka
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Żuromin
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Skaryszew
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Ożarów Mazowiecki
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Lipsko
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Ostrołęka
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Karczew