GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Przasnysz

Przasnysz
Menu
Gdzie kupić > > Organizacja imprez integracyjnych

Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Przasnysz

Niestety, w mieście Przasnysz Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
MC team sp.zo.o. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Piłsudskiego 6
Wynajem atrakcji pneumatycznych na imprezach.
Specjalnością firmy jest organizowanie imprez zarówno plenerowych typu "team building", jak i o charakterze szkoleniowym. Kompleksowa obsługa zapewnia organizację miejsca, noclegów, transportu, obsługi reklamowej, cateringu, przygotowania gier oraz zajęć grupowych pod okiem doświadczonych instruktorów i co najważniejsze gwarantuje dużą dawkę adrenaliny połączonej z niezapomnianymi wrażeniami. Imprezy dla firm cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród klientów. Są doskonałą odskocznią od codziennej pracy, pozwalają grupie na integrację oraz motywują do dalszych wspólnych działań na rzecz firmy. Pragnąc zaprosić Państwa do współpracy oraz korzystania z naszych usług zapewniamy komfort pracy gwarantując powodzenie każdego przedsięwzięcia. Firma MC Team jako organizator imprez posiada wszystkie wymagane pakiety ubezpieczeń.

Polish Event Center - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Arki Bożka 1
- event - szkolenie - konferencja - gadżety - piknik - motywacja
Pełny zakres usług w zakresie eventów, szkoleń, konferencji oraz zaopatrzenia firm w materiały reklamowe. Usługi transportowe oraz cateringowe. Limuzyna na wynajem. Usługi poligraficzne. Usługi reklamowe.

Tajemnice Imprez - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Rakowiecka 33 lok. 25
- imprezy integracyjne - imprezy motywacyjne - konferencje - bankiety - pikniki
Agencja Tajemnice Imprez zajmuje się kompleksową produkcją imprez komercyjnych. Wśród obszarów działań znajdują się: imprezy integracyjne, motywacyjne, konferencje, bankiety, imprezy specjalne, etc. Nasi pracownicy to doświadczony zespół osób od lat działających w branży evenotwej, mający na swoim koncie setki udanych realizacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

EasyGolf - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Osowska 82/60
Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie golfa, organizacji imprez firmowych i konferencji oraz szerokie kontakty z polami golfowymi w kraju pozwalają nam na kompleksowe realizowanie projektów w zakresie: - kompleksowej organizacji spotkań firmowych (grupy małe, VIP, grupy średnie i duże, pikniki, festyny, Corporate Days, prezentacje, promocje); - każdorazowo przygotowywany jest specjalny program imprezy, który może obejmować: zakwaterowane, wyżywienie, kompleksowy transport, atrakcje towarzyszące, występy artystów, bankiety oraz możliwość organizacji grupowych zajęć na polu golfowym; - opracowywania i realizacji długofalowych programów opartych na grze w golfa. Np. programów lojalnościowych, programów skierowanych do pracowników, klientów itp. - promocji towarów, usług, dotarcia do znakomitej grupy docelowej jaką są golfiści.
EasyGolf to doskonały pomysł na atrakcję podczas pikników, imprez firmowych, promocji, spotkań biznesowych i towarzyskich. EasyGolf to idealna forma nauki gry w golfa dla grup małych, średnich oraz dużych, a także klientów indywidualnych. Specjalistyczny sprzęt sportowy pozwala na prowadzenie szkolenia zarówno na otwartej przestrzeni jak i w pomieszczeniach zamkniętych - niezależnie od warunków atmosferycznych (np. w salach konferencyjnych, salach bankietowych itp.). EasyGolf to doskonały sposób na integrację i aktywne spędzenie czasu, a dodatkowo sporej dawki emocji z pewnością dostarczą konkursy golfowe z nagrodami. Dzięki EasyGolf możecie Państwo zaoferować swoim Gościom, klientom, pracownikom naukę gry w golfa w połączeniu z wyśmienitą zabawą.

Linevent s.c. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Wierzbica 9
Wieloletnie doświadczenie i wykształcenie w branży hotelarsko-gastronomicznej umożliwia nam kompleksową obsługę całego spektrum wydarzeń. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług realizujemy poprzez następujące wydarzenia: - konferencje, kongresy, seminaria - szkolenia - catering - bankiety, przyjęcia, wesela - serwis dyplomatyczny - imprezy integracyjne - transport gości
Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy skutecznie zaplanują, przygotują i zorganizują każdy rodzaj eventu w Polsce i zagranicą. Wieloletnie doświadczenie i wykształcenie w branży hotelarsko-gastronomicznej umożliwia nam kompleksową obsługę całego spektrum wydarzeń od konferencji, kongresów i seminariów, przez szkolenia, imprezy integracyjne, po bankiety, wesela, a nawet wymagające szczególnej oprawy i etykiety przyjęcia dyplomatyczne.

Trento - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Salamandry 3/12
- wyjazdy na wydarzenia sportowe na całym świecie - eventy - imprezy integracyjne - wyjazdy motywacyjne - incentive - team-building - imprezy plenerowe - nieruchomości - kupno, sprzedaż, wynajem
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, działająca od 2009 roku w sektorze branży eventowej. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów na światowej klasy wydarzenia sportowe m. in. Formula 1, mecze klubowe i reprezentacyjne w piłce nożnej na całym świecie. Jesteśmy głównym sponsorem 3racing Group na Downhillowych Mistrzostwach Polski 2011.

Anasis Group - Event Expert - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Ceramiczna 29 lok .58
Szeroki wachlarz oferowanych usług realizujemy poprzez następujące wydarzenia: 1. Szkolenia, konferencje i kongresy. 2. Wesela i inne przyjęcia okolicznościowe. 3. Bankiety i imprezy integracyjne. 4. Catering. 5. Usługi towarzyszące.
Anasis Group skupia najlepszych ekspertów z branży hotelarsko - gastronomicznej. Dorobek naszych specjalistów stanowi zarówno obsługa klientów polskich, jak i praca z zagranicznymi projektami. Dotychczasowe doświadczenie przy profesjonalnej organizacji spotkań jest atutem, który wyróżnia nas na rynku i pozwala na gwarancję najwyższej jakości usług. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego wydarzenia, osoby skupione w Anasis Group są ekspertami w organizacji wydarzeń specjalnych. Są to osoby z doskonałą znajomością branży gastronomiczno - hotelarskiej, popartą wieloletnią pracą na rynku eventowym i odpowiednim wykształceniem. Solidny fundament Naszej firmy, zbudowany z wiedzy i doświadczenia sprawia, że Anasis Group to pewna marka, która oferuje Państwu szeroki wachlarz usług.

Blak Management Piotr Blak - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Grochowska 337

Izyda - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Piłsudskiego 7
Organizujemy: - wesela - chrzciny - komunie - imieniny - konsolacje - oraz inne imprezy okolicznościowe
Niezmiernie miło nam przywitać Państwa na stronie Sali bankietowej Izyda. Każda uroczystość rodzinna zasługuje na to aby odbywała się w lokalu, który swoim charakterem podkreślałby każdy aspekt doniosłości chwili, która w nim upływa. Takie właśnie miejsce stworzyliśmy, łącząc pięknie wykończony lokal z przepyszną polską kuchnią. Sala bankietowa Izyda znajduje w Zielonce, położonej 10km od Warszawy, i jest w stanie pomieścić do 120os.

Il Sole - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Al. Jana Pawła II 27
Catering - Lunch firmowy - Przerwy kawowe - Kolacje biznesowe - Bankiety firmowe - Imprezy okolicznościowe - Imprezy integracyjne Szkolenia: Oprócz sali restauracyjnej możemy zorganizować szkolenia w firmach lub miejscu wskazanym przez klienta. Podczas takich szkoleń zapewniamy całe zaplecze gastronomiczne (lunchy, przerwy kawowe oraz przerwy śniadaniowe), a po przepracowanym ciężko dniu bankiety oraz kolacje biznesowe. Imprezy integracyjne: Podczas plenerowych imprez integracyjnych lub okolicznościowych zapewniamy: - całościowe przygotowanie, dekorację i zabezpieczenie terenu - wyżywienie i obsługę gastronomiczną; grill, fast food lub tradycyjne potrawy kuchni polskiej - stoły, ławy, parasole, namioty - pełną obsługę techniczną i dźwiękową - zespół lub muzykę mechaniczną - obsługę medialną imprezy - bogaty program artystyczny, zabawy i konkursy z nagrodami W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych miejsc do zorganizowania różnego rodzaju imprez. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty i podkreślić, iż naszymi największymi atutami są, obok wspomnianego już bezpieczeństwa organizowanych imprez, ogromne doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach oraz pełen profesjonalizm. Jesteśmy otwarci na inne zamówienia.
Restauracja IL SOLE Al. Jana Pawła II 27. Restauracja IL SOLE powstała dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zamiłowaniu do gastronomii. Dzięki IL SOLE nasze specjały można skosztować nie tylko podczas cateringów i imprez wyjazdowych ale również w eleganckich i stylowych wnętrzach. Dzięki lokalizacji restauracji oraz naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. W zależności od aranżacji sal możemy zorganizować zarówno małe kameralne imprezy rodzinne jak i przyjęcia firmowe, koktajle, bale i bankiety nawet do 350 osób. Oferujemy dania kuchni włoskiej i polskiej, organizujemy imprezy okolicznościowe, szkolenia i konferencje. Proponujemy także dania na wynos jak również zamówienia telefoniczne z dostawą.

Everal - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Targowa 66
- imprezy integracyjne - pikniki firmowe - organizacja imprez - wyprawy off road - spotkania integracyjne - kasyno dla firm
Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkich wydarzeń firmowych, związanych bezpośrednio z personelem - imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, pikniki, szkolenia, reklamą: promocje, kampanie, wizualizacje, grafiki. Proponujemy kompleksową obsługę poszczególnych wydarzeń oraz stałą współpracę.

Faber - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Jana Wasilkowskiego 1A/47
Zapraszamy na stronę poświęconą winom oraz nietypowej reklamie jaką jest reklama na winie. Wina przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Coraz chętniej je kupujemy, pijamy do posiłków lub solo, coraz częściej dajemy również w prezencie. Jak mówią ostatnio lekarze - lampka dobrej jakości wina nie tylko smakuje, ale również dobrze służy naszemu sercu. Dobre wina docenia coraz więcej rodaków i coraz częściej słyszymy, że ten czy ów z naszych znajomych ma piwniczkę, w której we właściwych warunkach przechowuje zarówno wina do codziennego użytku jak i gromadzi te, które mają dojrzewać, nabierać smaku, bukietu i zostać spożyte przy specjalnych okazjach. Pijanie win, zwłaszcza dobrej jakości, posiadanie wiedzy o nich, pasja winiarska nobilituje towarzysko i budzi podziw znajomych. Wina, które proponujemy to wyłącznie wina markowe z określonych terenów uprawowych oraz wina markowe z wyróżnieniem. Nie znajdziecie ich Państwo w żadnym sklepie. Są produkowane z wielką starannością, z wyselekcjonowanych gron i pieczołowicie przechowywane w profesjonalnych piwnicach. Producent to firma z 250-letnią tradycją, a dzięki temu, że oferuje wina bez pośredników - gwarantuje doskonałą jakość w bardzo rozsądnych cenach. Zapytania/zamówienia na wina przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie i dostarczamy je firmą kurierską w dowolne miejsce w kraju w ciągu 1-2 dni (oprócz weekendów). Na naszych winach i szampanach na specjalne życzenie umieszczamy etykiety okolicznościowe lub firmowe. Nadają one indywidualny rys zarówno uroczystościom prywatnym, weselom, chrzcinom, jubileuszom, spotkaniom rodzinnym, jak i różnym imprezom firmowym. Wino lub szampan w specjalnych opakowaniach przygotowujemy w formie zestawów upominkowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku lub w formie zestawów prezentowych całorocznych. Bliższe informacje znajdą Państwo na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy wyłącznie OSOBY PEŁNOLETNIE!
Firma oferuje markowe wina i szampany. Na naszych winach i szampanach na specjalne życzenie umieszczamy etykiety okolicznościowe lub firmowe. Nadają one indywidualny charakter zarówno uroczystościom firmowym jak i prywatnym ? jubileuszom, rocznicom, weselom, chrzcinom. Wino lub szampan w specjalnych opakowaniach przygotowujemy w formie zestawów upominkowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku lub w formie zestawów prezentowych całorocznych. Wina, które proponujemy to wyłącznie wina markowe z określonych terenów uprawowych oraz wina markowe z wyróżnieniem. Nie znajdziecie ich Państwo w żadnym sklepie. Są produkowane z wielką starannością, z wyselekcjonowanych gron i pieczołowicie przechowywane w profesjonalnych piwnicach. Producent to firma z 250-letnią tradycją, a dzięki temu, że oferuje wina bez pośredników - gwarantuje doskonałą jakość w bardzo rozsądnych cenach. Zapytania/zamówienia na wina przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie i dostarczamy je firmą kurierską w dowolne miejsce w kraju w ciągu 1-2 dni (oprócz weekendów). Bliższe informacje znajdą Państwo na naszej stronie.

Polish Event Center - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Arki Bożka 1
- event - szkolenie - konferencja - gadżety - piknik - motywacja
Pełny zakres usług w zakresie eventów, szkoleń, konferencji oraz zaopatrzenia firm w materiały reklamowe. Usługi transportowe oraz cateringowe. Limuzyna na wynajem. Usługi poligraficzne. Usługi reklamowe.

Centrum Usług Krawieckich i Stylizacji - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Górczewska 131/135
Zajmujemy się szyciem miarowym odzieży damskiej i męskiej, szyciem dla osób nietypowych oraz przeróbkami i poprawkami krawieckimi. Dla Pań szyjemy na miarę suknie ślubne, wieczorowe i okazjonalne, sukienki, spódnice, spodnie, żakiety, kostiumy i płaszcze. Nasi wykwalifikowani krawcy szyją na miarę dla Panów garnitury, marynarki, spodnie, płaszcze, kurtki, stroje wizytowe, okazjonalne i wieczorowe. Szyjemy również stroje karnawałowe, balowe, stroje taneczne /standard, duet/, stroje komunijne i stroje firmowe. Znajdziecie Państwo u nas także możliwość skorzystania z takich usług jak: cerowanie artystyczne, haft komputerowy na odzieży i owerlok. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo także szeroką gam usług w zakresie kaletnictwa i kuśnierstwa. Dodatkowo oferujemy możliwość skorzystania z porad stylisty wizerunku, dekoratora wnętrz oraz wykonanie makijażu i indywidualne, bądź grupowe konsultacje z wizażystką. Gwarantujemy profesjonalną jakość i krótkie terminy wykonania usług dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Centrum Usług Krawieckich i Stylizacji funkcjonuje od 2001r. Naszym nadrzędnym celem jest dbałość o klienta i jakość wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować najbardziej wykwalifikowanych specjalistów od szycia na miarę oraz poprawek krawieckich, przerabiania i dopasowywania odzieży zarówno dla Pań, Panów jak i dzieci. Specjalizujemy się w indywidualnym szyciu miarowym, zarówno według szablonu jak i według indywidualnych projektów. Projektujemy i wykonujemy odzież i kreacje dla osób o nietypowych wymiarach. Ponadto oferujemy usługi w zakresie stylizacji wizerunku i wizażu. Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych i firm. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość wykonania i krótkie terminy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, oraz do korzystania z naszych usług. Dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel.: 22 881 82 99, 501-724-450; Zapraszamy także do naszej siedziby przy ul. Górczewskiej 131/135 w Warszawie, pawilon na piętrze od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-18:00.

Arisa Production - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Płatnicza 19
Kompleksowo organizujemy: - imprezy integracyjne (team building) - pikniki firmowe - pokazy kaskaderskie - imprezy tematyczne (np. `Piknik w stylu Western`, `Extreme Event`) - bankiety, konferencje
Firma zajmuje się organizacją imprez firmowych i medialnych, szkoleń, team building, pikników, imprez integracyjnych oraz produkcją filmów reklamowych i promocyjnych jak i profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem imprez. Dysponujemy ośrodkiem oddalonym 30 km od Warszawy, zajmującym powierzchnię ponad 20h z bazą noclegową, cateringiem oraz pełnym zapleczem atrakcji (quady, szaje, zorbing, konie, paintball i wiele innych).

Top Travel Incentives & Holidays Sp. z o.o. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Foksal 12/14
- wyjazdy motywacyjne - wyjazdy indywidualne - wycieczki - konferencje - podróże służbowe - narty
Organizacja wyjazdów indywidualnych `szytych na na miarę` w egzotyczne kierunki świata, wyjazdy narciarskie do najlepszych stacji narciarskich. Kompleksowa obsługa firm, incentive. Własne autokary.

Anix Production House - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Kopernika 9
Pełna obsługa imprez - scenografia - oświetlenie - nagłośnienie - multimedia - catering - artyści - atrakcje
Agencja event-owo PR-owa, zajmująca się pełną obsługą imprez. Profesjonalny zespół. Praktyczna znajomość zagadnień technicznych i uwarunkowań prawnych. Niepowtarzalne, widowiskowe scenariusze imprez. Pionierskie na polskim rynku wykorzystanie najnowszych technologii. Perfekcyjna realizacja i klarowne zasady kosztorysowania. Dla APH każdy event to niepowtarzalny spektakl. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko inne rozwiązania.

Sports Emotions - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Zgrupowania Żmija 13A lok. 23
- imprezy sportowe - zajęcia sportowo-rekreacyjne dla firm - treningi siatkówki - treningi koszykówki - treningi piłki nożnej - imprezy integracyjne - imprezy scenariuszowe - wyścigi smoczych łodzi - pikniki rodzinne - eventy - karnety na squasha - karnety do fitness klubów
Sports Emotions jest agencją promocyjną i eventową. Została założona we wrześniu 2004 roku przez Tomasza Dąbrowskiego i jest owocem jego doświadczeń wyniesionych ze społecznej pracy w klubie sportowym, a także w firmie zajmującej się organizacją imprez sportowych. Dziś Sports Emotions łączy pasje i zdolności całego zespołu. Mamy to szczęście, że w życiu robimy to, co kochamy. Sport to dla nas przede wszystkim pasja, a dopiero później sposób na zarabianie pieniędzy. Wierzymy, że tu, jak w żadnym innym biznesie, nasi klienci i partnerzy szybko stają się naszymi przyjaciółmi, z którymi chcemy tę pasję dzielić. W naszej pracy kierujemy się trzema regułami, które wpisują się w misję naszej agencji. Po pierwsze staramy się promować sport w każdej postaci i w każdy możliwy sposób, po drugie budujemy profesjonalny zespół trenerski i menedżerski i codziennie doskonalimy swój warsztat, i wreszcie po trzecie dbamy o efekt końcowy naszej pracy - Państwa zadowolenie. Dziś Sports Emotions to treningi, zajęcia sportowo-rekreacyjne dla firm, imprezy sportowe, imprezy integracyjne, imprezy plenerowe, eventy, pikniki, a także karnety na squasha i fitness klubów. W przyszłości jako agencja pragniemy prowadzić także szkolenia dla instruktorów i trenerów oraz dla kadry menedżerskiej pracującej w polskim sporcie. To wszystko pozwala nam wierzyć, że Sports Emotions szybko zdobędzie miejsce na rynku usług związanych ze sportem i rekreacją. Jest jeszcze coś, co nas wyróżnia, coś dlaczego warto wybrać Sports Emotions. Prawdziwy sport nie może się przecież obyć bez sportowych emocji.

Dekoris - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » 1 Maja 5a
Dekoris jest pierwszą firmą na rynku wołomińskim oferującą kompleksowe dekoracje z okazji: - ślub i wesele - bal studniówkowy - bal sylwestrowy - bal karnawałowy - andrzejki - imprezy firmowe - inne okoliczności Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe elementy dekoracyjne z naszej oferty: - dekoracje sal bankietowych - balonowe motywy: grona, girlandy, łuki, serca, kwiaty, itp. - szarfy materiałowe - kompozycje z kwiatów żywych lub sztucznych na stoły gości i na stół Państwa Młodych - dekoracja otoczenia Państwa Młodych - balon wybuchowy ze 100 - 250 małymi balonikami i konfetti - dekoracje samochodów - kompozycje z żywych kwiatów w formie bukietów lub pojedynczych elementów - dekoracje kościołów - alejki kwiatowe - zawieszki na ławki - dekoracje tiulowe - bukiety przed ołtarz Na zamówienie wykonujemy okolicznościowe kompozycje z kwiatów sztucznych i żywych, które w okresie Wielkanocy, Bożego Narodzenia lub Adwentu wprowadzą świąteczną atmosferę do Państwa domów, ale również takie, które przez cały rok będą cieszyć swą niepowtarzalna formą i kolorystyką. Propozycje naszych projektów mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii. Prowadzimy również sprzedaż artykułów weselnych tj. kotyliony, zaproszenia, kieliszki dla Pary Młodej, balony, naklejki na wódkę weselna, oraz wiele innych ciekawych artykułów dekoracyjnych i upominków na każdą okazję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale rozszerzamy naszą ofertę. Dlatego też zapraszamy do zaglądania na naszą stronę, a na pewno znają Państwo coś dla siebie.
Mamy przyjemność zapoznać Państwa z firmą Dekoris, która oferuje kompleksowe dekoracje weselne i okolicznościowe. W naszej ofercie znajdą Państwo dekoracje balonowe i materiałowe oraz kompozycje z kwiatów żywych i sztucznych. Nasze projekty dekoracji są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki temu są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Prowadzimy również sprzedaż artykułów weselnych tj. kotyliony, zaproszenia, kieliszki dla Pary Młodej, balony, naklejki na wódkę weselna oraz wiele innych ciekawych artykułów dekoracyjnych i upominków na każdą okazję. Na zamówienie wykonujemy okolicznościowe kompozycje z kwiatów sztucznych, które w okresie Wielkanocy, Bożego Narodzenia lub Adwentu wprowadzą świąteczną atmosferę do Państwa domów, ale również takie, które przez cały rok będą cieszyć swą niepowtarzalna formą i kolorystyką. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

BBK Training - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Matejki 17
W BBK Training realizujemy szkolenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Przed realizacją projektu wspólnie ustalamy, jakie kryteria muszą być spełnione, by szkolenie osiągnęło swój cel. Daje to gwarancję efektywności i powodzenia przedsięwzięcia. Potrzeby szkoleniowe naszych klientów badamy za pomocą ankiet, grup fokusowych, obserwacji w miejscu pracy, assessment/development centre. Programy szkoleniowe przygotowują specjaliści z wykształceniem andragogicznym (edukacji dorosłych) oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w firmach szkoleniowych. Nasze szkolenia mają interaktywną formę. Ograniczamy do minimum czas wykładów na rzecz ćwiczeń, studiów przypadku, odgrywania ról, dyskusji, zajęć outdoor, gier symulacyjnych. Dzięki takiej metodzie szkolenia uczestnicy mogą zastosować nabytą wiedzę następnego dnia w pracy. Wszyscy trenerzy BBK Training posiadają bogate doświadczenie biznesowe zdobyte w branży FMCG, farmacji, wydawnictw, telekomunikacji, turystyki, sektora IT i innych.
Firma BBK Training powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby szkoleniowe rynku. Jest firmą specjalizującą się w szkoleniach menedżerskich, handlowych i integracyjnych. BBK Training tworzy doskonale współpracujący zespół trenerów i konsultantów wywodzących się z firm szkoleniowych oraz wielu innych gałęzi biznesu. Dzięki temu oferowane przez nas sesje są najwyższej jakości i przynoszą trwałe efekty.

Skuteczne Budowanie Zespołu - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Ibisa 14
- Proponujemy scenariusze: - Integracje tańcem - Integrację poprzez teatr - Off Road - Survival
Skutecznym Budowaniu Zespołu - tworzymy programy integracyjne nastawione nie tylko na zabawę uczestników, lecz przede wszystkim budowanie zespołu opartego na silnych więzach, wspólnych przeżyciach i naturalnym podziale ról.

Unlimited Events sp.z.o.o - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Włodarzewska 45 D
Organizacja imprez.
Unlimited Events Sp.z.o.o zajmuje się kompleksową organizacją: - imprez masowych, - imprez integracyjnych, - wyjazdów incentive, - kameralnych i ekskluzywnych wydarzeń, - konferencji prasowych Firma powstała w 2006 roku, a do grona jej klientów należą m.in: Porsche, Kraft Foods, Olympus, Veka.

Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Przasnysz
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Mogielnica
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Konstancin-Jeziorna
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Zakroczym
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Sulej
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Wołomin
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w J
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Piaseczno
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Żuromin
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Żyrardów
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Legionowo