GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Przasnysz

Przasnysz
Menu
Gdzie kupić > > Organizacja imprez integracyjnych

Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Przasnysz

Niestety, w mieście Przasnysz Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Sports Emotions - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Zgrupowania Żmija 13A lok. 23
- imprezy sportowe - zajęcia sportowo-rekreacyjne dla firm - treningi siatkówki - treningi koszykówki - treningi piłki nożnej - imprezy integracyjne - imprezy scenariuszowe - wyścigi smoczych łodzi - pikniki rodzinne - eventy - karnety na squasha - karnety do fitness klubów
Sports Emotions jest agencją promocyjną i eventową. Została założona we wrześniu 2004 roku przez Tomasza Dąbrowskiego i jest owocem jego doświadczeń wyniesionych ze społecznej pracy w klubie sportowym, a także w firmie zajmującej się organizacją imprez sportowych. Dziś Sports Emotions łączy pasje i zdolności całego zespołu. Mamy to szczęście, że w życiu robimy to, co kochamy. Sport to dla nas przede wszystkim pasja, a dopiero później sposób na zarabianie pieniędzy. Wierzymy, że tu, jak w żadnym innym biznesie, nasi klienci i partnerzy szybko stają się naszymi przyjaciółmi, z którymi chcemy tę pasję dzielić. W naszej pracy kierujemy się trzema regułami, które wpisują się w misję naszej agencji. Po pierwsze staramy się promować sport w każdej postaci i w każdy możliwy sposób, po drugie budujemy profesjonalny zespół trenerski i menedżerski i codziennie doskonalimy swój warsztat, i wreszcie po trzecie dbamy o efekt końcowy naszej pracy - Państwa zadowolenie. Dziś Sports Emotions to treningi, zajęcia sportowo-rekreacyjne dla firm, imprezy sportowe, imprezy integracyjne, imprezy plenerowe, eventy, pikniki, a także karnety na squasha i fitness klubów. W przyszłości jako agencja pragniemy prowadzić także szkolenia dla instruktorów i trenerów oraz dla kadry menedżerskiej pracującej w polskim sporcie. To wszystko pozwala nam wierzyć, że Sports Emotions szybko zdobędzie miejsce na rynku usług związanych ze sportem i rekreacją. Jest jeszcze coś, co nas wyróżnia, coś dlaczego warto wybrać Sports Emotions. Prawdziwy sport nie może się przecież obyć bez sportowych emocji.

MC team sp.zo.o. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Piłsudskiego 6
Wynajem atrakcji pneumatycznych na imprezach.
Specjalnością firmy jest organizowanie imprez zarówno plenerowych typu "team building", jak i o charakterze szkoleniowym. Kompleksowa obsługa zapewnia organizację miejsca, noclegów, transportu, obsługi reklamowej, cateringu, przygotowania gier oraz zajęć grupowych pod okiem doświadczonych instruktorów i co najważniejsze gwarantuje dużą dawkę adrenaliny połączonej z niezapomnianymi wrażeniami. Imprezy dla firm cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród klientów. Są doskonałą odskocznią od codziennej pracy, pozwalają grupie na integrację oraz motywują do dalszych wspólnych działań na rzecz firmy. Pragnąc zaprosić Państwa do współpracy oraz korzystania z naszych usług zapewniamy komfort pracy gwarantując powodzenie każdego przedsięwzięcia. Firma MC Team jako organizator imprez posiada wszystkie wymagane pakiety ubezpieczeń.

Level Up Sp. z o.o. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Cypryjska 6
- integracja - motywacja - incentive - szkolenia - konferencje
Naszą misją jest tworzenia długoterminowych wartości, które nie znikną wraz z końcem imprezy. Czynimy to poprzez autentyczną analizę potrzeb klienta. Wyróżnia nas przede wszystkim to, że dokładnie poznajemy cele naszych klientów te pierwszo- oraz drugoplanowe, a następnie realizujemy programy dopasowane do ich oczekiwań, wszystkie precyzyjnie "szyte na miarę".

Centrum Usług Krawieckich i Stylizacji - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Górczewska 131/135
Zajmujemy się szyciem miarowym odzieży damskiej i męskiej, szyciem dla osób nietypowych oraz przeróbkami i poprawkami krawieckimi. Dla Pań szyjemy na miarę suknie ślubne, wieczorowe i okazjonalne, sukienki, spódnice, spodnie, żakiety, kostiumy i płaszcze. Nasi wykwalifikowani krawcy szyją na miarę dla Panów garnitury, marynarki, spodnie, płaszcze, kurtki, stroje wizytowe, okazjonalne i wieczorowe. Szyjemy również stroje karnawałowe, balowe, stroje taneczne /standard, duet/, stroje komunijne i stroje firmowe. Znajdziecie Państwo u nas także możliwość skorzystania z takich usług jak: cerowanie artystyczne, haft komputerowy na odzieży i owerlok. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo także szeroką gam usług w zakresie kaletnictwa i kuśnierstwa. Dodatkowo oferujemy możliwość skorzystania z porad stylisty wizerunku, dekoratora wnętrz oraz wykonanie makijażu i indywidualne, bądź grupowe konsultacje z wizażystką. Gwarantujemy profesjonalną jakość i krótkie terminy wykonania usług dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Centrum Usług Krawieckich i Stylizacji funkcjonuje od 2001r. Naszym nadrzędnym celem jest dbałość o klienta i jakość wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować najbardziej wykwalifikowanych specjalistów od szycia na miarę oraz poprawek krawieckich, przerabiania i dopasowywania odzieży zarówno dla Pań, Panów jak i dzieci. Specjalizujemy się w indywidualnym szyciu miarowym, zarówno według szablonu jak i według indywidualnych projektów. Projektujemy i wykonujemy odzież i kreacje dla osób o nietypowych wymiarach. Ponadto oferujemy usługi w zakresie stylizacji wizerunku i wizażu. Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych i firm. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość wykonania i krótkie terminy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, oraz do korzystania z naszych usług. Dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel.: 22 881 82 99, 501-724-450; Zapraszamy także do naszej siedziby przy ul. Górczewskiej 131/135 w Warszawie, pawilon na piętrze od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-18:00.

Il Sole - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Al. Jana Pawła II 27
Catering - Lunch firmowy - Przerwy kawowe - Kolacje biznesowe - Bankiety firmowe - Imprezy okolicznościowe - Imprezy integracyjne Szkolenia: Oprócz sali restauracyjnej możemy zorganizować szkolenia w firmach lub miejscu wskazanym przez klienta. Podczas takich szkoleń zapewniamy całe zaplecze gastronomiczne (lunchy, przerwy kawowe oraz przerwy śniadaniowe), a po przepracowanym ciężko dniu bankiety oraz kolacje biznesowe. Imprezy integracyjne: Podczas plenerowych imprez integracyjnych lub okolicznościowych zapewniamy: - całościowe przygotowanie, dekorację i zabezpieczenie terenu - wyżywienie i obsługę gastronomiczną; grill, fast food lub tradycyjne potrawy kuchni polskiej - stoły, ławy, parasole, namioty - pełną obsługę techniczną i dźwiękową - zespół lub muzykę mechaniczną - obsługę medialną imprezy - bogaty program artystyczny, zabawy i konkursy z nagrodami W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych miejsc do zorganizowania różnego rodzaju imprez. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty i podkreślić, iż naszymi największymi atutami są, obok wspomnianego już bezpieczeństwa organizowanych imprez, ogromne doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach oraz pełen profesjonalizm. Jesteśmy otwarci na inne zamówienia.
Restauracja IL SOLE Al. Jana Pawła II 27. Restauracja IL SOLE powstała dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zamiłowaniu do gastronomii. Dzięki IL SOLE nasze specjały można skosztować nie tylko podczas cateringów i imprez wyjazdowych ale również w eleganckich i stylowych wnętrzach. Dzięki lokalizacji restauracji oraz naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. W zależności od aranżacji sal możemy zorganizować zarówno małe kameralne imprezy rodzinne jak i przyjęcia firmowe, koktajle, bale i bankiety nawet do 350 osób. Oferujemy dania kuchni włoskiej i polskiej, organizujemy imprezy okolicznościowe, szkolenia i konferencje. Proponujemy także dania na wynos jak również zamówienia telefoniczne z dostawą.

Linevent s.c. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Wierzbica 9
Wieloletnie doświadczenie i wykształcenie w branży hotelarsko-gastronomicznej umożliwia nam kompleksową obsługę całego spektrum wydarzeń. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług realizujemy poprzez następujące wydarzenia: - konferencje, kongresy, seminaria - szkolenia - catering - bankiety, przyjęcia, wesela - serwis dyplomatyczny - imprezy integracyjne - transport gości
Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy skutecznie zaplanują, przygotują i zorganizują każdy rodzaj eventu w Polsce i zagranicą. Wieloletnie doświadczenie i wykształcenie w branży hotelarsko-gastronomicznej umożliwia nam kompleksową obsługę całego spektrum wydarzeń od konferencji, kongresów i seminariów, przez szkolenia, imprezy integracyjne, po bankiety, wesela, a nawet wymagające szczególnej oprawy i etykiety przyjęcia dyplomatyczne.

Golden Gift S. C. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » M. Konopnickiej 16/1
- Dzień na Żaglach (4 osoby) - Dzień w SPA - Dzień w Stajni - Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie - Ekstremalny Rejs Katamaranem - Gokarty - Gokarty dla Dwojga - Gokarty Plus - Gotowanie dla Dzieci - Harley-Davidson na Weekend - Indywidualna Nauka Gry na Gitarze - Indywidualna Nauka Gry na Perkusji - Indywidualna Nauka Gry na Pianinie - Indywidualna Nauka Gry na Saksofonie - Indywidualna Nauka Gry na Skrzypcach - Indywidualna Nauka Gry na Trąbce - Indywidualna Nauka Gry na Wiolonczeli - Jazda 4x4 (1-2 osoby) - Jazda Lamborghini - Jazda Motocyklem Harley-Davidson - Jazda Porsche - Jazda Quadem - Jazda Quadem (2 osoby) - Jazda Subaru Impreza - Kurs Doskonalenia Jazdy - Kurs Doskonalenia Jazdy Plus - Kurs Fotografii Cyfrowej - Kurs Sushi - Kurs Sushi dla Dwojga - Lot Balonem (2 osoby) - Lot Helikopterem - Lot Motolotnią - Lot Szybowcem - Manicure i Pedicure - Manicure SPA - Manicure z Malowaniem French - Masaż Czekoladowy - Masaż Gorącymi Kamieniami - Masaż Relaksacyjny - Metamorfoza Twoich Włosów - Moja Pierwsza Sesja Fotograficzna - Nagraj Własną Płytę - Nauka Gotowania dla Dwojga - Nauka Jazdy Konnej - Nauka Jazdy Konnej dla Dwojga - Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci - Paintball (2 osoby) - Paintball (4 osoby) - Pakiet "Jesteś Sexy" - Parasailing - Pierwszy Taniec - Popołudnie SPA dla Dwojga - Popołudnie w Jacuzzi - Popołudnie w Spa - Popołudnie z Dekoratorem Wnętrz - Porsche Boxter na Weekend - Poznaj Fotografię - Poznaj Golfa - Poznaj Golfa - Pierwsza Lekcja - Poznaj Nordic Walking (1-2 osoby) - Poznaj Nurkowanie - Poznaj Salsę - Poznaj Salsę dla Dwojga - Poznaj Sexy Dance - Poznaj Snooker lub Bilard - Poznaj Wspinaczkę (1-2 osoby) - Poznaj Żeglarstwo - Przygoda na Linach - Przygoda na Linach dla Dwojga - Rejs Katamaranem dla Dwojga - Rejs Motorówką - Rejs na Oponie - Rodzinne Gotowanie - Romantyczna Kolacja dla Dwojga - Romantyczny Masaż dla Dwojga - Seans w Grocie Solnej dla Dwojga - Sesja Fotograficzna "Jesteś Piękna" - Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" - Skok na Bungee - Skok ze Spadochronem - Trening z Trenerem Personalnym - Wakeboarding - Warsztaty z Ceramiki - Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga - Weekend SPA dla Dwojga - Wieczór Win - Wieczór Win dla Czterech Osób - Wieczór Win dla Dwojga - Wyprawa na Quadach - Zakupy ze Stylistką - Zostań Barmanem - Zostań DJ-em - Zostań DJ-em w Klubie - Zostań Kierowcą Rajdowym - Zostań Operatorem Koparki
GoldenGift.pl to polski serwis internetowy oferujący prezenty w postaci przeżyć. Idea tego przedsięwzięcia polega na możliwości obdarowania kogoś konkretną atrakcją lub do wolnego wyboru w określonej kwocie. Nabycie prezentu polega na zakupieniu specjalnego vouchera uprawniającego do wykorzystania przeżycia przez okres kolejnych 12 miesięcy lub do końca sezonu w przypadku atrakcji sezonowych. Przeżycia podzielone są na różne kategorie, każdy znajdzie coś interesującego. Miasta, w których można realizować prezenty w formie przeżyć z serwisu goldengift.pl: Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Radom, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław.

Skuteczne Budowanie Zespołu - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Ibisa 14
- Proponujemy scenariusze: - Integracje tańcem - Integrację poprzez teatr - Off Road - Survival
Skutecznym Budowaniu Zespołu - tworzymy programy integracyjne nastawione nie tylko na zabawę uczestników, lecz przede wszystkim budowanie zespołu opartego na silnych więzach, wspólnych przeżyciach i naturalnym podziale ról.

Arisa Production - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Płatnicza 19
Kompleksowo organizujemy: - imprezy integracyjne (team building) - pikniki firmowe - pokazy kaskaderskie - imprezy tematyczne (np. `Piknik w stylu Western`, `Extreme Event`) - bankiety, konferencje
Firma zajmuje się organizacją imprez firmowych i medialnych, szkoleń, team building, pikników, imprez integracyjnych oraz produkcją filmów reklamowych i promocyjnych jak i profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem imprez. Dysponujemy ośrodkiem oddalonym 30 km od Warszawy, zajmującym powierzchnię ponad 20h z bazą noclegową, cateringiem oraz pełnym zapleczem atrakcji (quady, szaje, zorbing, konie, paintball i wiele innych).

Trento - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Salamandry 3/12
- wyjazdy na wydarzenia sportowe na całym świecie - eventy - imprezy integracyjne - wyjazdy motywacyjne - incentive - team-building - imprezy plenerowe - nieruchomości - kupno, sprzedaż, wynajem
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, działająca od 2009 roku w sektorze branży eventowej. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów na światowej klasy wydarzenia sportowe m. in. Formula 1, mecze klubowe i reprezentacyjne w piłce nożnej na całym świecie. Jesteśmy głównym sponsorem 3racing Group na Downhillowych Mistrzostwach Polski 2011.

Polish Event Center - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Arki Bożka 1
- event - szkolenie - konferencja - gadżety - piknik - motywacja
Pełny zakres usług w zakresie eventów, szkoleń, konferencji oraz zaopatrzenia firm w materiały reklamowe. Usługi transportowe oraz cateringowe. Limuzyna na wynajem. Usługi poligraficzne. Usługi reklamowe.

Faber - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Jana Wasilkowskiego 1A/47
Zapraszamy na stronę poświęconą winom oraz nietypowej reklamie jaką jest reklama na winie. Wina przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Coraz chętniej je kupujemy, pijamy do posiłków lub solo, coraz częściej dajemy również w prezencie. Jak mówią ostatnio lekarze - lampka dobrej jakości wina nie tylko smakuje, ale również dobrze służy naszemu sercu. Dobre wina docenia coraz więcej rodaków i coraz częściej słyszymy, że ten czy ów z naszych znajomych ma piwniczkę, w której we właściwych warunkach przechowuje zarówno wina do codziennego użytku jak i gromadzi te, które mają dojrzewać, nabierać smaku, bukietu i zostać spożyte przy specjalnych okazjach. Pijanie win, zwłaszcza dobrej jakości, posiadanie wiedzy o nich, pasja winiarska nobilituje towarzysko i budzi podziw znajomych. Wina, które proponujemy to wyłącznie wina markowe z określonych terenów uprawowych oraz wina markowe z wyróżnieniem. Nie znajdziecie ich Państwo w żadnym sklepie. Są produkowane z wielką starannością, z wyselekcjonowanych gron i pieczołowicie przechowywane w profesjonalnych piwnicach. Producent to firma z 250-letnią tradycją, a dzięki temu, że oferuje wina bez pośredników - gwarantuje doskonałą jakość w bardzo rozsądnych cenach. Zapytania/zamówienia na wina przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie i dostarczamy je firmą kurierską w dowolne miejsce w kraju w ciągu 1-2 dni (oprócz weekendów). Na naszych winach i szampanach na specjalne życzenie umieszczamy etykiety okolicznościowe lub firmowe. Nadają one indywidualny rys zarówno uroczystościom prywatnym, weselom, chrzcinom, jubileuszom, spotkaniom rodzinnym, jak i różnym imprezom firmowym. Wino lub szampan w specjalnych opakowaniach przygotowujemy w formie zestawów upominkowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku lub w formie zestawów prezentowych całorocznych. Bliższe informacje znajdą Państwo na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy wyłącznie OSOBY PEŁNOLETNIE!
Firma oferuje markowe wina i szampany. Na naszych winach i szampanach na specjalne życzenie umieszczamy etykiety okolicznościowe lub firmowe. Nadają one indywidualny charakter zarówno uroczystościom firmowym jak i prywatnym ? jubileuszom, rocznicom, weselom, chrzcinom. Wino lub szampan w specjalnych opakowaniach przygotowujemy w formie zestawów upominkowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku lub w formie zestawów prezentowych całorocznych. Wina, które proponujemy to wyłącznie wina markowe z określonych terenów uprawowych oraz wina markowe z wyróżnieniem. Nie znajdziecie ich Państwo w żadnym sklepie. Są produkowane z wielką starannością, z wyselekcjonowanych gron i pieczołowicie przechowywane w profesjonalnych piwnicach. Producent to firma z 250-letnią tradycją, a dzięki temu, że oferuje wina bez pośredników - gwarantuje doskonałą jakość w bardzo rozsądnych cenach. Zapytania/zamówienia na wina przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie i dostarczamy je firmą kurierską w dowolne miejsce w kraju w ciągu 1-2 dni (oprócz weekendów). Bliższe informacje znajdą Państwo na naszej stronie.

Music Please - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Wilanowska 10
Sprzedaż oraz wynajem sprzętu estradowego. Muzyczna i techniczna obsługa imprez. Kompleksowa organizacja wszelkiego rodzaju imprez.
Firma zajmuje się organizacją, nagłaśnianiem, oświetleniem, aranżacją i prowadzeniem wszelkich imprez takich jak: eventy, imprezy firmowe, integracje, konferencje, targi, wystawy, pokazy mody, koncerty, pikniki, dyskoteki, studniówki, wesela, bale dla dzieci oraz wiele innych, również nietypowych.

One Day - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Hoża 43/49
Dzień dziecka Dzień na fali / w wodzie Dzień relaksu i urody Dzień sportu Dzień w powietrzu Dzień we dwoje Dzień z hobby Dzień artystyczny Dzień rozrywki Dzień motoryzacyjny Dzień luksusu Dzień wiedzy
One Day to serwis adresowany do tych, którzy chciałyby zmienić swój styl życia, poszukują nowych doświadczeń oraz niezapomnianych wrażeń. Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie zaproponować najróżniejsze atrakcje.

Everal - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Targowa 66
- imprezy integracyjne - pikniki firmowe - organizacja imprez - wyprawy off road - spotkania integracyjne - kasyno dla firm
Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkich wydarzeń firmowych, związanych bezpośrednio z personelem - imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, pikniki, szkolenia, reklamą: promocje, kampanie, wizualizacje, grafiki. Proponujemy kompleksową obsługę poszczególnych wydarzeń oraz stałą współpracę.

Tajemnice Imprez - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Rakowiecka 33 lok. 25
- imprezy integracyjne - imprezy motywacyjne - konferencje - bankiety - pikniki
Agencja Tajemnice Imprez zajmuje się kompleksową produkcją imprez komercyjnych. Wśród obszarów działań znajdują się: imprezy integracyjne, motywacyjne, konferencje, bankiety, imprezy specjalne, etc. Nasi pracownicy to doświadczony zespół osób od lat działających w branży evenotwej, mający na swoim koncie setki udanych realizacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

BBK Training - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Matejki 17
W BBK Training realizujemy szkolenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Przed realizacją projektu wspólnie ustalamy, jakie kryteria muszą być spełnione, by szkolenie osiągnęło swój cel. Daje to gwarancję efektywności i powodzenia przedsięwzięcia. Potrzeby szkoleniowe naszych klientów badamy za pomocą ankiet, grup fokusowych, obserwacji w miejscu pracy, assessment/development centre. Programy szkoleniowe przygotowują specjaliści z wykształceniem andragogicznym (edukacji dorosłych) oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w firmach szkoleniowych. Nasze szkolenia mają interaktywną formę. Ograniczamy do minimum czas wykładów na rzecz ćwiczeń, studiów przypadku, odgrywania ról, dyskusji, zajęć outdoor, gier symulacyjnych. Dzięki takiej metodzie szkolenia uczestnicy mogą zastosować nabytą wiedzę następnego dnia w pracy. Wszyscy trenerzy BBK Training posiadają bogate doświadczenie biznesowe zdobyte w branży FMCG, farmacji, wydawnictw, telekomunikacji, turystyki, sektora IT i innych.
Firma BBK Training powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby szkoleniowe rynku. Jest firmą specjalizującą się w szkoleniach menedżerskich, handlowych i integracyjnych. BBK Training tworzy doskonale współpracujący zespół trenerów i konsultantów wywodzących się z firm szkoleniowych oraz wielu innych gałęzi biznesu. Dzięki temu oferowane przez nas sesje są najwyższej jakości i przynoszą trwałe efekty.

MC team sp.zo.o. - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Piłsudskiego 6
Wynajem atrakcji pneumatycznych na imprezach.
Specjalnością firmy jest organizowanie imprez zarówno plenerowych typu "team building", jak i o charakterze szkoleniowym. Kompleksowa obsługa zapewnia organizację miejsca, noclegów, transportu, obsługi reklamowej, cateringu, przygotowania gier oraz zajęć grupowych pod okiem doświadczonych instruktorów i co najważniejsze gwarantuje dużą dawkę adrenaliny połączonej z niezapomnianymi wrażeniami. Imprezy dla firm cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród klientów. Są doskonałą odskocznią od codziennej pracy, pozwalają grupie na integrację oraz motywują do dalszych wspólnych działań na rzecz firmy. Pragnąc zaprosić Państwa do współpracy oraz korzystania z naszych usług zapewniamy komfort pracy gwarantując powodzenie każdego przedsięwzięcia. Firma MC Team jako organizator imprez posiada wszystkie wymagane pakiety ubezpieczeń.

MadeByYou Sam Pomaluj Ceramikę - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Górskiego 6
Oferta pracowni skierowana jest do osób, które: - preferują oryginalną, twórczą formę spędzenia wolnego czasu, - cenią rękodzieło i chcą w niepowtarzalny sposób samemu udekorować wnętrze swojego mieszkania lub domu, - chcą wykonać osobisty prezent, - chcą zorganizować wszelkiego rodzaju uroczystości, spotkania integracyjne.
Pracownia plastyczna Made By You Sam pomaluj ceramikę oferuje klientom możliwość malowania na gotowych formach ceramicznych takich jak: kubki, talerze, wazony, figurki, kafelki ceramiczne. Na miejscu w jest wszystko niezbędne do stworzenia własnego dzieła: farby, szablony, stempelki, wzorniki, fartuchy i oczywiście fachowa pomoc dla wszystkich początkujących i niezdecydowanych. Pomalowane tutaj przedmioty klienci używają zgodnie z przeznaczeniem. Można z nich jeść, pić i zmywać w zmywarce. Trwałość wykonanych dekoracji zapewnia wykonywany proces szkliwienia i wypalania.

Gamp Paintball - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Wynalazek 3
Wszystko co związane z paintballem.
Firma istnieje od 2008 roku, mamy hale oraz sklep, wypożyczalnie i pole w terenie. Organizujemyrównież wieczory kawalerskie.

EasyGolf - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Osowska 82/60
Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie golfa, organizacji imprez firmowych i konferencji oraz szerokie kontakty z polami golfowymi w kraju pozwalają nam na kompleksowe realizowanie projektów w zakresie: - kompleksowej organizacji spotkań firmowych (grupy małe, VIP, grupy średnie i duże, pikniki, festyny, Corporate Days, prezentacje, promocje); - każdorazowo przygotowywany jest specjalny program imprezy, który może obejmować: zakwaterowane, wyżywienie, kompleksowy transport, atrakcje towarzyszące, występy artystów, bankiety oraz możliwość organizacji grupowych zajęć na polu golfowym; - opracowywania i realizacji długofalowych programów opartych na grze w golfa. Np. programów lojalnościowych, programów skierowanych do pracowników, klientów itp. - promocji towarów, usług, dotarcia do znakomitej grupy docelowej jaką są golfiści.
EasyGolf to doskonały pomysł na atrakcję podczas pikników, imprez firmowych, promocji, spotkań biznesowych i towarzyskich. EasyGolf to idealna forma nauki gry w golfa dla grup małych, średnich oraz dużych, a także klientów indywidualnych. Specjalistyczny sprzęt sportowy pozwala na prowadzenie szkolenia zarówno na otwartej przestrzeni jak i w pomieszczeniach zamkniętych - niezależnie od warunków atmosferycznych (np. w salach konferencyjnych, salach bankietowych itp.). EasyGolf to doskonały sposób na integrację i aktywne spędzenie czasu, a dodatkowo sporej dawki emocji z pewnością dostarczą konkursy golfowe z nagrodami. Dzięki EasyGolf możecie Państwo zaoferować swoim Gościom, klientom, pracownikom naukę gry w golfa w połączeniu z wyśmienitą zabawą.

Hotel Tumski Płock - Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Piekarska 9
imprezy, eventy, wesela, konferencje, restauracja, integracja dla firm, wykwintna kuchnia śródziemnomorska, internet
Hotel Tumski jest miejscem ze wszech miar wyjątkowym. Wierzymy, że to właśnie klimat otoczenia hotelu powoduje, że czas płynie tu leniwiej. Postaraliśmy się, aby nasi goście czuli tę szczególną atmosferę na każdym kroku. Stąd nasza niezwykła dbałość o najdrobniejsze detale wystroju i wyposażenia. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda się Państwu zapomnieć o tak przyziemnych rzeczach jak bezpłatny, bezprzewodowy Internet czy 24 kanałowa telewizja satelitarna w każdym z pokoi.

Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej » Przasnysz
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Ożarów Mazowiecki
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Wesoła
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Sochaczew
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Płock
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Łochów
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Milan
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Kozienice
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Łomianki
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Siedlce
Komu zlecić organizację imprezy integracyjnej w Skaryszew