GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Jarocin

Jarocin
Menu
Gdzie kupić > > Finanse i nieruchomości > Osuszanie budynk

Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Jarocin

Niestety, w mieście Jarocin i regionie Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków niemożliwy. Zobacz inne miasta w Polsce:
ISK Engineering Sp. z o.o - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Firlejowska 32 F
- Antygraffiti BrilQ - Mieszalnie farb, tynków, lakierów - Osuszacze, wentylatory - Dekoracyjne tynki i farby - Systemy renowacji elewacji - Ocieplenia budynków - Agregaty malarskie, narzędzia - Pompy do natrysku tynków, mas bitumicznych - Impregnaty do kamienia - Renowacje zabytków
ISK Engineering Sp. z o.o. jest od lat profesjonalnym dostawcą farb, lakierów, tynków, systemów ociepleń. Poprzez fachowe doradztwo na budowie, serwis i wiedzę zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów. Oferujemy rozwiązania Antygraffiti BrilQ, systemy osuszania i odgrzybiania budynków, systemy renowacji i naprawy elewacji, powłoki dekoracyjne, narzędzia oraz agregaty malarskie. Naszym celem jest podnoszenie umiejętności i wiedzy naszych klientów. Chcemy razem z wykonawcami i dla nich rozwijać nowoczesne rozwiązania tak aby zlecenia były wykonywane ku zadowoleniu inwestorów.

Isolit - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » 1-Go Sierpnia 24
Sprzedaż środków do osuszania budowli.
Firma Isolit powstała w 1992 roku. Obszar działania cały kraj. Oferta skierowana jest do firm remontowo-budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych i wszystkich mających problemy z mokrymi murami, pleśnią i grzybem.

Waigel - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Chorwacka 14
- Odgrzybianie - wszystkie wielkości pomieszczeń i rodzaje podłoża. - Czyszczenie - dachy, elewacje, bruki. - Izolacje przeciwwilgociowe, konsultacje inżynierskie, kierownictwo budów.
Odgrzybianie pomieszczeń w kilka godzin. Kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia elewacji i dachów (w tym mchy, porosty, algi itp.) Konsultacje budowlane, kierownictwo budów, izolacje przeciwwilgociowe. Wieloletnie gwarancje - cały kraj.

Sebclean - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » 1-go Maja 44/3
- Osuszanie budynków, domów - Osuszanie po zalaniu, powodzi - Izolacje, hydroizolacje natryskowe - Odtwarzanie izolacji w istniejących budynkach - Wynajem osuszaczy powietrza - Pomiary zawilgocenia, wilgotności
Jeżeli macie Państwo problem z zawilgoconym, zagrzybionym budynkiem lub zastanawiacie się nad wykonaniem hydroizolacji fundamentu albo dachu chroniącym przed destrukcyjnym działaniem wody, to trafiliście idealnie. Pomożemy Wam znaleźć przyczynę zawilgocenia budynku i wyeliminujemy ją raz na zawsze. Dysponujemy niezbędną aparaturą pomiarową, wyszukaną technologią wykonywania izolacji poziomych oraz pionowych i sprzęt osuszający. Wykonujemy izolacje od zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Szczelne zabezpieczenie obiektu budowlanego przed oddziaływaniem wód opadowych oraz gruntowych przekłada się na bezpieczeństwo oraz komfort jego użytkowników na długie lata. Oferta - Odtwarzanie hydroizolacji pionowych i poziomych w istniejących budynkach "iniekcja krystaliczna" - Izolacje fundamentów, tarasów, dachów "bitumiczne hydroizolacje natryskowe" (bezszwowe nakładane agregatem). Możliwość nanoszenia na nierówne powierzchnie, 100% przyczepność powstającej membrany, elastyczność powyżej 1000%, nanoszenie na powierzchnie pionowe do 6 metrów bez rusztowań - Osuszanie budynków po powodzi, zalaniu - Osuszanie budynków z wilgoci technologicznej (tynki, posadzki) - Wynajem, wypożyczalnia osuszaczy - Pomiary zawilgocenia, wilgotności TEL. 505013613, 413751576 Więcej informacji na www.sebclean.pl

Fulmark Service - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Bacha10A
Systemy split, multi VRV, wody lodowej firm: - Daikin - Samsung - MDV
Projektujemy, montujemy, serwisujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji w pełnym zakresie, na terenie Warszawy i całego kraju. 10 lat doświadczenia. 100 zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w wentylacji obiektów gastronomicznych, klimatyzujemy obiekty zabytkowe, serwerownie, specjalistyczne.

Dry-Pol s.c. o/ Szczecin - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Wojciechowskiego 4A
Usługi w zakresie osuszania budynków, likwidacji szkód wodnych, grzybów naściennych, ozonowania, usuwania wilgoci technologicznej, termowizji. A także sprzedaż profesjonalnych urządzeń do osuszania i ozonowania. Ekspertyzy mykologiczne, opinie stanu zawilgocenia.
Osuszanie budynków, likwidacja szkód wodnych, grzybów naściennych, ozonowanie usuwanie wilgoci technologicznej, termowizja to nasza specjalizacja - zajmujemy się tym od 1997. DRY-POL jest generalnym dystrybutorem amerykańskiej firmy DRI-EAZ, producenta urządzeń osuszających. Posiadamy w ofercie osuszacze, dmuchawy, ozonatory,wentylatory i mierniki wilgotności. DRY-POL wykonuje usługi, prowadzi sprzedaż i wypożyczanie urządzeń.

Plus - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Grunwladzka 106
Nasza firma wykonuje szybko, tanio i solidnie docieplanie stropodachów różnego typu (m.in.: wentylowanych, stropów, poddaszy nie użytkowych i innych) nowoczesną metodą wdmuchiwania (blow-in). Metoda ta od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych i wielu krajach Europy Zachodniej. Docieplanie za pomocą tej metody jest skutecznym, szybkim i nieuciążliwym dla mieszkańców budynku sposobem izolacji stropodachu ponieważ umożliwia dotarcie materiału izolacyjnego do każdej nawet trudno dostępnej przestrzeni (metoda natomiast uniemożliwia tworzenie tzw. `mostków termicznych`).
Firma działa na rynku od 90 lat ubiegłego wieku posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie docieplania oraz zabezpieczania budynków. Firma posiada dwie placówki na śląsku i w Małopolsce szczegółowe informacje na naszej stronie www.

Doorpol - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Kłośna 8-10/L.U.2
Od ponad 30 lat usuwamy przyczyny zawilgocenia budynków, dobierając odpowiedni zakres robót i technologie do poszczególnych obiektów. Wykonujemy izolacje przeciwwilgociowe, roboty drenarskie i odprowadzenie wód opadowych.
Firma rodzinna działająca od 1957r w zakresie budownictwa ogólnego. Od 1978r ścisła specjalizacja w osuszaniu budynków. Działalność prowadzona jest głównie na obszarze Dolnego Śląska, ale wykonujemy ją również na terenie całego kraju. Świadczymy usługi dla inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. Obiekty dla naszej działalności to i małe domki i wielkie kościoły.

Mador - Jakub Szmytkowski - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Buraczana 28/5
Osuszanie budynków z wilgoci technologicznej i po zalaniach.
Nasza firma świadczy usługi w zakresie osuszania budynków z wilgoci technologicznej jak również wilgoci powstałej w wyniku zalań. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostosować właściwe urządzenia do warunków temperaturowo-wilgotnościowych i rodzaju osuszanego materiału, co praktycznie usunie każdą wilgoć szybko, skutecznie i ekonomicznie. W procesie osuszania nie powinno się używać wysokich temperatur. Dlatego też metoda wykorzystywana przez nas opiera się na kondensacji, dzięki czemu jest ona skuteczna i bezpieczna również w przypadku, gdy mamy do czynienia z materiałami wrażliwymi na zmiany temperatur (np. drewno, wykładziny, tynk gipsowy). Oferujemy usługi w pełnym zakresie osuszania, prowadzimy wypożyczalnie i sprzedaż urządzeń osuszających i obsługujemy teren całego kraju.

Hydroblokker - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Zielonogórska 4
Zakres usług: odtwarzamy brakujące i niesprawne izolacje przeciwwilgociowe budynków, zapobiegamy zawilgoceniu budynków.
Posiadamy 20 lat doświadczeń przy osuszeniu ponad 2000 obiektów. Wykonujemy nowe izolacje przeciwwilgociowe budynków i piwnic, w budynkach mieszkalnych i obiektach zabytkowych. Na czym polega nasza konkurencyjność? Koszt usługi (materiał, wykonanie plus długoletnia gwarancja) są znacznie tańsze niż cena popularnych materiałów izolacyjnych dostępnych w marketach budowlanych. Ponadto oferujemy to, czego nie ma w marketach: długoletnią gwarancję. W naszych pracach używamy środka o nazwie Hydroblokker, który nie występuje w wolnej sprzedaży i używa go wyłącznie naszą firma. W ten sposób jesteśmy odpowiedzialni, za całość wykonanych prac i unikamy częstych na rynku sytuacji, gdy między producentem i wykonawcą dochodzi do sporu o odpowiedzialność za udzielone gwarancje. Producent udziela, bowiem gwarancji wyłącznie na produkt, a wykonawca na prace wykonane tym produktem. Trudno potem ustalić, co zawiniło: produkt czy może wadliwe wykonanie prac. A przy tym koszt naszej usługi (materiał plus wykonanie) są tańsze niż cena popularnych materiałów izolacyjnych dostępnych w marketach budowlanych.

ROC-Went Instalacje Adam Niedzielski - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Warszawska 72
Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi związane z instalacją wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) od projektu instalacji, poprzez jej wykonanie do odbioru i późniejszy serwis.
Firma ROC-Went Instalacje specjalizuje się w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób budujących nowe domu oraz osób przeprowadzających termorenowacje swoich domów. Gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych prac, konkurencyjne ceny oraz serwis instalacji. Zapraszamy do współpracy.

Akma Lech Krzysztof Grzybowski - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Barska 22
Obszar działania: - piorunochrony aktywe,głowice aktywne, odgromy - rejestratory wyładowań atmosferycznych, - osuszanie budynków - izolacje przeciwwilgociowe (pionowa i pozioma)
Spółka Akma wykorzystując głowice aktywne, zakłada i projektuje instalacje odgromowe (piorunochrony), sprzedaje akcesoria oraz wykonuje dokumentację powykonawczą. Od kilku lat wykonujemy również przeciwwilgociowe izolacje pionowe i poziome budynków. Osuszamy ściany ceglane i betonowe w technologii Eurokalmatron.

Isolit - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » 1-Go Sierpnia 24
Sprzedaż środków do osuszania budowli.
Firma Isolit powstała w 1992 roku. Obszar działania cały kraj. Oferta skierowana jest do firm remontowo-budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych i wszystkich mających problemy z mokrymi murami, pleśnią i grzybem.

P.U.P.H. ARO - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Spychalskiego 13
Oferujemy osuszanie budynków metodami iniekcyjnymi, wykonanie izolacji ścian, posadzek, fundamentów, drenaży, wykonanie pokryć papowych i ich konserwacji oraz bezpłatną wycenę prac.
Firma ARO istnieje od 1989 r. zajmujemy się osuszaniem budynków metodami iniekcyjnymi, wykonywaniem izolacji ścian, posadzek, fundamentów oraz bezpłatną wycenę prac. Nadzorujemy i wykonujemy budowy oraz remonty budynków. Osuszamy wszelkie obiekty w tym zabytkowe. Proponujemy fachowe doradztwo przy wyborze dostępnych metod osuszania i rodzaju preparatów hydrofobowych.

WaterSmile Poland Sp. z o.o. - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Sieronia 11
Nasza firma oferuje: - dystrybutory wody pitnej z systemem filtracji i uzdatniania wody (dzierżawa oraz sprzedaż, ceny już od 65 zł/mies.) - baterie kuchenne (trójdrożne w komplecie z systemem filtracyjnym pod umywalkowym) - wysokowydajne, przemysłowe osuszacze powietrza (małe gabaryty, duża wydajność - do 35 l/dobę)
Firma WaterSmile jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanego producenta firmy Oasis. Działamy na terenie całej Polski zarówno ze sprzedażą jak i dzierżawą naszych urządzeń. Od konkurencji odróżnia nas ekologiczne podejście do tematu wody pitnej. Wykorzystujemy ogólnie dostępną wodę sieciową, którą następnie uzdatniamy i przygotowujemy do spożycia za pomocą naszych urządzeń zarówno baterii wodnych jak i dystrybutorów wody. Podstawą jest recycling wkładów filtracyjnych, w pełni biodegradowalnych oraz odejście od butli, których odpady stanowią poważny problem dla środowiska naturalnego. Pro-ekologiczna filozofia firmy, nowoczesny design naszych urządzeń oraz atrakcyjne ceny stanowią atrakcyjną opcję dla naszych klientów.

PHU Dystrybucja - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Wyzwolenia 61
- osuszanie - hydrofobizacja - renowacja - malowanie
PHU Dystrybucja jest firmą handlowo-usługową. W swojej ofercie posiadamy między innymi technologie związane z odnawianiem i renowacją obiektów zabytkowych. Nasze propozycje opierają się na preparatach, których użycie gwarantuje długoletnią eksploatację. Tej części naszej oferty pragniemy poświęcić szczególną uwagę.

Impervius sp. z o. o. - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Piaskowa 6 lok. U6
- Systemy uszczelnień konstrukcji budowlanych Poliuretanowe żywice iniekcyjne Żele akrylowe Kity i taśmy dylatacyjne Cementy szybkowiążące Szlamy i powłoki izolacyjne Pakery i akcesoria iniekcyjne - Profilaktyczne zabezpieczenia przeciwwodne: Węże iniekcyjne Kity pęczniejące Profile pęczniejące Korki pęczniejące do otworów Uszczelnienia przejść instalacyjnych - Usługi w zakresie: Szkolenia i prezentacje Doradztwo techniczne Pokazy praktyczne Nadzory
Impervius sp.z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem De Neef w Polsce. Impervius specjalizuje się w sprzedaży produktów hydroizolacyjnych, są to materiały służące do zapobiegania przeciekom wody oraz materiały naprawcze. Oferujemy systemy żywic do iniekcji konstrukcji oraz gruntu. Posiadamy szeroką ofertę żywic poliuretanowych i żeli akrylowych. Opracowujemy rozwiązania i nadzorujemy prowadzone przez nas prace hydroizoalcyjne. Impervius jako wyłączny dystrybutor marki De Neef w Polsce zapewni Państwu wsparcie techniczne przy wszelkich projektach. Chętnie przedstawimy Państwu szczegółową ofertę handlową i zapoznamy ze specyfiką stosowania naszych produktów. Współpracujemy z firmami inżynieryjnymi, architektami, konstruktorami, generalnymi wykonawcami.

ISM - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Langiewicza 3/25
- osuszanie zawilgoconych pomieszczeń maszynami kondensacyjnymi - wykonywanie pionowych i poziomych izolacji fundamentów - kompleksowe wykańczanie wnętrz
Firma ISM powstała przez współpracę z firmą BWT działającej od 1991 roku w Niemczech w takich miastach jak Hannover, Dortmund, Leipzg, i in. Tam też zdobywaliśmy potrzebną wiedzę i doświadczenie w usuwaniu wilgoci. Wiele lat na na rynku to setki osuszonych i wyremontowanych obiektów jak: kościoły, szkoły, biura, banki, sklepy itd. Staramy się, aby klient był zawsze zadowolony z naszej pracy, a na wykonane usługi dajemy zawsze gwarancje.

ZUT Digtel Arkadiusz Gonsior - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Zamkowa 3/16
Firma nasza wykonuje usługi z zakresu osuszania, izolacji, odgrzybiania oraz prac drenarskich. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji.
Firma istnieje na rynku od 2005 roku. Naszą dewizą jest jakość wykonywanych prac i profesjonalizm. Korzystamy z najnowszych materiałów i technologii, a z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i osoby prywatne czy wspólnoty mieszkaniowe.

Technobud Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » al. Piłsudskiego 22
- Ekspertyza budowlana - Ekspertyza mykologiczna - Badania laboratoryjne - Odgrzybianie budynków - Osuszanie budynków - Renowacja budynków - Wykonawstwo - Projektowanie - Przeglądy techniczne obiektów - Kierownictwo budów - Handel materiałami - chemia budowlana firm Schomburg, Mapei
Nasz zespół stanowią wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie, architekci, mykolodzy. Wiedza, doświadczenie, wysoki standard świadczonych usług sprawiają, że działamy efektywnie i skutecznie. Nasze usługi adresujemy do indywidualnych właścicieli jak i do użytkowników lokali - spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych czy zakładów przemysłowych. Działamy na terenie całego kraju i prowadzimy kompleksową obsługę podczas prac renowacyjnych na obiekcie - zarówno zabytkowym, jak i współczesnym, o funkcjach handlowo-usługowych, biurowych, przemysłowych, mieszkalnych, sakralnych czy innych.

WEBAC Sp. z o.o. - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Wał Miedzeszyński 646
Oferta z obszaru iniekcji obejmuje środki iniekcyjne spienialne, o stałej objętości, elastyczne i przenoszące naprężenia. Proponujemy środki o różnej lepkości i czasie żelowania możliwe do stosowania w środowisku mokrym i zaolejonym, w bezpośrednim kontakcie z wodą pitną. Oferujemy pompy iniekcyjne, iniektory i węże iniekcyjne. Wśród materiałów stosowanych powierzchniowo zwracamy uwagę na epoksydowe środki gruntujące do podłoży suchych, mokrych i zaolejonych w szczególności WEBAC 4270 - środek do gruntowania podłoży mokrych i zaolejonych Innymi produktami szczególnie cenionymi przez specjalistów są m.in. szpachlówka epoksydowa do przerabiania pod wodą WEBAC 4525, środek do zabezpieczania mokrych i wilgotnych ścian fundamentów, zbiorników (w tym szamb i gnojowic) - cement elastyczny - WEBAC 5611. Wszystkie produkty WEBAC posiadają pozytywne Oceny Higieniczne PZH. Część środków posiada Aprobaty Techniczne ITB. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, informacjami technicznymi, wzorami, próbkami.
Firma WEBAC Sp. z o.o. z oferuje środki z obszaru izolacji przeciwwilgociowych, przeciw wodnych oraz naprawy konstrukcji. Oferujemy również nowoczesne rozwiązania materiałowe oparte na żywicach poliuretanowych, epoksydowych i akrylowych. Przemyślane koncepcje technologiczne wykorzystujące technikę iniekcji ciśnieniowej stanowią już od kilku lat nieodłączny element również polskiego rynku budowlanego. WEBAC proponuje środki do stosowania iniekcyjnego i powierzchniowego w budownictwie. Doświadczenia ostatnich lat potwierdziły zasadność stosowania i skuteczność proponowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych w budownictwie. Doświadczeni pracownicy biura WEBAC Sp. z o.o. w Warszawie służą Państwu pomocą oraz proponują szkolenia i instruktaże. Pełniejszą charakterystykę techniczną z elementami technologii znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.webac.pl. Na Państwa życzenie wyślemy pełne materiały w formie pisemnej.

Klimat-Dom - Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Tuwima 11
Naszym klientom oferujemy przede wszystkim profesjonalną obsługę, uczciwość, terminowość i dobrą jakość wykonanej usługi Dodatkowo - dobór urządzeń w zależności od istniejących warunków lokalowo-mieszkalnych, - doradztwo techniczne, - sprzedaż urządzeń po atrakcyjnych cenach – rabaty od cen katalogowych producentów, - montaż urządzeń oraz instalacji wentylacyjnych, - regulacja i pomiary wydajności powietrza, - serwis. Wśród wielu producentów urządzeń wybraliśmy, naszym zdaniem najlepsze i właśnie te polecamy. Dokonując wyboru kierowaliśmy się odpowiednio wysoką jakością urządzeń i rozsądną ceną.Przede wszystkim polecamy produkty firm Storkair, Elektra, Daikin, Fujitsu. W zależności od możliwości i preferencji klienta dobieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Na życzenie klienta montujemy również centrale innych firm obecnych na rynku polskim.
Firma Klimat-Dom Paweł Rędziński zapewnia kompleksowa obsługę w zakresie rekuperacji, wentylacji, klimatyzacji. Specjalizujemy się w instalacjach wentylacji z odzyskiem ciepła, popularnie zwanej rekuperacją , w domkach jednorodzinnych. Dodatkowo uzupełniamy wykonywane instalacje o wysoko sprawne filtry elektrostatyczne.

Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków » Jarocin
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Obrzycko
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Książ Wielkopolski
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Dolsk
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Ślesin
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Pleszew
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Oborniki
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Sulmierzyce
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Zbąszyń
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Śmigiel
Jakie firmy świadczą usługi osuszania budynków w Czerniejewo