GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Dolnośląskie

Województwo Dolnośląskie
Menu
Gdzie kupić > > Oświetlenie

Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Województwo Dolnośląskie

Madi-Light - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Daszyńskiego 84/4
Dysponujemy produktami na każdą kieszeń. Produkty dobieramy do wymagań naszych klientów. Staramy się by produkt spełniał wszelkie oczekiwania Państwa szczególnie finansowe jak i jakościowe.
Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz kompleksowym doborem oświetlenia. Nie korzystamy z "okazji" cenowych, małych, nikomu nieznanych firm, które często oferują towar gorszy i mniej trwały. Dlatego, aby brać całkowitą odpowiedzialność za swój towar, oferujemy go wraz z usługą montażu, co obniża cenę końcową usługi w Państwa domu.

Traczyk - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Stabłowicka 28
Aktualnie możemy wykonać większość prac związanych z wyposażeniem, remontami, konserwacją i utrzymaniem obiektów użyteczności publicznych, firm i zakładów. Kompleksowa realizacja powierzonych nam zadań zyskała uznanie zlecających.
Wykonujemy: pomiary elektryczne, ochronne, środowiskowe, natężenia oświetlenia, wentylacji, temperatury, wilgotności, hałasu, przeglądy, instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, nadzory, dozór, badania, kontrola okresowa, pomiary okresowe, stanowiskowe, ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych, protokoły, kosztorysowanie, klimatyzacja, sufity podwieszane termatex, roboty wykończeniowe, dachy papa termozgrzewalna, instalacje odgromowe, usługi, remonty, modernizacja, naprawy, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm. Rok założenia 1984.

Patronix Oświetlenie - Elektronika - Informatyka - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Rynek 28
Oświetlenie LED Podświetlenie dekoracyjne Urządzenia elektroniczne na zamówienie Usługi informatyczne
Patronix to firma zajmująca się wykonywaniem urządzeń elektronicznych na zamówienie oraz profesjonalnymi systemami oświetlenia LED. Jeśli chcecie Państwo zrealizować innowacyjny projekt związany z oświetleniem, ogrzewaniem, połączeniem multimediów w domu lub jakikolwiek inny pomysł, którego nie znajdziecie na sklepowych półkach, skontaktujcie się z nami.

Madi-Light - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Daszyńskiego 84/4
Dysponujemy produktami na każdą kieszeń. Produkty dobieramy do wymagań naszych klientów. Staramy się by produkt spełniał wszelkie oczekiwania Państwa szczególnie finansowe jak i jakościowe.
Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz kompleksowym doborem oświetlenia. Nie korzystamy z "okazji" cenowych, małych, nikomu nieznanych firm, które często oferują towar gorszy i mniej trwały. Dlatego, aby brać całkowitą odpowiedzialność za swój towar, oferujemy go wraz z usługą montażu, co obniża cenę końcową usługi w Państwa domu.

Synergy Group - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Terenowa 6G
- świetliki rurowe - dachowe oświetlenie pomieszczeń
Synergy Group jest firmą zajmującą się sprzedażą online świetlików rurowych (dachowych) SunEcoTech. Jak działa świetlik? Przez kopułę umieszczoną na dachu wpadają promienie światła. Wykorzystując efekt odbicia światło wędruje rurą światłonośną do pomieszczenia, które chcemy oświetlić. Dzięki pryzmatycznemu rozpraszaczowi w suficie światło jest łagodne i przyjemne. Więcej informacji na stornie www.sunecotech.com/pl.

Jasne Wnętrze - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Lotników 27a
W naszej ofercie znajdą Państwo stylowe oświetlenie o unikatowym wzornictwie, lampy, żyrandole, kinkiety, lampy kryształowe. Zapraszamy do współpracy oraz do naszego sklepu internetowego www.jasnewnetrze.pl.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną stylowego oświetlenia. Jesteśmy bezpośrednim importerem, prowadzimy dystrybucję do sklepów i hurtowni. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, oraz oryginalne produkty. Jesteśmy jedyną hurtownią o takim asortymencie. Serdecznie zapraszamy.

Pro Eco Solutions Ltd. Oddział w Polsce - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Sadków, ul. Kasztanowa 2
- kolektory słoneczne - zestawy solarne - wolno stojące systemy bezciśnieniowe - wolno stojące systemy ciśnieniowe - części oraz podzespoły do próżniowych kolektorów słonecznych - lampy solarne (przeznaczone do oświetlania ogrodów, placów, chodników oraz ulic) - hybrydowe lampy uliczne
Oferujemy wysokiej jakości kolektory słoneczne do pozyskiwania energii celem ogrzewania wody i wspomagania centralnego ogrzewania. Certyfikat Solar Keymark - możliwość uzyskania dotacji. Posiadamy w ofercie wolnostojące słoneczne podgrzewacze wody. Produkcja - hurt.

Usługi Elektryczne Jerzy Kuźma - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Armii Krajowej 15
- linie napowietrzne i kablowe - instalacje elektryczne mieszkaniowe i przemysłowe - instalacje odgromowe - ogrzewania podłogowe - domofony - elektryczne pomiary ochronne - projektowanie
Firma "Usługi Elektryczne Jerzy Kuźma" istnieje na rynku od 1993 roku świadcząc nieprzerwanie kompleksowe usługi elektryczne. Na własnym wyposażeniu posiadamy koparkę marki Bobcat, samochód z podnośnikiem, liczną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz cały zestaw materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonania wszelkiego rodzaju zleceń.

Eco Green Energy - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Rybacka 25
- lampy uliczne LED - lampy przemysłowe LED - lampy parkowe LED - oświetlenie biur - oświetlenie hoteli - oświetlenie restauracji - oświetlenie mieszkań i domów - reklama LEd - telebimy LED
Eco-Green Energy jest dystrybutorem produktów LED najwyższej jakości. Współpracujemy z producentami krajowymi jak i zza granicy. Jakość naszych rozwiązań wyznacza trendy na rynkach. Każdy z oferowanych produktów jest przez nas testowany w nierzadko trudnych warunkach, a na naszą stronę trafiają tylko te kompletne rozwiązania , które spełniają oczekiwania nasze i naszych klientów. Stworzyliśmy sklep którym bez kłopotów znajdziecie Państwo największy wybór produktów i rozwiązań oświetlenia LED dla swojej firmy, a także najkorzystniejsze propozycje finansowania. Dzięki naszej stronie nie tracicie Państwo cennego czasu na przeglądanie pojedynczych stron i kompletowanie pojedynczych ofert. Na podstawie zdobytego doświadczenia chętnie udzielimy porad w zakresie oświetlenia LED oraz najlepszych energooszczędnych rozwiązań. Dopasujemy rozwiązania do każdej firmy, przygotujemy kalkulację oszczędności wraz z okresem zwrotu inwestycji. W zdecydowanej większości przypadków zredukowaliśmy koszty oświetlenia od 60% do 90%. Inwestycje z naszą pomocą można zrealizować za pośrednictwem kredytu lub leasingu oraz dofinansowań z 10 % zwrotem z UE. Spłata rat zaciągniętego kredytu następuje z oszczędności w zużyciu energii, bez konieczności angażowania własnych środków. Np. Obecne koszty oświetlenia w firmie to 10.000 zł, koszty oświetlenia po zmianie źródeł światła na LED 4.000 zł. Różnica 6.000 zł dedykowana jest na spłatę inwestycji. Zapraszamy do współpracy!

W. Ożóg Neo-LED s.c. J. Kościołek - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Kamieńskiego 201-219 Bud. 2.2. lok. 0.5
Firma Neoled oferuje: energooszczędne oświetlenia LED: diody LED, lampy uliczne, kasetony LED, wallwashery -oświetlacze budynków, żarówki LED, dekoracyjne i oświetleniowe oprawy, listwy LED, moduły LED, taśmy LED oraz różne akcesoria do ich użytku.
Firma oferuje: sprzedaż hurtową i detaliczną wysokiej jakości diod LED, akcesoria do diod LED (zasilacze, soczewki, płytki itp.), dekoracyjne listwy oraz moduły oświetleniowe, projektowanie systemów oświetlenia z wykorzystaniem diod LED, oświetlenia jachtów i samochodów, reklamy świetlne, przystosowanie gotowych opraw oświetleniowych do modułów LED, oprawki sufitowe i ścienne z zabudowanymi modułami POWER LED. Realizujemy indywidualne projekty.

B&B Systemy Zabezpieczeń - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Gliniana 21
- systemy alarmowe - telewizja dozorowa - systemy kontroli dostępu - oświetlenie - instalacje elektryczne - automatyka domowa.
Nasza firma zajmuje się sprzedażą, projektowaniem oraz instalacją systemów alarmowych, telewizji dozorowej i kontroli dostępu. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych, oświetlenia domu i ogrodu a także systemów automatyki budynkowej.

Buy By Net Sp. z o.o. - Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » pl. Wolności 11
Świetliki rurowe Tubzzz.
Oferujemy świetliki rurowe Tubzzz. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują naturalnego oświetlenia. To nowoczesne urządzenie wprowadzające światło słoneczne do ciemnych pomieszczeń. Posiadamy największy rozmiar na rynku - 600mm. Zaproś słońce do swojego domu.

Gdzie kupić artykuły oświetleniowe » Województwo Dolnośląskie
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Bogusz
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Złoty Stok
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Syc
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Jaworzyna Śląska
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Dzierżoniów
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Legnica
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Lubawka
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Wołów
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Strzelin
Gdzie kupić artykuły oświetleniowe w Brzeg Dolny