GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Sierpc

Sierpc
Menu
Gdzie kupić > > Podłogi

W jakich sklepach można kupić podłogi » Sierpc

Niestety, w mieście Sierpc W jakich sklepach można kupić podłogi niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Matexi Sp. z o.o. - W jakich sklepach można kupić podłogi » Graniczna 8, Pawłowice
Wykonawstwo: posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki parkingowe, posadzki betonowe, posadzki dekoracyjne, posadzki antyelektrostatyczne, posadzki dla przemysłu spożywczego, naprawa posadzek, antykorozja i naprawa betonu, posadzki sportowe
Przedsiębiorstwo Matexi zajmuje się przede wszystkim: - nowoczesnymi systemami - posadzek przemysłowych w kompleksowych rozwiązaniach, - innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie posadzek dekoracyjnych, - naprawą posadzek przemysłowych, - naprawą i zabezpieczaniem betonów. Obecny profil przedsiębiorstwa to efekt prowadzenia działalności od 1988 roku i drogi, którą przebyła firma szukając swojego miejsca na rynku oraz pasji jej właścicieli. Zdobyte doświadczenia oraz coraz większy udział w realizacjach chemii przemysłowej wytyczają obecny kierunek rozwoju przedsiębiorstwa. Poszczególne lata działalności rozpoczynając od antykorozji stali, napraw betonu i posadzek przemysłowych - to miejsca gdzie od wielu lat zastosowanie chemii znajduję coraz większe zastosowanie. Stałe podnoszenie potencjału naszego przedsiębiorstwa poparte doświadczeniem i zdobytą wiedzą stwarza nam możliwości sprostania każdemu wytyczonemu przez inwestora zadaniu. Dodatkowo przy realizacji kontraktu współpracujemy z wiodącymi ośrodkami badawczymi producentów materiałów, oraz placówkami naukowymi, które służą nam ekspertyzami, doradztwem i doświadczeniem naukowym, co rzutuje na jakość i długość udzielanej przez nas gwarancji. Używając optymalnego potencjału przedsiębiorstwa, usługi wykonujemy w krótkim terminie, łącząc dbałość o jakość usługi ze wspomnianym, skrupulatnym doborem materiałów. Okoliczności te w pełni rekompensują nakłady ponoszone przez inwestora.

Carpeting Łukasz Wysocki - W jakich sklepach można kupić podłogi » al. Krakowska 73/9
Sprzedaż i montaż wykładzin dywanowych.
Firma Carpeting specjalizuję się w sprzedaży i montażu wykładzin dywanowych. Obsługujemy takie obiekty jak: - obiekty hotelowe / spa - obiekty biurowe - placówki i oddziały bankowe - placówki kulturowe - placówki opieki zdrowotnej - domy mieszkalne

F.H.U. Marand - W jakich sklepach można kupić podłogi » Połczyńska 122
- wykładziny biurowe rulonowe - wykładziny w płytkach 50x50 - obiektowe wykładziny pcv - wykładziny ścienne - masy, kleje, grunty - sufity podwieszane - konserwacja i czyszczenie pcv - listwy przypodłogowe, progowe - przygotowanie podłoża - montaż wykładzin dywanowych - montaż wykładzin pcv, linoleum - montaż wykładzin-serverownie
Firma Handlowo-Usługowa "Marand" istnieje od 2003 r. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych producentów wykładzin elastycznych i tekstylnych, oraz mineralnych sufitów podwieszanych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w 2006 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi przygotowania podłoża i montażu wykładzin. Bazując na doświadczeniu w zakresie kompleksowej obsługi klienta na rynku polskim, firma stawia na jakość i rzetelność swoich usług.

PHU Jata Parkiet - W jakich sklepach można kupić podłogi » Conrada 13
- parkiety drewniane - podłogi drewniane - parkiety ozdobne - klepka parkietowa drewniana - mozaiki drewniane - deski podłogowe lite i warstwowe - listwy przypodłogowe - cokoły drewniane - ćwierćwałki drewniane - progi drewniane - panele podłogowe drewniane - panele podłogowe z drewna naturalnego - kleje do parkietów - lakiery do parkietów, drewna - lakiery podkładowe CAPON - lakiery koloryzujące - oleje do podłóg - woski i olejo-woski - zaprawy klejowe pod parkiety - zaprawy wyrównujące do parkietów - wypełniacze parkietowe - kit szpachlowy do drewna - szpachlówki do drewna - kleje montażowe - rozpuszczalniki - lakierobejce, olejobejce - bejce do drewna - korek dylatacyjny - akcesoria malarskie i parkieciarskie - pędzle - wałki do lakierowania - papier ścierny do drewna - papier ścierny do cykliniarek - krążki ścierne - pasy ścierne bezkońcowe - taśmy ścierne - płótna ścierne - gąbki ścierne - taśmy malarskie - szpachle zębate do kleju - szpachle do lakieru - cykliny ręczne - nakolanniki robocze
Firma JATA rozpoczęła działalność w 1990 roku. Od momentu powstania naszym głównym celem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości podłóg drewnianych. Jakość swojej oferty zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku drewna w Polsce. Oprócz sprzedaży materiałów podłogowych oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru, montażu i sposobów wykończenia podłogi. Współpracujemy ze specjalistycznymi firmami parkieciarskimi oraz ogólnobudowlanymi. Do każdego rodzaju podłóg dobieramy odpowiednie - najwyższej jakości produkty montażowe i chemiczne. Możecie Państwo zdecydować się na jeden z wielu rodzajów wykończenia podłogi: lakierowanie, tak modne obecnie olejowanie, bielenie, czy też olejo-woskowanie. Współpracujemy z wieloma renomowanymi krajowymi producentami, a także znanymi firmami handlowymi w kraju i za granicą. W kategorii produktów podłogowych oferujemy: parkiety z litego drewna krajowego, parkiety z litego drewna egzotycznego, parkiety warstwowe, deski lite i warstwowe, mozaiki przemysłowe i parkietowe, listwy podłogowe, cokoły, schody, progi, opaski, kątowniki drewniane. Oferujemy także szeroką gamę materiałów montażowych i wykończeniowych: akcesoria, narzędzia posadzkarskie i parkieciarskie, lakiery, oleje, woski i olejo-woski, kleje do podłóg jednoskładnikowe i dwuskładnikowe, środki pielęgnacyjne i konserwacyjne do podłóg drewnianych. Wykonujemy kompleksowe usługi parkieciarskie. Lakierowanie i cyklinowanie parkietów.

Mar-Gran Sp. z o.o. - W jakich sklepach można kupić podłogi » Ordona 1
Firma Mar-Gran oferuje Państwu najwyższej jakości wyroby z kamienia naturalnego - od płyt i slab, poprzez płytki, blaty kuchenne, parapety, kominki aż do elementów w indywidualnie dobranych formach i rozmiarach. Firma posiada możliwość obróbki każdego rodzaju kamienia naturalnego - marmuru, granitu, piaskowca, porfiru, wapienia, konglomeratów. Firma wykonuje także projekty i prace budowlano-kamieniarskie - w pełnym zakresie oraz zróżnicowane formy architektoniczne dla wystroju zewnętrznego i wewnętrznego.
Siedziba firmy mieści się w Warszawie, niedaleko Dworca Zachodniego. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą - jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet nietypowe zlecenie.

Firma Remontowo-Budowlana Bawbud - W jakich sklepach można kupić podłogi » Księcia Janusza 44 m.46
Głównie zajmujemy się układaniem, lakierowaniem, cyklinowaniem, przekładaniem parkietu. Ponadto zajmujemy się malowaniem wnętrz, gipsowaniem ścian, montażem listw, legarów, układaniem desek i paneli.
Bawbud to jednoosobowa firma istniejąca na rynku od 10 lat, prowadzona przez Wiesława Bakułę. Wszystkie wykonywane usługi są najwyższej jakości. Firma została założona w 1996 roku. Przyjmujemy tylko zlecenia na terenie Warszawy i okolic.

F.H.U. Pager - W jakich sklepach można kupić podłogi » Płochocińska 162
Remonty i adaptacje, wykładziny i chemia do podłóg, parkiety i podłogi drewniane, obsługa i serwis remontowy biur, sklepów, hoteli, klinik medycznych.
Firma została założona w 1993r. Zajmuje się budową, remontem i kompleksowym wykańczaniem budynków użyteczności publicznej. Firma działa na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy projektantów, przedsiębiorców prywatnych, developerów oraz firmy budowlane.

Masters - W jakich sklepach można kupić podłogi » Janka Bytnara "Rudego" 20 lok. 53
Salon Internetowy Tanio jest to sklep internetowy z deską barlinecką i materiałami do wykończeń wnętrz. Produkty najlepszych marek z bezpośrednią dostawą do domu. Oferujemy Deskę Barlinecką w pełnym asortymencie producenta. Czas realizacji jest zależny od dostępności danego produktu na magazynie, i kształtuje się od dwóch dni roboczych. Na terenie Warszawy i okolic transport gratis.
Firma Masters powstała w 2008 roku na bazie ponad pięcioletnich doświadczeń w branży wykończenia wnętrz i stawia sobie za cel zaspokajanie nawet najbardziej wyszukanych potrzeb klientów w zakresie aranżacji wnętrz. Profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny (możliwość negocjacji przy większych zamówieniach) i czas realizacji sprawiają, że zaufało nam już ponad dwustu klientów. To z myślą o nich wprowadzamy nowe systemy rabatowe, promocje i poszerzamy swój asortyment. Właśnie dlatego postanowiliśmy otworzyć "Salon Internetowy Tanio", aby móc dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów, a co za tym idzie sprawić aby byli oni zadowoleni z dokonanych zakupów.

Altro Krzysztof Troć - W jakich sklepach można kupić podłogi » Nowowiejska 6 m 45
Usługi naszej firmy: a) montaż wykładzin PCV - technologia zgrzewania sznurem spawalniczym - wyprowadzenie cokołów na ścianę - profesjonalny sprzęt b) montaż wykładzin dywanowych w rolkach i płytkach - przyklejanie na klej - przyklejanie na dwustronne taśmy dywanowe - wykonywanie nietypowych wzorów - bezpłatny pomiar - sprzedaż wykładzin - doradztwo - transport wykładzin do klienta
Firma Altro Krzysztof Troć w branży układania wykładzin ma dziesięcioletnie doświadczenie. Specjalizuje się w profesjonalnym montażu wykładzin dywanowych oraz PCV. Klientami naszych usług są szkoły, zakłady pracy, hotele, instytucje użyteczności publicznej, ambasady oraz osoby prywatne. Wykonywane przez nas podłoża spełniają wymogi wytrzymałościowe, higieniczne i estetyczne.

Matexi Sp. z o.o. - W jakich sklepach można kupić podłogi » Graniczna 8, Pawłowice
Wykonawstwo: posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki parkingowe, posadzki betonowe, posadzki dekoracyjne, posadzki antyelektrostatyczne, posadzki dla przemysłu spożywczego, naprawa posadzek, antykorozja i naprawa betonu, posadzki sportowe
Przedsiębiorstwo Matexi zajmuje się przede wszystkim: - nowoczesnymi systemami - posadzek przemysłowych w kompleksowych rozwiązaniach, - innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie posadzek dekoracyjnych, - naprawą posadzek przemysłowych, - naprawą i zabezpieczaniem betonów. Obecny profil przedsiębiorstwa to efekt prowadzenia działalności od 1988 roku i drogi, którą przebyła firma szukając swojego miejsca na rynku oraz pasji jej właścicieli. Zdobyte doświadczenia oraz coraz większy udział w realizacjach chemii przemysłowej wytyczają obecny kierunek rozwoju przedsiębiorstwa. Poszczególne lata działalności rozpoczynając od antykorozji stali, napraw betonu i posadzek przemysłowych - to miejsca gdzie od wielu lat zastosowanie chemii znajduję coraz większe zastosowanie. Stałe podnoszenie potencjału naszego przedsiębiorstwa poparte doświadczeniem i zdobytą wiedzą stwarza nam możliwości sprostania każdemu wytyczonemu przez inwestora zadaniu. Dodatkowo przy realizacji kontraktu współpracujemy z wiodącymi ośrodkami badawczymi producentów materiałów, oraz placówkami naukowymi, które służą nam ekspertyzami, doradztwem i doświadczeniem naukowym, co rzutuje na jakość i długość udzielanej przez nas gwarancji. Używając optymalnego potencjału przedsiębiorstwa, usługi wykonujemy w krótkim terminie, łącząc dbałość o jakość usługi ze wspomnianym, skrupulatnym doborem materiałów. Okoliczności te w pełni rekompensują nakłady ponoszone przez inwestora.

Mix-Parkiet FHU - W jakich sklepach można kupić podłogi » Modlińska 304
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie układania podłóg drewnianych, parkietów tradycyjnych. Oferujemy także cyklinowanie i renowacje zniszczonych parkietów.
Firmę Mix Parkiet założyłem przeszło sześć lat temu. Moja firma proponuje kompletne prace, które są związane z układaniem parkietów oraz podłóg z drewna. Świadczę prace przede wszystkim w Warszawie oraz w położonych nieopodal miejscowościach.

Pracownia Podłóg Nowicki - W jakich sklepach można kupić podłogi » Łochowska 38a/33
Wykonujemy pełen zakres usług parkieciarskich między innymi: układanie, cyklinowanie, prace artystyczne, projekty aranżacji podłogi, pomiary wilgotności i wytrzymałości posadzki. Oraz zapewniamy dostęp do materiałów podłogarskich najwyższej jakości takich jak kleje, lakiery, drewno krajowe i egzotyczne.
Pracownia Podłóg Nowicki to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży parkieciarskiej. Przez lata swojej działalności pracowaliśmy zarówno jako wykonawcy i podwykonawcy między innymi na takich obiektach jak: Pałac Pod Blachą (skrzydło Zamku Królewskiego w Warszawie), Muzeum Historyczne Miasta Stołecznego Warszawa, Teatr Bajka. Oferta nasza jest skierowana do firm jak i klientów indywidualnych.

DDD Radom - W jakich sklepach można kupić podłogi » Kilecka 16/24
panele, podłogi, drzwi
DDD to profesjonalne salony podłóg i drzwi. Oprócz szerokiej oferty renomowanych producentów podłóg drewnianych i paneli laminowanych takich jak Barlinek, Baltic-wood, Chapel Parket, Krono Original, Quick-step, Balterio w naszych salonach znajdą państwo największy wybór drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz drzwi specjalistycznych czołowych producentów polskich i zagranicznych Pol-skone, Porta, DRE, JUWENT, De Lome, to jedynie wycinek naszej pełnej oferty. Nasze propozycje akcesoriów firm Domino, Gamet, Arbiton,zaspokoi potrzeby najwybredniejszych klientów i dekoratorów wnętrz. Wyjątkowość naszej firmy oprócz największej oferty rynkowej podłóg, ścian i drzwi w naszych salonach wyposażenia wnętrz polega na kompleksowości usług. Wpisane w logo naszej firmy: - Doradzimy - Dowieziemy - Dokonamy montażu przekłada się na zaufanie naszych klientów.

Margo - W jakich sklepach można kupić podłogi » Puławska 233 lokal F (I piętro)
- deska barlinecka - deska baltic wood - panele - parkiety krajowe i egzotyczne - lite deski barwione olejowane - kleje Uzin - lakiery Pallmann - lakiery Bona - listwy wykończeniowe - środki do pielęgnacji
Witaj w świecie podłóg drewnianych Margo. Znajdziesz tu podłogi drewniane marek reprezentujących najwyższą jakość, takich jak: Barlinek, Baltic Wood, Nela-One, Chapel Parket, Ipowood, Parkiety Hajnówka, Drewex, Dąbex, Egger oraz chemię podłogową firm: Uzin, Pallmann, Bona. Do wyboru oferujemy wyjątkową kolekcję podłóg, począwszy od laminatów przez panele drewniane do ekskluzywnych parkietów a wszystko to zarówno w drewnie krajowym jak i egzotycznym. Dostarczamy je i montujemy, prowadzimy konserwację i renowację, a w razie potrzeby przeprowadzamy analizę podłoża. Deska czy parkiet? Jaki rodzaj drewna? Jakie wymiary? Jaki wzór? Jakie parametry powinno spełniać podłoże pod podłogę drewnianą? Wybór podłogi nie musi być trudny, wystarczy, że skorzystasz z fachowej wiedzy, którą dysponujemy. Wiemy, że podłoga musi spełnić Twoje oczekiwania pod względem kolorystycznym, użytkowym, konstrukcyjnym i ekonomicznym. Innego rodzaju podłogi wymagają wnętrza klasyczne, innego zaś wnętrza nowoczesne, rustykalne czy sportowe. Zapraszamy do nas, uzyskasz tu odpowiedzi na wszystkie pytania z zakresu podłóg, pomoc w ich optymalnym wyborze i najwyższy poziom usług.

Bautech Sp.z o.o. - W jakich sklepach można kupić podłogi » Staszica 25
- posadzki przemysłowe - posadzki epoksydowe - posadzki betonowe - posadzki antyelektrostatyczne - posadzki cienkowarstwowe - posadzki z żywicy - posadzki kompozytowe
Firma Bautech od dnia swojego powstania po dzień dzisiejszy pozostaje jedyną w kraju firmą zapewniającą kompleksową obsługę podmiotów występujących na rynku posadzek przemysłowych, nawierzchni komunikacyjnych i ozdobnych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z krajowymi jednostkami naukowymi, doprowadziły do odtworzenia kompletnego całkowicie polskiego systemu, który obecnie znany jest pod nazwą Bautech. W skład systemu wchodzą: - doradztwo i projektowanie obejmujące pełne rozwiązanie technologiczne nawierzchni (w oparciu o własny specjalistyczny program obliczeniowy) - produkcja oparta na polskiej myśli naukowo - technicznej włókien stalowych i polipropylenowych, barwnych metalicznych, semimetalicznych i mineralnych utwardzaczy posadzkowych, systemów żywicznych i mas dylatacyjnych, materiałów do pielęgnacji i impregnacji nawierzchni betonowych oraz profesjonalnych maszyn i urządzeń do ich rozkładania, układania i wykańczania - bezpośrednie kontakty z inwestorem, wykonawcą, wizyty na placach budów i w betoniarniach mające na celu dopilnowanie bezwzględnego przestrzegania reżimów technologicznych przez udzielanie pomocy technicznej w rozwiązywaniu problemów w miejscach i czasie ich powstawania - sieć wysoko wyspecjalizowanych firm wykonawczych gwarantujących najwyższą jakość oferowanych usług - specjalistyczne szkolenia teoretyczne i praktyczne prowadzone dla inwestorów, architektów, wykonawców.

Romax - W jakich sklepach można kupić podłogi » Fort Wola 22
- glazura, terakota, gres, klinkier, mozaiki i inne płytki wszystkich polskich producentów i znakomita większość producentów zagranicznych - ceramika łazienkowa, wanny, kabiny, brodziki, hydro masaż, armatura sanitarna, meble łazienkowe i inne artykuły sanitarne dostępne na polskim rynku firm polskich oraz z importu - podłogi laminowane i naturalne (tradycyjne i pływające), szeroka oferta produktów pod względem wymagań kolorystycznych, technicznych i cenowych. - drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i antywłamaniowe, do każdego mieszkania, domu, bloku, biura, magazynu i innych pomieszczeń - okna PCV i drewniane, każdy wymiar, różne kolory, szybki termin realizacji. - chemia budowlana, systemy dociepleń, zaprawy, kleje, posadzki, fugi, dodatki do zapraw, chemia specjalistyczna (Sika) i inne - mieszalnia farb Dekoral, każdy kolor w 2 minuty, dobry produkt w dobrej cenie - narzędzia dla profesjonalistów i amatorów - i inne materiały wyżej nie wymienione, dostępne na polskim rynku, sprowadzimy, zamówimy, dostarczymy na życzenie klienta
Firma Romax prężnie działa od początku 2000 r., z biegiem czasu rozwijamy się, poszerzamy ofertę, otwieramy nowe salony sprzedaży, personel aktywnie uczestniczy w szkoleniach a wszystko to po to ułatwić i umilić Naszym klientom dokonywanie zakupów i podejmowanie właściwych decyzji. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów gdzie na łącznej powierzchni wystawienniczej ponad 1000 m2 prezentujemy wszystko, co potrzebne do kompleksowego wyposażenia każdego wnętrza: łazienki, kuchni, salonu przedpokoju, garażu i innych. W szerokiej ofercie firma posiada m.in. płytki ceramiczne ścienne i podłogowe, krajowe i importowane, ceramikę łazienkową, wanny z hydromasażem, kabiny natryskowe, meble łazienkowe, baterie, dodatki łazienkowe, podłogi drewniane z gatunków europejskich i egzotycznych, panele laminowane, drzwi wewnętrzne i antywłamaniowe, okna, chemie budowlaną oraz farby z mieszalni farb dekoral. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych producentów z polski i całego świata. Pracownicy firmy Romax zapewnią Państwu fachowe doradztwo, pomoc w podjęciu dobrego wyboru, miłą obsługę, transport i towary najwyższej jakości, które zaspokoją wszelkie gusta.

Jankowski - W jakich sklepach można kupić podłogi » Sosnkowskiego 13
- Układanie wykładzin - Układanie paneli podłogowych laminowanych - Malowanie pomieszczeń
Działalność od 1996 r. Specjalizacja w szeroko rozumianych podłogach tj. wykładziny dywanowe, obiektowe, biurowe, panele podłogowe laminowane, typu deska barlinecka. Usługi dla firm, biur i klientów indywidualnych, domy, mieszkania. Teren działania - woj. mazowieckie.

He-Ban - W jakich sklepach można kupić podłogi » Młodzieńcza 1
- parkiet - deski podłogowe - chemia do parkietów - listwy, cokoły - układanie, cyklinowanie
Firma handlowo-usługowa działająca na terenie Mazowsza zajmująca się kompleksową realizacją zamówień w zakresie podłóg drewnianych. Profesjonalne usługi posadzkarskie, dobór materiałów pomiary doradztwo techniczne, transport w cenie usługi, najlepsza jakość, najlepsze ceny najlepsze materiały zapraszamy.

Usługi Rem-Bud - W jakich sklepach można kupić podłogi » Bartycka 175 pawilon 4H
- schody konstrukcyjne i na beton - podłogi krajowe i egzotyczne - parapety - tarasy - cyklinowanie - wykończenia drewniane - lakierownie i olejowanie - renowacja schodów i podłóg
Nasza firma istnieje na rynku od 1996 roku, a na swoim koncie ma setki zadowolonych klientów. Montujemy i sprzedajemy parkiet, deskę parkietową i podłogową, schody, parapety oraz inne elementy wykończenia z litego drewna. Zapewniamy szybką, kompleksową i profesjonalną obsługę.

VIP Parkiet - W jakich sklepach można kupić podłogi » Kolejowa 69
- panele - parkiety - deski podłogowe
Firma Vip Parkiet zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową parkietów oraz paneli podłogowych. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór podłóg - parkietów europejskich, egzotycznych, oraz paneli drewnianych i laminowanych. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwoliło nam wyselekcjonować do współpracy tylko profesjonalnych dostawców parkietów i paneli. Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu parkietów, paneli drewnianych i laminowych. Zatrudniamy kilkanaście doświadczonych ekip monterskich. gwarantujemy klientom doradztwo w każdym momencie realizowanej inwestycji. Realizujemy także zamówienia nietypowe.

Wiśniewski-parkiety - W jakich sklepach można kupić podłogi » Marii Dąbrowskiej 19/88
- Pomiary wilgotności - Układanie parkietów drewnianych i panelowych - Montaż schodów - Szlifowanie - Polerowanie - Lakierowanie - Olejowanie - Barwienie - Woskowanie na gorąco
Jesteśmy firmą parkieciarską od wielu lat. O naszej pokoleniowej działalności świadczy szeroki zakres usług. Począwszy od przygotowania podłoża pod parkiet, poprzez dobranie najlepszych materiałów i zakończywszy na profesjonalnym ułożeniu oraz wykończeniu podłóg, a także schodów. Praca na wysokiej klasy maszynach, przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów daje naszym klientom gwarancję satysfakcji i zadowolenia.

Firma Posadzkarska Dek-Bud - W jakich sklepach można kupić podłogi » SIkorskiego 4
- wylewki - posadzki - szlichty - glazura - hudraulika
Jesteśmy firmą, która wykonuje solidne, profesjonalne i tanie usługi posadzkarskie w pełnym zakresie. Nasza firma ma ponad pięcioletnie doświadczenie na rynku posadzkarskim i dziesięcioletnie na rynku remontowym. Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych, jak i firm. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne maszyny budowlane, takie jak mixokrety i zacieraczki mechaniczne, co pozwala na wykonanie i uzyskanie odpowiednich konsystencji zapraw i ubicia podłoża, co ma niebagatelne znaczenie dla uzyskania trwałych, mocnych i nie pylących wylewek. Nasze usługi prowadzimy głównie na terenie woj. Mazowieckiego. Wylewki powyżej 2000 m2 na terenie całej Polski. Gwarantujemy państwu pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

W jakich sklepach można kupić podłogi » Sierpc
W jakich sklepach można kupić podłogi w Legionowo
W jakich sklepach można kupić podłogi w Kałuszyn
W jakich sklepach można kupić podłogi w Pionki
W jakich sklepach można kupić podłogi w Nasielsk
W jakich sklepach można kupić podłogi w Różan
W jakich sklepach można kupić podłogi w Skaryszew
W jakich sklepach można kupić podłogi w Sokołów Podlaski
W jakich sklepach można kupić podłogi w Gąbin
W jakich sklepach można kupić podłogi w Chorzele
W jakich sklepach można kupić podłogi w Warszawa