GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Sierpc

Sierpc
Menu
Gdzie kupić > > Podłogi

W jakich sklepach można kupić podłogi » Sierpc

Niestety, w mieście Sierpc W jakich sklepach można kupić podłogi niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Pracownia Podłóg Nowicki - W jakich sklepach można kupić podłogi » Łochowska 38a/33
Wykonujemy pełen zakres usług parkieciarskich między innymi: układanie, cyklinowanie, prace artystyczne, projekty aranżacji podłogi, pomiary wilgotności i wytrzymałości posadzki. Oraz zapewniamy dostęp do materiałów podłogarskich najwyższej jakości takich jak kleje, lakiery, drewno krajowe i egzotyczne.
Pracownia Podłóg Nowicki to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży parkieciarskiej. Przez lata swojej działalności pracowaliśmy zarówno jako wykonawcy i podwykonawcy między innymi na takich obiektach jak: Pałac Pod Blachą (skrzydło Zamku Królewskiego w Warszawie), Muzeum Historyczne Miasta Stołecznego Warszawa, Teatr Bajka. Oferta nasza jest skierowana do firm jak i klientów indywidualnych.

Firma Posadzkarska Dek-Bud - W jakich sklepach można kupić podłogi » SIkorskiego 4
- wylewki - posadzki - szlichty - glazura - hudraulika
Jesteśmy firmą, która wykonuje solidne, profesjonalne i tanie usługi posadzkarskie w pełnym zakresie. Nasza firma ma ponad pięcioletnie doświadczenie na rynku posadzkarskim i dziesięcioletnie na rynku remontowym. Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych, jak i firm. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne maszyny budowlane, takie jak mixokrety i zacieraczki mechaniczne, co pozwala na wykonanie i uzyskanie odpowiednich konsystencji zapraw i ubicia podłoża, co ma niebagatelne znaczenie dla uzyskania trwałych, mocnych i nie pylących wylewek. Nasze usługi prowadzimy głównie na terenie woj. Mazowieckiego. Wylewki powyżej 2000 m2 na terenie całej Polski. Gwarantujemy państwu pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

DDD Radom - W jakich sklepach można kupić podłogi » Kilecka 16/24
panele, podłogi, drzwi
DDD to profesjonalne salony podłóg i drzwi. Oprócz szerokiej oferty renomowanych producentów podłóg drewnianych i paneli laminowanych takich jak Barlinek, Baltic-wood, Chapel Parket, Krono Original, Quick-step, Balterio w naszych salonach znajdą państwo największy wybór drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz drzwi specjalistycznych czołowych producentów polskich i zagranicznych Pol-skone, Porta, DRE, JUWENT, De Lome, to jedynie wycinek naszej pełnej oferty. Nasze propozycje akcesoriów firm Domino, Gamet, Arbiton,zaspokoi potrzeby najwybredniejszych klientów i dekoratorów wnętrz. Wyjątkowość naszej firmy oprócz największej oferty rynkowej podłóg, ścian i drzwi w naszych salonach wyposażenia wnętrz polega na kompleksowości usług. Wpisane w logo naszej firmy: - Doradzimy - Dowieziemy - Dokonamy montażu przekłada się na zaufanie naszych klientów.

Carpeting Łukasz Wysocki - W jakich sklepach można kupić podłogi » al. Krakowska 73/9
Sprzedaż i montaż wykładzin dywanowych.
Firma Carpeting specjalizuję się w sprzedaży i montażu wykładzin dywanowych. Obsługujemy takie obiekty jak: - obiekty hotelowe / spa - obiekty biurowe - placówki i oddziały bankowe - placówki kulturowe - placówki opieki zdrowotnej - domy mieszkalne

Mar-Gran Sp. z o.o. - W jakich sklepach można kupić podłogi » Ordona 1
Firma Mar-Gran oferuje Państwu najwyższej jakości wyroby z kamienia naturalnego - od płyt i slab, poprzez płytki, blaty kuchenne, parapety, kominki aż do elementów w indywidualnie dobranych formach i rozmiarach. Firma posiada możliwość obróbki każdego rodzaju kamienia naturalnego - marmuru, granitu, piaskowca, porfiru, wapienia, konglomeratów. Firma wykonuje także projekty i prace budowlano-kamieniarskie - w pełnym zakresie oraz zróżnicowane formy architektoniczne dla wystroju zewnętrznego i wewnętrznego.
Siedziba firmy mieści się w Warszawie, niedaleko Dworca Zachodniego. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą - jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet nietypowe zlecenie.

Altair - W jakich sklepach można kupić podłogi » Szegedyńska 13A/231
Dystrybucja wykładzin PCV i dywanowych wiodących marek. Już niedługo dostępna będzie usługa ich montażu.
Firma Altair zajmuje się dystrybucją wykładzin PCV i dywanowych - już wkrótce także i ich układaniem. Oferta firmy wciąż się poszerza, lecz jeżeli w naszej ofercie nie ma tego, co Państwa interesuje - prosimy o kontakt - mamy możliwość szybkiego sprowadzania towaru, bez podnoszenia ceny. Dowóz do Warszawy i Nowego Dworu Mazowieckiego gratis.

Ostrowski - NPS Posadzki Polimerowe - W jakich sklepach można kupić podłogi » Daniłowiczowska 11/33
- posadzki parkingowe: Conideck, Traffideck - posadzki ekstremalne pod ogromne obciążenia mechaniczne, chemiczne i temperaturowe: Ucrete - posadzki epoksydowe: Epirex, Conifloor - posadzki antyelektrostatyczne: Conifloor, Mastertop, Ucrete - posadzki ozdobne: Mastertop DAF (ręcznie wykonywane obrazy), DAP (z wlaminowanymi zdjęciami) - uszczelnienia dylatacji - profile mechaniczne - wylewki betonowe
Jesteśmy firmą autoryzowana przez BASF. Specjalizujemy sie w posadzkach na garaże podziemne i otwarte typu, posadzkach do ekstremalnych warunków użytkowania, posadzkach na zawilgocone i mokre wylewki betonowe. Zajmujemy się również wylewkami betonowymi oraz uszczelnieniami dylatacji.

He-Ban - W jakich sklepach można kupić podłogi » Młodzieńcza 1
- parkiet - deski podłogowe - chemia do parkietów - listwy, cokoły - układanie, cyklinowanie
Firma handlowo-usługowa działająca na terenie Mazowsza zajmująca się kompleksową realizacją zamówień w zakresie podłóg drewnianych. Profesjonalne usługi posadzkarskie, dobór materiałów pomiary doradztwo techniczne, transport w cenie usługi, najlepsza jakość, najlepsze ceny najlepsze materiały zapraszamy.

Drewniana Podłoga S.C. - W jakich sklepach można kupić podłogi » Gen. Meriana C. Coopera 12G
- podłogi drewniane (Barlinek, deska barlinecka, Karelia, baltic wood) - parkiety lite i gotowe - chemia do drewna - listwy wykończeniowe - środki pielęgnacyjne - podkłady - akcesoria - montaż
Sklep Drewniana Podłoga to nowy punkt sprzedaży podłóg na warszawskim Bemowie. Z łatwością zamówią u nas Państwo każdy rodzaj podłogi od tanich paneli przy ograniczonym budżecie aż do luksusowych podłóg wykonanych z litego drewna, często egzotycznego pochodzenia. Służymy wiedzą i pomocą w wyborze podłogi do Państwa mieszkania lub domu. Zapraszamy na spotkanie z nami, podczas którego pomożemy w realizacji marzeń o drewnianej podłodze pod Państwa stopami. Udzielimy kompetentnych odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru samej podłogi, jak również jej montażui pielęgnacji. Oferujemy podłogi firm: - Barlinek S.A. - Karelia - podłogi prestiżowe - Baltic Wood - Parkiety lite oraz warstwowe (gotowe) Dąbex Pełna oferta katalogowa. Sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju.

Matexi Sp. z o.o. - W jakich sklepach można kupić podłogi » Graniczna 8, Pawłowice
Wykonawstwo: posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki parkingowe, posadzki betonowe, posadzki dekoracyjne, posadzki antyelektrostatyczne, posadzki dla przemysłu spożywczego, naprawa posadzek, antykorozja i naprawa betonu, posadzki sportowe
Przedsiębiorstwo Matexi zajmuje się przede wszystkim: - nowoczesnymi systemami - posadzek przemysłowych w kompleksowych rozwiązaniach, - innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie posadzek dekoracyjnych, - naprawą posadzek przemysłowych, - naprawą i zabezpieczaniem betonów. Obecny profil przedsiębiorstwa to efekt prowadzenia działalności od 1988 roku i drogi, którą przebyła firma szukając swojego miejsca na rynku oraz pasji jej właścicieli. Zdobyte doświadczenia oraz coraz większy udział w realizacjach chemii przemysłowej wytyczają obecny kierunek rozwoju przedsiębiorstwa. Poszczególne lata działalności rozpoczynając od antykorozji stali, napraw betonu i posadzek przemysłowych - to miejsca gdzie od wielu lat zastosowanie chemii znajduję coraz większe zastosowanie. Stałe podnoszenie potencjału naszego przedsiębiorstwa poparte doświadczeniem i zdobytą wiedzą stwarza nam możliwości sprostania każdemu wytyczonemu przez inwestora zadaniu. Dodatkowo przy realizacji kontraktu współpracujemy z wiodącymi ośrodkami badawczymi producentów materiałów, oraz placówkami naukowymi, które służą nam ekspertyzami, doradztwem i doświadczeniem naukowym, co rzutuje na jakość i długość udzielanej przez nas gwarancji. Używając optymalnego potencjału przedsiębiorstwa, usługi wykonujemy w krótkim terminie, łącząc dbałość o jakość usługi ze wspomnianym, skrupulatnym doborem materiałów. Okoliczności te w pełni rekompensują nakłady ponoszone przez inwestora.

Bautech Sp.z o.o. - W jakich sklepach można kupić podłogi » Staszica 25
- posadzki przemysłowe - posadzki epoksydowe - posadzki betonowe - posadzki antyelektrostatyczne - posadzki cienkowarstwowe - posadzki z żywicy - posadzki kompozytowe
Firma Bautech od dnia swojego powstania po dzień dzisiejszy pozostaje jedyną w kraju firmą zapewniającą kompleksową obsługę podmiotów występujących na rynku posadzek przemysłowych, nawierzchni komunikacyjnych i ozdobnych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z krajowymi jednostkami naukowymi, doprowadziły do odtworzenia kompletnego całkowicie polskiego systemu, który obecnie znany jest pod nazwą Bautech. W skład systemu wchodzą: - doradztwo i projektowanie obejmujące pełne rozwiązanie technologiczne nawierzchni (w oparciu o własny specjalistyczny program obliczeniowy) - produkcja oparta na polskiej myśli naukowo - technicznej włókien stalowych i polipropylenowych, barwnych metalicznych, semimetalicznych i mineralnych utwardzaczy posadzkowych, systemów żywicznych i mas dylatacyjnych, materiałów do pielęgnacji i impregnacji nawierzchni betonowych oraz profesjonalnych maszyn i urządzeń do ich rozkładania, układania i wykańczania - bezpośrednie kontakty z inwestorem, wykonawcą, wizyty na placach budów i w betoniarniach mające na celu dopilnowanie bezwzględnego przestrzegania reżimów technologicznych przez udzielanie pomocy technicznej w rozwiązywaniu problemów w miejscach i czasie ich powstawania - sieć wysoko wyspecjalizowanych firm wykonawczych gwarantujących najwyższą jakość oferowanych usług - specjalistyczne szkolenia teoretyczne i praktyczne prowadzone dla inwestorów, architektów, wykonawców.

Firma Remontowo-Budowlana Bawbud - W jakich sklepach można kupić podłogi » Księcia Janusza 44 m.46
Głównie zajmujemy się układaniem, lakierowaniem, cyklinowaniem, przekładaniem parkietu. Ponadto zajmujemy się malowaniem wnętrz, gipsowaniem ścian, montażem listw, legarów, układaniem desek i paneli.
Bawbud to jednoosobowa firma istniejąca na rynku od 10 lat, prowadzona przez Wiesława Bakułę. Wszystkie wykonywane usługi są najwyższej jakości. Firma została założona w 1996 roku. Przyjmujemy tylko zlecenia na terenie Warszawy i okolic.

F.H.U. Pager - W jakich sklepach można kupić podłogi » Płochocińska 162
Remonty i adaptacje, wykładziny i chemia do podłóg, parkiety i podłogi drewniane, obsługa i serwis remontowy biur, sklepów, hoteli, klinik medycznych.
Firma została założona w 1993r. Zajmuje się budową, remontem i kompleksowym wykańczaniem budynków użyteczności publicznej. Firma działa na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy projektantów, przedsiębiorców prywatnych, developerów oraz firmy budowlane.

Prodexpol - W jakich sklepach można kupić podłogi » Brązownicza 7a
Parkiet z drewna krajowego i egzotycznego.
Prodexpol - producent parkietu z drewna krajowego i egzotycznego. Firma prowadzi również sklep internetowy.

F.H. Fulmen - W jakich sklepach można kupić podłogi » Juranda ze Spychowa 34a
Oferujemy Państwu takie produkty jak parkiet, lamparkiet, deska parkietowa, mozaika przemysłowa, finishparkiet, finishdeska, listwy wykończeniowe z takich gatunków drewna jak merbau, jatoba, teak, bambus, ipe ( lapacho ), cumaru, cabreuva, sucupira, doussie, acajou, wenge, iroko, oliwka, sapeli, padouk, guatambu, palisander, dąb, jesion i inne oraz chemia do parkietów. Wykonujemy również schody. Nasza wzorcownia znajduje się w Warszawie na Białołęce ul. Juranda ze Spychowa 34a otwarta w tygodniu w godz. 17 - 20.
Firma nasza zajmuje się sprzedażą hurtową parkietów drewnianych z przewagą gatunków egzotycznych oraz profesjonalną chemią parkieciarską. Działamy na terenie całego kraju za pomocą sklepu internetowego (www.parkiet.nas.pl). Prowadzimy również usługi w zakresie układania parkietów oraz montażu schodów.

Mix-Parkiet FHU - W jakich sklepach można kupić podłogi » Modlińska 304
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie układania podłóg drewnianych, parkietów tradycyjnych. Oferujemy także cyklinowanie i renowacje zniszczonych parkietów.
Firmę Mix Parkiet założyłem przeszło sześć lat temu. Moja firma proponuje kompletne prace, które są związane z układaniem parkietów oraz podłóg z drewna. Świadczę prace przede wszystkim w Warszawie oraz w położonych nieopodal miejscowościach.

Wysbag - W jakich sklepach można kupić podłogi » Poniatowskiego 49
- Produkcja i sprzedaż parkietu. - Kompleksowe usługi parkieciarskie. - Doradztwo techniczne. - Konserwacja i renowacja podłóg. - Sprzedaż profesjonalnej chemii.
Jesteśmy firmą istniejąca na rynku od 1983. Firma znajduje się w Zielonce koło Warszawy. Nasi pracownicy są dobrze wyszkolonymi ludźmi współpracującymi z nami od ponad 20 lat. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich.

AP Smart - W jakich sklepach można kupić podłogi » Osmańczyka 22
Sprzedaż oraz montaż podłóg drewnianych firmy Barlinek SA. Sprzedaż na terenie całego kraju. Transport w bardzo niskich cenach. Pełna oferta podłóg i akcesoria firmy Barlinek w konkurencyjnych cenach. U nas możesz kupić podłogę na raty, podpisując umowę przy ul. Osmańczyka 22 w Warszawie- Bemowo. 1% za 1 miesiąc.
Firma S-Mart istnieje od października 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą i montażem podłóg drewnianych trój-warstwowych oraz z litego drewna. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem lidera na rynku podłóg drewnianych. Mamy w ofercie pełną gamę produktów firmy Barlinek S.A. Dysponujemy ekipami monterskimi przeszkolonymi przez najlepszych specjalistów w branży parkieciarskiej. Wyspecjalizowany personel służy radą pod kątem doboru optymalnych materiałów. Doświadczenie naszych montażystów gwarantuje najwyższą jakość usług. Na życzenie Klienta dokonujemy bezpłatnych pomiarów niezbędnych przed wykonaniem prac w domu klienta.

F.H.U. Marand - W jakich sklepach można kupić podłogi » Połczyńska 122
- wykładziny biurowe rulonowe - wykładziny w płytkach 50x50 - obiektowe wykładziny pcv - wykładziny ścienne - masy, kleje, grunty - sufity podwieszane - konserwacja i czyszczenie pcv - listwy przypodłogowe, progowe - przygotowanie podłoża - montaż wykładzin dywanowych - montaż wykładzin pcv, linoleum - montaż wykładzin-serverownie
Firma Handlowo-Usługowa "Marand" istnieje od 2003 r. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych producentów wykładzin elastycznych i tekstylnych, oraz mineralnych sufitów podwieszanych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w 2006 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi przygotowania podłoża i montażu wykładzin. Bazując na doświadczeniu w zakresie kompleksowej obsługi klienta na rynku polskim, firma stawia na jakość i rzetelność swoich usług.

PHU Jata Parkiet - W jakich sklepach można kupić podłogi » Conrada 13
- parkiety drewniane - podłogi drewniane - parkiety ozdobne - klepka parkietowa drewniana - mozaiki drewniane - deski podłogowe lite i warstwowe - listwy przypodłogowe - cokoły drewniane - ćwierćwałki drewniane - progi drewniane - panele podłogowe drewniane - panele podłogowe z drewna naturalnego - kleje do parkietów - lakiery do parkietów, drewna - lakiery podkładowe CAPON - lakiery koloryzujące - oleje do podłóg - woski i olejo-woski - zaprawy klejowe pod parkiety - zaprawy wyrównujące do parkietów - wypełniacze parkietowe - kit szpachlowy do drewna - szpachlówki do drewna - kleje montażowe - rozpuszczalniki - lakierobejce, olejobejce - bejce do drewna - korek dylatacyjny - akcesoria malarskie i parkieciarskie - pędzle - wałki do lakierowania - papier ścierny do drewna - papier ścierny do cykliniarek - krążki ścierne - pasy ścierne bezkońcowe - taśmy ścierne - płótna ścierne - gąbki ścierne - taśmy malarskie - szpachle zębate do kleju - szpachle do lakieru - cykliny ręczne - nakolanniki robocze
Firma JATA rozpoczęła działalność w 1990 roku. Od momentu powstania naszym głównym celem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości podłóg drewnianych. Jakość swojej oferty zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku drewna w Polsce. Oprócz sprzedaży materiałów podłogowych oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru, montażu i sposobów wykończenia podłogi. Współpracujemy ze specjalistycznymi firmami parkieciarskimi oraz ogólnobudowlanymi. Do każdego rodzaju podłóg dobieramy odpowiednie - najwyższej jakości produkty montażowe i chemiczne. Możecie Państwo zdecydować się na jeden z wielu rodzajów wykończenia podłogi: lakierowanie, tak modne obecnie olejowanie, bielenie, czy też olejo-woskowanie. Współpracujemy z wieloma renomowanymi krajowymi producentami, a także znanymi firmami handlowymi w kraju i za granicą. W kategorii produktów podłogowych oferujemy: parkiety z litego drewna krajowego, parkiety z litego drewna egzotycznego, parkiety warstwowe, deski lite i warstwowe, mozaiki przemysłowe i parkietowe, listwy podłogowe, cokoły, schody, progi, opaski, kątowniki drewniane. Oferujemy także szeroką gamę materiałów montażowych i wykończeniowych: akcesoria, narzędzia posadzkarskie i parkieciarskie, lakiery, oleje, woski i olejo-woski, kleje do podłóg jednoskładnikowe i dwuskładnikowe, środki pielęgnacyjne i konserwacyjne do podłóg drewnianych. Wykonujemy kompleksowe usługi parkieciarskie. Lakierowanie i cyklinowanie parkietów.

Firma Posadzkarska Dek-Bud - W jakich sklepach można kupić podłogi » SIkorskiego 4
- wylewki - posadzki - szlichty - glazura - hudraulika
Jesteśmy firmą, która wykonuje solidne, profesjonalne i tanie usługi posadzkarskie w pełnym zakresie. Nasza firma ma ponad pięcioletnie doświadczenie na rynku posadzkarskim i dziesięcioletnie na rynku remontowym. Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych, jak i firm. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne maszyny budowlane, takie jak mixokrety i zacieraczki mechaniczne, co pozwala na wykonanie i uzyskanie odpowiednich konsystencji zapraw i ubicia podłoża, co ma niebagatelne znaczenie dla uzyskania trwałych, mocnych i nie pylących wylewek. Nasze usługi prowadzimy głównie na terenie woj. Mazowieckiego. Wylewki powyżej 2000 m2 na terenie całej Polski. Gwarantujemy państwu pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

VIP Parkiet - W jakich sklepach można kupić podłogi » Kolejowa 69
- panele - parkiety - deski podłogowe
Firma Vip Parkiet zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową parkietów oraz paneli podłogowych. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór podłóg - parkietów europejskich, egzotycznych, oraz paneli drewnianych i laminowanych. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwoliło nam wyselekcjonować do współpracy tylko profesjonalnych dostawców parkietów i paneli. Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu parkietów, paneli drewnianych i laminowych. Zatrudniamy kilkanaście doświadczonych ekip monterskich. gwarantujemy klientom doradztwo w każdym momencie realizowanej inwestycji. Realizujemy także zamówienia nietypowe.

W jakich sklepach można kupić podłogi » Sierpc
W jakich sklepach można kupić podłogi w Konstancin-Jeziorna
W jakich sklepach można kupić podłogi w Ostrołęka
W jakich sklepach można kupić podłogi w Legionowo
W jakich sklepach można kupić podłogi w Warszawa
W jakich sklepach można kupić podłogi w Zielonka
W jakich sklepach można kupić podłogi w Lipsko
W jakich sklepach można kupić podłogi w Mak
W jakich sklepach można kupić podłogi w Brok
W jakich sklepach można kupić podłogi w Marki
W jakich sklepach można kupić podłogi w Kobyłka