GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice
Menu
Gdzie kupić > > Usługi > Poradnie psychologiczne

Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Jelcz-Laskowice

Niestety, w mieście Jelcz-Laskowice Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Apropos Pracownia Psychologiczna - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Zakrzowska 19a
Badania psychotechniczne Badania kierowców Badania operatorów Badania osób pracujących na wysokościach Badania instruktorów nauki jazdy Badania egzaminatorów
Oferujemy Państwu usługi związane z psychologią rynku pracy. Zapewniamy nowoczesną aparaturę, szybką, rzetelną i kompleksową ocenę predyspozycji intelektualnych, motorycznych, psychologicznych i zdrowotnych pracowników.

Klinika Mandala - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Kołłątaja 24
Diagnoza problemu Konsultacje psychiatryczne Badania psychologiczne Poradnictwo
Klinika MANDALA zapewnia kompleksową, profesjonalną i dyskretną pomoc dla osób uzależnionych i ich rodzin oraz w sytuacjach kryzysowych. Klinika oferuje pomoc: * ambulatoryjną w Poradni * stacjonarną, w Ośrodku całodobowym

Gabinet Psychologiczny Paweł Helfer - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Piastowska 45/1
Udzielam pomocy psychologicznej m.in. osobom, które: - przeżywają kryzysy wartości, poczucie braku sensu życia - doświadczają chronicznego stresu, przemęczenia, napięcia nerwowego - cierpią z powodu niepokoju, lęku, depresji - przeżywają konflikty, kryzysy i trudności w związkach partnerskich, małżeńskich i relacjach rodzinnych - nie radzą sobie w relacjach z innymi ludźmi, nieumiejącym utrzymywać bliskich relacji, obawiającym się samotności lub związku - przeżywają powtarzające się sytuacje powodujące cierpienie oraz doświadczającym powracających myśli o trudnych przeżyciach z przeszłości - mają wątpliwości co do własnej wartości i kompetencji, są nieśmiałe - mają kłopoty z jedzeniem, cierpią na anoreksję, bulimię - mają koszmary senne, kłopoty ze snem, cierpią na bezsenność, zaburzenia snu - przejawiają zaburzenia zachowania na różnym tle, nie radzą sobie z własną agresją, impulsywnością lub apatią - są ofiarami nadużyć - przemocy fizycznej, psychicznej, seksualnej, społecznej - przeżywają kryzys w praktykowanej aktywności, mają trudności w pracy, poczucie wypalenia zawodowego - są zainteresowane własnym rozwojem i samopoznaniem - poszukują swojej drogi w życiu, pragnącym mieć większy wpływ na nie
Gabinet psychoterapii przy Wrocławskim Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej "POCO A POCO" - psychoterapia indywidualna. Depresje, nerwica, zaburzenia snu i odżywiania, nastroju, lęki i niepokoje, zaburzenia somatyczne o nieznanej przyczynie, problemy w relacjach. Pomoc w sytuacjach trudnych i kryzysach, wspieranie w rozwoju osobistym.

Psycholog Agata Kos Introwertus Centrum Psychologii i Terapii - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Strzegomska 42/1
- Pomoc psychologiczna - Leczenie depresji - Porady psychologiczne - Trening interpersonalny - Podnoszenie poczucia własnej wartości i inne
Działalność psychoterapeutyczna skierowana jest przede wszystkim do osób dorosłych doświadczanych między innymi: problemów emocjonalnych, nadmiernego stresu, objawów nerwicowych, napięcia, lęku, bezsenności, objawów depresji tj. poczucie bezsensu, brak satysfakcji w życiu, kryzysów egzystencjalnych, zaburzeń psychosomatycznych (np. stanów bólowych o podłożu psychicznym), trudności w kontaktach społecznych, niskiego poczucia własnej wartości, konfliktów i trudności w relacjach partnerskich, małżeńskich i zawodowych, rozpadu związku, przebiegu żałoby. Nasza poradnia znajduje się w centrum Wrocławia przy ulicy Strzegomskiej 42/1. Rejestracja odbywa się telefonicznie pod nr telefonu : +48 692 22 33 91 lub poprzez e-mail: psycholog@introwertus.pl.

Gabinet Psychoterapii Piotr Paluch - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Kilińskiego 24
- Ulga w cierpieniu - Powrót do satysfakcjonującego życia - Lepsze radzenie sobie z problemami - Zdolność w przezwyciężaniu niekonstruktywnego myślenia, przekonań, emocji i zachowań.
Zajmuję się psychoterapią od 1996. Kształtowałem swoje doświadczenie w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, w Szkole Psychoterapii Indywidualnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie (obecnie Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej), w Katedrze Psychotarapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez 11 lat uczestniczyłem w seminariach profesora Riccardo Carrabino z Palermo, poświęconych psychoanalizie według nauczania Jacquea Lacana. Współpracuję jako coach z wrocławską firmą szkoleniowo - doradczą Kreator Premium.

Gabinet Psychologiczny Karolina Czechowicz - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Lutycka 2/6
konsultacje, psychoterapia młodzieży i dorosłych
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, z zakresu terapii, doskonalę w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Szkolenie to jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i daje mi możliwość uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję stałej, regularnej i profesjonalnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie zawodowe zbieram w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, świetlicy środowiskowej oraz pracując w NZOZ. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zajmuję się diagnozą i terapią dzieci oraz młodzieży z problemami edukacyjnymi, jak i emocjonalnymi.

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Sienkiewicza116/4
Cennik (od 01.01.2010) - psycholog/psychoterapia indywidualna - 100 zł - psycholog/psychoterapia par,rodzin - 160 zł - psychiatra - 100 zł - seksuolog - 200 zł (terapia pary 300 zł)
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało założone w 2003 roku. Przez kolejne 6 lat nasza firma dynamicznie się rozwijała.Dział Usług Terapeutycznych to wiodący na Dolnym Śląsku specjalistyczny ośrodek medyczny, ktorego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów. Nasi specjaliści stale pracując nad podnoszeniem własnych kwalifikacji uczestniczą w licznych krajowych i międzynaodowych konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy - psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską.

Prywatna Praktyka Psychologiczna - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Józefa Chełmońskiego 30
- psychoterapia indywidualna - psychoterapia małżeńska i par - konsultacje psychologiczne - grupy rozwoju osobistego - warsztaty psychoedukacyjne - terapia grupowa
Jestem psychologiem z 7-letnim stażem zawodowym. Oferuję pomoc psychologiczną oraz psychoterapię indywidualną i małżeńską. Prowadzę także grupy rozwoju osobistego, m.in. dla Dorosłych Dzieci Alkoholików i warsztaty psychoedukacyjne dla par. Oferuję pomoc osobom dorosłym, które przeżywają trudności w związku z partnerem lub w relacjach z innymi ludźmi, cierpią na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania lub zaburzenia osobowości, doświadczają wielu problemów życiowych w związku z pochodzeniem z rodziny alkoholowej, chcą lepiej poznać siebie i pragną wzmocnić swoje poczucie własnej wartości. W swojej pracy kieruję się wytycznymi Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, jak również systematycznie korzystam z superwizji. Więcej na stronie www. Kontakt tel. Agnieszka Folmert 502-442-913.

Katarzyna Wójcik Psychoterapia i Doradztwo - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Ofiar Oświęcimskich 41/43
Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych a także rodzin, małżeństw i par. Ludzi, którzy nie są zadowoleni z ze swojej obecnej sytuacji życiowej i chcą dokonywać zmian.
Jestem doświadczonym psychologiem i psychoterapeutą. Do pracy podchodzę z zaangażowaniem i udzielam profesjonalnej pomocy psychologicznej. Gabinet zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia, gdzie w przyjaznej atmosferze prowadzę psychoterapię i poradnictwo indywidualne i grupowe, a także konsultacje dla rodzin, małzeństw i par. Pomagam osobom mającym trudność w podejmowaniu ważnych decyzji, będącym w trudnej sytuacji życiowej, cierpiącym w sytuacjach pełnych napięć i stresów, niestabilnych i załamanych. Zajmuję się leczeniem osób uzależnionych i współuzależnionych, doświadczających depresji lub innych zaburzeń nastroju, borykających się z zaburzeniami nerwicowymi czy lękowymi, fobią, a także zaburzeniami jedzenia np. bulimią.

Alter Ego Pracownia Psychoterapii Izabela Boryczka - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Legnicka 55a/7
Pomoc psychologiczna - uzależnienia, alkoholizm, depresja.
Świadczę usługi w zakresie pomocy psychologicznej. Istnieje możliwość terapii indywidualnej i grupowej. Oferta skierowana jest do młodzieży i dorosłych. Zapraszam do kontaktu e mailowego bądź telefonicznego

Centrum Pomocy Seksuologicznej - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Boczna 4
Udzielamy konsultacji indywidualnych w dziedzinie problemów seksualnych m.in.: - trudności z kontrolą wytrysku, dyskomfort podczas współżycia, - trudności w osiąganiu oraz przeżywaniu orgazmu, - zaburzona komunikacja w relacji z partnerem, trudności z utrzymaniem erekcji. Prowadzimy również szkolenia, dotyczące seksualności człowieka.
Nasze Centrum ma na celu upowszechnianie wiedzy seksuologicznej oraz udzielanie wsparcia psychologicznego w zakresie trudności natury seksuologicznej. Swoje działania kierujemy nie tylko w stronę osób indywidualnych ale również organizacji instytucji oraz placówek edukacyjnych.

Klinika Mandala - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Kołłątaja 24
Diagnoza problemu Konsultacje psychiatryczne Badania psychologiczne Poradnictwo
Klinika MANDALA zapewnia kompleksową, profesjonalną i dyskretną pomoc dla osób uzależnionych i ich rodzin oraz w sytuacjach kryzysowych. Klinika oferuje pomoc: * ambulatoryjną w Poradni * stacjonarną, w Ośrodku całodobowym

Empatia Kamila Raczyńska-Gutkowska - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Św. Józefa 2/4
- konsultacje psychologiczne - psychoterapia indywidualna w nurice psychodynamicznym - diagnoza psychologiczna: osobowości, sprawności intelektualnej
W swoim gabinecie zajmuję się profesjonalną pomocą psychologiczną i terapeutyczną osobom doświadczającym problemów w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami w obszarze życia osobistego, rodzinnego, zawodowego oraz społecznego. Specjalizuję się w terapii dorosłych przeżywających trudności z powodu m.in. depresji, lęków, zaburzeń osobowości, nieśmiałości, niskiej samooceny, stresu, straty bliskiej osoby, kryzysów życiowych.

Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Libero - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Armii Krajowej 8a/7
Oferta: 1. poradnictwo psychologiczne 2. psychoterapia indywidualna 3. psychoterapia par 4. terapia grupowa 5. diagnoza psychologiczna
Wrocławskie Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne LIBERO to miejsce zrzeszające zespół profesjonalnych pedagogów, psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów, świadczących wysokiej klasy usługi w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. Głównym zadaniem tej niepublicznej placówki jest niesienie pomocy psychologicznej i pedagogicznej młodzieży, osobom dorosłym, parom oraz rodzinom. Oferta adresowana jest zarówno do ludzi szukających wsparcia w trudnej sytuacji życiowej, jak i borykających się z problemami rozwojowymi czy przystosowawczymi, a także chorobami i poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Tutaj wsparcie znajdzie każdy, kto chce poprawić jakość swojego życia i relacji międzyludzkich. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie psychodynamicznym wywodzącym się z psychoanalizy. CPT Libero umiejscowione jest w pobliżu centrum Wrocławia, w miejscu dobrze skomunikowanym, leżącym przy jednej z głównych arterii miasta.

Verbum - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Krzycka 42
Oferujemy: pomoc dla dyslektyków, sprawdzanie gotowości szkolnej, pokonywanie trudności w uczeniu się, poprawianie wyników w nauce, korektę wad wymowy, terapię zaburzeń rozwoju mowy.
Poradnia nasza jest niepubliczną placówką prowadzoną przez specjalistów z długoletnim stażem. Metody pracy dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, praca z dziećmi ma formę zabawy.

Apropos Pracownia Psychologiczna - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Zakrzowska 19a
Badania psychotechniczne Badania kierowców Badania operatorów Badania osób pracujących na wysokościach Badania instruktorów nauki jazdy Badania egzaminatorów
Oferujemy Państwu usługi związane z psychologią rynku pracy. Zapewniamy nowoczesną aparaturę, szybką, rzetelną i kompleksową ocenę predyspozycji intelektualnych, motorycznych, psychologicznych i zdrowotnych pracowników.

Gabinet psychologiczny Dr Alicja Strzelecka- Lemiech - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Jana Ewangelisty Purkyniego 1, IV p.
psychoterapia, porady psychologiczne, konsultacje psychologiczne, konsultacje online, interwencja kryzysowa, wsparcie
Pomagam osobom w trudnych sytuacjach życiowych, takich jak przemoc czy kryzys związku, a także osobom cierpiącym z powodu niskiego poczucia własnej wartości, depresji, kłopotów związanych z tożsamością płciową i seksualną, zaburzeń psychosomatycznych, nerwicy, kłopotów wychowawczych, związanych z niepłodnością czy kontaktem z małym dzieckiem itp. Jestem doktorem psychologii , psychoterapeutą. Ukończyłam szkolenie z Psychologii Zorientowanej na Proces oraz Szkołę Psychoterapii Gestalt, a także różnego typu warsztaty i szkolenia zawodowe. Piszę artykuły (tematy: płeć, relacje, przemoc). Pracuję w gabinecie i online. Zapraszam.

Synezja Szymon Wojniak - Wrocławski Zespół Terapii Psychodynamicznej - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Krynicka 37 / 2
- Psychoterapia psychodynamiczna - Konsultacje psychologiczne - Terapia depresji, nerwic, zaburzeń odżywiania i innych.
Wrocławski Zespół Terapii Psychodynamicznej SYNEZJA oferuje profesjonalne usługi psychologiczne takie jak konsultacje i psychoterapię indywidualną oraz treningi i szkolenia psychologiczne. Zespół składa się z profesjonalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe i pracujących pod stałą superwizją.

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Boczna 4/4
Oferta Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego jest skierowana do osób poszukujących pomocy psychologicznej z powodu: * kryzysów życiowych (choroba, rozstanie, utrata bliskiej osoby) * objawów nerwicowych * stanów depresyjnych * stanów lękowych * problemów w relacjach rodzinnych i małżeńskich * poczucia braku sensu życia oraz dla osób, które chcą odnaleźć i zacząć realizować swój własny, niewykorzystany potencjał. Realizowane przez Pracownię Psychoterapii i Rozwoju Osobistego warsztaty pozwalają na rozwój umiejętności psychospołecznych ich uczestników. Oznacza to wzrost kompetencji i polepszenie funkcjonowania w trenowanym obszarze. Proponowane tematy warsztatów dotyczą m.in. efektywnej komunikacji, asertywności, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, kreatywności.
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego powstała z myślą o osobach poszukujących nowych dróg dla własnego rozwoju. Oferta skierowana jest do osób poszukujących pomocy psychologicznej, chcących odnaleźć i zrealizować swój niewykorzystany potencjał oraz wziąć udział w warsztatach rozwijających umiejętności psychospołeczne.

Psychoterapeuta Alicja Świątek-Juncewicz - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Pochyła 3/7B
terapia uzależnień terapia par i małżeństw terapia zaburzeń odżywiania terapia grupowa i indywidualna
Wyszukujesz doświadczonego i profesjonalnego Psychoterapeuty we Wrocławiu? Skontaktuj się z gabinetem rzetelnej Psychoterapeutki Alicji Świątek-Juncewicz. Pozyskasz tu specjalistyczną poradę psychologiczną. Sugerujemy różne postaci pomocy, bazując na wielu nurtach psychologicznych. Zajmujemy się terapią psychodynamiczną i systemową, w skład jakich wchodzą m.in. terapie uzależnień, lęków, depresji, zaburzeń odżywiania oraz terapie par. Proponujemy terapie indywidualne czy też grupowe. Psychoterapeutka pomoże Ci, dokonać wiele istotnych przemian w Twojej egzystencji, znaleźć się w trudnej kondycji życiowej. Funkcją Gabinetu Psychoterapeutycznego jest wsparcie pacjenta w jego wzroście osobistym wspólnie z poprawą modelu życia. Poczujesz się bezpiecznie, powierzając nam Twe najgłębsze bolączki, dylematy i lęki.

NutriVital Ewa Myszka - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Bulwar Ikara 20
Dietetyk NutriVital Clinic oferuje: - Indywidualne konsultacje dietetyczne, - Leczenie niedowagi, nadwagi i otyłości u dzieci i dorosłych, - Dietoterapię w chorobach dietozależnych, - Analizę składu ciała (pomiar zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej), - Poradnictwo żywieniowe dla kobiet w ciąży i karmiących, - Poradnictwo żywieniowe dla sportowców, - Warsztaty dietetyczne. Psycholog NutriVital Clinic oferuje: - Wsparcie psychologiczne w procesie odchudzania, - Diagnozę psychologicznych przyczyn nadwagi i otyłości, - Wzmacnianie motywacji osób odchudzających się, - Terapię nałogowego objadania się, - Terapię grupowa dla osób z problemami nadwagi i otyłości, - Warsztaty psychodietetyczne, - Pracę nad indywidualnymi problemami pacjentów.
NutriVital Clinic to pierwsza we Wrocławiu klinika kompleksowego leczenia nadwagi, otyłości i niedowagi, w której Pacjent pozostaje pod równoczesną opieką dietetyka i psychologa specjalizującego się w psychologii dietetyki.

WCPP Inside - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Wita Stwosza 28
Prywatny gabinet psychoterapeutyczny. Leczenie zaburzeń funkcjonowania. Szukasz Psychoterapii we Wrocławiu? Przyjdź do doświadczonych i sprawdzonych psychoterapeutów. Pomoc psychologiczna. Psycholog Kliniczny zrzeszony w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Zakres usług: Leczenie: - depresji, - nerwicy, - silny stres, - psychoterapia par, - psychiatra, - zaburzenia osobowości (narcystyczne, symbiotyczne).
Kim jesteśmy Stworzyliśmy zespół osób, które pomagają w rozwiązywaniu problemów życia codziennego. Zajmujemy się również terapią nerwic, depresji i zaburzeń seksualnych. Jesteśmy specjalistami w zakresie psychoterapii, psychologii, pedagogiki i psychiatrii. Dla kogo jesteśmy Nasze Centrum jest dla tych, którzy chcieliby uporządkować swoje życie osobiste i rodzinne, zastanowić się nad sobą i swoimi relacjami z innymi, uzyskać wsparcie i pomoc w trudnej sytuacji życiowej - w domu i w pracy. Jesteśmy dla osób, które czują się nieakceptowane, odrzucone i znużone życiem. Dla tych, którzy pragną zmiany, oraz tych potrzebujących stałości. Dla nieśmiałych i zbyt ufnych, impulsywnych i wycofanych, dorosłych i dzieci.

Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Jelcz-Laskowice
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Środa Śląska
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Szklarska Poręba
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Bielawa
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Chocian
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Prusice
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Strzelin
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Bystrzyca Kłodzka
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Polkowice
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Świebodzice
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Szczytna