GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Leśna

Leśna
Menu
Gdzie kupić > > Usługi > Poradnie psychologiczne

Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Leśna

Niestety, w mieście Leśna Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Klinika Mandala - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Kołłątaja 24
Diagnoza problemu Konsultacje psychiatryczne Badania psychologiczne Poradnictwo
Klinika MANDALA zapewnia kompleksową, profesjonalną i dyskretną pomoc dla osób uzależnionych i ich rodzin oraz w sytuacjach kryzysowych. Klinika oferuje pomoc: * ambulatoryjną w Poradni * stacjonarną, w Ośrodku całodobowym

Gabinet Psychologiczny Karolina Czechowicz - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Lutycka 2/6
konsultacje, psychoterapia młodzieży i dorosłych
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, z zakresu terapii, doskonalę w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Szkolenie to jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i daje mi możliwość uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję stałej, regularnej i profesjonalnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie zawodowe zbieram w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, świetlicy środowiskowej oraz pracując w NZOZ. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zajmuję się diagnozą i terapią dzieci oraz młodzieży z problemami edukacyjnymi, jak i emocjonalnymi.

Alter Ego Pracownia Psychoterapii Izabela Boryczka - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Legnicka 55a/7
Pomoc psychologiczna - uzależnienia, alkoholizm, depresja.
Świadczę usługi w zakresie pomocy psychologicznej. Istnieje możliwość terapii indywidualnej i grupowej. Oferta skierowana jest do młodzieży i dorosłych. Zapraszam do kontaktu e mailowego bądź telefonicznego

Prywatna Praktyka Psychologiczna - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Józefa Chełmońskiego 30
- psychoterapia indywidualna - psychoterapia małżeńska i par - konsultacje psychologiczne - grupy rozwoju osobistego - warsztaty psychoedukacyjne - terapia grupowa
Jestem psychologiem z 7-letnim stażem zawodowym. Oferuję pomoc psychologiczną oraz psychoterapię indywidualną i małżeńską. Prowadzę także grupy rozwoju osobistego, m.in. dla Dorosłych Dzieci Alkoholików i warsztaty psychoedukacyjne dla par. Oferuję pomoc osobom dorosłym, które przeżywają trudności w związku z partnerem lub w relacjach z innymi ludźmi, cierpią na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania lub zaburzenia osobowości, doświadczają wielu problemów życiowych w związku z pochodzeniem z rodziny alkoholowej, chcą lepiej poznać siebie i pragną wzmocnić swoje poczucie własnej wartości. W swojej pracy kieruję się wytycznymi Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, jak również systematycznie korzystam z superwizji. Więcej na stronie www. Kontakt tel. Agnieszka Folmert 502-442-913.

Katarzyna Wójcik Psychoterapia i Doradztwo - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Ofiar Oświęcimskich 41/43
Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych a także rodzin, małżeństw i par. Ludzi, którzy nie są zadowoleni z ze swojej obecnej sytuacji życiowej i chcą dokonywać zmian.
Jestem doświadczonym psychologiem i psychoterapeutą. Do pracy podchodzę z zaangażowaniem i udzielam profesjonalnej pomocy psychologicznej. Gabinet zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia, gdzie w przyjaznej atmosferze prowadzę psychoterapię i poradnictwo indywidualne i grupowe, a także konsultacje dla rodzin, małzeństw i par. Pomagam osobom mającym trudność w podejmowaniu ważnych decyzji, będącym w trudnej sytuacji życiowej, cierpiącym w sytuacjach pełnych napięć i stresów, niestabilnych i załamanych. Zajmuję się leczeniem osób uzależnionych i współuzależnionych, doświadczających depresji lub innych zaburzeń nastroju, borykających się z zaburzeniami nerwicowymi czy lękowymi, fobią, a także zaburzeniami jedzenia np. bulimią.

Gabinet Psychoterapii Piotr Paluch - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Kilińskiego 24
- Ulga w cierpieniu - Powrót do satysfakcjonującego życia - Lepsze radzenie sobie z problemami - Zdolność w przezwyciężaniu niekonstruktywnego myślenia, przekonań, emocji i zachowań.
Zajmuję się psychoterapią od 1996. Kształtowałem swoje doświadczenie w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, w Szkole Psychoterapii Indywidualnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie (obecnie Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej), w Katedrze Psychotarapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez 11 lat uczestniczyłem w seminariach profesora Riccardo Carrabino z Palermo, poświęconych psychoanalizie według nauczania Jacquea Lacana. Współpracuję jako coach z wrocławską firmą szkoleniowo - doradczą Kreator Premium.

Klinika Mandala - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Kołłątaja 24
Diagnoza problemu Konsultacje psychiatryczne Badania psychologiczne Poradnictwo
Klinika MANDALA zapewnia kompleksową, profesjonalną i dyskretną pomoc dla osób uzależnionych i ich rodzin oraz w sytuacjach kryzysowych. Klinika oferuje pomoc: * ambulatoryjną w Poradni * stacjonarną, w Ośrodku całodobowym

Empatia Kamila Raczyńska-Gutkowska - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Św. Józefa 2/4
- konsultacje psychologiczne - psychoterapia indywidualna w nurice psychodynamicznym - diagnoza psychologiczna: osobowości, sprawności intelektualnej
W swoim gabinecie zajmuję się profesjonalną pomocą psychologiczną i terapeutyczną osobom doświadczającym problemów w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami w obszarze życia osobistego, rodzinnego, zawodowego oraz społecznego. Specjalizuję się w terapii dorosłych przeżywających trudności z powodu m.in. depresji, lęków, zaburzeń osobowości, nieśmiałości, niskiej samooceny, stresu, straty bliskiej osoby, kryzysów życiowych.

Verbum - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Krzycka 42
Oferujemy: pomoc dla dyslektyków, sprawdzanie gotowości szkolnej, pokonywanie trudności w uczeniu się, poprawianie wyników w nauce, korektę wad wymowy, terapię zaburzeń rozwoju mowy.
Poradnia nasza jest niepubliczną placówką prowadzoną przez specjalistów z długoletnim stażem. Metody pracy dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, praca z dziećmi ma formę zabawy.

Centrum Pomocy Seksuologicznej - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Boczna 4
Udzielamy konsultacji indywidualnych w dziedzinie problemów seksualnych m.in.: - trudności z kontrolą wytrysku, dyskomfort podczas współżycia, - trudności w osiąganiu oraz przeżywaniu orgazmu, - zaburzona komunikacja w relacji z partnerem, trudności z utrzymaniem erekcji. Prowadzimy również szkolenia, dotyczące seksualności człowieka.
Nasze Centrum ma na celu upowszechnianie wiedzy seksuologicznej oraz udzielanie wsparcia psychologicznego w zakresie trudności natury seksuologicznej. Swoje działania kierujemy nie tylko w stronę osób indywidualnych ale również organizacji instytucji oraz placówek edukacyjnych.

WCPP Inside - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Wita Stwosza 28
Prywatny gabinet psychoterapeutyczny. Leczenie zaburzeń funkcjonowania. Szukasz Psychoterapii we Wrocławiu? Przyjdź do doświadczonych i sprawdzonych psychoterapeutów. Pomoc psychologiczna. Psycholog Kliniczny zrzeszony w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Zakres usług: Leczenie: - depresji, - nerwicy, - silny stres, - psychoterapia par, - psychiatra, - zaburzenia osobowości (narcystyczne, symbiotyczne).
Kim jesteśmy Stworzyliśmy zespół osób, które pomagają w rozwiązywaniu problemów życia codziennego. Zajmujemy się również terapią nerwic, depresji i zaburzeń seksualnych. Jesteśmy specjalistami w zakresie psychoterapii, psychologii, pedagogiki i psychiatrii. Dla kogo jesteśmy Nasze Centrum jest dla tych, którzy chcieliby uporządkować swoje życie osobiste i rodzinne, zastanowić się nad sobą i swoimi relacjami z innymi, uzyskać wsparcie i pomoc w trudnej sytuacji życiowej - w domu i w pracy. Jesteśmy dla osób, które czują się nieakceptowane, odrzucone i znużone życiem. Dla tych, którzy pragną zmiany, oraz tych potrzebujących stałości. Dla nieśmiałych i zbyt ufnych, impulsywnych i wycofanych, dorosłych i dzieci.

Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Libero - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Armii Krajowej 8a/7
Oferta: 1. poradnictwo psychologiczne 2. psychoterapia indywidualna 3. psychoterapia par 4. terapia grupowa 5. diagnoza psychologiczna
Wrocławskie Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne LIBERO to miejsce zrzeszające zespół profesjonalnych pedagogów, psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów, świadczących wysokiej klasy usługi w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. Głównym zadaniem tej niepublicznej placówki jest niesienie pomocy psychologicznej i pedagogicznej młodzieży, osobom dorosłym, parom oraz rodzinom. Oferta adresowana jest zarówno do ludzi szukających wsparcia w trudnej sytuacji życiowej, jak i borykających się z problemami rozwojowymi czy przystosowawczymi, a także chorobami i poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Tutaj wsparcie znajdzie każdy, kto chce poprawić jakość swojego życia i relacji międzyludzkich. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie psychodynamicznym wywodzącym się z psychoanalizy. CPT Libero umiejscowione jest w pobliżu centrum Wrocławia, w miejscu dobrze skomunikowanym, leżącym przy jednej z głównych arterii miasta.

Psychoterapeuta Alicja Świątek-Juncewicz - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Pochyła 3/7B
terapia uzależnień terapia par i małżeństw terapia zaburzeń odżywiania terapia grupowa i indywidualna
Wyszukujesz doświadczonego i profesjonalnego Psychoterapeuty we Wrocławiu? Skontaktuj się z gabinetem rzetelnej Psychoterapeutki Alicji Świątek-Juncewicz. Pozyskasz tu specjalistyczną poradę psychologiczną. Sugerujemy różne postaci pomocy, bazując na wielu nurtach psychologicznych. Zajmujemy się terapią psychodynamiczną i systemową, w skład jakich wchodzą m.in. terapie uzależnień, lęków, depresji, zaburzeń odżywiania oraz terapie par. Proponujemy terapie indywidualne czy też grupowe. Psychoterapeutka pomoże Ci, dokonać wiele istotnych przemian w Twojej egzystencji, znaleźć się w trudnej kondycji życiowej. Funkcją Gabinetu Psychoterapeutycznego jest wsparcie pacjenta w jego wzroście osobistym wspólnie z poprawą modelu życia. Poczujesz się bezpiecznie, powierzając nam Twe najgłębsze bolączki, dylematy i lęki.

Psycholog Agata Kos Introwertus Centrum Psychologii i Terapii - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Strzegomska 42/1
- Pomoc psychologiczna - Leczenie depresji - Porady psychologiczne - Trening interpersonalny - Podnoszenie poczucia własnej wartości i inne
Działalność psychoterapeutyczna skierowana jest przede wszystkim do osób dorosłych doświadczanych między innymi: problemów emocjonalnych, nadmiernego stresu, objawów nerwicowych, napięcia, lęku, bezsenności, objawów depresji tj. poczucie bezsensu, brak satysfakcji w życiu, kryzysów egzystencjalnych, zaburzeń psychosomatycznych (np. stanów bólowych o podłożu psychicznym), trudności w kontaktach społecznych, niskiego poczucia własnej wartości, konfliktów i trudności w relacjach partnerskich, małżeńskich i zawodowych, rozpadu związku, przebiegu żałoby. Nasza poradnia znajduje się w centrum Wrocławia przy ulicy Strzegomskiej 42/1. Rejestracja odbywa się telefonicznie pod nr telefonu : +48 692 22 33 91 lub poprzez e-mail: psycholog@introwertus.pl.

CSS Centrum Terapii - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Wiktora Brossa 5
Świadczymy pomoc diagnostyczną i terapeutyczną w zakresie: - integracji sensorycznej, - psychologii, - pedagogiki, - logopedii, - fizjoterapii, - rehabilitacji ruchowej, - wczesnego wspomagania rozwoju.
Naszą pomoc oferujemy dzieciom: - z autyzmem - z ADHD - z zespołem Downa, Aspergera, Retta, itp. - z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym - z niepełnosprawnością umysłową i ruchową - z ciąży wysokiego ryzyka: wcześniakami lub urodzonymi znacznie po terminie, urodzonymi przez cesarskie cięcie, po powikłanych porodach - z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego - z zaburzeniami integracji sensorycznej: nadwrażliwością lub podwrażliwością np. dotykową, wzrokową, słuchową, przedsionkową, niepewnością grawitacyjną, nietolerancją ruchu nadpobudliwym lub lękliwym - z dolegliwościami o podłożu emocjonalnym, problemami w zachowaniu. Możemy pomóc, jeśli Twoje dziecko ma problemy: - z emocjami: stres w szkole, agresja, autoagresja, nerwice, stany lękowe, depresja lub inne - z opóźnieniem i zaburzeniami rozwoju mowy a także utratą mową, dyslalią czy jąkaniem - z trudnościami szkolnymi, takimi jak: dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia, niechęć do nauki, problemy z koncentracją, lub trudności w radzeniu sobie ze stresem - zaburzeń snu - zaburzeń odżywiania: anoreksja, bulimia, nadwaga, uzależnienia wieku dojrzewania: kompleksy, konflikty w domu i w szkole zaburzeń adaptacyjnych.

Gabinet Psychologiczny Paweł Helfer - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Piastowska 45/1
Udzielam pomocy psychologicznej m.in. osobom, które: - przeżywają kryzysy wartości, poczucie braku sensu życia - doświadczają chronicznego stresu, przemęczenia, napięcia nerwowego - cierpią z powodu niepokoju, lęku, depresji - przeżywają konflikty, kryzysy i trudności w związkach partnerskich, małżeńskich i relacjach rodzinnych - nie radzą sobie w relacjach z innymi ludźmi, nieumiejącym utrzymywać bliskich relacji, obawiającym się samotności lub związku - przeżywają powtarzające się sytuacje powodujące cierpienie oraz doświadczającym powracających myśli o trudnych przeżyciach z przeszłości - mają wątpliwości co do własnej wartości i kompetencji, są nieśmiałe - mają kłopoty z jedzeniem, cierpią na anoreksję, bulimię - mają koszmary senne, kłopoty ze snem, cierpią na bezsenność, zaburzenia snu - przejawiają zaburzenia zachowania na różnym tle, nie radzą sobie z własną agresją, impulsywnością lub apatią - są ofiarami nadużyć - przemocy fizycznej, psychicznej, seksualnej, społecznej - przeżywają kryzys w praktykowanej aktywności, mają trudności w pracy, poczucie wypalenia zawodowego - są zainteresowane własnym rozwojem i samopoznaniem - poszukują swojej drogi w życiu, pragnącym mieć większy wpływ na nie
Gabinet psychoterapii przy Wrocławskim Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej "POCO A POCO" - psychoterapia indywidualna. Depresje, nerwica, zaburzenia snu i odżywiania, nastroju, lęki i niepokoje, zaburzenia somatyczne o nieznanej przyczynie, problemy w relacjach. Pomoc w sytuacjach trudnych i kryzysach, wspieranie w rozwoju osobistym.

Synezja Szymon Wojniak - Wrocławski Zespół Terapii Psychodynamicznej - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Krynicka 37 / 2
- Psychoterapia psychodynamiczna - Konsultacje psychologiczne - Terapia depresji, nerwic, zaburzeń odżywiania i innych.
Wrocławski Zespół Terapii Psychodynamicznej SYNEZJA oferuje profesjonalne usługi psychologiczne takie jak konsultacje i psychoterapię indywidualną oraz treningi i szkolenia psychologiczne. Zespół składa się z profesjonalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe i pracujących pod stałą superwizją.

Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Ostroroga 47
Bazując na rozwiniętej bazie (sieć poradni i oddziałów) w Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji zajmujemy się leczeniem następujących schorzeń: a) zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia) - oferujemy leczenie w poradni, dysponujemy oddziałem dziennym i stacjonarnym, dysponujemy kadrą doświadczoną w leczeniu tego typu zaburzeń. b) zaburzeń psychotycznych (schizofrenia,ostre psychozy) - pełny zakres leczenia od poradni po oddział stacjonarny, prężnie działający klub pacjenta,stosujemy farmakoterapię wg. światowych standardów. depresji - pacjenci nasi mają możliwość korzystania z wszystkich form leczenia, dysponujemy lekarzami i terapeutami, którzy od lat zajmują się leczeniem depresji. c)nerwicy - liczne formy leczenia, psychoterapia i farmakoterapia stosowane z naciskiem na skuteczność i komfort pacjenta. uzależnień (alkoholizm, narkomania) - do leczenia uzależnień podchodzimy kompleksowo, pacjenci są detoksykowani, udostępniamy dalsze leczenie w postaci psychoterapii, oddziału dziennego, stacjonarnego programu odwykowego 28 dni. Wyznacznikiem naszej skuteczności są neofici uczestniczący w procesie leczenia. Mamy znaczne doświadczenia w leczeniu pacjentów z występującym jednocześnie poza uzależnieniem innym schorzeniem (depresja, schizofrenia).
Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji istnieje od 1998 r. Od dwóch lat mamy certyfikat ISO. Nasze usługi świadczymy prywatnie i w ramach umowy z NFZ. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń funkcjonowania dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy zespołem lekarzy, pielęgniarek, terapeutów, psychologów, pedagogów zorientowanych na świadczenie usług medycznych w zakresie leczenia psychiatrycznego i leczenia uzależnień. Misja "bez względu na to, co robisz, myślisz i czujesz możesz liczyć na naszą pomoc" przyświeca wszystkim naszym działaniom.

Apropos Pracownia Psychologiczna - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Zakrzowska 19a
Badania psychotechniczne Badania kierowców Badania operatorów Badania osób pracujących na wysokościach Badania instruktorów nauki jazdy Badania egzaminatorów
Oferujemy Państwu usługi związane z psychologią rynku pracy. Zapewniamy nowoczesną aparaturę, szybką, rzetelną i kompleksową ocenę predyspozycji intelektualnych, motorycznych, psychologicznych i zdrowotnych pracowników.

Gabinet Psychologiczny Karolina Czechowicz - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Lutycka 2/6
konsultacje, psychoterapia młodzieży i dorosłych
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, z zakresu terapii, doskonalę w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Szkolenie to jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i daje mi możliwość uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję stałej, regularnej i profesjonalnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie zawodowe zbieram w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, świetlicy środowiskowej oraz pracując w NZOZ. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zajmuję się diagnozą i terapią dzieci oraz młodzieży z problemami edukacyjnymi, jak i emocjonalnymi.

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Sienkiewicza116/4
Cennik (od 01.01.2010) - psycholog/psychoterapia indywidualna - 100 zł - psycholog/psychoterapia par,rodzin - 160 zł - psychiatra - 100 zł - seksuolog - 200 zł (terapia pary 300 zł)
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało założone w 2003 roku. Przez kolejne 6 lat nasza firma dynamicznie się rozwijała.Dział Usług Terapeutycznych to wiodący na Dolnym Śląsku specjalistyczny ośrodek medyczny, ktorego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów. Nasi specjaliści stale pracując nad podnoszeniem własnych kwalifikacji uczestniczą w licznych krajowych i międzynaodowych konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy - psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską.

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego - Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Boczna 4/4
Oferta Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego jest skierowana do osób poszukujących pomocy psychologicznej z powodu: * kryzysów życiowych (choroba, rozstanie, utrata bliskiej osoby) * objawów nerwicowych * stanów depresyjnych * stanów lękowych * problemów w relacjach rodzinnych i małżeńskich * poczucia braku sensu życia oraz dla osób, które chcą odnaleźć i zacząć realizować swój własny, niewykorzystany potencjał. Realizowane przez Pracownię Psychoterapii i Rozwoju Osobistego warsztaty pozwalają na rozwój umiejętności psychospołecznych ich uczestników. Oznacza to wzrost kompetencji i polepszenie funkcjonowania w trenowanym obszarze. Proponowane tematy warsztatów dotyczą m.in. efektywnej komunikacji, asertywności, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, kreatywności.
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego powstała z myślą o osobach poszukujących nowych dróg dla własnego rozwoju. Oferta skierowana jest do osób poszukujących pomocy psychologicznej, chcących odnaleźć i zrealizować swój niewykorzystany potencjał oraz wziąć udział w warsztatach rozwijających umiejętności psychospołeczne.

Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne » Leśna
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Prochowice
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Lwówek Śląski
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Pieszyce
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Międzylesie
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Oława
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Szczawno-Zdr
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Bogusz
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Jawor
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w G
Gdzie się znajdują poradnie psychologiczne w Oleśnica