GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Śląskie

Województwo Śląskie
Menu
Gdzie kupić > > Pracownie artystyczne

Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Województwo Śląskie

Pracownia Detal - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Kozielska 75/30
- Konserwacja i restauracja rzeźby i detalu architektonicznego wykonanych z kamienia naturalnego oraz sztucznego. - Konserwacja i restauracja ceramiki. - Konserwacja i restauracja szkła. - Konserwacja i restauracja stiuku. - Konserwacja i restauracja drewna. - Konserwacja i restauracja elementów wykonanych z metalu. - Wykonywanie złoceń. - Wykonywanie dokumentacji konserwatorskich. - Wykonywanie inwentaryzacji.
Pracownia Detal jest firmą prowadzoną przez dyplomowanego konserwatora dzieł sztuki ze specjalnością konserwacja i restauracja rzeźby kamiennej i elementów architektonicznych. Pracownia oferuje swoje usługi głównie na terenie Śląska.

Studio Rajski Ogród - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Piastowska1
Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnych dekoracji weselnych. Wykonujemy dekoracje kompleksowe lub indywidualne: sal, kościołów, samochodów. Do naszych prac wykorzystujemy balony, tkaniny , kwiaty żywe i sztuczne. Wykonujemy bukiety ślubne, kosze kwiatów dla rodziców. Kompleksowa usługa w jednej firmie zapewnia Państwu dobór materiałów pasujących do siebie tworzących jedną całość.
Studio Rajski Ogród od czterech lat zajmuje się dekorowaniem sal weselnych. Prowadzimy kwiaciarnię, co pozwala nam na kompleksową obsługę wesel w zakresie florystyki ślubnej. Działamy na terenie całego województwa śląskiego.

ArtDesigne Rękodzieło Artystyczne - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Bóźnicza 5
* porcelana i ceramika ręcznie malowana * biżuteria * obrazy i obrazki * anioły * zakładki do książek * i wiele innych ciekawych przedmiotów
Galeria ArtDesigne to miejsce, w którym można kupić niepowtarzalne artystyczne prezenty na wiele różnych okazji. Prezenty urodzinowe i ślubne. Upominki dla rodziny, przyjaciół, znajomych i dla samego siebie. Dekoracje, ozdoby świąteczne i stylowe dodatki. Rzeczy, które wprowadzają nastrój i mają indywidualny urok. Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe, do prywatnych kolekcji, kurortów, galerii w kraju i za granicą.

Mowena - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Smutna 6/2
- sztandary, drzewce, głowice, szarfy do pocztu sztandarowego - haft reklamowy - haft na sukniach ślubnych i wieczorowych
Firma Mowena specjalizuje się w hafcie maszynowym. Specjalizujemy się w wykonywaniu sztandarów dla różnych organizacji na terenie całego kraju. Dla każdej firmy jesteśmy wstanie stworzyć unikalny wzór hafciarski. Współpracujemy z szwalniami przy tworzeniu unikatowych sukien ślubnych i wieczorowych. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.

Ładne Kwiatki - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Paryska 3/2
Oferujemy: wiązanki i bukiety na każdą okazję, dekorowanie samochodów, wystrój kościołów i sal bankietowych, usługi florystyczne dla firm (aranżacje kwiatowe do restauracji, biur, hoteli itp.), oryginalne pakowanie prezentów (w stylu EKO), artystyczną biżuterię oraz wyjątkowe upominki (hand made). Dla posiadaczy firmowych kart rabatowych oferujemy 10% upustu na kwiaty cięte.
Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży florystycznej. Działamy głównie na terenie Zagłębia. Stawiamy na ekologię, dlatego unikamy wszelkich sztuczności. Zależy nam na klientach, którzy tak jak my kochają piękne kwiaty i doceniają oryginalność. W nagłych sytuacjach polecamy Pogotowie kwaitowe, które działa 7 dni w tygodniu - do godz. 22:00! Wystarczy zadzwonić pod numer 793 577 715 i odebrać zamówione kwiaty w naszej pracowni. Za dodatkową opłatą dostarczymy je pod wskazany adres.

Pracownia Detal - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Kozielska 75/30
- Konserwacja i restauracja rzeźby i detalu architektonicznego wykonanych z kamienia naturalnego oraz sztucznego. - Konserwacja i restauracja ceramiki. - Konserwacja i restauracja szkła. - Konserwacja i restauracja stiuku. - Konserwacja i restauracja drewna. - Konserwacja i restauracja elementów wykonanych z metalu. - Wykonywanie złoceń. - Wykonywanie dokumentacji konserwatorskich. - Wykonywanie inwentaryzacji.
Pracownia Detal jest firmą prowadzoną przez dyplomowanego konserwatora dzieł sztuki ze specjalnością konserwacja i restauracja rzeźby kamiennej i elementów architektonicznych. Pracownia oferuje swoje usługi głównie na terenie Śląska.

Architektura i Sztuka architekt Mirosław Rąbalski - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » M. Konopnickiej 3
Projekty architektoniczne: - budynków mieszkalnych, usługowych i produkcyjnych - rozbudów i przebudów - wnętrz - małej architektury - zieleni Kompleksowa obsługa całości inwestycji. Działalność artystyczna: - grafika - rękodzieło artystyczne
Pracownia architektoniczna istnieje od 1991 roku i prowadzona jest przez architekta Mirosława Rąbalskiego, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach i członka Śląskiej Okręgowej Izby Architektów. Oprócz działalności architektonicznej pracownia prowadzi również działalność artystyczną.

Tomasz Materla Pracownia Konserwatorsko- Artystyczna - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Łowiecka 15
- renowacja mebli zabytkowych - konserwacja drewna - konserwacja kamienia - projektowanie i wykonywanie sztukaterii - rysunek, malarstwo, rzeźba i inne
Firma istnieje od 2009 roku. Założycielem firmy jest Tomasz Materla. Ukończył on studia konserwatorskie. Pracował dla wielu firm konserwatorskich w regionie. Teraz działa na własną rękę w swojej pracowni.

Artufex Sp. z o.o. - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Długa 19
Świece Artufex chętnie wykorzystywane są jako dekoracja wnętrz, dekoracje weselne, prezent urodzinowy czy weselny. Świece stanowią przepiękną dekorację do wszelkiego rodzaju uroczystości takich jak: - święta oraz uroczystości kościelne - urodziny dziecka - chrzciny - roczek - komunia - wieczory panieńskie - wesele - rocznice ślubu - urodziny
Artufex Sp. z o.o. to manufaktura wytwarzająca rękodzieło - luksusowe świece artystyczne metodą ręcznego modelowania co zapewnia im indywidualny charakter. Skomplikowany proces ręcznego wykrawania świecy, nakładania odpowiedniej ilości kolorowego wosku czy też finalnie ręczne nadawanie świecy wysokiej jakości połysku czyni świecę nad wyraz unikalnym produktem na rynku.

mtfoto Magdalena Tomczyk - Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Literatów 49
Po wykonanej usłudze klient otrzymuje: 1. zdjęcia w oryginalnych rozmiarach na płycie dvd (wszystkie starannie obrobione w prgramiegraficznym) 2. album tradycyjny 3. ekskluzywną fotoksięgę w skórzanej oprawie.
Nazywam sie Magdalena Tomczyk. Jestem fotografem. Swoją ofertę kieruję do par, które cenią sobie dobrą jakość wykonania, pomysłowość oraz doświadczenie. Zawsze staram się aby moje prace prezentowały wysoki poziom estetyczny i techniczny, dokładam wszelkich starań, aby ten dzień i emocje uwiecznić na zdjęciach najlepiej jak potrafię. Moja oferta jest elastyczna, składa się z trzech opcji, co pozwoli Państwu wybrać tą, która najbardziej Wam odpowiada. Różnią się one od siebie ilością przekazanych zdjęć, materiałami w jakich owe zdjęcia zostaną zaprezentowane, oraz oczywiście ceną. W każdej opcji znajduje się dynamiczny pokaz slajdów. Projektuję ekskluzywne fotoksięgi ślubne! Już dziś zamów profesjonalną sesję, po której otrzymasz zdjęcia będące niezapomnianą pamiątką na długie lata. Chwile szybko mijają, dlatego warto je utrwalać! Zachęcam do skorzystania z moich usług. Obsługuję miasta: Gliwice, Zabrze, Ruda śląska, Pyskowice, Toszek, Kłodzko, Katowice, Chorzów, Wrocław, Wałbrzych Nowa Ruda, Częstochowa, Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, Warszawa, Sosnowiec www.mtfoto.pl

Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne » Województwo Śląskie
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Jaworzno
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Czechowice-Dziedzice
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Radzionk
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Wisła
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Żywiec
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Będzin
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Krzanowice
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Pilica
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Racib
Gdzie się mieszczą pracownie artystyczne w Sosnowiec