GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Mak

Mak
Menu
Gdzie kupić > > Prasa

Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Mak

Niestety, w mieście Mak Gdzie kupisz gazetę i czasopismo niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Papierniczy Świat - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Kierbedzia 4
- reklama - zawsze najświeższe informacje - promocja - artykuły PR
Papierniczy Świat jest niezależnym, fachowym magazynem polskiej branży materiałów papierniczych, biurowych i szkolnych. Skierowany jest do menadżerów, kadry kierowniczej, personelu oraz handlowców firm zajmujących się produkcją, dystrybucją, importem, hurtem i sprzedażą detaliczną oraz do agencji reklamowych. Na łamach poruszane są najważniejsze tematy z branży PBS, począwszy od aktualności w kraju i na świecie, poprzez tematy dotyczące problemów rynku, a skończywszy na najciekawszych wydarzeniach branżowych. Zawiera następujące stałe działy: biuro i szkoła, papier i poligrafia, automatyka i techniki druku oraz sieci zakupowe. W szczególny sposób prezentowane są całe grupy produktów oraz nowości rynkowe. Papierniczy Świat jest oficjalnym organem jedynej branżowej organizacji w Polsce, IPBBS - Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo - Szkolnej. Firmy zainteresowa bezpłatnym egzemplarzem proszone są o kontakt z redakcją.

Pogodowski Media - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Iwicka 38
Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług związany z tworzeniem wydawnictw firmowych : - Analizę wydawanej gazety korporacyjnej od strony graficznej, językowej i dziennikarskiej - Przygotowanie koncepcji gazety firmowej - Stworzenia koncepcji zespołu redakcyjnego dla gazety korporacyjnej - Przygotowanie tekstów i artykułów dla gazety firmowej (współpracujemy z doświadczonymi, profesjonalnymi dziennikarzami) - Przygotowanie contentu na potrzeby intranetu oraz firmowych stron internetowych
Oferujemy profesjonalne usługi dziennikarskie, w szczególności dla firmowych wydawnictw prasowych oraz dla internetu i intranetu. Stawiamy na jakość. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, doświadczonymi dziennikarzami w kraju i za granicą.

Mediabuy.pl - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Transporowców 28
- informacje o ofertach reklamowych czasopism - wyszukiwanie danych po określonych kryteriach - aktualności, oferty specjalne
Mediabuy.pl to serwis internetowy, w którym znajdziesz informacje wydawnicze oraz oferty reklamowe czasopism wydawanych na rynku. Zgromadzone w serwisie dane można w łatwy sposób przeszukiwać oraz zestawiać według wybranych kryteriów. Serwis współpracuje ze Związkiem Kontroli Dystrybucji Prasy.

Custom Publishing Aude - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Puławska 118a
Prasa firmowa, prasa branżowa, prasa konsumencka, prasa wewnętrzna, content publishing, custom publishing, customer publishing, czasopisma dedykowane, gazety branżowe, gazety firmowe, gazety konsumenckie, gazety wewnętrzne, klienckie magazyny, magazyny branżowe, magazyny firmowy, magazyny konsumenckie, magazyny wewnętrzne, magazyny internetowe (e-ziny), magazyny tradycyjne (papierowe), periodyki komunikacji wewnętrznej, pisma dedykowane danej społeczności, prasa branżowa, prasa firmowa, prasa konsumencka, prasa wewnętrzna.
Custom Publishing Aude to dom wydawniczy specjalizujący się w projektowaniu oraz wydawaniu prasy sektora Content Publishing.

InfoMarket Sp. z o.o. - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Trylogii 2/16 lok. 50
Infomarket (miesięcznik) SMK+ (miesięcznik) Przemysł Zarządzanie Środowisko (dwumiesięcznik)
InfoMarket Sp. z o.o. - wydawnictwo prasowe należące do grupy BDKIM. Założycielem spółki jest Piotr Krakowiak, współtwórca i redaktor wielu pism, czasopism oraz szkoleń i inicjatyw branżowych. W latach 1998-2008 prowadził m.in. magazyny "AGD-RTV infoserwis" oraz "Technika w domu". Był także współautorem i konsultantem wielu książek, poradników oraz felietonów edukacyjnych (m.in. "Podręcznik elektrotechniki dla szkół gimnazjalnych", "ABC konsumenta", "Nauka i technika", "Szkoleniowiec" itd.). Jego artykuły i analizy branżowe od lat ukazują się w najważniejszych tytułach prasowych. Współpracuje z Federacją Konsumentów oraz wieloma instytucjami w kraju i zagranicą, m.in.: Gfk, SW-Test, Chese, Demoskop, OBOP, HGM, Pentor, CECED, MG, PAiZ, GUS i wieloma innymi. W latach 1999-2001 współtworzył pierwszy w Polsce branżowy e-marketplace (http://www.to.czy.to). Wraz z zespołem redakcyjnym, z którym pracuje do dziś, opracował metodologicznie i przeprowadził pierwsze w Polsce, profesjonalne testy urządzeń AGD (ECP Test). Portfolio Wydawnictwa : 1. InfoMarket - miesięcznik o charakterze informacyjno ? szkoleniowym, którego odbiorcami są prezesi, dyrektorzy, kadra zarządzająca oraz kupcy, handlowcy i sprzedawcy w firmach przedstawicielskich, instytucjach oraz sieciach handlowych, oferujących sprzęt AGD, RTV, IT, FOTO oraz Multimedia. W praktyce magazyn dociera do blisko 7.000 sklepów i hurtowni, około 800 sklepów i portali internetowych oraz 400 instytucji i urzędów. InfoMarket należy do strategicznego aliansu BDKIM i współtworzy zarazem Polską Grupę Wydawnictw Tematycznych. W skład periodyku wchodzi część ogólnoinformacyjna InfoMarket, magazyn produktowy InfoProdukt oraz dodatek edukacyjny Poradnik Sprzedawcy. Łącznie w ciągu roku wydawanych jest blisko 60 Poradników, w których publikowane jest ponad 500 wywiadów, promocji i reportaży, opracowywanych jest kilkadziesiąt raportów i analiz badawczych, zaprezentowanych ponad 1.500 nowości i zestawionych blisko 10.000 aktualnych produktów z segmentu AGD, RTV, FOTO, IT czy Multimediów. 2. SMK+ - periodyk branżowy dedykowany projektantom, stylistom, handlowcom oraz właścicielom studiów kuchennych i salonów meblowych. 3. Przemysł Zarządzanie Środowisko - dwumiesięcznik dedykowany kadrze zarządzającej produkcją, rozwojem oraz środowiskiem.

Moto biznes - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » al. Krakowskie 123
tygodnik, ogłoszenia, reklama, portal
Motobiznes to tygodnik motoryzacyjno-rynkowy prezentujący na swoich łamach ofertę rynku motoryzacyjnego jak i branż pokrewnych. Tygodnik, jako jedyny w tym segmencie gazet, ukazuje się w każdy poniedziałek. Motobiznes dostępny jest na terenie całej Polski. Dlaczego reklama w moto biznesie? - Powszechnie rozpoznawalny i użyteczny tygodnik. - Skuteczne medium reklamowe. - Precyzyjnie określona grupa docelowa sprawia, że reklama jest skuteczna. - Niestandardowy kolportaż gazet, punkty sprzedaży prasy oraz dodatkowe rozpowszechnianie na skrzyżowaniach, giełdach samochodowych. - Jesteśmy szybsi od konkurencji. - Najwięcej aktualnych ogłoszeń.

Pogodowski Media - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Iwicka 38
Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług związany z tworzeniem wydawnictw firmowych : - Analizę wydawanej gazety korporacyjnej od strony graficznej, językowej i dziennikarskiej - Przygotowanie koncepcji gazety firmowej - Stworzenia koncepcji zespołu redakcyjnego dla gazety korporacyjnej - Przygotowanie tekstów i artykułów dla gazety firmowej (współpracujemy z doświadczonymi, profesjonalnymi dziennikarzami) - Przygotowanie contentu na potrzeby intranetu oraz firmowych stron internetowych
Oferujemy profesjonalne usługi dziennikarskie, w szczególności dla firmowych wydawnictw prasowych oraz dla internetu i intranetu. Stawiamy na jakość. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, doświadczonymi dziennikarzami w kraju i za granicą.

Efekt Studio Sp. z o.o. - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Targowa 18
Gazeta Wieści Sokołowskie
Gazeta Wieści Sokołowskie. Najlepsze źródło informacji z Sokołowa Podlaskiego i okolic. Bezpłatne ogłoszenia drobne. Dodatek TV. Informacje kulturalne, polityczne i sportowe. Najwyższy w regionie nakład. Serwis internetowy - www.wiescisokolowskie.pl.

VFP Communications Ltd. Sp. z o.o. - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Wał Miedzeszyński 630

Anonse - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Prażmowskiego 15
Na stronie możesz podać bezpłatnie ogłoszenia typu kupię, sprzedam, zamienię do 22 tematycznych działów. Możesz również skorzystać z elektronicznej wersji gazety i archiwum.
Gazeta Anonse istnieje na rynku od 1989 roku. Przez 17 lat pomogliśmy setkom tysięcy ludzi przy sprzedaży i zakupie wszelkiego rodzaju rzeczy. Początkowo Anonse wydawane były na terenie Radomia, teraz obejmujemy swoim zasięgiem teren Polski południowej. Na naszej witrynie w Internecie możesz podać bezpłatnie ogłoszenia. Możesz również skorzystać z elektronicznej wersji gazety i archiwum.

Play Sp. z o.o. - Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Potocka 14 paw. 3
gry komputerowe programy komputerowe czasopisma komputerowe, muzyczne i filmowe
Play jest producentem i dystrybutorem gier i programów komputerowych. Wydaje kilkanaście pism komputerowych. Prowadzi hurtownię oraz sklep internetowy. Sprzedaje licencje na na gry i programy komputerowe, muzykę, bajki w formie audio.

Gdzie kupisz gazetę i czasopismo » Mak
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w J
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w Ostr
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w Konstancin-Jeziorna
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w Pułtusk
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w Przasnysz
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w Glinojeck
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w Nowe Miasto nad Pilicą
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w Warka
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w Halin
Gdzie kupisz gazetę i czasopismo w Sochaczew