GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Chorzele

Chorzele
Menu
Gdzie kupić > > Przedszkola i żłobki

Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Chorzele

Niestety, w mieście Chorzele Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Tęczowa Chatka - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Janiszowska 4a
"Tęczowa Chatka" oferuje opiekę dla najmłodszych przez kilka godzin dziennie jak również pozostawienie maluchów na cały dzień. Będziemy czekać na naszych podopiecznych w godzinach 7:00 - 18:00 z możliwością dostosowania godzin pracy klubu do potrzeb naszych klientów - rodziców i dzieci.
Tęczowa Chatka" - to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo wychowawczą dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat. Placówka zlokalizowana jest w Warszawie - Okęcie, przy ulicy Janiszowskiej w domku jednorodzinnym z ogródkiem jordanowskim przystosowanym dla milusińskich.

Klub Malucha Słoneczko - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » 1-go Maja 33/2
Całodzienna opieka nad dziećmi: - abonamenty miesięczne - karnety godzinowe
Klub Malucha Słoneczko świadczy usługi opieki nad dziećmi w wieku od 4 miesięcy do 3 lat. Do dyspozycji dzieci są nowocześnie wyposażone sale i sypialnie w wolno stojącym budynku. Dzieci podzielone są na trzy grupy wiekowe, w których realizujemy zajęcia ogólnorozwojowe, edukacyjne, plastyczne, muzyczne i inne. Starszym dzieciom zapewniamy wyżywienie. Możliwe jest pozostawienie dziecka codziennie lub w wybrane dni i godziny. W weekendy oraz w innych-niestandardowych godzinach, po indywidualnym uzgodnieniu. Rodzicom proponujemy abonamenty miesięczne, karnety godzinowe oraz rozliczenia na bieżąco.

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Animus - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Armii Krajowej 1i
Pełen zakres Usług psychologicznych i pedagogicznych, psychoterapia oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych: - diagnozy psychologiczne i pedagogiczne - opiniowanie (opinie honorowane przez szkoły i komisje egzaminacyjne) - doradztwo i konsultacje - terapia psychologiczna i pedagogiczna - reedukacja dysleksji - szkolenia - kursy rozwijające zdolności, metody uczenia się - zajęcia terapeutyczne, grupy rozwoju osobistego - obozy twórczego rozwoju dla dzieci i młodzieży - klub przedszkolaka - zajęcia twórczego rozwoju dla maluchów
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ANIMUS adres: ul. Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki tel. 22 7554508 lub 503 107 149, dyr. 507 138 788 Firma Animus działa od 2000 roku. W naszej poradni przyjmują psychoterapeuci z różnych nurtów psychoterapii, psycholog dziecięcy, terapeuta rodzinny, pedagog, specjaliści diagnozy psychologicznej oraz trenerzy umiejętności osobistych. W czasie pierwszego kontaktu doradzamy odpowiedniego specjalistę lub właściwe dla potrzeb klienta/dziecka zajęcia czy kursy.

Przedszkole Krokodylek - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Żytnia 10
Naszą misją jest wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój dziecka. Pragniemy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dziecka radosnym wspomnieniem. Przedszkole Krokodylek zapewnia: - opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 6 lat, - zajęcia przez 12 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 18.00, - rozwój umysłowy i fizyczny powierzonych nam pociech, - profesjonalną, wykształconą i troskliwą kadrę, - przemyślany program edukacyjny ukierunkowany na aspekty przyrodnicze i sportowe, - duże, przestronne, świetnie doświetlone sale (każda sala powyżej 40 m2), - piękny ogród wraz ze wspaniałym placem zabaw (ponad 400 m2), - wycieczki i imprezy przedszkolne. Zapraszamy dzieci z okolic: Ursus, Pruszków, Reguły, Michałowice, Skorosze, Warszawa i nie tylko. Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok.
Niepubliczne (prywatne) przedszkole przyrodniczo-sportowe Krokodylek powstało z myślą o dzieciach ciekawych otaczającego je świata. To przytulny, ciepły, bezpieczny świat, w którym doświadcza tego, co dobre i uczy się tego, co mądre. Zapraszamy: Ursus, Pruszków, Reguły, Michałowice, Skorosze, Warszawa..

Kubusiowy Raj - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Radzymińska 202A
Zaopiekujemy się profesjonalnie Państwa dzieckiem.
Kubusiowy Raj to miejsce przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat, zorganizowane jak prywatny żłobek i przedszkole. Jest miejscem gdzie możesz zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Nasza placówka znajduje się w prywatnej willi o powierzchni 300 m.kw. w tym 250 m.kw. plus ogródek jest przeznaczone wyłącznie na potrzeby naszych maluchów.

Koala - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Zięby 8
Zajęcia dla dzieci - muzyczno rytmiczne, sportowe, plastyczne, zabawy z j. angielskim, dni Małego odkrywcy. Zapraszamy - czynne cały rok.
Opieka dla dzieci w wieku 5m-cy do 4 lat. Placówka na Ursynowie na Imilinie, czynna pn-pt w godzinach 7-18. Przestronny dom wolno stojący, ogrodzony teren 2000m - plac zabaw. Profesjonalna opieka czasowa dla dzieci.

Leksja. Centrum Rozwoju Dziecka. - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Skarbka z Gór 132 H lok.17
Prowadzenie zajęć terapeutycznych i przedszkolnych. Organizacja turnusów terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci z rodzicami.
Poradnia dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Poradnia prowadzi zajęcia przedszkolne oraz terapie z zakresu integracji sensorycznej, logopedii, biofeedbacku a także terapię dysleksji. Latem organizowane są turnusy terapeutyczne i rehabilitacyjne.

Klub Malucha Nasze Słoneczka - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Maszewo Duże 67 A
- Profesjonalna opieka nad dziećmi - Zajęcia dodatkowe - 5 min.jazdy samochodem z Orlenu i centrum Płocka
Mini Żłobek Nasze Słoneczka oferuje opiekę całodniową i na godziny zapraszamy od 5.30 do 19.00. Oferujemy szereg zajęć dodatkowych i ubezpieczenie w cenie pobytu. Piękny plac zabaw tylko dla naszych dzieci, cicha i spokojna okolica. tel. 509 -914-174 e-mail: sloneczkaplock@vp.pl

CED Tęczowy Dworek - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Taneczna 78A
Oferujemy: - domową, rodzinną atmosferę - indywidualne podejście do dzieci - wczesną naukę czytania i liczenia - rozwijanie zainteresowań plastycznych i muzycznych - dbanie o rozwój fizyczny dzieci - kształcenie językowe - nowoczesne metody i formy pracy z dzieckiem - kadrę z wykształceniem pedagogicznym i doświadczeniem wychowawczym - opiekę logopedy i psychologa - ogród oraz sale wyposażone w nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne - bogaty kalendarz imprez przedszkolnych, wycieczki, spotkania z artystami, przedstawienia teatralne - szeroka oferta zajęć zawarta w czesnym
"Tęczowy Dworek" posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy jako formy wychowania przedszkolnego. Zlokalizowany jest na Warszawskim Ursynowie przy ul. Tanecznej 78 A, blisko skrzyżowania ulic Puławskiej i Poleczki. Czynny jest w godzinach 7.30-18.00. Jest placówką dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą o profilu artystycznym. Posiada bogatą ofertę zajęć artystycznych, muzycznych, ruchowych, edukacyjnych i językowych dla dzieci w wieku od 0,5 roku do 5 lat. W Centrum Edukacji Dziecięcej podczas pracy z maluchami wykorzystujemy innowacyjne metody pracy z dziećmi już od najmłodszych lat. Poprzez zabawę, którą dzieci uwielbiają, zachęcamy do samodzielności oraz zdobywania wiedzy. Chcemy przez nasze działania umożliwić we współpracy z Państwem, rozwój indywidualnych zdolności naszych podopiecznych. Kadra to wykształceni i doświadczeni pedagodzy, z zamiłowaniem i chęcią pracujący z najmłodszymi dziećmi. Placówka posiada ogród oraz sale wyposażone w nowoczesny sprzęt, zabawki i pomoce dydaktyczne. Dzięki nim stwarzamy dzieciom doskonałe warunki do nauki, rozwijania uzdolnień, dbając przy tym o ich dobre samopoczucie. Zapewniamy bogaty kalendarz imprez przedszkolnych, imprez rodzinnych, wycieczki, spotkania z artystami, przedstawienia teatralne. Imprezy te gwarantują dobrą zabawę, radość i wywołują wiele wzruszeń oraz rozwijają społecznie. Organizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe.

Hipopo Niepubliczne Przedszkole XXIw C.E.L. Monika Rembowska - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Dzieci warszawy 27a
- uczymy 3 języków - nowatorskie metody nauczania - sprawdzona kadra pedagogiczna - duża różnorodność zajęć - liczne atrakcyjne zabawy dla dzieci - wyjazdy do teatru - jedna opłata - czesne obejmuje wszystkie zajęcia
Przedszkole działa od 2004, na terenie nowego osiedla mieszkaniowego Skorosze - Warszawa Ursus. Jest otwarte od poniedziałku do piątku od 6.45 do 18.30. Hipopo to przedszkole językowo-artystyczne tu uczymy się jęz. angielskiego, hiszpańskiego, poprawnie wymawiamy język ojczysty na zajęciach z logopedą, prowadzone są zajęcia z tańca i rytmiki. Edukacja prowadzona jest na podstawie zatwierdzonych programów przez MEN z wykorzystaniem pedagogiki niezależnej. Mamy własną kuchnię, w której przygotowywanych jest 5 urozmaiconych posiłków. Posiadamy własny plac zabaw. Nabór do przedszkola trwa cały rok w zależności od liczby wolnych miejsc. Zapraszamy dzieci od 2,5 do 7 roku życia. Dla dzieci nowo przyjętych prowadzone są zajęcia adaptacyjne. W przedszkolu prowadzona jest również edukacja w klasie zero.

ELMO Kraina Malucha - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Waryńskiego 15
Nasze usługi adresujemy do rodziców dzieci w wieku od pół roku do trzech lat. Oferujemy: - opiekę dzienną: - - codziennie od poniedziałku do piątku, - - w wybrane dni tygodnia, - - opiekę dorywczą (jednorazowa, godzinowa) - prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny; - opiekę w dni wolne od pracy (soboty, niedziele, święta); - opiekę nocną.
ELMO - Kraina Malucha to miejsce, gdzie bez jakichkolwiek obaw możecie Państwo zostawić Wasze Dziecko, by spokojnie pójść do pracy, na zakupy, do znajomych. Maluszkom zapewniamy brak nudy, fachową opiekę, a z rzeczy bardziej przyziemnych: wyżywienie i pełną pielęgnację. Nasza Kraina Malucha to wspaniała alternatywa dla domowej niani czy opiekunki.

Klub Malucha Słoneczko - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » 1-go Maja 33/2
Całodzienna opieka nad dziećmi: - abonamenty miesięczne - karnety godzinowe
Klub Malucha Słoneczko świadczy usługi opieki nad dziećmi w wieku od 4 miesięcy do 3 lat. Do dyspozycji dzieci są nowocześnie wyposażone sale i sypialnie w wolno stojącym budynku. Dzieci podzielone są na trzy grupy wiekowe, w których realizujemy zajęcia ogólnorozwojowe, edukacyjne, plastyczne, muzyczne i inne. Starszym dzieciom zapewniamy wyżywienie. Możliwe jest pozostawienie dziecka codziennie lub w wybrane dni i godziny. W weekendy oraz w innych-niestandardowych godzinach, po indywidualnym uzgodnieniu. Rodzicom proponujemy abonamenty miesięczne, karnety godzinowe oraz rozliczenia na bieżąco.

Klub Malucha Zielona Chatka - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Olszankowa 9 G
- całodzienna opieka nad dziećmi w godzinach 6.30-18.30 - opieka na godziny - zajęcia edukacyjne - zajęcia integracyjne - język angielski - współpraca z logopedą - współpraca z psychologiem
Domowe mini przedszkole. Kameralna atmosfera. Profesjonalna opieka pedagogiczna nad dziećmi w wieku od 2 lat. Oferujemy zajęcia ruchowe rozwijające sprawność i koordynację, naukę piosenek i wierszyków, zajęcia plastyczne, naukę języka angielskiego, zabawy w ogrodzie. Uczymy właściwych zachowań w grupie, dbałości o higienę. Indywidualnie ustalamy czas pobytu dziecka w Klubie.

Tęczowa Chatka - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Janiszowska 4a
"Tęczowa Chatka" oferuje opiekę dla najmłodszych przez kilka godzin dziennie jak również pozostawienie maluchów na cały dzień. Będziemy czekać na naszych podopiecznych w godzinach 7:00 - 18:00 z możliwością dostosowania godzin pracy klubu do potrzeb naszych klientów - rodziców i dzieci.
Tęczowa Chatka" - to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo wychowawczą dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat. Placówka zlokalizowana jest w Warszawie - Okęcie, przy ulicy Janiszowskiej w domku jednorodzinnym z ogródkiem jordanowskim przystosowanym dla milusińskich.

Punkt Przedszkolny Ptasie Radio - Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » G.Leiniza 1
Realizacja podstawy programowej dla dzieci w wieku przedszkolnym (jesteśmy wpisani do rejestru Biura Edukacji m-st. W-wy). W ramach czesnego: - jęz. angielski - zajęcia proekologiczne - teatralne - umuzykalniające - plastyczne - logopedyczne
Punkt Przedszkolny "Ptasie Radio" na Starym Bemowie - proekologiczny program, rodzinkowa struktura. Jedna, kameralna, 15-to osobowa grupa dzieci w wieku 3-5 lat. Wykwalifikowana opieka. Możliwość przyprowadzania dzieci w wybrane dni tygodnia (min. 2 dni w tyg.), opieki "na godziny" w dni powszednie, a także w soboty i niedziele. Więcej informacji na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki » Chorzele
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Drobin
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Milan
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Ząbki
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Piast
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Marki
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Zielonka
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Szydłowiec
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Lipsko
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Sulej
Znajdź najbliższe przedszkola i żłobki w Błonie