GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Śląskie

Województwo Śląskie
Menu
Gdzie kupić > > Medycyna > Przychodnie

Znajdź najbliższe przychodnie » Województwo Śląskie

R-med Rehabilitacja Sp. z o.o. - Znajdź najbliższe przychodnie » 3 Maja 10/1
- Fizykoterapia: elektroterapia, krioterapia, magnetoterapia, laser, ultradźwięki, - Kinezyterapia: ćw.usprawniające, ćw. indywidualne, instruktażowe, terapia Mc Kenzie - Masaż: leczniczy, relaksacyjny, aquawibron, bańką chińską, sportowy, limfatyczny, izometryczny
Jesteśmy prywatną placówka świadczącą usługi z zakresu rehabilitacji oraz masażu zgodnie z najnowszymi standardami.Wszystkie zbiegi i konsultacje wykonywane są przez w pełni wykwalifikowany personel.Specjalizujemy się w rehabilitacji po urazach narządu ruchu, bólach kręgosłupa ale nie tylko. Spośród innych tego typu przychodni wyróżnia nas indywidualne podejscie do pacjenta, dbałość o jego komfort a także atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby cierpiące z powodu kontuzji czy bólów kręgosłupa a także osoby chcące zrelaksować i odpocząć się podczas masażu.

N.Z.O.Z. Allmed - Znajdź najbliższe przychodnie » Piłsudzkiego 2
Przychodnie: - alergologiczna - alergologiczna dla dzieci - pulmonologiczna - pulmonologiczna dla dzieci - endokrynologiczna - dermatologiczna - laryngologiczna Prowadzimy także domowe leczenie tlenem.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Piekarach Śląskich z siedziba firmy w Tarnowskich Górach został założony w 2005r. Dewizą firmy jest jakość - lekarze o wysokim stopniu specjalizacji i dużym doświadczeniu zawodowym, ciągle poszerzany zakres usług medycznych.

Znajdź najbliższe przychodnie » Województwo Śląskie
Znajdź najbliższe przychodnie w Świętochłowice
Znajdź najbliższe przychodnie w Czechowice-Dziedzice
Znajdź najbliższe przychodnie w Kalety
Znajdź najbliższe przychodnie w Psz
Znajdź najbliższe przychodnie w Lubliniec
Znajdź najbliższe przychodnie w Sławków
Znajdź najbliższe przychodnie w Sosnowiec
Znajdź najbliższe przychodnie w Krzanowice
Znajdź najbliższe przychodnie w Radzionk
Znajdź najbliższe przychodnie w Ruda Śląska