GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Sierpc

Sierpc
Menu
Gdzie kupić > > Windykacja

Gdzie szukać usług windykacyjnych » Sierpc

Niestety, w mieście Sierpc Gdzie szukać usług windykacyjnych niemożliwy. Spójrz na innych miastach regionu:
Dcgroup Sp. z o.o. - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Al. Niepodległości 69
Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaproponować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie w wielu obszarach działalności, takich jak: * Monitorowanie należności * Windykacja należności * Windykacja sądowa i egzekucyjna * Zakup wierzytelności
Zespół DCGROUP Sp. z o.o. stanowią osoby z wieloletnim doświadczeniem, pełniące dotychczas strategiczne funkcje w największych międzynarodowych korporacjach. Stanowimy grupę ludzi o różnych profilach, doświadczeniu zawodowym i cechach osobowościowych. Proponowane przez nas usługi są nie tylko skuteczne ale dopasowane do każdego naszego klienta oraz jego procesów wewnętrznych. Wartość naszych działań uzależniona jest od naszych efektów. Klienci nie muszą płacić żadnych zaliczek, jedynie od faktycznych korzyści jakie uzyskali dzięki współpracy z nami.

Kancelaria Radców Prawnych - Gdzie szukać usług windykacyjnych » al. Stanów Zjednoczonych 51/407
- profesjonalne doradztwo prawne - opinie prawne - analizy i interpretacje - reprezentacja w sprawach sądowych i sądowo-administracyjnych - kompleksowa obsługa prawna spółek i przedsiębiorców indywidualnych - due diligence przedsiębiorstw - strategiczne doradztwo prawne - ocena ryzyk prawnych planowanych działań biznesowych
Kancelaria radców prawnych i doradców podatkowych specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród naszych klientów znajdują się podmioty polskie i z kapitałem zagranicznym. Języki niemiecki, angielski. Działamy na terenie całego kraju.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołominie - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Prądzyńskiego 9
Egzekucja należności.
Egzekucje sądowe na terenie gminy Wołomin oraz całego kraju (zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku). Wszelkie formularze konieczne do wszczęcia egzekucji są dostępne do pobrania na stronie internetowej kancelarii.

Probus Spółka Jawna - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Piotra Wysockiego 20
- Windykacja należności - Przejęcie przedmiotów leasingu i kradytu - Zarządzanie portfelem należności - Wywiadownia gospodarcza - Szkolenia pracowników działów windykacji - Usługi detektywistyczne - Kontrola wewnętrzna działów windykacji
Probus oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie windykacji opartą na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu. Nasze nowoczesne rozwiązania pozwalają na odzyskanie Państwa należności skutecznie i szybko bez dużych nakładów finansowych z Państwa strony. Nasza elastyczność i dyspozycyjność sięga całego kraju, a także państw poza granicami kraju. Współpracujemy z osobami prawnymi, przedsiębiorstwami a także osobami fizycznymi nie prowadzącymi działalności gospodarczej. Cenimy Państwa czas i pieniądze, dlatego nasza współpraca opiera się na prostych i jasnych zasadach bez zbędnych formalności.

Komornik Sądowy - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Bartniaka 12A
Postępowania egzekucyjne i o zabezpieczenia.
Komornik Sądowy Rewiru II przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Mazowieckim oferuje prowadzenie postępowań egzekucyjnych zarówno w granicach własnej właściwości tj. Gmin Błonie, Leszno i Kampinos jak też z wyboru wierzyciela z terenu całej apelacji warszawskiej.

Ster Financial Services - Gdzie szukać usług windykacyjnych » al. Stanów Zjednoczonych 53
- skuteczna windykacja - obrót wierzytelnościami - usługi doradcze
Strona warszawskiej firmy windykacyjnej. STER FS obsługuje klientów instytucjonalnych oraz wierzytelności osób prywatnych. Finansuje koszty postępowania, nie pobiera zaliczek ani opłat wstępnych. Pracuje szybko, skutecznie i zgodnie z prawem.

ZKZ Biuro Prawne S.C. - Gdzie szukać usług windykacyjnych » pl. Dąbrowskiego 12
- prawo pracy - prawo handlowe - prawo cywilne - prawo administracyjne - windykacja - procedura sądowa - fundacje i stowarzyszenia - obsługa obcokrajowców - prawo zamowień publicznych - opinie prawne
"ZKZ Biuro prawne" oferuje Państwu pełną obsługę prawną. Profil naszych usług został stworzony z uwzględnieniem problematyki związanej z prowadzeniem działalnosci gospodarczej oraz wszelkiego rodzaju spraw z zakresu prawa pracy, jak i obsługi obcokrajowców. Nad profesjonalizmem i rzetelnoscią świadczonych usług czuwa zespół wyspecjalizowanych prawników.

Europejskie Stowarzyszenie Prawno-Finansowe - Gdzie szukać usług windykacyjnych » al. Jerozlimskie 91 lok. 510
Sprzedaż / skup spółek z o.o.- obsługa prawna, rejstracja spółek, prowadzenie upadłości, restrukturyzacja zadłużeń.
Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie sprzedaży/skupu spółek z o.o.- doradztwa prawnego, rejestracji spółke prowadzenia upadłości, restrukturyzacji zadłużeń, windykacji nalezności. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną w zakresie zakładania spółek, rejestracji w KRS, obsługi prawnej firm i osób fizycznych.

Centrum Usług Prawnych Aslex s.c - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Terespolska 4a lok. 86
Oferujemy pełen zakres obsługi prawnej klientów biznesowych i indywidualnych. Firmom oferujemy stałą obsługę prawną w oparciu o elastyczne warunki współpracy. Możemy zastąpić wewnętrzny dział prawny. Poznajemy obszar biznesu w ramach którego świadczymy usługi, tak by jak najlepiej zrozumieć potrzeby klienta. Klientom indywidualnym oferujemy dostępność, konkurencyjność cenową i jakość usług prawnych pozwalające rozwiązać praktycznie każdy problem prawny. Usuwamy problemy - szybko i skutecznie. Świadczymy specjalizowane usługi dla franczyzodawców i franczyzobiorców w zakresie wszystkich spraw związanych z procesem budowy modelu franczyzy, przygotowania dokumentacji systemu franczyzowego, pisania, negocjowania i zawierania umów franczyzowych, poszukiwania partnerów i pisania podręcznika operacyjnego oraz pełnej opieki prawnej w trakcie rozwoju sieci lub działania w jej ramach.
Centrum ASLex to zespół prawników i specjalistów z doskonałym przygotowaniem merytorycznym i dużym doświadczeniem praktycznym. Naszą misją jest łatwa dostępność pełnego zakresu usług prawnych, profesjonalizm obsługi klientów, wysoka specjalizacja usług doradczych i niezmienność wysokich parametrów jakościowych świadczonych usług.

Ganesa Finance & Legal - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Arkuszowa 73 lok 2
Proponujemy Państwu szeroką ofertę usług w zakresie: a) doradztwa finansowego: - kredyty hipoteczne i gotówkowe - konsolidacje - produkty inwestycyjne b) porad prawnych: - porady i opinie prawne - pomoc przy założeniu firmy - występowanie przed Urzędem Skarbowym, ZUS- em i innymi organami administracyjnymi - przygotowanie pism urzędowych - opracowanie, sprawdzanie oraz pomoc w negocjowaniu umów - pomoc w odzyskiwaniu wierzytelności - prowadzenie spraw sądowych
Ganesa jest młodą firmą wchodzącą na polski rynek usług doradczych. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa finansowego i prawnego. Ganesę tworzą ludzie, którzy charakteryzują się rozległą wiedzą merytoryczną i wysokimi standardami etycznymi. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i unikalnej ofercie zyskujecie Państwo maksimum bezpieczeństwa i satysfakcji. Zapraszamy do współpracy.

Biuro Odzyskiwania Należności BON Sp. z o.o. - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Al. Reymonta 23 lok. 327
- Windykacja przedsądowa - Windykacja posądowa - Podstawą działalności firmy jest windykacja bezpośrednia. Docieramy do dłużnika, nie bazujemy na wysyłaniu tylko wezwań do zapłaty - stąd nasza skuteczność. - Sprawdzanie wiarygodności kontrahentów - Monitoring płatności - Pieczęć prewencyjna - Eksmisje dłużników - Wspomaganie komornika podczas czynności - Wyszukiwanie majątku dłużnika
Biuro Odzyskiwania Należności prowadzi skuteczną windykację wszelkich należności na każdym etapie przed sądowym i sądowym. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu należności czynszowych. Nie pobieramy opłat wstępnych a odzyskane kwoty wpływają bezpośrednio na konto wierzycieli. Dzięki wieloletniej działalności dysponujemy pracownikami o wysokim stopniu profesjonalizmu. W kontaktach z kontrahentami stawiamy na wieloletnią współpracę a nie na jednostkowe zdarzenia.

IBBC Brokerzy Informacji - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Roentgena 46/10
Zajmujemy się: - wywiadem gospodarczym - wyszukiwaniem informacji biznesowych, - monitoringiem prasy i mediów, - zestawieniami cen, ofert i kontrahentów, - analizami gospodarczymi, - budowaniem baz danych, - analizami konkurencji i benchmarkingiem.
Brokerzy Informacji to zespół zajmujący się wyszukiwaniem informacji na zlecenie. Jesteśmy partnerami dla naszych klientów - budując relacje oparte na zasadach pełnego profesjonalizmu i wzajemnego zaufania.

Intrum Justitia Sp. z o.o. - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Domaniewska 41
- doradztwo - monitoring należności - windykację
Intrum Justitia od wielu lat dba o pieniężną sprawność swoich klientów na całym swiecie. Wykorzystując przetestowane i w pełni bezpieczne sposoby działania, zapewniamy firmom regularne spłaty wszystkich należności oraz w znaczący sposób wpływamy na poprawę świadczonych usług biznesowych. Każde przedsiębiorstwo może zamówić u nas tak zwany raport płatniczy, który obejmuje wyniki ankiety szczegółowo analizującej zachowania monetarne na obszarze całej Europy. Nieustannie uaktualniane dane pozwalają na dostarczanie całkowicie wiarygodnych i transparentnych danych dotyczących stanu europejskiego biznesu. Strona internetowa firmy udostępnia liczne narzędzia, które poza tym umożliwiają sprawdzenie zdolności finansowych i wiarygodności konkretnego przedsiębiorstwa lub firmy. Przekazywany przez nas system pracy on-line jest bardzo przyjazny dla wszystkich kontrahentów, efektywny i umożliwia nam bardzo szybką reakcję na każde zlecenie. Wszystko osiągalne na stronie internetowej.

Dcgroup Sp. z o.o. - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Al. Niepodległości 69
Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaproponować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie w wielu obszarach działalności, takich jak: * Monitorowanie należności * Windykacja należności * Windykacja sądowa i egzekucyjna * Zakup wierzytelności
Zespół DCGROUP Sp. z o.o. stanowią osoby z wieloletnim doświadczeniem, pełniące dotychczas strategiczne funkcje w największych międzynarodowych korporacjach. Stanowimy grupę ludzi o różnych profilach, doświadczeniu zawodowym i cechach osobowościowych. Proponowane przez nas usługi są nie tylko skuteczne ale dopasowane do każdego naszego klienta oraz jego procesów wewnętrznych. Wartość naszych działań uzależniona jest od naszych efektów. Klienci nie muszą płacić żadnych zaliczek, jedynie od faktycznych korzyści jakie uzyskali dzięki współpracy z nami.

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Al. Jerozolimskie 123a
Pomagamy w dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem biznesu: Prawo cywilne - umowy handlowe - internet i obrót elektroniczny - własność intelektualna - prawa autorskie - spadki - windykacja Prawo pracy - umowy o pracę - regulaminy - praca za granicą - spory sądowe Prawo handlowe i gospodarcze - spółki rejestracje i zgłoszenia - konkurencja i prawo antymonopolowe - licencje, zezwolenia, koncesje Prawo podatkowe - doradztwo podatkowe - ekspertyzy - reprezentacja przed organami skarbowymi
Kompleksowa obsługa prawna, skuteczne rozwiązania biznesowe, bezpieczeństwo prawne klientów. Nasza obsługa dostosowana jest do konkretnych potrzeb klienta, dzięki temu możliwe jest zarówno podejmowanie przez Kancelarię pojedynczych zleceń jak również świadczenie pomocy prawnej w sposób kompleksowy, tak aby w całości przejąć na siebie ciężar wszystkich obowiązków związanych z formalno-prawnymi aspektami działalności zleceniodawcy.

Biuro Rozwiązań Prawnych i Administracyjnych - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Kopernika 36/40
- porady prawne - pozwy - skargi - zażalenia - dokumenty procesow - obsługa cudzoziemców - wypełnianie wniosków - rejestracja spółek - sporządzanie, opiniowanie i skuteczne kwestionowanie umów - skuteczna windykacja długów
Biuro Rozwiązań Prawnych i Administracyjnych znajduje najskuteczniejsze rozwiązania, które zawsze pomogą wyjść z trudnej sytuacji. Naszą misją jest niesienie pomocy tym wszystkim, którzy jej potrzebują.

Kancelaria Radców Prawnych - Gdzie szukać usług windykacyjnych » al. Stanów Zjednoczonych 51/407
- profesjonalne doradztwo prawne - opinie prawne - analizy i interpretacje - reprezentacja w sprawach sądowych i sądowo-administracyjnych - kompleksowa obsługa prawna spółek i przedsiębiorców indywidualnych - due diligence przedsiębiorstw - strategiczne doradztwo prawne - ocena ryzyk prawnych planowanych działań biznesowych
Kancelaria radców prawnych i doradców podatkowych specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród naszych klientów znajdują się podmioty polskie i z kapitałem zagranicznym. Języki niemiecki, angielski. Działamy na terenie całego kraju.

Rogpol - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Borowej Góry 7
1. Pomagamy przy załatwieniu odszkodowań. 2. Odzyskujemy długi. 3. Zbieramy informacje o zdolnościach finansowych ewentualnych kontrahentów.
Firma istnieje od 2004r.Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy firmą pobierającą prowizje po zakończeniu sprawy. Wszystkie koszty łącznie z pozwami sadowymi na ryzyko firmy. Współpracujemy z prawnikami, doradcami finansowymi na terenie całego kraju.

Primus - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Sułkowskiego 9
Nasze usługi: 1. Windykacja należności, obejmująca: - działania windykatorów, - odzyskanie należności, - zawarcie ugody obejmującej m.in. harmonogram spłat zadłużenia, - umieszczenie długu w Krajowym Rejestrze Długów oraz inne niestandardowe metody nacisku, - skierowanie sprawy do sądu ? przygotowanie dokumentacji, złożenie pozwu, reprezentowanie klienta w sądzie. Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów zastępstwa procesowego i egzekucyjnego, w trakcie postępowania sądowego i egzekucyjnego. 2. Monitoring płatności ? działanie w zakresie nadzoru i kontroli nad terminowym spływem płatności. Wynikiem naszych działań są szybsze i regularne spłaty należności, z tytułu transakcji i umów handlowych. Dzięki takiej kontroli możemy wcześnie wykryć brak terminowych spłat należności i szybko podjąć odpowiednie działania. 3. Wywiad gospodarczy - sprawdzanie płynności finansowej oraz stanu majątkowego firmy przyszłego kontrahenta bądź dłużnika. Zakończone sporządzeniem raportu z dokumentacją fotograficzną na życzenie. 4. Rejestracja spółek. 5. Mediacje.
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wierzytelności, windykacja, monitoring płatności, wywiad gospodarczy działamy na terenie całej Europy. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych jedynym naszym wynagrodzeniem jest prowizja od ściągniętych wierzytelności. Naszym klientom zapewniamy aktywną windykację, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych i legalnych narzędzi prawnych. Podejmujemy każde możliwe działanie skłaniające dłużnika do spłacania długu. Oferujemy pełną obsługę prawną w zakresie przygotowania dokumentów i procesu rejestracji spółek kapitałowych i osobowych.

Kancelaria Prawna Studio Prawne Studio Legale - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Elektoralna 21/48
Pomaga klientom w zakładaniu i likwidacji spółek, procedurach rejestracyjnych, obsłudze zgromadzeń wspólników i prowadzeniu dokumentacji spółkowych, kontraktach z klientami, sprawami spornymi, dochodzeniem roszczeń, windykacją należności. Działa szczególnie na płaszczyźnie współpracy polsko-włoskiej.
Kancelaria Prawna Studio Prawne Studio Legale jest kancelarią prawa polskiego i włoskiego. Zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem gospodarczym, korporacyjnym i procesowym. Pomaga Klientom w zakładaniu i likwidacji spółek, procedurach rejestracyjnych, obsłudze zgromadzeń wspólników i prowadzeniu dokumentacji spółkowych, kontraktach z klientami, sprawami spornymi, dochodzeniem roszczeń, windykacją należności. Działa szczególnie na płaszczyźnie współpracy polsko -włoskiej.

Walkiria - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Bonifraterska 3/11/5
-monitoring należności (pieczątka) -windykacja przedsądowa -windykacja sądowa -windykacja bezpośrednia -tworzenie dedykowanego oprogramowania
Walkiria zajmuje się w sposób kompleksowy windykacją należności od podmiotów gospodarczych na drodze przedsądowej i sądowej, zarówno na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Ponadto, dzięki prężnie działającemu działowi IT, zajmuje się tworzeniem oprogramowania dedykowanego dla odbiorców biznesowych

Kancelaria DIS - Gdzie szukać usług windykacyjnych » Grzybowska 77
Kancelaria DIS świadczy następujące usługi: - porady prawne przez internet - windykacja należności - opinie prawne - wzory pism i umów
Firma DIS istnieje na rynku od 2003 roku. Początkowo jako firma doradcza w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, następnie świadcząca usługi w zakresie dochodzenia należności - usług windykacyjnych. W tym czasie udzieliliśmy pomocy wielu osobom oraz wielu podmiotom gospodarczym. Na dzień dzisiejszy rozszerzamy działalność o profesjonalną obsługę prawną świadczoną także za pośrednictwem Internetu.

Gdzie szukać usług windykacyjnych » Sierpc
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Radzymin
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Lipsko
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Szydłowiec
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Żuromin
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Garwolin
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Konstancin-Jeziorna
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Legionowo
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Glinojeck
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Karczew
Gdzie szukać usług windykacyjnych w Mak