GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Dolnośląskie

Województwo Dolnośląskie
Menu
Gdzie kupić > > Ciężarówki, samochody > Wynajem sprzętu budowlanego

Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Województwo Dolnośląskie

P.H.U. Diabelek - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Wilków 52/3
- hałdowanie ziemi - mechaniczne plantowanie - niwelacja terenu - akcja zima - załadunek towarów - transport samochodowy
P.H.U. Diabelek jest firmą specjalizującą się w przygotowaniu terenu pod budowę oraz innych prac ziemnych. Świadczymy również usługi transportowe. Wyróżnia nas szybkość i profesjonalizm. nasza oferta skierowana jest do firm, a także odbiorców indywidualnych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zakład Usługowo-Handlowy ROM-18 Czesław Piekarski - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Grabiszyńska 21/1
Oferujemy: - załadunek i rozładunek wszelkich materiałów sypkich, np: rozładunek / załadunek wagonów - układanie rur - podnoszenie konstrukcji stalowych - układanie płyt drogowych, itp.
Firma nasza istnieje od 1998 roku. Celem naszej firmy jest świadczenie usług dźwigowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dysponujemy szerokim zestawem zawiesi linowych, łańcuchowych oraz taśmowych umożliwiających wykonanie większości prac zleconych przez klientów. Operator żurawia posiada wieloletnie doświadczenie gwarantujące powodzenie każdego podjętego zlecenia. Jesteśmy dostępni 24h, siedem dni w tygodniu.

Zakład Usługowo-Handlowy ROM-18 Czesław Piekarski - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Grabiszyńska 21/1
Oferujemy: - załadunek i rozładunek wszelkich materiałów sypkich, np: rozładunek / załadunek wagonów - układanie rur - podnoszenie konstrukcji stalowych - układanie płyt drogowych, itp.
Firma nasza istnieje od 1998 roku. Celem naszej firmy jest świadczenie usług dźwigowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dysponujemy szerokim zestawem zawiesi linowych, łańcuchowych oraz taśmowych umożliwiających wykonanie większości prac zleconych przez klientów. Operator żurawia posiada wieloletnie doświadczenie gwarantujące powodzenie każdego podjętego zlecenia. Jesteśmy dostępni 24h, siedem dni w tygodniu.

JPT Polska - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Królewska 33
- Roboty ziemne,odwodnienia liniowe,nawierzchnie i chodniki z kostki brukowej i betonu. - Niwelacje, równanie terenu profesjonalnym sprzętem. - Wyburzenia. - Konstrukcje żelbetowe fundamentów i ścian w deskowaniach systemowych i tradycyjnych. - Budowa ścian i ścianek z cegieł,bloczków i pustaków. - Budowa ścian, ścianek, okładzin i sufitów z płyt gipsowo- kartonowych. - Budowa pokryć dachowych ceramicznych oraz z blach profilowanych i płaskich. - Izolacje zewnętrzne i wewnętrzne, poziome i pionowe, bitumiczne,zgrzewane i powłokowe. - Kładzenie posadzek przemysłowych i zwykłych. - Kładzenie tynków zewnętrznych. - Kładzenie tynków wewnętrznych o różnej fakturze i kolorach. - Montaż instalacji gazowej, elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i CO Ponadto oferujemy sprzedaż materiałów budowlanych oraz używanego sprzętu budowlanego importowanego z państw UE. I wiele, wiele innych...
Od początku działalności dokładamy starań, aby być nie tylko profesjonalnym wykonawcą, lecz także fachowym doradcą i godnym zaufania partnerem, który wspólnie z Państwem pomoże zrealizować niezwykle ważny projekt, jakim jest budowa własnego domu.

IMS BN - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Fabryczna 14
Posiadamy w swojej ofercie koparko - ładowarki Mecalac 12 MXT. Wykonujemy prace: niwelacja trenu, wykopy pod fundamenty, kanalizację, równanie terenu, załadunek, materiałów sypkich, załadunek-rozładunek palet, kopanie stawów, oczek wodnych, kopanie pod drogi i inne. Posiadamy również żurawie budowlane samo składające dolno obrotowe marki Potain oraz w nasze ofercie są też dostępne kontenery magazynowe L20.
Firma IMS zajmuję się wynajmem i sprzedażą sprzętu budowlanego. Firma powstała 2004r. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą dostosowujemy się do potrzeb klienta. Ofertę kierujemy do firm w branży budowlanej.

Usługi Dźwigowe Waszczyński Michał - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Modra 14/4
Świadczę wszelkiego rodzaju usługi żurawiem samochodowym przy pracach załadunku i rozładunku, montażu konstrukcji i obiektów budowlanych, itp.
Firma świadczy usługi od 1993 roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe pracując na kontraktach w Rosji i w Niemczech na różnych rodzaju dźwigach. Gwarantuję fachową obsługę, doświadczenie i solidność wykonywanych usług ku zadowoleniu klienta.

Everent s.c. - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Ceglana 3
Wynajem maszyn i urządzeń: - koparko-ładowarki (wyburzanie młotem, wykopy, prace ziemne, niwelowanie itp.) - zagęszczarki (jednokierunkowe, rewersyjne) - stopy wibracyjne - listwy spalinowe - piły ręczne do cięcia betonu - agregaty prądotwórcze - młoty wyburzeniowe; betoniarki - i wiele innych urządzeń
Everent s.c. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się wynajmem maszyn i urządzeń budowlanych. Naszym celem jest maksymalne podnoszenie poziomy świadczonych usług. Naszymi klientami są firmy z różnych branż oraz klienci indywidualni.

Arad - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Kupiecka 10
- montaż, dzierżawa rusztowań - ogrodzenia budowlane, tymczasowe - panele ogrodzeniowe - drabiny - szalunki - podpory stropowe - stemple budowlane - zsypy do gruzu - podnośniki osobowe - rusztowania aluminiowe - płyta, sklejka szalunkowa - drabiny kotwione - wciągarki budowlane, dekarskie, linowe - windy budowlane, towarowo-osobowe - systemy zadaszeń
Firma "Arad" działa na rynku od 1996 roku i od samego początku konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą w zakresie montażu, wynajmu i sprzedaży rusztowań oraz ogrodzeń tymczasowych i panelowych. Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego z klientów, szybki i terminowy montaż oraz pełna obsługa w zakresie projektowania i wykonywania obliczeń statycznych potrzebnych do realizacji powierzonych zadań. W swojej ofercie posiadamy także pełną gamę drabin, pomostów i systemów aluminiowych, ogrodzenia tymczasowe i docelowe, drabiny i pomosty ewakuacyjne oraz inne maszyny, akcesoria i usługi budowlane. Oferujemy również wszystko to, co jest niezbędne do eksploatacji i montażu rusztowań. Współpracujemy z wieloma firmami na rynku wrocławskim i ogólnopolskim zarówno w ramach stałej współpracy, jak i obsługi poszczególnych zleceń.

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Homebud Krzysztof Dyląg - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Legnicka 28/2
Wykonujemy: - fundamenty, roboty murowe, stropy - elewacje, ocieplenia budynków - wylewki, posadzki przemysłowe - usługi brukarskie - modernizacja i remonty obiektów mieszkalnych - adaptacje pomieszczeń dla potrzeb handlowych i biurowych Wynajem sprzętu i narzędzi budowlanych: - zagęszczarki płytowe - stopy wibrujące - agregaty prądotwórcze - piły spalinowe - rusztowania elewacyjne
Budownictwo ogólne, wynajem maszyn i narzędzi budowlanych W zakres naszej oferty wchodzą kompleksowe usługi remontowe, wykonawstwo inwestycyjne (w tym realizacja obiektów zarówno w stanie surowym, jak i "pod klucz", generalne wykonawstwo, podwykonawstwo i doradztwo techniczne), modernizacja i adaptacja budynków, a także czynności związane z wykańczaniem wnętrz oraz ich przebudową. Indywidualnym inwestorom służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia, od wyboru projektu budowlanego począwszy, poprzez dobór właściwej technologii i materiałów, na doradztwie w dziedzinie prawa administracyjnego (w szczególności budowlanego) skończywszy. Zapewniamy: optymalne wykorzystanie materiału, odpowiednią organizację pracy, stosowanie specjalistycznego sprzętu, minimalizację czasu pracy, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, higieny pracy, a wszystko to ? przy rękojmi rzetelnego projektu.

Dźwigaś - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Henryka Brodatego 24
- prace na wysokościach - konserwacja zabytków - naprawy oświetlenia - wycinka i konserwacja zieleni - montaż kominów, rynien, zabezpieczeń anty ptakowych - mycie okien - możliwość wykorzystania podnośników na planie filmowym
Firma Dźwigas powstała w 1997 roku Oferujemy usługi dźwigowo - podnośnikowych. Pracujemy w każdych warunkach pogodowych. Zatrudniamy specjalistów. Naszą specjalnością są prace wysokościowe.

ZPU Mariusz Jakubowski - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Nowa Wieś Wrocławska
Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu ogrodzeń. W naszej ofercie znajduje się: siatka ogrodzeniowa - produkcja, sprzedaż i montaż, stawianie ogrodzeń od A do Z, własny transport, przy większych zamówieniach proponujemy transport gratis. Nasza firma oferuje również usługi w zakresie robót ziemnych koparko-ładowarką, wykonujemy także ogrodzenia oraz produkujemy bramy, przęsła, balustrady i konstrukcje stalowe. Posiadamy do wynajęcia koparkę (koparko-ładowarka CAT 432D) z doświadczonym operatorem.
Nasze główne priorytety to najwyższa jakość wyrobów i wykonywanych usług oraz usprawnienie procedur zakupu i montażu ogrodzeń. Gwarantujemy, że sprzedawane i montowane przez nas ogrodzenie jest najwyższej jakości. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu kompleksowej usługi sprzedaży i montażu, dlatego wykorzystujemy własne środki transportu, którymi w obrębię Wrocławia i Dolnego śląska dowozimy produkt na miejsce.

Z.U.H. Zbyszko - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Piszkowice 7
- wynajem podnośników koszowych - wycinka drzew
Wynajem podnośników koszowych o wysokościach 16,5 , 18 , 24 metrów i wysięgu bocznym do 16 metrów. Pielęgnacja i wycinka drzew, montaż reklam, rynien, naprawa elewacji, montaż i konserwacja konstrukcji stalowych, prace dekarskie, wszystkie prace specjalistyczne. Możliwość pracy 24h na dobę. Wieloletnie doświadczenie, niskie ceny, wysoka jakość usług, rabaty.

Bestall S.C - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Otwarta 2C/2
Zajmujemy się wykonaniem wszelkich prac ziemnych a w szczególności: - wykopy pod budynki i fundamenty, - wykopy pod przyłącza wodne i kanalizacyjne, - wykopy pod przyłącza gazowe i energetyczne, - załadunki materiałów sypkich, - niwelacje terenu, - i inne.
Jesteśmy przedsiębiorstwem istniejącym na rynku od 1997 roku. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego. Wieloletnie doświadczenie oraz solidny sprzęt są gwarancją dobrze wykonanych usług. Swoją ofertę kierujemy zarówno do dużych firm jak i klientów indywidualnych.

P.H.U. Diabelek - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Wilków 52/3
- hałdowanie ziemi - mechaniczne plantowanie - niwelacja terenu - akcja zima - załadunek towarów - transport samochodowy
P.H.U. Diabelek jest firmą specjalizującą się w przygotowaniu terenu pod budowę oraz innych prac ziemnych. Świadczymy również usługi transportowe. Wyróżnia nas szybkość i profesjonalizm. nasza oferta skierowana jest do firm, a także odbiorców indywidualnych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pawar - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Cz. Maków 30
Wykonujemy również wszelkiego rodzaju instalacje wodno-kanalizacyjne: przyłącza wod-kan, odwodnienia, drenaże, separatory, zbiorniki, itp.
Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowych prac ziemnych koparko-ładowarkami typu: - wykopy pod fundamenty - pod wszelkiego rodzaju instalacje - niwelacje terenu - przygotowanie pod budowę - załadunki materiałów sypkich - korytowanie pod chodniki, drogi itp - wywóz gruzu, ziemi, itp. - odśnieżanie

Daga Nieruchomości Sp. z o.o. - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » al. Armii Krajowej 54
- wyburzenia - rozbiórki - wykopy - załadunek - kruszywa - transport
Oferta naszej firmy obejmuje obecnie wszelkie prace związane z wyburzeniami, rozbiórką i transportem. Oferujemy możliwość wynajmu naszych maszyn i urządzeń oraz profesjonalne usługi doradcze w tej branży. Świadczymy kompleksową obsługę pracując pod hasłem "od projektu do efektu". Każde zlecenie demontażu czy wyburzenia obiektów, rozpoczynamy od przygotowania indywidualnego projektu, uzyskania stosownych pozwoleń, a efektem końcowym jest dobrze uprzątnięty plac budowy. Zajmujemy się również recyklingiem gruzu i rekultywacją terenu. Posiadając specjalistyczny sprzęt i odpowiednią kadrę, wykonujemy różnorodne prace ziemne i wykopy, m.in. pod fundamenty, budynki, baseny, sieć wodno - kanalizacyjną, przyłącza gaz - woda - prąd. W naszym parku maszyn mamy obecnie: ładowarki, koparki, młoty wyburzeniowe, nożyce miażdżąco - tnące i wiele innych. Szeroki wachlarz usług i dotrzymywanie terminów realizacji wyróżnia nas wśród innych firm. W zakresie transportu ciężarowego świadczymy usługi przewozowe obejmujące materiały takie jak: piasek, ziemia, gruz i inne.

Dro-Mar Drozd Marcin - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Ligota Wielka 23
W chwili obecnej oddajemy do Państwa dyspozycji nowe rusztowania fasadowe w systemie Plettac SL70 prosto od producenta. Wkrótce w naszej ofercie znajdą Państwo również ogrodzenia tymczasowe. Szczegóły dotyczące wynajmu znajdują się w zakładce oferta.
Firma DRO-MAR działa na rynku budowlanym od maja 2008 roku. Początki firmy to współpraca z firmą DRO-KOP, która prężnie rozwija się w tej branży. Nowe zlecenia i wyzwania, które stawiali przed nami kolejni inwestorzy pozwoliły naszym firmom zdobyć nieocenione doświadczenie w budownictwie. Właśnie to doświadczenie pozwala dzisiaj firmie DRO-MAR poszerzyć swoją ofertę o kolejne usługi: wynajem rusztowań i ogrodzeń. Rusztowania i ogrodzenia nie są dla nas tematem nowym. Liczne prace rozbiórkowe i wykończeniowe wykonywane w takich miejscowościach, jak: Wrocław, Oleśnica, Kluczbork, Namysłów, Jelcz-Laskowice czy Oława pozwoliły naszym pracownikom bardzo dobrze zaznajomić się z techniką montażu rusztowań oraz ogrodzeń tymczasowych.

Romart - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Podbiałowa 6
1. Oil&Steel Scorpion 2312 XL na zabudowie do 3,5 DMC 2. SUP KS 240 na podwoziu Iveco Euro Cargo
Firma Romart świadczy usługi wynajmu podnośników koszowych wraz z operatorem do wysokości 25 metrów. Usługi wynajmu sprzętu świadczymy całodobowo. Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze urządzenia są dozorowane w UDT, a sprzęt jest obsługiwany wyłącznie przez wykwalifikowanych operatorów.

PHU Mecamar Trade Marek Pocheć - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Czajkowskiego 11-13
- Sprzedaż maszyn budowlanych. - Sprzedaż części zamiennych. - Serwis maszyn typu mecelac. - Wynajem maszyn budowlanych.
Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych maszyn budowlanych typu mecalac wraz z osprzętem. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych do tego typu maszyn oraz serwis techniczny. Posiadamy także maszyny na wynajem.

Lift Jacek Kojro - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Rzeczna 30
Wynajem podnośników koszowych, podnośniki koszowe, zwyżka.
Jako firma doświadczeniem oferujemy wysokiej jakości usługi podnośnikami koszowymi po bardzo konkurencyjnych cenach. Zapewniamy fachowy wynajem podnośników koszowych do powierzonych zadań. Jako profesjonaliści w swoim fachu oferujemy najlepsze podnośniki koszowe firmy Wumag, które sprostają najwyższym wymaganiom i poradzą sobie z najpoważniejszymi wyzwaniami.

Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Województwo Dolnośląskie
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Szczawno-Zdr
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Prusice
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Jelcz-Laskowice
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Wojciesz
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Karpacz
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Dzierżoniów
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Wołów
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Trzebnica
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Polanica-Zdr
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Leśna