GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Lubuskie

Województwo Lubuskie
Menu
Gdzie kupić > > Ciężarówki, samochody > Wynajem sprzętu budowlanego

Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Województwo Lubuskie

Niestety, w regionie Województwo Lubuskie Gdzie można wynająć sprzęt budowlany niemożliwy. Zobacz inne miasta w Polsce:
Ogrodnictwo Niewiara - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Armii Ludowej 2
- ogrody - tereny zieleni - wycinka i przycinka drzew - usługi koparko-ładowarką wraz z samochodem ciężarowym - usługi komunalne
Nasza firma zajmuje sie szeroko pojmowanymi usługami ogrodniczymi- inwentaryzacją, projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją terenów zieleni. Zajmujemy się nie tylko ogrodami przydomowymi,ale również dużymi obiektami, także infrastruktury drogowej.Zajmujemy się także usługami komunalnymi - odśnieżanie oraz zamiatanie terenów handlowo - przemysłowych. Wykonujemy także usługi koparko-ładowarką.

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Homebud Krzysztof Dyląg - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Legnicka 28/2
Wykonujemy: - fundamenty, roboty murowe, stropy - elewacje, ocieplenia budynków - wylewki, posadzki przemysłowe - usługi brukarskie - modernizacja i remonty obiektów mieszkalnych - adaptacje pomieszczeń dla potrzeb handlowych i biurowych Wynajem sprzętu i narzędzi budowlanych: - zagęszczarki płytowe - stopy wibrujące - agregaty prądotwórcze - piły spalinowe - rusztowania elewacyjne
Budownictwo ogólne, wynajem maszyn i narzędzi budowlanych W zakres naszej oferty wchodzą kompleksowe usługi remontowe, wykonawstwo inwestycyjne (w tym realizacja obiektów zarówno w stanie surowym, jak i "pod klucz", generalne wykonawstwo, podwykonawstwo i doradztwo techniczne), modernizacja i adaptacja budynków, a także czynności związane z wykańczaniem wnętrz oraz ich przebudową. Indywidualnym inwestorom służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia, od wyboru projektu budowlanego począwszy, poprzez dobór właściwej technologii i materiałów, na doradztwie w dziedzinie prawa administracyjnego (w szczególności budowlanego) skończywszy. Zapewniamy: optymalne wykorzystanie materiału, odpowiednią organizację pracy, stosowanie specjalistycznego sprzętu, minimalizację czasu pracy, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, higieny pracy, a wszystko to ? przy rękojmi rzetelnego projektu.

Z.U.H. Zbyszko - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Piszkowice 7
- wynajem podnośników koszowych - wycinka drzew
Wynajem podnośników koszowych o wysokościach 16,5 , 18 , 24 metrów i wysięgu bocznym do 16 metrów. Pielęgnacja i wycinka drzew, montaż reklam, rynien, naprawa elewacji, montaż i konserwacja konstrukcji stalowych, prace dekarskie, wszystkie prace specjalistyczne. Możliwość pracy 24h na dobę. Wieloletnie doświadczenie, niskie ceny, wysoka jakość usług, rabaty.

Madar Marek Stefanowski - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Bielsko, ul. Fiołkowa 3
Wypożyczalnia maszyn i narzędzi budowlanych.
Firma "Madar" oferuje usługi wynajmu zwyżek, podnośników nożycowych i teleskopowych - elektrycznych jak i spalinowych od 8-20m na terenie całej Polski. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 507-253-604 lub na stronie www.

Prib Poznań - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Dziadoszańska 10
Sprzedaż zgrzewarek doczołowych, samojezdnych do rur pe od 63mm do 1600mm, zgrzewarek elektrooporowych automatycznych, lekkich. Oferujemy również usługi wynajmu tych urządzeń na terenie całej Polski oraz narzędzi specjalistycznych do łączenia rur.
Firma Prib Poznań została założona w 1982 roku. Jest firmą inżynieryjno - budowlaną. Zatrudnia ponad 200 pracowników. Prowadzi działalność na terenie całej Polski. Firma prowadzi usługi w zakresie układania systemów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, zgrzewania rur PE do 1600mm jako jedyna w Polsce. Szeroka kadra inżynieryjna z doświadczeniem służy profesjonalną pomocą. Posiadamy własny transport.

P.W. Pazoła Mariusz Pazoła - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Miedzińskiego 6e/8
Wynajem podnośników koszowych na pojazdach ciężarowych. Oferujemy podnośniki terenowe, teleskopowe i nożycowe. Wysięg do 22m, boczny do 14m.
Firma świadczy usługi wynajmu sprzętu budowlanego od 2005r. Posiadamy wykwalifikowanych operatorów. Działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i firm budowlanych korzystających w wynajmu sprzętu.

rusztowanie24 - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Opolska 38
rusztowania, szalunki, rusztowanie, podpory, podesty, kontenery, maszyny
Misją firmy Rusztowania24 od początku działalności w Polsce jest, dostarczenie naszym klientom starannie wyselekcjonowanych używanych i nowych produktów wysokiej jakości, takich jak rusztowania, szalunki, kontenery, podpory stropowe, maszyny budowlane w niskich cenach. Sieć Rusztowania24 zaufała niemieckim dostawcom, których produkty są dobrze znane i doceniane przez naszych klientów (z ominięciem pośredników). Rusztowania są w dobrym stanie, w pełni sprawne technicznie oraz posiadają wymagane certyfikaty i atesty jakości. Blisko 95% artykułów sprzedawanych w Rusztowania24 wyprodukowano w Niemczech. Lata strategicznej współpracy jedynie ze sprawdzonymi partnerami handlowymi i jej rezultaty pozwalają nam dostarczać i zagwarantować naszym klientom tylko najlepsze produkty nowe i używane w niskich cenach i po najlepszych rabatach. Dzięki nowoczesnemu systemowi logistycznemu, własnym centrom dystrybucji i współpracy z liczną flotą samochodów ciężarowych oraz licznymi kontaktami do największych spedycji europejskich możemy kontrolować cały proces dostaw towarów do klienta, oraz uzyskać niskie koszty transportu dla klienta. Nieustannie sprawdzamy jakość używanych elementów przy zakupie i sprzedaży jest ona kontrolowana przez naszych specjalistów, aby gwarantować stale dobrą jakość, tak aby klient końcowy był w pełni zadowolony z otrzymanego towaru. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom pomysły i rozwiązania jak szybko i łatwo dopasować wybrane elementy do bieżącego zadania. Rusztowania24 aktywnie działa w ramach odpowiedzialnego biznesu, realizując wiele programów i zadań.

FHU Amal - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Kosmonautów 7/28
FHU "Amal" wynajmie ładowarkę Ł-34 wraz z obsługą. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 507-052-244.
Firma handlowo-usługowa "Amal". Rok założenia: styczeń 2008. Obszar działania: woj. śląskie. Zajmujemy się wynajmem sprzętu budowlanego wraz z obsługą. Wykonujemy prace na umowę - zlecenie. Cena do uzgodnienia.

Profit - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Tulipanowa 47
Wykonujemy usługi koparko - ładowarką Volvo BL71 rocz. 2007. W zakresie prac jest m.in. prace ziemne, rozładunek i wiele innych. Koparka jest wyposażona dodatkowo w widły, łyżkę tzw. skarpówkę, stalowe liny z hakami.
Firma działa na terenie województwa zachodniopomorskiego głównie na terenie miasta Szczecina i powiatu Police, ale jest otwarta na inne rejony działania. Firma pracuje na wysokiej jakości sprzęcie, którego obsługuje szybko i fachowo wykwalifikowany personel. Jesteśmy elastyczni co do warunków współpracy, czekamy więc na propozycje z Państwa strony.

F. U. Transport - Handel Andrzej Narbut - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Chrząstkowo 15
Usługi: - Roboty Ziemne - Rozbiórki - Wynajem sprzętu budowlanego - Wynajem koparki - Wynajem koparko ładowarki - Wynajem wywrotki - Sprzedaż piasków/kruszyw - Transport i załadunek materiałów sypkich - Wykopy - Prace Ziemne - Maszyny Budowlane - Usługi HDS
Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie prac ziemnych oraz przygotowaniu terenu pod budowę. Działamy w obszarze powiatu wałeckiego. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie możecie Państwo zapoznać się z całą ofertą: www.narbut-walcz.pl.

PHU PIOTR Piotr Jaczyński - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Warszawska 38 B
Specjalizujemy się w zakresie: - budowy i rozbudowy budynków mieszkalnych i przemysłowych - tynków wewnętrznych i zewnętrznych - pokryć dachowych - demontażu i utylizacji azbestu - wykonywania elewacji i ocieplania budynków - czyszczenia elewacji, rynien i mycia dachów (wszystkie pokrycia) - robót ziemnych (wyburzanie, wykopy, układanie kostki brukowej itp.) - dostawy materiałów budowlanych - hydrauliki - wykończenia wnętrz (układanie glazury, terakoty, gipsowanie itp.) - montażu okien i drzwi - sprzątanie po budowie (wywóz gruzu, śmieci itp.) - usług transportowych i HDS. Dane kontaktowe: Zakup materiałów budowlanych: Grzegorz Papiński --> 608-055-798 Artur Przanowski --> 608-055-944, 604-061-073 Usługi: Piotr Jaczyński --> 602-507-648
Firma PHU PIOTR istnieje od 1995 roku, z siedzibą w Lesznie przy ulicy Warszawskiej 38 B. Dzięki wykwalifikowanej załodze, sprawnej logistyce oraz wysokiej jakości oferowanych usług i towarów, przez cały czas bardzo dynamicznie się rozwijamy. Swoje usługi świadczyliśmy m.in. w : - Jednostce Wojskowej 2367 w Sochaczewie, - Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego, - Ard-Instal z Warszawy, - Wspólnocie mieszkaniowej z Zaborówka, - salonach samochodowych "Szewczyk", - firmie Inter-Team.

Usługi Dźwigowe Lewandowska - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Obornicka 3
- usługi dźwigowe - podnośniki koszowe - wynajem dźwigów - transport dłużycowy - montaż maszyn - żurawie - dźwigi
Jesteśmy jednym z liderów branży dźwigowej w Polsce. Naszym klientom oferujemy usługi dźwigowe oraz wynajem dźwigów. Posiadana przez nas flota dźwigów oparta jest w głównej mierze o żurawie samochodowe firmy Liebherr. Nasze usługi dźwigowe świadczymy w naszych oddziałach na terenie miast Poznań, Wrocław, Katowice oraz Łódź. Ponadto oferujemy podnośniki koszowe i żurawie. Usługi dźwigowe są świadczone przez naszą doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Szczegółowa oferta naszej firmy znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Hydrafilm Energia - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Płaskowickiej 46/127
agregaty prądotwórcze
Firma powstała dzięki pasji ludzi tworzących i kochających kino od lat. Znając wszystkie realia dotyczące realizacji produkcji zarówno filmowych jak telewizyjnych, postanowiliśmy stanąć na wysokości zadania i zaoferować Państwu sprzęt i obsługę najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu w listopadzie 2008 otworzyliśmy oddział w Krakowie. Wykorzystywane przez nas agregaty prądotwórcze są gwarancją najwyższej jakości dostarczanej przez nas energii. Wszystkie oferowane przez nas agregaty są umieszczone w specjalnie wyciszonych obudowach pozwalających na realizacje nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Od początku istnienia firmy dążymy do perfekcji w tej dziedzinie. Nasze agregaty poddawane są nieustannej kontroli technicznej, w celu zapewnienia niezawodności i niskich norm spalania.

Marut Maszyny i Urządzenia Sp. z o.o. - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Kapicy 9
W ofercie m.in.: - windy dekarskie Geda - windy budowlane Geda (od 200 kg do 2000 kg udzwigu) - agregaty pradotworcze Fogo - rusztowania przejezdne Krause - drabiny Krause - piły stolowe Lestet - elektornarzedzia Metabo - myjki cisnieniowe (na zimna i ciepła wode) - zageszczarki Dynapac - walce prowadzone Dynapac - frezarki Lestet - zacieraczki do betonu Fastverdini W razie pytań proszę o kontakt pod nr: 663-440-449
Firma Marut Maszyny i Urządzenia Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów firmy Geda, Krause, Lestet, Metabo, itp. Działamy na terenie całej Polski.

Zakład Usługowo-Handlowy ROM-18 Czesław Piekarski - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Grabiszyńska 21/1
Oferujemy: - załadunek i rozładunek wszelkich materiałów sypkich, np: rozładunek / załadunek wagonów - układanie rur - podnoszenie konstrukcji stalowych - układanie płyt drogowych, itp.
Firma nasza istnieje od 1998 roku. Celem naszej firmy jest świadczenie usług dźwigowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dysponujemy szerokim zestawem zawiesi linowych, łańcuchowych oraz taśmowych umożliwiających wykonanie większości prac zleconych przez klientów. Operator żurawia posiada wieloletnie doświadczenie gwarantujące powodzenie każdego podjętego zlecenia. Jesteśmy dostępni 24h, siedem dni w tygodniu.

Arad - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Kupiecka 10
- montaż, dzierżawa rusztowań - ogrodzenia budowlane, tymczasowe - panele ogrodzeniowe - drabiny - szalunki - podpory stropowe - stemple budowlane - zsypy do gruzu - podnośniki osobowe - rusztowania aluminiowe - płyta, sklejka szalunkowa - drabiny kotwione - wciągarki budowlane, dekarskie, linowe - windy budowlane, towarowo-osobowe - systemy zadaszeń
Firma "Arad" działa na rynku od 1996 roku i od samego początku konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą w zakresie montażu, wynajmu i sprzedaży rusztowań oraz ogrodzeń tymczasowych i panelowych. Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego z klientów, szybki i terminowy montaż oraz pełna obsługa w zakresie projektowania i wykonywania obliczeń statycznych potrzebnych do realizacji powierzonych zadań. W swojej ofercie posiadamy także pełną gamę drabin, pomostów i systemów aluminiowych, ogrodzenia tymczasowe i docelowe, drabiny i pomosty ewakuacyjne oraz inne maszyny, akcesoria i usługi budowlane. Oferujemy również wszystko to, co jest niezbędne do eksploatacji i montażu rusztowań. Współpracujemy z wieloma firmami na rynku wrocławskim i ogólnopolskim zarówno w ramach stałej współpracy, jak i obsługi poszczególnych zleceń.

Usługi Dźwigowe - Pazoła - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Sierakowo, Cechowa 8
Żurawie samochodowe od 10 do 50 ton i podnośniki koszowe do 18m.
Firma Usługi Dźwigowe - Pazoła istnieje na rynku od 17 lat i świadczy wszelkiego rodzaju usługi, takie jak: prace załadunkowo - wyładunkowe, montaż konstrukcji, prace przy budowach różnych obiektów, dróg i mostów oraz pomoc w nagłych wypadkach drogowych. Swoje usługi świadczymy na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska. Nasza firma znana jest z solidności i rzetelnie wykonywanej pracy. Zatrudnieni są wykwalifikowani operatorzy, którzy maja doświadczenie zawodowe w różnego typu pracach.

Transport Ciężarowy Modrzewski Stefan - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Nawrot 94/96 lok.19
Oferujemy transport piasku, żwiru, ziemi oraz innych materiałów sypkich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sezonowej: wywóz śniegu oraz ciężkich brył lodowych.
Transport ciężarowy na terenie woj. łódzkiego i miasta Łódź. Lokalny transport piasku, żwiru, ziemi oraz innych materiałów sypkich. Doświadczenie transportowe oraz niezawodność naszych samochodów gwarancją terminowego wykonania Twojego zlecenia.

Piomar Piotr Szopa - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Faradaya 52
Oferujemy super ceny. Rabaty dla przyszłych stałych klientów. W ofercie np: - piła do betonu 90 zł doba* - zagęszczarka 120kg 60 zł doba* - ubijak stopowy 69 kg 75zł doba* - i inne * przy wynajmie 15 dni lub więcej Przyjdź, zobacz, wypożycz. Częstochowa ul. Faradaya 52, Zawodzie Tel: 510 393 126
Piomar - nowo otwarta wypożyczalnia sprzętu budowlanego i elektronarzędzi firma została założona 01.04.2010 w Częstochowie i stawia swoje pierwsze kroki. Oferta skierowana jest głównie do klientów z rejonu częstochowskiego. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i tylko nowy sprzęt.

Fenix s.c. D.A. Bliźniak - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Śląska 35
Oferujemy usługi dźwigami samochodowymi o udźwigu 8, 10, 12,5, 20, 28 ton oraz transport.
Nasza firma powstała w 1997r. od początku zajmuje się świadczeniem usług dźwigowych, na rzecz podmiotów gospodarczych jak również indywidualnych zleceniodawców. Posiadamy doświadczenie w tego typu usług oraz umiejętności i wiedzę techniczną, dzięki którym podejmiemy się wykonania każdego zlecenia w ramach możliwości technicznych sprzętu. Dysponujemy szerokim zestawem zawiesi linowych, łańcuchowych, taśmowych oraz trawersy. Jeśli zajdzie taka potrzeba możemy oddelegować sprzęt wraz z obsługą w inny rejon Polski. Zachęcamy Państwa do kontaktu oraz do korzystania z naszych usług.

Tadex Tadeusz Klauze - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Romana Maya 1
- montaż żurawi wieżowych - serwis żurawi wieżowych - wynajem żurawi, wind, dźwigów - szkolenia operatorskie - odbiory UDT
Firma powstała w 2002r., aby zapewnić innym podmiotom gospodarczym pomoc w zakresie eksploatacji urządzeń dźwigowych. Zapewniamy serwis, montaż i obsługę firmą budowlanym, hurtowniom, zakładom produkcyjnym. Prowadzimy wynajem i sprzedaż żurawi wieżowych oraz dźwigów towarowo- osobowych. Wyspecjalizowana załoga wykonuje prace montażowe i serwisowe przy żurawiach, suwnicach i dźwigach. Posiadamy uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz duże doświadczenie zawodowe. Obszar naszej działalności to teren całego kraju.

Budrep Sp. z o.o. - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Mirkowska 51/11
1. Sprzedaż i wynajem rusztowań Altrad Mefran. 2. Sprzedaż maszyn budowlanych Manitou. 3. Przeprowadzanie kompleksowych remontów.
Firma Budrep proponuje usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu rusztowań oraz elementów zabezpieczających jak i wielofunkcyjnych maszyn budowlanych.W zakres firmy wchodzi również wykonywanie różnego rodzaju prac remontowo - wykończeniowych.

Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Województwo Lubuskie
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Szprotawa
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Lubniewice
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Babimost
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Łęknica
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Żary
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Nowogród Bobrzański
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Szlichtyngowa
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Słubice
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Gorz
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Międzyrzecz