GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Mazowieckie

Województwo Mazowieckie
Menu
Gdzie kupić > > Ciężarówki, samochody > Wynajem sprzętu budowlanego

Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Województwo Mazowieckie

Dźwig-Trans Andrzej Jelonkiewicz - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Zbrowskiego 84
Dźwigi samochodowe : - 20 ton MAN - 20 ton Tatra - 28 ton Tatra - 40 ton Hydros Bumar-Łabędy - 60 ton LIEBHERR LTM 1060
Dźwig-Trans to rodzinna firma, która świadczy usługi dźwigowe od 1982 roku. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu usług żurawiami samojezdnymi oraz podnośnikami koszowymi. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Robex - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Graniczna 14a
- roboty ziemne - wyburzenia obiektów - rozbiórka wnętrz - załadunek gruzu - zwałka - ładowarka Ł-34, bobcat, - CAT 262B miniładowarka + osprzęt
Specjalizujemy się w robotach ziemnych, rozbiórkach, równaniu terenu oraz wykopach. Wynajmujemy sprzęt wraz z operatorem. Wysoka jakość usług oraz terminowość.

Ell-Tom - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Przy lasku 6/30
Wynajem podnośnika do 18m z operatorem.
Wynajem podnośnika koszowego. Oferta dla firm i osób fizycznych. Działamy na terenie woj.mazowieckiego. Wynajmujemy na minimum 3 godziny plus godzina dojazdu. Opłata za 1 godzinę pracy wynosi 70zł netto.

Budrep Sp. z o.o. - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Mirkowska 51/11
1. Sprzedaż i wynajem rusztowań Altrad Mefran. 2. Sprzedaż maszyn budowlanych Manitou. 3. Przeprowadzanie kompleksowych remontów.
Firma Budrep proponuje usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu rusztowań oraz elementów zabezpieczających jak i wielofunkcyjnych maszyn budowlanych.W zakres firmy wchodzi również wykonywanie różnego rodzaju prac remontowo - wykończeniowych.

Hydrogutex - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Aleja Armii Krajowej 110/112
Firma zajmuje się profesjonalną naprawą i regeneracją: - maszyn budowlanych (cała hydraulika) - siłowników hydraulicznych (tłokowych i nurnikowych) - pomp tłoczkowych - rozdzielaczy - pomp łopatkowych - hydromotorów - orbitroli - przekładni skrętu - silników hydraulicznych, itd.
Firma zajmuje się naprawą i regeneracją hydrauliki siłowej. Sprowadzamy części na zamówienie. Prowadzimy diagnostykę pomp hydraulicznych (sprawdzanie wydatku pomp), dopasowujemy zamienniki. Wykonujemy pomiary i kontrolę ciśnienia w układach hydraulicznych.

EW-Trans - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Chrościckiego 19a
Roboty budowlane w zakresie: - wykopy - wyrównywanie terenu - budowa szamb - drenaż budynków - kopanie fundamentów - odśnieżanie - sprzątanie posesji - wywóz gruzu i ziemi - rozbiórki - niwelacja terenu - inne prace ziemne
Firma EW-Trans S.C. specjalizuje się w wynajmie maszyn budowlanych z operatorami, a także wykonywaniu robót budowlanych. Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług, popartą wieloletnim doświadczeniem i wieloletnią praktyką w sektorze budowlanym.

Usługi Podnośnikami Koszowymi - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Kurpińskiego 16a
Wynajem podnośników koszowych. Usługi podnośnikami.
Wynajem podnośników koszowych na podwoziach samochodowych wraz z obsługą operatorską na terenie Warszawy i województwa. Posiadamy wykwalifikowanych i odpowiedzialnych operatorów. Pracami na wysokości zajmujemy się blisko dwadzieścia lat.

Dźwig-Trans Andrzej Jelonkiewicz - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Zbrowskiego 84
Dźwigi samochodowe : - 20 ton MAN - 20 ton Tatra - 28 ton Tatra - 40 ton Hydros Bumar-Łabędy - 60 ton LIEBHERR LTM 1060
Dźwig-Trans to rodzinna firma, która świadczy usługi dźwigowe od 1982 roku. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu usług żurawiami samojezdnymi oraz podnośnikami koszowymi. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Dźwigi i Podnośniki Podnosimy.com.pl - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Polinezyjska 2/73
- usługi dźwigowe - wynajem dźwigów - wynajem podnośników - montaż i demontaż hal, konstrukcji stalowych, elementów żelbetowych, latarni, słupów - załadunek i rozładunek towarów, baraków i kontenerów - inne roboty budowlane - prace specjalistyczne - przenoszenie pomników - usuwanie sopli i nawisów, - wycinka drzew - przeładunki
Istniejemy od 1989 roku. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie w branży, poparte współpracą z dużymi firmami, gwarantuje Państwu nie tylko wysokiej jakości usługi i profesjonalną obsługę, ale także solidność i terminowość. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług dźwigowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dysponujemy dużą flotą dźwigów i podnośników, m.in. - dźwigi do 100ton - podnośniki koszowe do 31 metrów Oferujemy wynajem dźwigów oraz wynajem podnośników koszowych na terenie Warszawy.

Hydrafilm Energia - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Płaskowickiej 46/127
agregaty prądotwórcze
Firma powstała dzięki pasji ludzi tworzących i kochających kino od lat. Znając wszystkie realia dotyczące realizacji produkcji zarówno filmowych jak telewizyjnych, postanowiliśmy stanąć na wysokości zadania i zaoferować Państwu sprzęt i obsługę najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu w listopadzie 2008 otworzyliśmy oddział w Krakowie. Wykorzystywane przez nas agregaty prądotwórcze są gwarancją najwyższej jakości dostarczanej przez nas energii. Wszystkie oferowane przez nas agregaty są umieszczone w specjalnie wyciszonych obudowach pozwalających na realizacje nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Od początku istnienia firmy dążymy do perfekcji w tej dziedzinie. Nasze agregaty poddawane są nieustannej kontroli technicznej, w celu zapewnienia niezawodności i niskich norm spalania.

Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Województwo Mazowieckie
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w J
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Wyszogr
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Skaryszew
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Serock
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Tarczyn
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Przasnysz
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Piaseczno
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Węgrów
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Drobin
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Kobyłka