GdzieKupić.Uslug-cennik.pl

Województwo Warmińsko-Mazurskie

Województwo Warmińsko-Mazurskie
Menu
Gdzie kupić > > Ciężarówki, samochody > Wynajem sprzętu budowlanego

Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Województwo Warmińsko-Mazurskie

Niestety, w regionie Województwo Warmińsko-Mazurskie Gdzie można wynająć sprzęt budowlany niemożliwy. Zobacz inne miasta w Polsce:
Jerzy Pierko Sp. j. Józef Kot Piket Tadeusz Brzozowski - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Poznańska 79
- Wynajem maszyn budowlanych. - Transport maszyn budowlanych. - Transport krajowy i międzynarodowy.
Wynajem maszyn budowlanych zasięg ogólno krajowy, transport międzynarodowy i krajowy, firma świadczy usługi wynajmu renomowanych ładowarek teleskopowych manitou i JCB wraz z operatorem, a także specjalizuje się w transporcie sprzętu budowlanego i transporcie krajowym i międzynarodowym, ponadto prowadzi działalność spedycyjną.

Piomar Piotr Szopa - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Faradaya 52
Oferujemy super ceny. Rabaty dla przyszłych stałych klientów. W ofercie np: - piła do betonu 90 zł doba* - zagęszczarka 120kg 60 zł doba* - ubijak stopowy 69 kg 75zł doba* - i inne * przy wynajmie 15 dni lub więcej Przyjdź, zobacz, wypożycz. Częstochowa ul. Faradaya 52, Zawodzie Tel: 510 393 126
Piomar - nowo otwarta wypożyczalnia sprzętu budowlanego i elektronarzędzi firma została założona 01.04.2010 w Częstochowie i stawia swoje pierwsze kroki. Oferta skierowana jest głównie do klientów z rejonu częstochowskiego. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i tylko nowy sprzęt.

GET Sp. z o. o. - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Głogowska 37
Firma zajmuje się sprzedaży osprzętu budowlanego, jak również wynajmem rusztowań fasadowych.
Firma specjalizuje się w sprzedaży rusztowań nowych i używanych. W ofercie posiada rusztowania firm: Layher, Plettac, Alfix, Bosta, Rux jak również rusztowanie własnej produkcji Platino, dodatkowo: podpory stropowe, dźwigary drewniane, windy dekarskie, kontenery i inny osprzęt budowlany.

Special-Mont - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Rzemieślnicza 6/1
- prace budowlane - montaż konstrukcji stalowych - malowanie konstrukcji stalowych - ścinanie i pielęgnacja drzew - prace w trudno dostępnych miejscach metodami alpinistycznymi
Jesteśmy nowo powstającą firmą dzięki nabytym umiejętnościom oraz doświadczeniu w pracach wysokościowych jesteśmy w stanie świadczyć usługi na wysokim poziomie oraz w jak najlepszej jakości. Posiadamy przeszkolonych i wyspecjalizowanych pracowników. Nasza firma rozwija się w dynamicznym tempie, co świadczy o zadowoleniu naszych klientów, którzy chętnie powracają do korzystania z naszych usług. Od pewnego czasu jesteśmy posiadaczami sprzętu wysokościowego, na którym pracujemy oraz dzierżawimy. Posiadamy podnośniki teleskopowo - przegubowe o wysokości roboczej od 16 m do 27 m oraz podnośniki nożycowe o wysokości roboczej od 10 m do 18 m. Wystawiamy FV. Nasza firma oferuje następujące promocje - długoterminowy wynajem - rabat w postaci soboty i niedzieli gratis - dostawa sprzętu na plac budowy gratis - możliwość negocjowania cen

Firma Wielobranżowa Dźwig - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Grottgera 45
Zakres działalności: W ofercie posiadamy żurawie samochodowe o udźwigu od 6,3 tony do 100 ton i podnośniki koszowe do 30 metrów wysokości roboczej - dźwig 100 ton i wysokość podnoszenia 67 metrów - dźwig 50 ton i wysokość podnoszenia 35 metrów - dźwig 28 ton i wysokość podnoszenia 26 metrów - dźwig 16 ton i wysokość podnoszenia 21.7 metra - dźwig 6,3 tony i wysokość podnoszenia 13 metrów - podnośniki koszowe do 30 metrów wysokości roboczej
Działamy na rynku od 1987 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług żurawiami samochodowymi i podnośnikami koszowymi z doświadczoną obsługą operatorską. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu do potrzeb klienta. Dokonujemy wizji lokalnych w celu doboru odpowiedniego sprzętu do powierzonych zadań. Priorytetem naszym jest profesjonalna obsługa klientów i bezpieczne świadczenie usług.

Ratajczak - Sprzęt Budowlany - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Jasielska 10
Usługi dźwigami samochodowymi, podnośnikiem koszowym oraz koparko ładowarką. Nasze maszyny są wykorzystywane przy pracach budowlano - remontowych, montażowych oraz drogowych. Najczęściej wykonywane prace to: - prace ziemne koparko - ładowarką, - montaż konstrukcji stalowych, - montaż płyt stropowych, - montaż bilbordów reklamowych, - montaż kolektorów kanalizacyjnych, - załadunek i rozładunek: * wszelkich materiałów budowlanych, * maszyn, * urządzeń, * baraków itp.
Jesteśmy jedną z niewielu firm na wielkopolskim rynku, która swoją działalność prowadzi od początku lat dziewięćdziesiątych. Tym samym dysponujemy ogromnym doświadczeniem w zakresie usług sprzętem budowlanym co pomaga nam w rzetelnym wykonywaniu powierzonych prac. Nasze maszyny to: żurawie samochodowe, podnośniki koszowe, koparko-ładowarki.

Robex - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Graniczna 14a
- roboty ziemne - wyburzenia obiektów - rozbiórka wnętrz - załadunek gruzu - zwałka - ładowarka Ł-34, bobcat, - CAT 262B miniładowarka + osprzęt
Specjalizujemy się w robotach ziemnych, rozbiórkach, równaniu terenu oraz wykopach. Wynajmujemy sprzęt wraz z operatorem. Wysoka jakość usług oraz terminowość.

Projbud S.C. J.Piegza & D.Piegza - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Gronowa K/Nr 8
Wypożyczalnia oferuje: - płyty szalunkowe Acrow - rusztowania elewacyjne Plettac, R-R - rusztowania przejezdne - rusztowania warszawskie - rusztowania rurowe - inne
Firma specjalizuje się w dzierżawie sprzętu wykorzystywanego do budowy i remontów obiektów budowlanych.

Rentool - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Wiśniowa
W ofercie między innymi: agregaty prądotwórcze betoniarki cykliniarki drabiny kompresory olejowe młotowiertarki młoty wyburzeniowe myjki ciśnieniowe nagrzewnice nożyce gilotynowe odkurzacze przemysłowe opalarki osuszacze piły do betonu piły do drewna piły stołowe rusztowania spawarki strugi elektryczne szlifierki do ścian szlifierki kątowe szlifierki oscylacyjne wiertarki wkrętarki wózki paletowe wyrzynarki zagęszczarki
Wynajem maszyn budowlanych, rusztowań i elektronarzędzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Rentool specjalizuje się w wynajmie maszyn budowlanych różnego typu. Mamy w swojej ofercie rusztowania, maszyny do zagęszczania i obróbki betonu, nagrzewnice, młoty wyburzeniowe jak również elektronarzędzia, urządzenia do spawania czy narzędzia do obróbki drewna. Dowozimy sprzęt terenie wielkopolski, bardzo często bez żadnej dodatkowej opłaty. Skorzystanie z oferty Rentool przynosi wiele korzyści: - Wynajem pozwala uniknąć drogich inwestycji związanych z kupnem sprzętu, eliminuje koszty i problemy związane z magazynowaniem czy konserwacją urządzeń - Wynajęcie konkretnego narzędzia, które jest potrzebne w danym momencie pozwala oszczędzać pieniądze i przeznaczać je na inne cele - Sprzęt może być dostarczony na miejsce budowy na życzenie klienta - Dostęp do szerokiej gamy sprzętu zwiększa zakres usług, jakie można wykonywać Głównym priorytetem dla firmy Rentool jest dostarczenie klientowi usług oraz odpowiedniego wsparcia na profesjonalnym poziomie. Ciągle poszerzamy ofertę wynajmowanego sprzętu aby spełnić wszystkie potrzeby klienta.

Diament Sp. z o.o. - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Szczawiowa 53D
Posiadamy podnośniki z balkonikiem marki Autel typ 195CL na samochodach Mercedes-Benz. Maksymalny wyciąg kosza to 20 metrów.
Firma Diament oferuje Państwu wypożyczenie podnośników koszowych na terenie Szczecina. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i wykwalifikowaną obsługą z doświadczeniem w pracy na wysokościach. Na szczecińskim rynku działamy od lat.

Akard - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Władysława IV 1
- Obsługa i konserwacja nośników reklamowych. - Wynajem wysokich ( do 26m )nowoczesnych podnośników koszowych. - Prace wysokościowe z użyciem sprzętu podnośnikowego.
Firma Akard działa na rynku od 1999 roku. Działamy głownie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm reklamowych posiadających duże nośniki reklamowe, zakładów konserwacji zieleni oraz administratorów budynków i infrastruktury wymagającej użycia sprzętu podnośnikowego.

rusztowanie24 - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Opolska 38
rusztowania, szalunki, rusztowanie, podpory, podesty, kontenery, maszyny
Misją firmy Rusztowania24 od początku działalności w Polsce jest, dostarczenie naszym klientom starannie wyselekcjonowanych używanych i nowych produktów wysokiej jakości, takich jak rusztowania, szalunki, kontenery, podpory stropowe, maszyny budowlane w niskich cenach. Sieć Rusztowania24 zaufała niemieckim dostawcom, których produkty są dobrze znane i doceniane przez naszych klientów (z ominięciem pośredników). Rusztowania są w dobrym stanie, w pełni sprawne technicznie oraz posiadają wymagane certyfikaty i atesty jakości. Blisko 95% artykułów sprzedawanych w Rusztowania24 wyprodukowano w Niemczech. Lata strategicznej współpracy jedynie ze sprawdzonymi partnerami handlowymi i jej rezultaty pozwalają nam dostarczać i zagwarantować naszym klientom tylko najlepsze produkty nowe i używane w niskich cenach i po najlepszych rabatach. Dzięki nowoczesnemu systemowi logistycznemu, własnym centrom dystrybucji i współpracy z liczną flotą samochodów ciężarowych oraz licznymi kontaktami do największych spedycji europejskich możemy kontrolować cały proces dostaw towarów do klienta, oraz uzyskać niskie koszty transportu dla klienta. Nieustannie sprawdzamy jakość używanych elementów przy zakupie i sprzedaży jest ona kontrolowana przez naszych specjalistów, aby gwarantować stale dobrą jakość, tak aby klient końcowy był w pełni zadowolony z otrzymanego towaru. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom pomysły i rozwiązania jak szybko i łatwo dopasować wybrane elementy do bieżącego zadania. Rusztowania24 aktywnie działa w ramach odpowiedzialnego biznesu, realizując wiele programów i zadań.

EW-Trans - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Chrościckiego 19a
Roboty budowlane w zakresie: - wykopy - wyrównywanie terenu - budowa szamb - drenaż budynków - kopanie fundamentów - odśnieżanie - sprzątanie posesji - wywóz gruzu i ziemi - rozbiórki - niwelacja terenu - inne prace ziemne
Firma EW-Trans S.C. specjalizuje się w wynajmie maszyn budowlanych z operatorami, a także wykonywaniu robót budowlanych. Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług, popartą wieloletnim doświadczeniem i wieloletnią praktyką w sektorze budowlanym.

Transport Roboty Ziemne - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Inżynierska 42
W naszej ofercie posiadamy: - koparko-ładowarki Jcb 3cx (teleskop, dzielona łyżka, widły, młot, skarpówka) - koparki kołowe-obrotowe Atlas (skarpówka hydrauliczna) - koparki kołowe- obrotowe Zeppelin(skarpówka hydrauliczna) Zakres wykonywanych prac: - równanie terenu - prace ziemne przy budowie i remontach dróg - załadunek ziemi i kruszywa - korytowanie pod drogi i kostkę brukową - wykopy pod budynki i szamba - wykopy pod instalacje wodno-kanalizacyjne - wykopy pod instalacje telekomunikacyjne - wykopy pod instalacje energetyczne i gazowe - rozładunek i załadunek na paletach - odśnieżanie
Firma świadczy usługi w zakresie prac ziemnych, przede wszystkim na terenie województwa łódzkiego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorstw jak i indywidualnych klientów.Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie dostosowując sprzęt i technikę pracy.

Techpro - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Krakowska 290
Nasza firma zaopatruje w sprzęt budowlany oraz maszyny drogowe: ubijaki, agregaty, zagęszczarki, przecinarki, akcesoria drogowe, elektronarzędzia, sprzęt geodezyjny, silniki spalinowe.
Zaopatrujemy w maszyny i urządzenia firmy z branży drogowej i budowlanej. Naszym celem jest kompleksowa obsługa w zakresie dostaw, serwisu oraz doradztwa technicznego. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych maszyn i urządzeń najwyższej jakości, które postaramy dobrać się do indywidualnych wymagań. Zapewniamy profesjonalny serwis oferowanych przez nas urządzeń oraz stały dostęp do części zamiennych.

Sclean - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Dworska 2
- Codzienny serwis porządkowy - Mycie nagrobków i miejsc pamięci - Mycie okien - Mycie elewacji, fasad, rolet zewnętrznych - Mycie witryn sklepowych, przeszkleń, banerów reklamowych - Czyszczenie tarasów, balkonów - Mycie i impregnacja kostki brukowej - Sprzątanie placów, terenów zewnętrznych - Czyszczenie i pranie verticali, rolet, żaluzji - Utrzymanie terenów zieleni, koszenie trawy oraz drobne prace ogrodnicze - Usługi na koparko-ładowarce - Usługi na zwyżce (do 16m wysokości) - Pomoc w przeprowadzkach - Malowanie elewacji - Pomiar, montaż żaluzji, rolet oraz innych przesłon okiennych - Inne prace związane z utrzymaniem czystości w obiektach i terenach zewnętrznych
Firma Sclean Serwis Sprzątający istnieje od 2006r. Obecnie terenem naszych działań jest województwo śląskie, a główną działalnością jest świadczenie usług porządkowych dla firm, instytucji, wspólnot mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych. Świadczymy naszym klientom usługi z zakresu: bieżącego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych, lokali usługowych oraz handlowych, szkół, placówek oświatowych, hoteli, pensjonatów, kompleksowej obsłudze osiedli, kamienic, bloków mieszkalnych, apartamentów oraz prywatnych mieszkań i domów.

Daga Nieruchomości Sp. z o.o. - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » al. Armii Krajowej 54
- wyburzenia - rozbiórki - wykopy - załadunek - kruszywa - transport
Oferta naszej firmy obejmuje obecnie wszelkie prace związane z wyburzeniami, rozbiórką i transportem. Oferujemy możliwość wynajmu naszych maszyn i urządzeń oraz profesjonalne usługi doradcze w tej branży. Świadczymy kompleksową obsługę pracując pod hasłem "od projektu do efektu". Każde zlecenie demontażu czy wyburzenia obiektów, rozpoczynamy od przygotowania indywidualnego projektu, uzyskania stosownych pozwoleń, a efektem końcowym jest dobrze uprzątnięty plac budowy. Zajmujemy się również recyklingiem gruzu i rekultywacją terenu. Posiadając specjalistyczny sprzęt i odpowiednią kadrę, wykonujemy różnorodne prace ziemne i wykopy, m.in. pod fundamenty, budynki, baseny, sieć wodno - kanalizacyjną, przyłącza gaz - woda - prąd. W naszym parku maszyn mamy obecnie: ładowarki, koparki, młoty wyburzeniowe, nożyce miażdżąco - tnące i wiele innych. Szeroki wachlarz usług i dotrzymywanie terminów realizacji wyróżnia nas wśród innych firm. W zakresie transportu ciężarowego świadczymy usługi przewozowe obejmujące materiały takie jak: piasek, ziemia, gruz i inne.

Kymatica - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Bohaterów Westerplatte 14
Reklama usług koparko-ładowarką
U nas zareklamujesz usługi koparko-ładowarką szybko, tanio i skutecznie. Efekty zobaczysz bardzo szybko a lista klientów zacznie się dwoić bardzo szybko. Dział obsługi klienta z chęcią udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i wyjaśni dlaczego warto wybrać nas.

Firma MIX - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Pszenna 11
- Usługi dźwigowe wykorzystywane do prac budowlanych. - Podnośnik koszowy wykorzystywany jest do prac na wysokościach: zakładanie reklam, odnowa elewacji, budowa budynków, hal produkcyjnych, montaż oświetleń, przycinanie zieleni.
Firma MIX oferuje usługi podnośnikiem koszowym i dźwigiem na terenie Poznania, Swarzędza i całej wielkopolski.

Tadex Tadeusz Klauze - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Romana Maya 1
- montaż żurawi wieżowych - serwis żurawi wieżowych - wynajem żurawi, wind, dźwigów - szkolenia operatorskie - odbiory UDT
Firma powstała w 2002r., aby zapewnić innym podmiotom gospodarczym pomoc w zakresie eksploatacji urządzeń dźwigowych. Zapewniamy serwis, montaż i obsługę firmą budowlanym, hurtowniom, zakładom produkcyjnym. Prowadzimy wynajem i sprzedaż żurawi wieżowych oraz dźwigów towarowo- osobowych. Wyspecjalizowana załoga wykonuje prace montażowe i serwisowe przy żurawiach, suwnicach i dźwigach. Posiadamy uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz duże doświadczenie zawodowe. Obszar naszej działalności to teren całego kraju.

Dźwigaś - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Henryka Brodatego 24
- prace na wysokościach - konserwacja zabytków - naprawy oświetlenia - wycinka i konserwacja zieleni - montaż kominów, rynien, zabezpieczeń anty ptakowych - mycie okien - możliwość wykorzystania podnośników na planie filmowym
Firma Dźwigas powstała w 1997 roku Oferujemy usługi dźwigowo - podnośnikowych. Pracujemy w każdych warunkach pogodowych. Zatrudniamy specjalistów. Naszą specjalnością są prace wysokościowe.

Mar-Ziem - Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Damienice 222
Nasze usługi: - wykopy (pod fundamenty, sieci kanalizacyjne, wodociągowe, elektryczne, piwnice itp.), - nasypy, - kształtowanie i niwelacja terenu, - korytowanie, zasypanie i zagęszczanie kruszywami (według życzeń klienta) dróg i podjazdów do posesji, - rekultywacja terenu, - stabilizacja podłoża, - porządkowanie terenu przed i po budowie, - burzenie budynków, - zasypywanie fundamentów, - transport materiałów sypkich oraz budowlanych, - wywóz ziemi, gruzu, złomu, - wynajem maszyn, - odwodnienie i drenowanie terenów zielonych oraz wszelkiego rodzaju posesji.
Jesteśmy firmą pracującą w branży "ziemnej"? już od 1994 roku. Podstawowym celem naszej działalności jest wykonywanie wszelkich prac ziemnych (szczegółową informacje można odnaleźć w dziale Oferty). Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, stąd wykonywane przez nas zlecenia są najwyższej jakości, a klienci są zadowoleni (opinie na nasz temat przeczytać można na pod stronie Referencje). Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów lokalnych jak i dużych ogólnopolskich firm oraz urzędów państwowych. Dysponujemy dużym zasobem sprzętowym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy za cel stawiają sobie solidność oraz terminowe wykonywanie zleceń. Motto przyświecające naszej firmie, mówi o nas wszystko: "Ziemia jest pod naszą kontrolą".

Gdzie można wynająć sprzęt budowlany » Województwo Warmińsko-Mazurskie
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Mikołajki
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Tolkmicko
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Lubawa
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Ełk
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Barczewo
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Sępopol
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Orneta
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Miłomłyn
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Zalewo
Gdzie można wynająć sprzęt budowlany w Młynary