[Gdzie Kupić] uslug-cennik.pl

Miasto: Brześć Kujawski
Inne miasto
Strona główna > > Odzież, obuwie > Inne

Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim

Inne kategorie:
Przemysł włókienniczy
Pasmanteria i tkaniny
Inne sklepy i hurtownie
Inne
Sklepy i hurtownie odzieżowe
Przemysł obuwniczy
Odzież sportowa
Usługi krawieckie
Galanteria sk
Pralnie
Odzież używana
Zobacz inne miasta swojego regionu:
Termstudio - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Andersena 3a
Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków.
Firma TermStudio specjalizuje się w tworzeniu dokumentacji technicznych związanych z budownictwem ogólnym, energooszczędnym i pasywnym, a w szczególności sporządzaniu certyfikatów i audytów energetycznych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów nie ograniczmy się tylko do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali mieszkalnych. Oferta naszej firmy rozszerzona jest o badania termowizyjne oraz ocenę stanu technicznego, która poparta jest badaniami laboratoryjnymi. Jesteśmy zespołem dobrze wykształconych i ambitnych inżynierów budownictwa. Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zrealizować projekty nawet najbardziej wymagających klientów. Wiedza, którą zdobyliśmy na studiach podyplomowych pozwala nam profesjonalnie tworzyć świadectwa charakterystyki energetycznej w oparciu o fachowe obliczenia. Stała współpraca z Uniwersytetem Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz działanie w oparciu o standardy ISO. Działalność naszą prowadzimy na terenie całego kraju, a w szczególności koncentrujemy ją na takich miastach jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Świecie, Nakło, Grudziądz obejmując tym samym obszar całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wybierając naszą firmę stają się Państwo posiadaczami fachowo przygotowanej dokumentacji pozwalającej na rzetelną ocenę Państwa budynku. Pragniemy być partnerem dla naszych klientów, dostarczając im produkty najwyższej jakości oraz satysfakcję i zadowolenie z podjętej współpracy.

Foltor s.c. , telefon 605-906-664,600-051-278 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Chrobrego 145/147
Produkcja palet drewnianych, folie stretch, bąbelkowa, kablowa. Taśmy samoprzylepne: ostrzegawcze do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, pakowe, spinające. Opakowania dla przemysłu, handlu oraz gastronomii.
Zapraszamy do poznania naszej firmy i korzystnej współpracy. Z przyjemnością nawiązujemy kontakty biznesowe z firmami, które tak jak my, cenią sobie rzetelność, zaufanie i pełen profesjonalizm.Cechuje nas wysoki poziom obsługi serwisu klienta. Dlatego nasi kontrahenci otrzymują bardzo dokładne informacje o planowanych dostawach: termin, ilość, czas dostawy. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza firma znalazła się w czołówce najlepszych dostawców w Państwa firmie.

EKO-Power , telefon 664 081 007 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Mirowice 10
Kompleksowe doradztwo w branży odnawialnych źródeł energii. Załatwiamy dotacje i kredyty na kolektory słoneczne jak również ich montaż i serwis.
Dystrybutor kolektorów słonecznych marki Ravisson (www.ravisson.com). Firma działa od 2009 roku. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest do wszystkich którzy chcą oszczędzać dzięki wykorzystaniu darmowej energii z natury.

NWG - Nigdy Więcej Graffiti , telefon 663-654-924 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Grabowa 3
- usuwanie graffiti - zabezpieczanie powierzchni przed graffiti - mycie elewacji - systemy antyptak - nanotechnologia
Firma NWG - Nigdy Więcej Graffiti specjalizuje się w profesjonalnym usuwaniu graffiti oraz zabezpiecza wszelkie powierzchnie przed graffiti. Oferujemy także mycie elewacji oraz systemy antyptak.

Paju-Trans , telefon 601-654-271 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Kruszyn 148
Transport samochodowy od 0 do 3,5 tony.
Paju-Trans firma transportowa świadcząca usługi na teranie kraju i zagranicy (Niemcy, Francja, Belgia, Holandia,Czechy, Słowacja, Austria, Włochy). Rok założenia 1990r. Oferta kierowana do firm korzystających z firm transportowych.

Euro-Funt , telefon (52) 322-08-08 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Zygmunta Augusta 14
Składamy zeznania podatkowe w zagranicznych Urzędach Skarbowych. Rozliczamy Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Holandii.
Jeśli pracowałeś w Wielkiej Brytanii (Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej), Holandii, Irlandii to możesz odzyskać zapłacony podatek. Co to jest zwrot podatku i na czym polega? Każdy pracodawca jest zobowiązany potrącać pracownikowi zaliczkę na podatek już w momencie pierwszej wypłaty. Kwota podatku odprowadzana jest do miejscowego Urzędu Skarbowego w kraju, w którym ma miejsce zatrudnienie. W każdym kraju można zarobić kwotę, która jest wolna od podatku. Oznacza to, że po złożeniu rocznego zeznania podatkowego w formie deklaracji podatkowej, cały podatek potrącony wcześniej od pensji zostaje zwrócony przez Urząd Skarbowy, lecz nie zawsze. W przypadku, gdy dochód przekroczy pułap kwoty wolnej od podatku, można uzyskać zwrot tylko części zapłaconej zaliczki. Im bardziej przekroczy się kwotę zwolnioną od podatku, tym mniejszy zwrot podatku można otrzymać.

Hart - Metal P.O.T , telefon 56 664 38 31 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Staszica 10/18
Odwierty rdzeniowe pod dowolnie wybranym kątem wiertłami o średnicach od fi 63 do fi 1200mm i głębokości 2,5 m.
Wykonujemy odwierty rdzeniowe w ścianach, posadzkach, stropach, wykonanych z różnych materiałów: betonu, żelbetonu, asfaltu, cegły, kamienia i innych materiałów. Jesteśmy mobilni, posiadamy doświadczenie w branży budowlanej, korzystamy ze sprzętu profesjonalnych producentów: Cardi ,Gollz, Husqvarna, Lifton. Wiercenie jest: szybkie, precyzyjne, bezpyłowe, bezudarowe i jest wykonywane przez specjalistów. Wykonamy odwierty w całej Polsce. Wystawiamy faktury VAT.

ARtech , telefon +48 604-174-005 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Długa 25/39
W ofercie przewody hydrauliczne, pompy, rozdzielacze, hydromotory, siłowniki, zasilacze hydrauliczne.
Firma ARtech zajmuje się produkcją przewodów hydraulicznych, naprawą i produkcją siłowników. W naszej ofercie znajdą Państwo także złączki, zawory, pompy, rozdzielacze, rury precyzyjne robione pod konkretne zamówienie np. do koparek (maszyn budowlanych).Zajmujemy się również projektowaniem i wykonywaniem (od początku do końca) linii hydraulicznych, które mają zastosowanie w maszynach przemysłowych oraz w innych układach hydraulicznych, samochodach ciężarowych czy też maszynach budowlanych. Szczegóły na stronie internetowej. Zapraszamy.

Z.G. Consulting , telefon 607-789-422 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Balczewo 53
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z prowadzeniem eksploatacji kopalin pospolitych metodą odkrywkową: * pełnienie funkcji Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego, * przygotowanie dokumentacji Zakładu Górniczego zgodnie z obowiązującymi przepisami, * opracowanie dokumentów związanych z uruchomieniem i prowadzeniem eksploatacji: - projekt badań geologicznych, - dokumentacja geologiczna, - wnioski koncesyjne, - projekt zagospodarowania złoża, - plan ruchu, w tym w formie uproszczonej, - wnioski środowiskowe, - raporty oddziaływania na środowisko, - inne, * przygotowanie procesu inwestycyjnego związanego z budową odkrywkowego zakładu górniczego, * reprezentowanie przedsiębiorców w urzędach i instytucjach w związku z prowadzoną działalnością, * doradztwo na każdym etapie prac, * szkolenia dla przedsiębiorców i pracowników zakładu górniczego, w tym przygotowanie pracowników do egzaminów stwierdzających kwalifikacje górnicze. * pomoc prawną w zakresie Prawa Geologiczno-Górniczego, Prawa Ochrony Środowiska, Prawa Wodnego, Prawa Budowlanego i innych dziedzin prawa
Biuro usług górniczo-geologicznych i ochrony środowiska. Kompleksowa obsługa zakładów górniczych. Prace zlecane naszej firmie wykonywane będą przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia: - Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego, - Dozoru Ruchu, - Geologa Górniczego, - Mierniczego Górniczego, - do sporządzania dokumentacji geologicznych i innych, - do projektowania, nadzorowania i kierowania robotami geologicznymi, - do przeprowadzania szkoleń dla Przedsiębiorców i Pracowników. Na co dzień współpracujemy ze specjalistami z dziedziny prawa, ochrony środowiska, górnictwa, geologii.

Dormar , telefon 512-180-904 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Jagielońska 95
- meble biurowe - meble kuchenne - meble apteczne - krzesła biurowe - fotele gabinetowe - krzesła konferencyjne
Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości mebli biurowych, kuchennych i aptecznych. Udostępniając nam wymiary pomieszczeń oraz ich przeznaczenie, otrzymacie Państwo bezpłatną aranżację wnętrza wykonaną w profesjonalnym programie. Posiadamy również dział montażu i serwis posprzedażny. Na nasze produkty oferujemy 36 miesięcy gwarancji.

Ozonowanie.com , telefon 663-654-924 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Grabowa 3/15
- Ozonowanie - Usuwanie brzydkich zapachów - Usuwanie szkód po pożarach i zalaniach - Dystrybucja profesjonalnych generatorów ozonu
Posiadamy oddziały w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie ozonowania - podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Dysponujemy najlepszym sprzętem na rynku, którego także jesteśmy dystrybutorami.

Centrum Projektów Budowlanych , telefon 502-381-776 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Makuszyńskiego 4
Sprzedaży projektów budowlanych typowych (gotowych) różnego rodzaju budynków. W ofercie posiadamy ponad 6.000 projektów m.in.: - domy jedno-, dwu-, wielorodzinne, - garaże, - warsztaty, - pensjonaty, - budynki gospodarcze, handlowe, usługowe, inwentarskie, - stajnie. - i wiele innych Świadectwa Energetyczne.
Centrum Projektów Budowlanych to biuro projektowe zajmujące się sprzedażą projektów typowych (ponad 6.000 gotowych projektów). Współpracujemy z ponad 30-ma największymi biurami projektowymi w Polsce.Wykonujemy świadectwa energetyczne. Oferujemy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny projektów i bezpłatne dostarczenie. Obsługujemy całą Polskę.

Termstudio , telefon 502-381-776 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Andersena 3a
Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków.
Firma TermStudio specjalizuje się w tworzeniu dokumentacji technicznych związanych z budownictwem ogólnym, energooszczędnym i pasywnym, a w szczególności sporządzaniu certyfikatów i audytów energetycznych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów nie ograniczmy się tylko do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali mieszkalnych. Oferta naszej firmy rozszerzona jest o badania termowizyjne oraz ocenę stanu technicznego, która poparta jest badaniami laboratoryjnymi. Jesteśmy zespołem dobrze wykształconych i ambitnych inżynierów budownictwa. Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zrealizować projekty nawet najbardziej wymagających klientów. Wiedza, którą zdobyliśmy na studiach podyplomowych pozwala nam profesjonalnie tworzyć świadectwa charakterystyki energetycznej w oparciu o fachowe obliczenia. Stała współpraca z Uniwersytetem Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz działanie w oparciu o standardy ISO. Działalność naszą prowadzimy na terenie całego kraju, a w szczególności koncentrujemy ją na takich miastach jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Świecie, Nakło, Grudziądz obejmując tym samym obszar całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wybierając naszą firmę stają się Państwo posiadaczami fachowo przygotowanej dokumentacji pozwalającej na rzetelną ocenę Państwa budynku. Pragniemy być partnerem dla naszych klientów, dostarczając im produkty najwyższej jakości oraz satysfakcję i zadowolenie z podjętej współpracy.

F.H.U. Orzeł , telefon (056) 468-47-25 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Pokrzywno 38
- węgiel - miał - handel złomem - usługi koparką - usługi ładowarką
Firma została założona we wrześniu 2004 roku. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy najniższe ceny i bardzo dobrą jakość naszego towaru. Prowadzimy sprzedaż w systemie ratalnym. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów i ciągle zyskamy nowych.

Fibero , telefon (056) 468-47-25 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Sowińskiego 5
Wszystko do sieci światłowodowych: - Adaptery, Pigtaile, Patchcordy wszystkich standardów (LC, SC, E2000, ST, FC inne) - Przełącznice naścienne (małe, średnie i duże) oraz do szaf 19? w standardzie od 1U do 3U - Mufy światłowodowe, rozgałęźne oraz przelotowe różnych parametrów i rozmiarów - Kable światłowodowe ZXOTKDtsd oraz uniwersalne, multimodowe i singlomodowe - Szafy wiszące i stojące od 4 U do 42 U - Media konwertery, media konwertery WDM oraz mini gbic - Tłumiki mocy 5, 10 i 15 dB - Rury HDPE oraz rury PCV i mikro rury - Stelaże zapasu kabla i zasobniki kablowe - Akcesoria dla spawaczy, strippery, noże wzdłużne, osłonki spawów
Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych opartych o technologię światłowodową. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną osprzętu do budowy sieci światłowodowych dla potrzeb sieci LAN, WAN, MAN. Sieci monitoringu miejskiego oraz sieci wojskowych, przemysłowych oraz specjalistycznych. Dzięki naszej kompleksowej ofercie zrealizują Państwo każdą inwestycję oraz zbudują każde łącze światłowodowe.

Archeoprotect , telefon 510 294 882 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Antczaka 24D/8
* Inwentaryzacje budowlane * Inwentaryzacje konserwatorskie * Inwentaryzacje stolarek * Inwentaryzacje cmentarzy * Badania archeologiczne * Nadzory archeologiczne
Firma Archeoprotect wykonuje inwentaryzacje budowlane oraz konserwatorskie architektury. Świadczymy również usługi w zakresie badań i nadzorów archeologicznych. Zajmujemy się również profesjonalnym opracowaniem materiałów źródłowych oraz digitalizacją dokumentacji graficznej. Powyższe usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Domator Dariusz Jazdończyk , telefon 607 129 771 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Słoneczna 10
- Wykonywanie badań termowizyjnych - Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków - Wykonywanie audytów energetycznych - Kosztorysowanie robót (w tym kosztorysy inwestorskie) - Doradztwo budowlano- energetyczne - Kierowanie robotami budowlanymi
Firma Domator Dariusz Jazdończyk powstała w 1999 roku. Od początku działalności jej priorytetem byłą szeroko rozumiana energooszczędność eksploatacji budynków. W 1999 r. ukończyłem kurs dla audytorów energetycznych. Oferta firmy skierowana jest do przedsiębiorstw, jednostek samorządowych oraz osób prywatnych - ogólnie podmiotów, które borykają się z wysokimi kosztami energii cieplnej (w tym m.in. szkoły, szpitale, jednostki samorządu terytorialnego, spółdzielnie mieszkaniowe). Aby sprostać rosnącym wymogom rynku, od 2008 poszerzyłem zakres działania o usługi termowizyjne.

Agrotex , telefon 509-583-754 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Wtelno127
W swojej ofercie posiadamy zbiorniki kwasoodporne, zbiorniki stalowe, zbiorniki TWS , zbiorniki aluminiowe, zbiorniki z włókna szklanego.
Firma działa od 1986 zajmuje się renowacją zbiorników i sprzedażą. Sprzedajemy zbiorniki po rozsądnych cenach.

Nowa System , telefon 56 623 2338 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Wyszyńskiego 15
W ofercie handlowej firmy NOWA System znajdują się wszystkie czołowe marki oprogramowań antywirusowych obecnych na polskim rynku, m.in. ESET NOD32, ESET Smart Security, Kaspersky, Avast, Symantec, AVG, F-Secure, a także rozwiązań sprzętowych, m.in. UTM Netasq, UTM Fortigate. Jesteśmy także dostawcą oprogramowania do backupu danych, amerykańskiej firmy Arkeia.
Firma NOWA System jest ogólnopolskim dostawcą rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo sieci informatycznych. Zajmujemy się zaopatrzeniem firm komercyjnych, urzędów publicznych, szkół, uczelni wyższych, jednostek medycznych, oraz innych podmiotów w sprzęt i oprogramowanie zapewniające zabezpieczenie sieci przed złośliwym oprogramowaniem, mającym na celu zaszkodzenie sieci poprzez usunięcie lub zmianę danych, włamanie do sieci i wykradzenie danych, kradzież tożsamości itp.

Trias Sp. z o.o. , telefon 56 623 2338 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Równinna 11/13
Wynajem oraz sprzedaż technologii diodowych, projektorów, telebimów.
Trias jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży audiowizualnej. Zapewniamy kompleksową wizualną obsługę w obszarze multimediów oraz światła. Jesteśmy liderem we wdrażaniu technologii diodowych LED oraz innych instalacji multimedialnych służących do emisji obrazu i dźwięku. Oferujemy przygotowanie inwestycji począwszy od etapu projektowania rozwiązania poprzez wykonanie instalacji, skończywszy na obsłudze serwisowe.

Austenit Sp.J. , telefon 609-505-296 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Poznańska 152
- rury - kolana - trójniki - redukcje - dennice - wywijki - kołnierze - blachy - profile zamknięte - pręty - płaskowniki - kształtowniki - złączki gwintowane - zawory - armatura spożywcza - tuleje
Specjalizujemy się w dystrybucji przede wszystkim stali kwasoodpornych oraz nierdzewnych. W swojej ofercie handlowej posiadamy: rury, blachy, pręty, kształtowniki, kolana, kołnierze (płaskie, szyjkowe, zaślepiające), redukcje, trójniki, a także inne wyroby. Naszą domeną są rury kwasoodporne ze szwem o dużych średnicach oraz łączniki i armatura do tych rur. Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, działającą w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Dysponujemy w Toruniu magazynem wysokiego składowania o łącznej powierzchni ponad 2000 m2. Wyroby, które sprzedajemy pochodzą od najbardziej renomowanych producentów. Wszystkie mają wymagane atesty, a większość także uznanie UDT. Na pozostałe materiały dysponujemy Certyfikatem B dopuszczenia do obrotu. Posiadamy również Certyfikat Jakości ISO 9002. Aktywna praca przedstawicieli handlowych, wykorzystanie nowoczesnych technik teleinformatycznych, a także szybkość (materiały, których aktualnie brak w magazynie sprowadzamy w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia), terminowość i niezawodność dostaw sprawiają, że liczba naszych klientów ciągle wzrasta. Młoda, ale doświadczona kadra specjalistów służy fachową poradą i pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00.

Lokalizacja innych firmгородах Województwo Kujawsko-Pomorskie:
Lokalizacja innych firm w Strzelnie
Lokalizacja innych firm w Kowala
Lokalizacja innych firm w Dobrzyń nad Wisłą
Lokalizacja innych firm w Łabiszynie
Lokalizacja innych firm w Żninie
Lokalizacja innych firm w Chełmnie
Lokalizacja innych firm w Gniewkowie
Lokalizacja innych firm w Kamieniu Krajeńskim
Lokalizacja innych firm w Mogilnie
Lokalizacja innych firm w Nakło nad Notecią
Ceny w Polsce (c) 2012-2013