[Gdzie Kupić] uslug-cennik.pl

Miasto: Brześć Kujawski
Inne miasto
Strona główna > > Odzież, obuwie > Inne

Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim

Inne kategorie:
Przemysł włókienniczy
Pasmanteria i tkaniny
Inne sklepy i hurtownie
Inne
Sklepy i hurtownie odzieżowe
Przemysł obuwniczy
Odzież sportowa
Usługi krawieckie
Galanteria sk
Pralnie
Odzież używana
Zobacz inne miasta swojego regionu:
EKO-Power , telefon 664 081 007 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Mirowice 10
Kompleksowe doradztwo w branży odnawialnych źródeł energii. Załatwiamy dotacje i kredyty na kolektory słoneczne jak również ich montaż i serwis.
Dystrybutor kolektorów słonecznych marki Ravisson (www.ravisson.com). Firma działa od 2009 roku. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest do wszystkich którzy chcą oszczędzać dzięki wykorzystaniu darmowej energii z natury.

Hart - Metal P.O.T , telefon 56 664 38 31 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Staszica 10/18
Odwierty rdzeniowe pod dowolnie wybranym kątem wiertłami o średnicach od fi 63 do fi 1200mm i głębokości 2,5 m.
Wykonujemy odwierty rdzeniowe w ścianach, posadzkach, stropach, wykonanych z różnych materiałów: betonu, żelbetonu, asfaltu, cegły, kamienia i innych materiałów. Jesteśmy mobilni, posiadamy doświadczenie w branży budowlanej, korzystamy ze sprzętu profesjonalnych producentów: Cardi ,Gollz, Husqvarna, Lifton. Wiercenie jest: szybkie, precyzyjne, bezpyłowe, bezudarowe i jest wykonywane przez specjalistów. Wykonamy odwierty w całej Polsce. Wystawiamy faktury VAT.

Florian Usługi BHP i PPOŻ , telefon 607-111-310 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Jana III Sobieskiego 52/56
- Sprzedaż, przegląd, naprawa podręcznego sprzętu gaśniczego KZWM, GZWM, Gaz-Tech, Gloria, Kamelmag, Wat-Bryński. - Badanie wydajności sieci hydrantowych wew. zew. Gras, Supron-3, BOX-MET, próby ciśnieniowe węży Bezalin. - Znaki bezpieczeństwa Top-Design, KenlighT, Anro, oświetlenie awaryjne Hybryd, TM Technologie. - Szkolenia BHP i PPOŻ, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, plany ochrony ppoż. - Zabezpieczenia przeciwpożarowe bierne Hilti, Promat, Izomar, Rockwool. - Zabezpieczenia ppoż konstrukcji stalowych, impregnacja drewna oraz tkanin.
Firma "Florian" Usługi BHP i PPOŻ informuje, że branżą BHP zajmujemy się w części dotyczącej szkoleń wstępnych, podstawowych, okresowych oraz stanowiskowych. Nasza działalność w 90% skupia się na kompleksowych usługach z zakresu ochrony przeciwpożarowej od projektu po wykonanie i w okresie gwarancji bezpłatny serwis. W przypadkach chęci nawiązania szerszej współpracy w załączeniu przesyłamy skróconą ofertę na wykonywanie usług ppoż. Jednocześnie informuję, że posiadamy szereg pozytywnych referencji, wymagane przeszkolenia i aktualne certyfikaty. Ponadto jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów: podręcznego sprzętu gaśniczego, zabezpieczeń przeciwpożarowych biernych, znaków bezpieczeństwa, centrali przeciwpożarowych, czujek gazu, hydrantów, węży pożarniczych oraz impregnatów ogniochronnych do drewna i tkanin. Przy zakupie hurtowym udzielamy znaczącego upustu, a towar dowozimy własnym bezpłatnym transportem. Nasze gaśnice posiadają 12-miesięczną gwarancję producenta, dodatkowo zobowiązujemy się do wykonania pierwszego przeglądu bezpłatnie. Natomiast w przypadku podpisania stałej umowy istnieje możliwość negocjacji ceny. Dodatkowe pytania proszę kierować pod numerem telefonu 607-111-310.

Paju-Trans , telefon 601-654-271 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Kruszyn 148
Transport samochodowy od 0 do 3,5 tony.
Paju-Trans firma transportowa świadcząca usługi na teranie kraju i zagranicy (Niemcy, Francja, Belgia, Holandia,Czechy, Słowacja, Austria, Włochy). Rok założenia 1990r. Oferta kierowana do firm korzystających z firm transportowych.

F.H.U. Orzeł , telefon (056) 468-47-25 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Pokrzywno 38
- węgiel - miał - handel złomem - usługi koparką - usługi ładowarką
Firma została założona we wrześniu 2004 roku. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy najniższe ceny i bardzo dobrą jakość naszego towaru. Prowadzimy sprzedaż w systemie ratalnym. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów i ciągle zyskamy nowych.

Centrum Projektów Budowlanych , telefon 502-381-776 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Makuszyńskiego 4
Sprzedaży projektów budowlanych typowych (gotowych) różnego rodzaju budynków. W ofercie posiadamy ponad 6.000 projektów m.in.: - domy jedno-, dwu-, wielorodzinne, - garaże, - warsztaty, - pensjonaty, - budynki gospodarcze, handlowe, usługowe, inwentarskie, - stajnie. - i wiele innych Świadectwa Energetyczne.
Centrum Projektów Budowlanych to biuro projektowe zajmujące się sprzedażą projektów typowych (ponad 6.000 gotowych projektów). Współpracujemy z ponad 30-ma największymi biurami projektowymi w Polsce.Wykonujemy świadectwa energetyczne. Oferujemy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny projektów i bezpłatne dostarczenie. Obsługujemy całą Polskę.

ARtech , telefon +48 604-174-005 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Długa 25/39
W ofercie przewody hydrauliczne, pompy, rozdzielacze, hydromotory, siłowniki, zasilacze hydrauliczne.
Firma ARtech zajmuje się produkcją przewodów hydraulicznych, naprawą i produkcją siłowników. W naszej ofercie znajdą Państwo także złączki, zawory, pompy, rozdzielacze, rury precyzyjne robione pod konkretne zamówienie np. do koparek (maszyn budowlanych).Zajmujemy się również projektowaniem i wykonywaniem (od początku do końca) linii hydraulicznych, które mają zastosowanie w maszynach przemysłowych oraz w innych układach hydraulicznych, samochodach ciężarowych czy też maszynach budowlanych. Szczegóły na stronie internetowej. Zapraszamy.

Trias Sp. z o.o. , telefon +48 604-174-005 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Równinna 11/13
Wynajem oraz sprzedaż technologii diodowych, projektorów, telebimów.
Trias jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży audiowizualnej. Zapewniamy kompleksową wizualną obsługę w obszarze multimediów oraz światła. Jesteśmy liderem we wdrażaniu technologii diodowych LED oraz innych instalacji multimedialnych służących do emisji obrazu i dźwięku. Oferujemy przygotowanie inwestycji począwszy od etapu projektowania rozwiązania poprzez wykonanie instalacji, skończywszy na obsłudze serwisowe.

Foltor s.c. , telefon 605-906-664,600-051-278 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Chrobrego 145/147
Produkcja palet drewnianych, folie stretch, bąbelkowa, kablowa. Taśmy samoprzylepne: ostrzegawcze do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, pakowe, spinające. Opakowania dla przemysłu, handlu oraz gastronomii.
Zapraszamy do poznania naszej firmy i korzystnej współpracy. Z przyjemnością nawiązujemy kontakty biznesowe z firmami, które tak jak my, cenią sobie rzetelność, zaufanie i pełen profesjonalizm.Cechuje nas wysoki poziom obsługi serwisu klienta. Dlatego nasi kontrahenci otrzymują bardzo dokładne informacje o planowanych dostawach: termin, ilość, czas dostawy. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza firma znalazła się w czołówce najlepszych dostawców w Państwa firmie.

Z.G. Consulting , telefon 607-789-422 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Balczewo 53
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z prowadzeniem eksploatacji kopalin pospolitych metodą odkrywkową: * pełnienie funkcji Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego, * przygotowanie dokumentacji Zakładu Górniczego zgodnie z obowiązującymi przepisami, * opracowanie dokumentów związanych z uruchomieniem i prowadzeniem eksploatacji: - projekt badań geologicznych, - dokumentacja geologiczna, - wnioski koncesyjne, - projekt zagospodarowania złoża, - plan ruchu, w tym w formie uproszczonej, - wnioski środowiskowe, - raporty oddziaływania na środowisko, - inne, * przygotowanie procesu inwestycyjnego związanego z budową odkrywkowego zakładu górniczego, * reprezentowanie przedsiębiorców w urzędach i instytucjach w związku z prowadzoną działalnością, * doradztwo na każdym etapie prac, * szkolenia dla przedsiębiorców i pracowników zakładu górniczego, w tym przygotowanie pracowników do egzaminów stwierdzających kwalifikacje górnicze. * pomoc prawną w zakresie Prawa Geologiczno-Górniczego, Prawa Ochrony Środowiska, Prawa Wodnego, Prawa Budowlanego i innych dziedzin prawa
Biuro usług górniczo-geologicznych i ochrony środowiska. Kompleksowa obsługa zakładów górniczych. Prace zlecane naszej firmie wykonywane będą przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia: - Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego, - Dozoru Ruchu, - Geologa Górniczego, - Mierniczego Górniczego, - do sporządzania dokumentacji geologicznych i innych, - do projektowania, nadzorowania i kierowania robotami geologicznymi, - do przeprowadzania szkoleń dla Przedsiębiorców i Pracowników. Na co dzień współpracujemy ze specjalistami z dziedziny prawa, ochrony środowiska, górnictwa, geologii.

Euro-Funt , telefon (52) 322-08-08 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Zygmunta Augusta 14
Składamy zeznania podatkowe w zagranicznych Urzędach Skarbowych. Rozliczamy Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Holandii.
Jeśli pracowałeś w Wielkiej Brytanii (Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej), Holandii, Irlandii to możesz odzyskać zapłacony podatek. Co to jest zwrot podatku i na czym polega? Każdy pracodawca jest zobowiązany potrącać pracownikowi zaliczkę na podatek już w momencie pierwszej wypłaty. Kwota podatku odprowadzana jest do miejscowego Urzędu Skarbowego w kraju, w którym ma miejsce zatrudnienie. W każdym kraju można zarobić kwotę, która jest wolna od podatku. Oznacza to, że po złożeniu rocznego zeznania podatkowego w formie deklaracji podatkowej, cały podatek potrącony wcześniej od pensji zostaje zwrócony przez Urząd Skarbowy, lecz nie zawsze. W przypadku, gdy dochód przekroczy pułap kwoty wolnej od podatku, można uzyskać zwrot tylko części zapłaconej zaliczki. Im bardziej przekroczy się kwotę zwolnioną od podatku, tym mniejszy zwrot podatku można otrzymać.

Dormar , telefon 512-180-904 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Jagielońska 95
- meble biurowe - meble kuchenne - meble apteczne - krzesła biurowe - fotele gabinetowe - krzesła konferencyjne
Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości mebli biurowych, kuchennych i aptecznych. Udostępniając nam wymiary pomieszczeń oraz ich przeznaczenie, otrzymacie Państwo bezpłatną aranżację wnętrza wykonaną w profesjonalnym programie. Posiadamy również dział montażu i serwis posprzedażny. Na nasze produkty oferujemy 36 miesięcy gwarancji.

EKO-Power , telefon 664 081 007 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Mirowice 10
Kompleksowe doradztwo w branży odnawialnych źródeł energii. Załatwiamy dotacje i kredyty na kolektory słoneczne jak również ich montaż i serwis.
Dystrybutor kolektorów słonecznych marki Ravisson (www.ravisson.com). Firma działa od 2009 roku. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest do wszystkich którzy chcą oszczędzać dzięki wykorzystaniu darmowej energii z natury.

Hart - Metal P.O.T , telefon 56 664 38 31 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Staszica 10/18
Odwierty rdzeniowe pod dowolnie wybranym kątem wiertłami o średnicach od fi 63 do fi 1200mm i głębokości 2,5 m.
Wykonujemy odwierty rdzeniowe w ścianach, posadzkach, stropach, wykonanych z różnych materiałów: betonu, żelbetonu, asfaltu, cegły, kamienia i innych materiałów. Jesteśmy mobilni, posiadamy doświadczenie w branży budowlanej, korzystamy ze sprzętu profesjonalnych producentów: Cardi ,Gollz, Husqvarna, Lifton. Wiercenie jest: szybkie, precyzyjne, bezpyłowe, bezudarowe i jest wykonywane przez specjalistów. Wykonamy odwierty w całej Polsce. Wystawiamy faktury VAT.

Termstudio , telefon 56 664 38 31 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Andersena 3a
Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków.
Firma TermStudio specjalizuje się w tworzeniu dokumentacji technicznych związanych z budownictwem ogólnym, energooszczędnym i pasywnym, a w szczególności sporządzaniu certyfikatów i audytów energetycznych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów nie ograniczmy się tylko do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali mieszkalnych. Oferta naszej firmy rozszerzona jest o badania termowizyjne oraz ocenę stanu technicznego, która poparta jest badaniami laboratoryjnymi. Jesteśmy zespołem dobrze wykształconych i ambitnych inżynierów budownictwa. Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zrealizować projekty nawet najbardziej wymagających klientów. Wiedza, którą zdobyliśmy na studiach podyplomowych pozwala nam profesjonalnie tworzyć świadectwa charakterystyki energetycznej w oparciu o fachowe obliczenia. Stała współpraca z Uniwersytetem Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz działanie w oparciu o standardy ISO. Działalność naszą prowadzimy na terenie całego kraju, a w szczególności koncentrujemy ją na takich miastach jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Świecie, Nakło, Grudziądz obejmując tym samym obszar całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wybierając naszą firmę stają się Państwo posiadaczami fachowo przygotowanej dokumentacji pozwalającej na rzetelną ocenę Państwa budynku. Pragniemy być partnerem dla naszych klientów, dostarczając im produkty najwyższej jakości oraz satysfakcję i zadowolenie z podjętej współpracy.

Archeoprotect , telefon 510 294 882 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Antczaka 24D/8
* Inwentaryzacje budowlane * Inwentaryzacje konserwatorskie * Inwentaryzacje stolarek * Inwentaryzacje cmentarzy * Badania archeologiczne * Nadzory archeologiczne
Firma Archeoprotect wykonuje inwentaryzacje budowlane oraz konserwatorskie architektury. Świadczymy również usługi w zakresie badań i nadzorów archeologicznych. Zajmujemy się również profesjonalnym opracowaniem materiałów źródłowych oraz digitalizacją dokumentacji graficznej. Powyższe usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Domator Dariusz Jazdończyk , telefon 607 129 771 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Słoneczna 10
- Wykonywanie badań termowizyjnych - Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków - Wykonywanie audytów energetycznych - Kosztorysowanie robót (w tym kosztorysy inwestorskie) - Doradztwo budowlano- energetyczne - Kierowanie robotami budowlanymi
Firma Domator Dariusz Jazdończyk powstała w 1999 roku. Od początku działalności jej priorytetem byłą szeroko rozumiana energooszczędność eksploatacji budynków. W 1999 r. ukończyłem kurs dla audytorów energetycznych. Oferta firmy skierowana jest do przedsiębiorstw, jednostek samorządowych oraz osób prywatnych - ogólnie podmiotów, które borykają się z wysokimi kosztami energii cieplnej (w tym m.in. szkoły, szpitale, jednostki samorządu terytorialnego, spółdzielnie mieszkaniowe). Aby sprostać rosnącym wymogom rynku, od 2008 poszerzyłem zakres działania o usługi termowizyjne.

Agrotex , telefon 509-583-754 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Wtelno127
W swojej ofercie posiadamy zbiorniki kwasoodporne, zbiorniki stalowe, zbiorniki TWS , zbiorniki aluminiowe, zbiorniki z włókna szklanego.
Firma działa od 1986 zajmuje się renowacją zbiorników i sprzedażą. Sprzedajemy zbiorniki po rozsądnych cenach.

Ozonowanie.com , telefon 663-654-924 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Grabowa 3/15
- Ozonowanie - Usuwanie brzydkich zapachów - Usuwanie szkód po pożarach i zalaniach - Dystrybucja profesjonalnych generatorów ozonu
Posiadamy oddziały w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie ozonowania - podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Dysponujemy najlepszym sprzętem na rynku, którego także jesteśmy dystrybutorami.

NWG - Nigdy Więcej Graffiti , telefon 663-654-924 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Grabowa 3
- usuwanie graffiti - zabezpieczanie powierzchni przed graffiti - mycie elewacji - systemy antyptak - nanotechnologia
Firma NWG - Nigdy Więcej Graffiti specjalizuje się w profesjonalnym usuwaniu graffiti oraz zabezpiecza wszelkie powierzchnie przed graffiti. Oferujemy także mycie elewacji oraz systemy antyptak.

Austenit Sp.J. , telefon 609-505-296 - Lokalizacja innych firm w Brześciu Kujawskim pod adresem Poznańska 152
- rury - kolana - trójniki - redukcje - dennice - wywijki - kołnierze - blachy - profile zamknięte - pręty - płaskowniki - kształtowniki - złączki gwintowane - zawory - armatura spożywcza - tuleje
Specjalizujemy się w dystrybucji przede wszystkim stali kwasoodpornych oraz nierdzewnych. W swojej ofercie handlowej posiadamy: rury, blachy, pręty, kształtowniki, kolana, kołnierze (płaskie, szyjkowe, zaślepiające), redukcje, trójniki, a także inne wyroby. Naszą domeną są rury kwasoodporne ze szwem o dużych średnicach oraz łączniki i armatura do tych rur. Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, działającą w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Dysponujemy w Toruniu magazynem wysokiego składowania o łącznej powierzchni ponad 2000 m2. Wyroby, które sprzedajemy pochodzą od najbardziej renomowanych producentów. Wszystkie mają wymagane atesty, a większość także uznanie UDT. Na pozostałe materiały dysponujemy Certyfikatem B dopuszczenia do obrotu. Posiadamy również Certyfikat Jakości ISO 9002. Aktywna praca przedstawicieli handlowych, wykorzystanie nowoczesnych technik teleinformatycznych, a także szybkość (materiały, których aktualnie brak w magazynie sprowadzamy w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia), terminowość i niezawodność dostaw sprawiają, że liczba naszych klientów ciągle wzrasta. Młoda, ale doświadczona kadra specjalistów służy fachową poradą i pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00.

Lokalizacja innych firmгородах Województwo Kujawsko-Pomorskie:
Lokalizacja innych firm w Solcu Kujawskim
Lokalizacja innych firm w Janowcu Wielkopolskim
Lokalizacja innych firm w Jabłonowo Pomorskie
Lokalizacja innych firm w Grudziądzu
Lokalizacja innych firm w Kcyni
Lokalizacja innych firm w Toruniu
Lokalizacja innych firm w Rypinie
Lokalizacja innych firm w Kowalewie Pomorskim
Lokalizacja innych firm w Pakość
Lokalizacja innych firm w Mrocza
Ceny w Polsce (c) 2012-2013