[Gdzie Kupić] uslug-cennik.pl

Miasto: Elbląg
Inne miasto
Strona główna > > Przemysł > Przemysł chemiczny

Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu

Inne kategorie:
Sprzęt ratunkowy
Przemysł maszynowy
Akcesoria przemysłowe
Aparatura i sprzęt medyczny
Przemysł metalowy
Przemysł chemiczny
Przemysł elektrotechniczny
Przemysł narzędziowy
Przemysł odzieżowy
Przemysł meblarski
Przemysł papierniczy
Maszyny i urządzenia dla rolnictwa
Sklepy i hurtownie metalowe
Wyposażenie sklepów
Przemysł ciężki, energetyka
Producenci AGD i RTV
Aparatura i sprzęt laboratoryjny
Sprzęt czyszczący
Produkcja opakowań
Przemysł spożywczy
Wyposażenie salonów kosmetycznych i fryzjerskich
Sprzęt rehabilitacyjny
Oczyszczalnie ścieków
Konstrukcje aluminiowe
Rękodzieło
Przemysł szklarski
Przemysł petrochemiczny
Konstrukcje stalowe
Kowalstwo artystyczne
Recycling
Zobacz inne miasta w Polsce:
KauPoSil , telefon 662 153 512 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Boh. Westerplatte 20
W swojej ofercie posiadamy kauczuki poliuretanowe i silikonowe, poliuretanowe pianki nisko-rozporowe oraz płynne żywice poliuretanowe. Swoje działania handlowe koncentrujemy głównie na kauczukach poliuretanowych i silikonowych, które służą do produkcji elastycznych form, matryc do betonu strukturalnego oraz matryc do kinet w dennicach monolitycznych. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, łatwym sposobem mieszania oraz prostym zastosowaniem.
Firma KauPoSil jest przedstawicielem handlowym amerykańskiej firmy Smooth-On na Polskę. Firma Smooth-On jest wiodącym producentem płynnych tworzyw sztucznych o szerokim spektrum zastosowań. Szeroki asortyment wyrobów i korzystne warunki współpracy sprawiają, iż firma KauPoSil jest solidnym partnerem handlowym. Naszym partnerom gwarantujemy wysokiej jakości serwis, fachową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe.

Wilking Sp.z o.o. , telefon 697-074-012 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Dworcowa 17
Ofertę kierujemy: - do firm spożywczych (obkurczanie produktów w zgrzewki-butelek, torebek, kartoników), - do firm przemysłowych (pakowanie produktów w worki-wszelki asortyment np branż odzieżowych, meblarskich, elektronicznych a także pakowanie opału, brykiet).
Jesteśmy producentem wysokiej jakości folii: taśmy foliowej, wkładów do big-bagów, rękawów, półrękawów, kapturów, worków, worków śmieciowych. Skupujemy folię poprodukcyjną dobrej jakości, regranulaty bezbarwne i kolor. Jakość poparta świadectwem i certyfikatem.

Unicolor , telefon (022) 751 78 61 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem ul. Kolejowa 16A
- kosmetyki do makijażu - kosmetyki do ciała
Internetowy sklep producenta kosmetyków. Firma działa od 1988 roku, zdobywała m.in. nagrody `Oskara kosmetyków`, `Produkt Roku` przyznawaną przez Polski Klub Biznesu i `Najlepsza Polska Jakość` przyznawany przez Europejski Instytut Jakości.

Alfa i Omega Sp. J. , telefon 076 / 833 56 62 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Sikorskiego 34
Alfa i Omega, zapewniamy skuteczną ochronę rąk i skóry. ALFA I OMEGA jest przedstawicielem firm KCL i WILDEN w Polsce. Oferujemy rękawice ochronne wysokiej jakości oraz całą gamę past i płynów do mycia i ochrony rąk.
Firma Alfa i Omega powstała w 1991 roku. Inspiracją powstania Firmy była chęć i potrzeba wprowadzenia na rynek produktów i urządzeń zapewniających skuteczną ochronę rąk przed wieloma substancjami, które nierzadko oprócz tego że brudzą ręce, powodują choroby skóry i są przyczyną wielu niebezpiecznych dla życia schorzeń.

Merpol S.J. , telefon 81 466 73 55 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Długa 5
Płyny do instalacji grzewczych, chłodniczych, solarnych, klimatyzacyjnych, pomp ciepła, tryskaczowych. Niezamarzające, chronią przed korozją, ekologiczne z atestami.
Producent niezamarzających płynów do instalacji chłodniczych, grzewczych, tryskaczowych, klimatyzacyjnych, solarnych, pomp ciepła na bazie ekologicznego glikolu propylenowego, glikolu etylenowego i mieszanek poliglikoli.

Danlab , telefon 663-840-445 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Elewatorska 11/1
- cieplarki - suszarki laboratoryjne - inkubatory CO2 - szkło laboratoryjne - elektrody PH - mikroskopy
Firma Danlab zajmuje się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów. Wyposażamy zarówno laboratoria analityczne, ochrony środowiska, mikrobiologiczne oraz technologiczne. W swojej ofercie posiadamy artykuły spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego starając się sprostać wymaganiom i potrzebom naszego, wciąż rosnącego grona odbiorców, nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o szereg pozycji, które znajdują zastosowanie w laboratoriach.

Solvadis Polska Sp. z o. o. , telefon (071) 799-55-00 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Piłsudskiego 74
W ofercie firmy Solvadis m.in. metanol, oleje przemyslowe, aerozole, dodatki do farb i tworzyw sztucznych, środki sprzęgające i inne.
Przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest dystrybucja chemikaliów przemysłowych i specjalistycznych. Obok tradycyjnej funkcji jako ogniwa łączącego przemysł wytwórczy i przetwórczy, zadania naszej firmy stają się coraz większe. Obecnie oferujemy klientom szeroki zakres usług.

Tooltom , telefon 790-794-733 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Fabryczna 10d
W naszej ofercie znajdą Państwo oleje renomowanych marek, chemię przemysłową, czyściwa przemysłowe, artykuły higieny i akcesoria, elektronarzędzia i wiele innych.
Firma Tooltom zajmuje sie sprzedażą artykułów i produktów dla branż przemysłowych. Zakupiony przez Państwa towar jest dostarczany najszybciej jak to możliwe oczywiście na nasz koszt. Wszelkie zapytania prosimy kierowac na adres e-mail tooltom.zory@interia.eu oraz pod numer telefonu 790-794-733.

Ozonowanie.com , telefon 663-654-924 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Grabowa 3/15
- Ozonowanie - Usuwanie brzydkich zapachów - Usuwanie szkód po pożarach i zalaniach - Dystrybucja profesjonalnych generatorów ozonu
Posiadamy oddziały w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie ozonowania - podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Dysponujemy najlepszym sprzętem na rynku, którego także jesteśmy dystrybutorami.

Multistal & Lohmann Sp. z o.o. , telefon (061) 848-58-93 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Nad Wierzbakiem 17/1
Materiały dostępne bezpośrednio z naszych składów, przycięte piłami taśmowymi na żądany wymiar. Termin realizacji zamówień: ze składu - odwrotnie, z importu do 14 dni. Wysyłka firmami spedycyjnymi lub transport własny.
Multistal & Lohmann Sp. z o.o. działa jako wyspecjalizowane Centrum Dystrybucji Stali Jakościowych. Nasze doświadczenie sięga 1993 roku, kiedy rozpoczęto działalność i określono strategię rozwoju przedsiębiorstwa. W chwili obecnej sprzedaż wyrobów odbywa się w trzech Centrach Dystrybucji - Dąbrowa k/Poznania, Warszawa oraz Mikołów k/Katowic - obejmujących swoim zasięgiem cały kraj.

Ekochemia , telefon (061) 848-58-93 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem K. Wielkiego 9a/9
Preparaty chemiczne w sprzedaży - środki myjąco - odtłuszczające - preparaty trawiące, usuwające produkty korozji i kamienia kotłowego z układów chłodniczych (stal czarna, chromoniklowa, mosiądz, miedź, cynk, ocynk, aluminium, stale nierdzewne i szlachetne) - środki usuwające wosk, żywicę, silikon, stare nalepki, kleje, stare uszczelki, stare powłoki malarskie - kleje przemysłowe, wypełniacze - środki odkażające - preparaty do usuwania asfaltu, lepiku, mazutu, gudronu, olejów, smarów, mas bitumicznych i innych ropopochodnych - środki do zabezpieczania powierzchni betonowych - preparaty do konserwacji kanalizacji przemysłowych i fekalnych - środki do likwidacji korozji - inhibitory korozji - środki do likwidacji życia biologicznego w zbiornikach wodnych - testery szczelności gazowych - srebrzanki wysokotemperaturowe i inne - penetranty - ponadto Obejmy przemysłowe Norma, Oetiker
Firma Ekochemia specjalizuje się w: - konserwacji maszyn i urządzeń w przemyśle, - problemach związanych z powstawaniem rdzy, osadów mineralnych i kamienia kotłowego w urządzeniach grzewczych, - usuwaniu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń przemysłowych, (mycie, odtłuszczanie maszyn, urządzeń, hal przemysłowych itp.), - antykorozji betonu, - antykorozji stali, - likwidacji życia biologicznego w zbiornikach mających kontakt z wodą pitną i przemysłową.

Brenntag Polska Sp. z o.o. , telefon (77) 472 15 00 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem J. Bema 21
W ofercie Brenntag Polska znajduje się obecnie ponad 100 000 surowców chemicznych oraz produktów z tym związanych dla najróżniejszych gałęzi przemysłu
Brenntag Polska to największy na polskim rynku dystrybutor surowców chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu. Dystrybucję prowadzimy poprzez sieć biur i magazynów na terenie całego kraju - łącznie 14 placówek.

Nano-Koloid Sp. z o.o. , telefon 22 389 50 49 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Hoża 62 /37
niejonowe koloidy metali
Jedyny autoryzowany producent niejonowych koloidów metali metodą fizyczną pod patronatem Nano Technologies Group Inc. (USA). Oferujemy niejonowe koloidy metali: srebra, złota, miedzi i platyny w stężeniach od 5 do 1000PPM. Nasza technologia jest chroniona prawem patentowym w EU i USA.

IBA International , telefon 042 676 52 06 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Piłsudskiego 143
Produkujemy i sprzedajemy farby proszkowe epoksydowe, poliestrowe oraz tzw. miksy epoksydowo-poliestrowe. Jako nieliczni na świecie bondujemy farby metaliczne we własnym zakresie. Posiadamy w swojej ofercie całą palete kolorów RAL oraz kolory pod specjalne zamówienie.
IBA jest producentem farb proszkowych działającym na rynku globalnym od 15 lat. Posiadamy ponad 5000 klientów na całym świecie. Jesteśmy prężną rozwijającą się firmą. Zapraszamy .

Laboratorium Analiz Chemicznych Lab7 Sp. z o.o. , telefon 507-772-017 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Jagiellońska 2
Oferujemy analizy następujących produktów: - nawozy sztuczne (azotowe, fosforowe, wieloskładnikowe), - sól sodowa, - ług sodowy, - kwas siarkowy, fosforowy, - glikol etylenowy, - oleje opałowe, napędowe, bazowe, spożywcze, - epichlorohydryna.
Laboratorium współpracuje z klientami z całej Polski. Naszą firmę wyróżnia znakomita jakość usług i jednocześnie niskie ceny, a także pełna dyspozycyjność. Naszą ofertę kierujemy do firm małych i dużych, które nie posiadają własnego laboratorium a chciałyby bądź muszą wykonywać analizy chemiczne swoich produktów.

Sempre Farby , telefon 509-068-322 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Gen. Kustronia 60
- cienkowarstowe masy tynkarskie: akrylowe, polikrzemianowe, krzemianowe, silikonowe, mozaikowe, mineralne - zaprawy klejące do systemów ociepleń - farby elewacyjne: akrylowe, polikrzemianowe, krzemianowe, silikonowe - farby wewnętrzne: akrylowe, lateksowe, krzemianowe - systemy dociepleń na styropianie - systemy dociepleń na wełnie mineralnej
Firma Sempre Farby Sp. z o.o. jest polskim producentem tynków, systemów dociepleń i farb działającym na rynku krajowym i europejskim. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Profesjonalistów, jak i Klientów indywidualnych. Produkty Sempre dostępne są na terenie całego kraju u naszych dystrybutorów oraz za pośrednictwem przedstawicieli handlowych. Wszystkie produkty firmy Sempre Farby wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i wysokim standardem jakości. Do produkcji stosowane są surowce pochodzące od renomowanych firm europejskich. W składzie chemicznym produktów zastosowane są środki zwiększające odporność przed zarażeniem biologicznym. Obok walorów estetycznych zastosowane na elewacjach powłoki budowlane muszą spełniać wymagania związane bezpośrednio z warunkami eksploatacyjnymi obiektów. Dlatego SEMPRE Farby dostarcza produkty wykonywane w różnych technologiach m.in.: akrylowe, silikonowe, polimerowe, krzemianowe, polikrzemianowe w technologii Poliaktiv. Wyroby są produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej wg wzornika Milano, jak również według życzeń klienta. Etap produkcyjny przebiega wg nowoczesnych standardów europejskich, co pozwala osiągnąć rezultat w postaci produktów najwyższej jakości, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym.

TG Ersatzteile , telefon (081) 710 15 00 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Diamentowa 27
- oringi NBR - simeringi NBR - Łożyska - Corteco, DPH - pasy napędowe Szczegółowa oferta cenowa na stronie www.
Handel i dystrybucja uszczelnień technicznych GRN: simmeringi, oringi NBR. do podłączeń ruchomych i statycznych w urządzeniach hydraulicznych, pneumatycznych i w innych połączeniach części maszyn i urządzeń. Konkurencyjne ceny. Szybkie wysyłki na teren całego kraju.

Mariex - przedsiębiorstwo inżynieryjne , telefon 504-890-670 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Chełmińska 206
1. Usługi - odkamienianie urządzeń i instalacji ciepłowniczych, chłodniczych i technologicznych 2. Produkty - specjalistyczne preparaty do samodzielnego odkamieniania urządzeń i instalacji przemysłowych
Od 1990r skutecznie usuwamy kamień kotłowy i inne osady z urządzeń i instalacji: ciepłowniczych, chłodniczych i technologicznych. Stosujemy tylko sprawdzone i skuteczne technologie. Oferyjemy również preparaty do samodzielnego odkamieniania urządzen i instalacji przemysłowych.

Test Systemy Uszczelniające , telefon (034) 365-91-45 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Legionów 90/100
Firma oferuje systemy uszczelnień statycznych i dynamicznych do hydrauliki siłowej, pneumatyki, pomp i armatury przemysłowej oraz zastosowań nietypowych wszystkich dziedzin przemysłu. Korzystając z naszej oferty zyskujecie Państwo pewność wysokiej jakości i właściwego dostosowania uszczelnienia do warunków pracy.
Firma założona 26 lutego 1992 roku w Częstochowie. Współpraca z najlepszymi polskimi i zagranicznymi firmami. Od wielu lat służymy swoim klientom bogatą ofertą, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw.

Mr.Technik , telefon (034) 365-91-45 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Rataja 4
Zaopatrzenie przemysłu: - tasmy i plyty ePTFE, teflon, silikon; - uszczelnienia, uszczelki, szczeliwa; - poprawa sprawności wymiany ciepła, rurowe wymienniki ciepła, turbulator, zawirowywacz HiTRAN; - mikser płynów - StemDrive, oczyszczalnie ścieków, suche tarcie - Dicronite.
Firma dziala od 1998 roki na terenie Polski i krajów ościennych. Oferta skierowana do działów utrzymania ruchu i zaopatrzenia w zakladach przemysłowych. Zajmuje się zaopatrzeniem i doradztwem przemysłowym.

Mexeo , telefon (077) 487-38-10 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Energetyków 9
Lista produktów: - Armex 5 - dwutlenek chloru stabilizowany roztwór wodny - Mexeo CIP - jednofazowe mycie i dezynfekcja - Mex Automat - płyn myjący do zmywarek automatycznych - Mex Automat - płyn płuczący i nabłyszczający - Klin - płyn myjący ogólnego zastosowania - Napian - środek czyszczący wędzarnie, grille - Mexeo kwaśny pianowy - mycie i dezynfekcja - Mexeo zasadowy pianowy - mycie i dezynfekcja - Mexeo kwaśny pianowy - mycie i dezynfekcja - Mexid - środek do usuwania kamienia osadowego - Glutamex - do stosowania w hodowli weterynaryjnej
Mexeo jest prywatnym centrum badawczo-rozwojowym zajmującym się wdrażaniem do zastosowań przemysłowych nowoczesnych produktów i technologii w zakresie chemii specjalnej, chemii przemysłowej, chemii instytucjonalnej i chemii gospodarczej. Zakres działalności Mexeo obejmuje przemysłowe wdrażanie własnych wyrobów i technologii oraz stwarzanie warunków technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych dla opracowywania, doskonalenia i wdrażania nowych technologii i produktów we współpracy z indywidualnymi osobami oraz podmiotami gospodarczymi.

Chemtech Bayern Polska , telefon 81 534 31 36 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Rybna 13/19
PUTZ-EC - Preparat do czyszczenia i konserwacji kostki brukowej. Usuwa wykwity wapienne, zabezpiecza przed ponownym powstaniem wykwitów, odświeża starą kostkę, uwydatnia kolor. BEST4CONCRETE - dodatek do betonu. Zalety stosowania: oszczędność cementu, zwiększenie odporności na ścieranie, rozłupywanie i nasiąkliwość, zabezpiecza przed powstaniem wykwitów wapiennych.
Firma jest producentem i dystrybutorem preparatów chemicznych do betonu, kostki brukowej, farb, lakierów, pigmentów. Ofertę kierujemy do betoniarni, producentów i dystrybutorów kostki brukowej i innych podmiotów z branży budowlanej.

Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym городах Województwo Warmińsko-Mazurskie:
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Pieniężnie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Piszu
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Biskupcu
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Reszlu
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Olsztynie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Orzyszu
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Dobrym Mieście
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Górowie Iławeckim
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Zalewo
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Młynary
Ceny w Polsce (c) 2012-2013