[Gdzie Kupić] uslug-cennik.pl

Miasto: Elbląg
Inne miasto
Strona główna > > Przemysł > Przemysł chemiczny

Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu

Inne kategorie:
Sprzęt ratunkowy
Przemysł maszynowy
Akcesoria przemysłowe
Aparatura i sprzęt medyczny
Przemysł metalowy
Przemysł chemiczny
Przemysł elektrotechniczny
Przemysł narzędziowy
Przemysł odzieżowy
Przemysł meblarski
Przemysł papierniczy
Maszyny i urządzenia dla rolnictwa
Sklepy i hurtownie metalowe
Wyposażenie sklepów
Przemysł ciężki, energetyka
Producenci AGD i RTV
Aparatura i sprzęt laboratoryjny
Sprzęt czyszczący
Produkcja opakowań
Przemysł spożywczy
Wyposażenie salonów kosmetycznych i fryzjerskich
Sprzęt rehabilitacyjny
Oczyszczalnie ścieków
Konstrukcje aluminiowe
Rękodzieło
Przemysł szklarski
Przemysł petrochemiczny
Konstrukcje stalowe
Kowalstwo artystyczne
Recycling
Zobacz inne miasta w Polsce:
IKS Solino , telefon 52 354 58 00 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Świętego Ducha 26a
W naszej ofercie znajdują się między innymi takie produkty sól, sól kuchenna, sól przemysłowa, sól konfekcjonowana, jak i tabletki solne wspomagające uzdatnianie wody oraz zmiękczanie wody. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny na www.solino.pl.
IKS Solino - Inowrocławskie kopalnie Solino - to lider na polskim rynku wydobywców i producentów soli. Nasza sól wykorzystywana jest w wielu branżach przemysłowych, spożywczych oraz medycznych. Nasze produkty takie jak sól kuchenna od lat goszczą w Państwa domach.

F.H.P. Velvet Bis S.J. , telefon (052) 374-74-15 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Wojska Polskiego 65
środki czystości czyli chemia gospodarcza i kosmetyki
Od 1993 roku rozpoczęła swoją działalność Firma handlowo-produkcyjna "Velvet Bis" Sp. j., której głównym profilem działalności jest produkcja proszków do prania. W ofercie firmy znajdziecie Państwo również ścierki kuchenne oraz zmywaki kuchenne. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym i wysoko wykwalifikowanym pracownikom Firma VELVET BIS zdobyła ogromne uznanie na rynku polskim. Dewizą firmy jest terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny. Proszki do prania mają opinie niezawodnych dzięki odpowiednio dobranym komponentom. Gospodynie domowe i pralnie bardzo chwalą proszek do prania Lazure, który produkowany jest w trzech gatunkach: do kolorów, do bieli i uniwersalny.

Alcea Polska Sp. z o.o. - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Strefowa 16
Szeroka oferta produktów tj farb ciekłych dla przemysłu obejmuje następujące grupy: - grunty oraz emalia alkidowe szybkoschnące - grunty czasowej ochrony na podłoża stalowe - podkłady i emalie epoksydowe - emalie i Lakiery poliuretanowe - emalie oraz Lakiery Akrylowe - standardowe farby nitrocelulozowe, chlorokauczukowe, poliwinylowe
Misją działania firmy Alcea Polska jest zapewnienie satysfakcji klientom ze stosowania farb przemysłowych marki Alcea wraz z zapewnieniem profesjonalnego doradztwa, szybkiej logistyki oraz niezbędnego serwisu technicznego. Dysponujemy własnym magazynem zlokalizowanym w Tychach wraz z biurem handlowym. Mając na uwadze szybki rozwój nasze plany inwestycyjne zakładają rozbudowę istniejącego zakładu o dalsze 3.000 m2 przeznaczone pod produkcję farb oraz magazyn wysokiego składowania.

Spektrochem , telefon 692-408-230 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Dąbrowskiej 15
Badania naukowe w zakresie polimerów. Atestacja wyrobów i surowców. Opracowywanie technologii farb i lakierów. Publikacje i udostępnianie wyników badań. Projektowanie linii technologicznych.
Prywatne niezależne laboratorium naukowo-badawcze zajmujące sie badaniami farb i klejów. Adresaci usług: przedsiębiorstwa produkujące wyroby malarskie, kleje, zakłady chemiczne, importerzy i dystrybutorzy farb, klejów, surowców. Obszar działania: cały świat.

PPH Multibo , telefon 506-043-894 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Niepodległości 22/7
kleje Loctite
Autoryzowany dystrybutor produktów Loctite, Terson, OKS. Obszar działalności: woj. lubelskie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową w całej Polsce. Promocyjne ceny! Ponadto oferujemy oringi, sznury i profile gumowe.

Chemtech Bayern Polska , telefon 81 534 31 36 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Rybna 13/19
PUTZ-EC - Preparat do czyszczenia i konserwacji kostki brukowej. Usuwa wykwity wapienne, zabezpiecza przed ponownym powstaniem wykwitów, odświeża starą kostkę, uwydatnia kolor. BEST4CONCRETE - dodatek do betonu. Zalety stosowania: oszczędność cementu, zwiększenie odporności na ścieranie, rozłupywanie i nasiąkliwość, zabezpiecza przed powstaniem wykwitów wapiennych.
Firma jest producentem i dystrybutorem preparatów chemicznych do betonu, kostki brukowej, farb, lakierów, pigmentów. Ofertę kierujemy do betoniarni, producentów i dystrybutorów kostki brukowej i innych podmiotów z branży budowlanej.

Perfekt , telefon (058) 623-10-89 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Opata Hackiego 19
- lakiery samochodowe - farby samochodowe - aerozole - podkłady - rozpuszczalniki - sprzęt do malowania - wyposażenie warsztatu
Firma Perfekt jest dostawcą kompleksowych technologii lakierniczych oraz materiałów dla przemysłu, rzemiosła oraz klientów indywidualnych. Działamy na rynku od 1992 roku. Wykształcona kadra oraz wieloletnie doświadczenia umożliwiają skuteczną realizację zamówień. W naszej ofercie handlowej znajduje się kilka tysięcy produktów wielu producentów i marek. Oferta ta jest stale poszerzana uwzględniając rosnące potrzeby rynku oraz naszych klientów. Współpracujemy z laboratoriami chemicznymi wiodących producentów lakierów i co za tym idzie jesteśmy w stanie opracować prawie każdą aplikację technologiczną z uwzględnieniem najbardziej wyszukanych wymagań odbiorców.

Matar , telefon 517 955 739 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Staroszkolna 12
Środki chemiczne: - baseny - fermy - firmy sprzątające - gastronomia i hotelarstwo - hodowla zwierząt - medyczne - myjnie i warsztaty - zakłady mięsne
Firma MATAR zajmuje się importem i sprzedażą środków chemicznych mających zastosowanie w wielu branżach i gałęziach przemysłu. Oferowane środki produkowane są przez niemieckie przedsiębiorstwo z ponad 20 letnim doświadczeniem, dlatego też podstawowymi cechami naszych produktów są: - solidność wykonania - niezawodne działanie - doskonała wydajność Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiednich produktów, a dzięki dużej wydajności oferowanych przez nas środków dbamy o Państwa portfele.

Poliplex , telefon 791-344-233 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Gliwicka 233a
W ofercie firmy: teflon, tarflen, tarnamid, poliamid, ertalon, kurtyny halowe pcv pcw, szczeliwa, uszczelki, taśmy hamulcowe, okładziny cierne.
Firma specjalizuje się w dostawie tworzyw konstrukcyjnych i Materiałów uszczelniających. Wykonujemy kurtyny halowe pod indywidualne zamówienie klienta.

Partner Chem , telefon 601-590-205 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Wyżynna 16-18
Tworzywa sztuczne: LDPE, HDPE, PP; Środki chemiczne, Produkty sporzywcze: fasola, gorczyca, kukurydza, cebula, arbuzy.
Jesteśmy firmą zajmującą się obrotem produktami spożywczymi, kosmetykami, środkami chemii gospodarczej, wyrobami włókienniczymi i tekstylnymi oraz surowcami chemicznymi. Posiadamy wieloletnie kontakty handlowe na rynku krajowym i międzynarodowym. Szczególnie silne wiążą nas z krajami Wschodniej i Zachodniej Europy, państwami azjatyckimi, afrykańskimi m.in: Litwą, Ukrainą, Rosją, Holandią, Niemcami, Włochami, Wielką Brytanią , Chinami, Koreą, Tajwanem, Australią, Brazylią, Argentyną, Iranem , RPA, Egiptem, Nigerią, Kenją, Kanadą i USA. Firma została zbudowana w oparciu o wiedzę i doświadczenie udziałowców, będących jednocześnie menedżerami firmy. Zatrudnieni pracownicy to wykształceni, pełni entuzjazmu i zaangażowania młodzi ludzie stanowiący najcenniejsze aktywa firmy. Wszyscy pracujemy na rzecz realizacji wspólnej idei: bycia liderem w dystrybucji produktów na rynku polskim. Nadrzędnym celem jest stały rozwój firmy poprzez wykonywanie usług o najwyższym poziomie jakości, spełniających ciągle rosnące wymagania i oczekiwania klientów, a jednocześnie odpowiadających przepisom prawnym. Mając na uwadze potrzeby klientów zmierzamy do uzyskania ich trwałego zaufania i zapewnienia im towarów wysokiej jakości tak, aby stać się dla obecnych i potencjalnych klientów wiarygodnym partnerem. Pragniemy umocnić pozycję naszej firmy na rynku krajowym, jak również na rynkach zagranicznych. Wiemy, że realizowanie powyższych zamierzeń wiąże się przede wszystkim z terminowym oraz kompleksowym wykonywaniem usług o najwyższym poziomie jakości. Staramy się utrzymywać długotrwałe, wzajemnie korzystne powiązania z naszymi dostawcami. Preferujemy współpracę z dostawcami oferującymi towary i usługi o jakości odpowiadającej naszym wymaganiom. Zadowolenie klientów, satysfakcja współpracowników i dostawców oraz ich pozytywna ocena są podstawą naszego trwałego rozwoju i wyznaczają nam kierunki działań doskonalących.

Merpol S.J. , telefon 81 466 73 55 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Długa 5
Płyny do instalacji grzewczych, chłodniczych, solarnych, klimatyzacyjnych, pomp ciepła, tryskaczowych. Niezamarzające, chronią przed korozją, ekologiczne z atestami.
Producent niezamarzających płynów do instalacji chłodniczych, grzewczych, tryskaczowych, klimatyzacyjnych, solarnych, pomp ciepła na bazie ekologicznego glikolu propylenowego, glikolu etylenowego i mieszanek poliglikoli.

Tooltom , telefon 790-794-733 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Fabryczna 10d
W naszej ofercie znajdą Państwo oleje renomowanych marek, chemię przemysłową, czyściwa przemysłowe, artykuły higieny i akcesoria, elektronarzędzia i wiele innych.
Firma Tooltom zajmuje sie sprzedażą artykułów i produktów dla branż przemysłowych. Zakupiony przez Państwa towar jest dostarczany najszybciej jak to możliwe oczywiście na nasz koszt. Wszelkie zapytania prosimy kierowac na adres e-mail tooltom.zory@interia.eu oraz pod numer telefonu 790-794-733.

Messer , telefon 602-795-393 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Energetyków 9
Gazy techniczne: - acetylen - tlen - argon - dwutlenek węgla
Sprzedaż gazów technicznych z możliwością transportu do klienta. Płatność gotówką i przelewem. W ofercie szeroka gama gazów technicznych. Czynne od poniedziałku do piątku: 07:00-15:00, sobota: 07:00-13:00.

Imazo , telefon (046) 854-25-26 do 29 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem 1-go Maja 41
- Pomiary termometry rurkowe, densymetry, termometry elektroniczne, termo-higrometry, higrometry, rejestratory, pH-metry, konduktometry, solomierze, refraktometry, tłuszczomierze, alkoholomierze, aparaty do oceny aktywności wody - Paski wskaźnikowe testery tłuszczu, papierki pH, kontrola sterylizacji, azotany, azotyny, chlor, starzenie masła, kwas askorbinowy, itp. - Kontrola czystości testy bakteriologiczne, testy biologiczne, testy chemiczne, testy agarowe, szybkie testy odcinkowe, testy sterylizacji, luminometr - Maty maty klejące, maty dezynfekcyjne, maty i taśmy antypoślizgowe, maty przeciw zmęczeniowe - Przechowywanie prób sterylne: pojemniki na próby, woreczki na próbki Whirl-Pak, próbniki - Odzież jednorazowa czapki kucharskie, furażerki, czepki, fartuchy, rękawiczki, osłony na obuwie - Włókniny czyszczące pady do szorowania, gąbki, ściereczki z mikrofibry - Wzorcowanie urządzeń pomiarowych (ISO9001:2000, PCA)
Imazo to firma zajmująca się dystrybucją artykułów i urządzeń dla systemów HACCP, GHP, GMP. Oferta firmy kierowana jest do przemysłu rolno-spożywczego z naciskiem na sektor Horeca. Naszą misją jest wspieranie produkcji Bezpiecznej Żywności. Istniejemy na rynku od 1999 r. Funkcjonując na terenie całego kraju. Naszymi atutami są szeroka oferta, elastyczność we współpracy i doświadczenie. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem koncernu 3M.

PPHU Velis , telefon 507 199 753 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Bitwy nad Bzurą 37
- płyn do mycia naczyń - płyn do kąpieli - płyn do płukania
Firma Velis od 1993 roku jest producentem chemii gospodarczej: płynu do mycia naczyń, płynu do kąpieli oraz płynu do płukania. Zastosowanie nowoczesnej technologii w połączeniu z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi surowcami pozwoliło na uzyskanie produktów o najwyższych parametrach. Profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień oraz utrzymanie wysokiej jakości oferowanych produktów przyczyniły się do zdobycia szerokiej rzeszy klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Firma Velis gwarantuje wszystkim swoim klientom systematyczność realizacji zamówień oraz atrakcyjną i stabilną cenę. Dysponujemy własnym transportem a dla stałych klientów stosujemy atrakcyjny system rabatów. Dotychczasowe zadowolenie klientów z wysokiej jakości naszych produktów stanowi dobrą rekomendację. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

KODE Komorowski Sp.J. , telefon +48 501143679 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Krynoliny 16
- kleje - farby - lakiery przemysłowe - papiery ścierne - szpachle - kity - maszyny - drewno
Oferujemy najwyższej jakości kleje, farby oraz lakiery przemysłowe. Zajmujemy się również handlem innymi artykułami przemysłu drzewnego (papiery ścierne, szpachle, kity, maszyny oraz drewno). Oferujemy serwis oraz pomoc w stosowaniu naszych produktów. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale obsługujemy odbiorców z całej Polski.

Restpur Sp. z o.o. , telefon 52 328 30 17 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Przemysłowa 8
- pianki elastyczne formowane - pianki integralne - pianki blokowe
Restpur Sp. z o.o. zajmuję się kompleksowym przetwórstwem pianki poliuretanowej. Naszym klientom oferujemy pianki w postaci bloków, płyt, kształtek prostych oraz konturowych a także formatek bonellowych. Swoją ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klientów, a metody produkcji unowocześniamy tak, by uzyskać produkt najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Ofertę kierujemy do zakładów produkcji mebli tapicerowanych dla których liczy się jakość, solidność oraz terminowość dostaw.

Pentor Company LTD , telefon (061) 851-54-84 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Głuszyna 198B/1
W stałej ofercie produkty Gillette oraz oferta bluetooth mose 3 rodzaje lub radiowe 2,4 GHz z prezenterem.
Firma działa 19 lat na rynku polskim, zajmujemy się importem i eksportem art. kosmetycznych takich jak, np. Gillette oraz importem sprzętu elektronicznego, podzespołów komputerowych, papieru ksero i innych artykułów

IKS Solino , telefon 52 354 58 00 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Świętego Ducha 26a
W naszej ofercie znajdują się między innymi takie produkty sól, sól kuchenna, sól przemysłowa, sól konfekcjonowana, jak i tabletki solne wspomagające uzdatnianie wody oraz zmiękczanie wody. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny na www.solino.pl.
IKS Solino - Inowrocławskie kopalnie Solino - to lider na polskim rynku wydobywców i producentów soli. Nasza sól wykorzystywana jest w wielu branżach przemysłowych, spożywczych oraz medycznych. Nasze produkty takie jak sól kuchenna od lat goszczą w Państwa domach.

Grupa Senso , telefon 602-864-869 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Botaniczna 32
- płyny do mycia samochodów (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz) - produkty do czyszczenia tapicerki - pasty polerskie - woski - zabezpieczenie lakieru - produkty do nabłyszczania plastików i gum - akcesoria do mycia samochodów
Jesteśmy firmą istniejącą na polskim rynku od 2000 roku. Zajmujemy się dystrybucją produktów do czyszczenia samochodów, maszyn itp.Zaopatrujemy firmy posiadające tabor samochodowy, myjnie, salony samochodowe, komisy samochodowe, firmy transportowe, przetwórnie jak również osoby prywatne.

Mexeo , telefon (077) 487-38-10 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Energetyków 9
Lista produktów: - Armex 5 - dwutlenek chloru stabilizowany roztwór wodny - Mexeo CIP - jednofazowe mycie i dezynfekcja - Mex Automat - płyn myjący do zmywarek automatycznych - Mex Automat - płyn płuczący i nabłyszczający - Klin - płyn myjący ogólnego zastosowania - Napian - środek czyszczący wędzarnie, grille - Mexeo kwaśny pianowy - mycie i dezynfekcja - Mexeo zasadowy pianowy - mycie i dezynfekcja - Mexeo kwaśny pianowy - mycie i dezynfekcja - Mexid - środek do usuwania kamienia osadowego - Glutamex - do stosowania w hodowli weterynaryjnej
Mexeo jest prywatnym centrum badawczo-rozwojowym zajmującym się wdrażaniem do zastosowań przemysłowych nowoczesnych produktów i technologii w zakresie chemii specjalnej, chemii przemysłowej, chemii instytucjonalnej i chemii gospodarczej. Zakres działalności Mexeo obejmuje przemysłowe wdrażanie własnych wyrobów i technologii oraz stwarzanie warunków technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych dla opracowywania, doskonalenia i wdrażania nowych technologii i produktów we współpracy z indywidualnymi osobami oraz podmiotami gospodarczymi.

REKO PR-W , telefon 604 213 891 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Szkolna 5
- płyn do mycia szyb kominkowych - odczynniki chemiczne - topniki do lutowania
Mała firma chemiczna produkująca różne wyroby chemiczne. Specjalizujemy się w odczynnikach chemicznych, ponadto wytwarzamy kilka innych wyrobów. Prowadzimy także handel wyrobami, których ne wytwarzamy sami. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, starając się zminimalizować jej koszty.

Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym городах Województwo Warmińsko-Mazurskie:
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Pieniężnie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Węgorzewie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Ełku
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Kisielicach
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Kętrzynie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Miłomłynie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Miłakowie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Biskupcu
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Olsztynku
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Korsze
Ceny w Polsce (c) 2012-2013