[Gdzie Kupić] uslug-cennik.pl

Miasto: Elbląg
Inne miasto
Strona główna > > Przemysł > Przemysł chemiczny

Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu

Inne kategorie:
Sprzęt ratunkowy
Przemysł maszynowy
Akcesoria przemysłowe
Aparatura i sprzęt medyczny
Przemysł metalowy
Przemysł chemiczny
Przemysł elektrotechniczny
Przemysł narzędziowy
Przemysł odzieżowy
Przemysł meblarski
Przemysł papierniczy
Maszyny i urządzenia dla rolnictwa
Sklepy i hurtownie metalowe
Wyposażenie sklepów
Przemysł ciężki, energetyka
Producenci AGD i RTV
Aparatura i sprzęt laboratoryjny
Sprzęt czyszczący
Produkcja opakowań
Przemysł spożywczy
Wyposażenie salonów kosmetycznych i fryzjerskich
Sprzęt rehabilitacyjny
Oczyszczalnie ścieków
Konstrukcje aluminiowe
Rękodzieło
Przemysł szklarski
Przemysł petrochemiczny
Konstrukcje stalowe
Kowalstwo artystyczne
Recycling
Zobacz inne miasta w Polsce:
Bio-Chem - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Połomińska 16
Katalog produktów firmy Bio-Chem można podzielić następująco: 1. Czyszczenie. 2. Technologie czyszczenia. 3. Ochrona. 4. Smarowanie. 5. Spawanie. 6. Konserwacja. Odmrażanie.
Firma Bio-Chem Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach zajmuje się dystrybucją i promocją innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii powierzchni. Domeną działalności przedsiębiorstwa jest propagowanie i dystrybucja nowoczesnych rozwiązań ekologicznych w zakresie przemysłowej chemii technicznej, a misją - działania na rzecz przyjaznego środowisku przemysłu. Bio-Chem jest członkiem międzynarodowej grupy, na czele której stoi niemiecki koncern CB Chemie und Biotechnologie GmbH. z siedzibą w Gütersloh. Posiada on oddziały, zakłady produkcyjne lub partnerów w 43 krajach świata. Obecność w Europie jak i na całym świecie umożliwia nam wcześniejsze rozpoznawanie życzeń i problemów klientów, aby móc szybko i sprawnie reagować na różnorodne potrzeby.

Chemix , telefon 691 600 571, 660 615 663 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem 3-go Maja 11
Woda destylowana luzem lub w opakowaniach.
Producent wody demineralizowanej ultraczystej do wszystkich zastosowań, od energetyki jądrowej przez płyny chłodzące w samochodach do wytwornic pary w prasowalnicach. Inne zastosowania to akumulatory kwasowe, laboratoria chemiczne, medyczne, płyny myjące. Podstawowy parametr jakości wody demineralizowanej to jej właściwe przewodnictwo elektryczne. Nasza woda wykazuje przewodnictwo poniżej 1 mikrosimensa/cm. Jest dużo lepszej jakości od każdej wody destylowanej czy redestylowanej, których prze wodnictwo wynosi kilkanaście do kilkudziesięciu mikrosimensów. Rok założenia 1994. Firma jednoosobowa.

Imazo , telefon (046) 854-25-26 do 29 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem 1-go Maja 41
- Pomiary termometry rurkowe, densymetry, termometry elektroniczne, termo-higrometry, higrometry, rejestratory, pH-metry, konduktometry, solomierze, refraktometry, tłuszczomierze, alkoholomierze, aparaty do oceny aktywności wody - Paski wskaźnikowe testery tłuszczu, papierki pH, kontrola sterylizacji, azotany, azotyny, chlor, starzenie masła, kwas askorbinowy, itp. - Kontrola czystości testy bakteriologiczne, testy biologiczne, testy chemiczne, testy agarowe, szybkie testy odcinkowe, testy sterylizacji, luminometr - Maty maty klejące, maty dezynfekcyjne, maty i taśmy antypoślizgowe, maty przeciw zmęczeniowe - Przechowywanie prób sterylne: pojemniki na próby, woreczki na próbki Whirl-Pak, próbniki - Odzież jednorazowa czapki kucharskie, furażerki, czepki, fartuchy, rękawiczki, osłony na obuwie - Włókniny czyszczące pady do szorowania, gąbki, ściereczki z mikrofibry - Wzorcowanie urządzeń pomiarowych (ISO9001:2000, PCA)
Imazo to firma zajmująca się dystrybucją artykułów i urządzeń dla systemów HACCP, GHP, GMP. Oferta firmy kierowana jest do przemysłu rolno-spożywczego z naciskiem na sektor Horeca. Naszą misją jest wspieranie produkcji Bezpiecznej Żywności. Istniejemy na rynku od 1999 r. Funkcjonując na terenie całego kraju. Naszymi atutami są szeroka oferta, elastyczność we współpracy i doświadczenie. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem koncernu 3M.

Tooltom , telefon 790-794-733 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Fabryczna 10d
W naszej ofercie znajdą Państwo oleje renomowanych marek, chemię przemysłową, czyściwa przemysłowe, artykuły higieny i akcesoria, elektronarzędzia i wiele innych.
Firma Tooltom zajmuje sie sprzedażą artykułów i produktów dla branż przemysłowych. Zakupiony przez Państwa towar jest dostarczany najszybciej jak to możliwe oczywiście na nasz koszt. Wszelkie zapytania prosimy kierowac na adres e-mail tooltom.zory@interia.eu oraz pod numer telefonu 790-794-733.

AC Produkt , telefon 515-264-862 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem 3 Maja 64/66
AC Diper - dwufazowy płyn do mycia pojazdów AC Hard - płyn do mycia pojazdów AC Truck Cleaner - płyn do mycia pojazdów AC Szampon - płyn do mycia ręcznego AC Auto Tap - pranie tapicerki-wykładzin-dywanów AC Glass- mycie szyb AC Wax - wosk nabłyszczajacy AC Activ Foam - piana aktywna AC Motor- do mycia silników, skrzyni biegów AC Floor - do mycia podłóg AC Crystal Floor - do nabłyszczania podłóg AC Antypolimer - usuwanie warstwy ochronnej
AC Produkt jest prężnie rozwijająca się ogólnopolską firmą. Jesteśmy producentem chemii samochodowej, preparatów do mycia szyb, aluminium, wykładzin, podłóg jak również posiadamy preparat do usuwania zeschniętego betonu itp. Nasza oferta skierowana jest do wszelkich dziedzin przemysłu. Cechuje nas wysoka jakość, przystępne ceny oraz orientacja na klientem. Dzięki profesjonalizmowi obsługi, ogólnopolskiemu zasięgowi doradztwu handlowemu oraz wysokiej jakości produktów systematycznie umacniamy swoją pozycje rynkową oraz poszerzamy swoja sieć partnerów handlowych. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu marki Karcher w atrakcyjnych cenach.

Mexeo , telefon (077) 487-38-10 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Energetyków 9
Lista produktów: - Armex 5 - dwutlenek chloru stabilizowany roztwór wodny - Mexeo CIP - jednofazowe mycie i dezynfekcja - Mex Automat - płyn myjący do zmywarek automatycznych - Mex Automat - płyn płuczący i nabłyszczający - Klin - płyn myjący ogólnego zastosowania - Napian - środek czyszczący wędzarnie, grille - Mexeo kwaśny pianowy - mycie i dezynfekcja - Mexeo zasadowy pianowy - mycie i dezynfekcja - Mexeo kwaśny pianowy - mycie i dezynfekcja - Mexid - środek do usuwania kamienia osadowego - Glutamex - do stosowania w hodowli weterynaryjnej
Mexeo jest prywatnym centrum badawczo-rozwojowym zajmującym się wdrażaniem do zastosowań przemysłowych nowoczesnych produktów i technologii w zakresie chemii specjalnej, chemii przemysłowej, chemii instytucjonalnej i chemii gospodarczej. Zakres działalności Mexeo obejmuje przemysłowe wdrażanie własnych wyrobów i technologii oraz stwarzanie warunków technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych dla opracowywania, doskonalenia i wdrażania nowych technologii i produktów we współpracy z indywidualnymi osobami oraz podmiotami gospodarczymi.

Acorr Sp. z o. o. , telefon (022) 320-07-80 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Kłobucka 8/80
Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą preparatów do usuwania i zabezpieczania przed korozją metali (także kolorowych). Jesteśmy gotowi stworzyć preparaty, modyfikować je zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Jesteśmy polskim producentem w technologi VCI (lotny inhibitor korozji).
Jedyny polski producent VCI (lotnych inhibitorów korozji). Firma zainteresowana rozwiązywaniem problemów korozyjnych wraz z klientem i z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb poprzez kompleksową analizę zaistniałego problemu i opieranie się na nowoczesnych technologiach oraz zdobytym doświadczeniu.

PPHU Yuma , telefon 515-286-509 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Liburnia 43
- lakiery do drewna i parkietów Alkipolak, Urepolak - farby akrylowe na dach Yumacoat - farby dekoracyjne złote, srebrne i miedziane - farby fluorescencyjne i luminescencyjne - farby odporne na wysokie temperatury - lakiery i emalie jachtowe - impregnaty do betonu - lakiery specjalne - utwardzacze i rozpuszczalniki
Specjalizujemy się w opracowywaniu i produkcji specjalistycznych wyrobów lakierniczych oraz jesteśmy dystrybutorem proszków, past aluminiowych, miedzianych, cynkowych i brązów złotniczych Benda-Lutz Austria, nasi główni dostawcy to: Benda-Lutz, INEOS Melamines, BAYER, BTC(Basf), Cytec, Brentag, Eltrex, Venga, Orchem,Cheman, Vianpol, Donauchem, Lorken Tech.

Mr.Technik , telefon 515-286-509 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Rataja 4
Zaopatrzenie przemysłu: - tasmy i plyty ePTFE, teflon, silikon; - uszczelnienia, uszczelki, szczeliwa; - poprawa sprawności wymiany ciepła, rurowe wymienniki ciepła, turbulator, zawirowywacz HiTRAN; - mikser płynów - StemDrive, oczyszczalnie ścieków, suche tarcie - Dicronite.
Firma dziala od 1998 roki na terenie Polski i krajów ościennych. Oferta skierowana do działów utrzymania ruchu i zaopatrzenia w zakladach przemysłowych. Zajmuje się zaopatrzeniem i doradztwem przemysłowym.

KauPoSil , telefon 662 153 512 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Boh. Westerplatte 20
W swojej ofercie posiadamy kauczuki poliuretanowe i silikonowe, poliuretanowe pianki nisko-rozporowe oraz płynne żywice poliuretanowe. Swoje działania handlowe koncentrujemy głównie na kauczukach poliuretanowych i silikonowych, które służą do produkcji elastycznych form, matryc do betonu strukturalnego oraz matryc do kinet w dennicach monolitycznych. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, łatwym sposobem mieszania oraz prostym zastosowaniem.
Firma KauPoSil jest przedstawicielem handlowym amerykańskiej firmy Smooth-On na Polskę. Firma Smooth-On jest wiodącym producentem płynnych tworzyw sztucznych o szerokim spektrum zastosowań. Szeroki asortyment wyrobów i korzystne warunki współpracy sprawiają, iż firma KauPoSil jest solidnym partnerem handlowym. Naszym partnerom gwarantujemy wysokiej jakości serwis, fachową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe.

a2a4.pl , telefon (032) 782-92-96 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem al. Roździeńskiego 188b
Chemia techniczna, chemia przemysłowa, oleje, preparaty, zabazpieczenia, uszczelniacze, kleje, pasty montażowe, wytrawianie, czyszczenie, polerowanie, stal kwasoodporna, stal nierdzewna, kema, kwasówka, nierdzewka, a4, a2, stal, chemia, spawanie, odtłuszczanie.
Specjalizujemy się w sprzedaży chemii technicznej do stali nierdzewnej A2 i kwasoodpornej A4. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również techniczne preparaty przemysłowe firmy Kema, które z powodzeniem stosowane są w różnych gałęziach przemysłu.

Ozonowanie.com , telefon 663-654-924 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Grabowa 3/15
- Ozonowanie - Usuwanie brzydkich zapachów - Usuwanie szkód po pożarach i zalaniach - Dystrybucja profesjonalnych generatorów ozonu
Posiadamy oddziały w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie ozonowania - podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Dysponujemy najlepszym sprzętem na rynku, którego także jesteśmy dystrybutorami.

KODE Komorowski Sp.J. , telefon +48 501143679 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Krynoliny 16
- kleje - farby - lakiery przemysłowe - papiery ścierne - szpachle - kity - maszyny - drewno
Oferujemy najwyższej jakości kleje, farby oraz lakiery przemysłowe. Zajmujemy się również handlem innymi artykułami przemysłu drzewnego (papiery ścierne, szpachle, kity, maszyny oraz drewno). Oferujemy serwis oraz pomoc w stosowaniu naszych produktów. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale obsługujemy odbiorców z całej Polski.

REKO PR-W , telefon 604 213 891 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Szkolna 5
- płyn do mycia szyb kominkowych - odczynniki chemiczne - topniki do lutowania
Mała firma chemiczna produkująca różne wyroby chemiczne. Specjalizujemy się w odczynnikach chemicznych, ponadto wytwarzamy kilka innych wyrobów. Prowadzimy także handel wyrobami, których ne wytwarzamy sami. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, starając się zminimalizować jej koszty.

PPUH Grami Mirosław Zieliński , telefon 665-306-106 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Piaski 9 lok.42
1. Handel: - nawozów, - surowców do produkcji nawozów, - surowców chemicznych. 2. Produkcja: - preparatów chemicznych do czyszczenia i trawienia urządzeń i instalacji przemysłowych i komunalnych, - kolumn jonowych do demineralizacji wody.
PPHU Grami specjalizuje się handlu nawozami, surowcami chemicznymi oraz produkcją preparatów chemicznych. Zapewniamy fachowe doradztwo, wysoką jakość usług.

PPH Apollo Wojciech Apola , telefon (061) 855-20-85 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Mostowa 25/3
- preparaty myjące, dezynfekujące - chemia gospodarcza,środki myjące i dezynfekujące, wyposażenie higieniczne, HACCP, sprzęt myjący, instrukcje mycia
Jesteśmy wiodącym polskim dostawcą produktów i systemów do utrzymywania czystości i higieny. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w produkcji profesjonalnych preparatów myjących i dezynfekcyjnych dla przemysłu spożywczego oraz wyrobów chemii gospodarczej pod wspólną nazwą "OLE". W ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt higieniczny, sprzęt techniczny oraz systemy centralnego mycia. Naszym klientom służą swoją wiedzą i doświadczeniem wykwalifikowani pracownicy dopasowując oferowane produkty do ich potrzeb. Opracowujemy programy mycia i dezynfekcji, zapewniamy szkolenia i pomoc w doborze i optymalizacji zużycia preparatów chemicznych. Nasze przedsiębiorstwo zwraca szczególna uwagę na przestrzeganie zasad etycznych we wszystkich jej działaniach oraz spełnianie oczekiwań klientów poprzez wysoką jakość produktów. Inwestycje w nowoczesne technologie nie tylko umożliwiają wzrost produkcji i stałe podwyższanie jakości wyrobów, ale także coraz skuteczniej przyczyniają się do ochrony środowiska. PPH Apollo rozwiąże wszystkie Państwa problemy związane z utrzymaniem czystości.

Merpol S.J. , telefon 81 466 73 55 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Długa 5
Płyny do instalacji grzewczych, chłodniczych, solarnych, klimatyzacyjnych, pomp ciepła, tryskaczowych. Niezamarzające, chronią przed korozją, ekologiczne z atestami.
Producent niezamarzających płynów do instalacji chłodniczych, grzewczych, tryskaczowych, klimatyzacyjnych, solarnych, pomp ciepła na bazie ekologicznego glikolu propylenowego, glikolu etylenowego i mieszanek poliglikoli.

Pentor Company LTD , telefon (061) 851-54-84 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Głuszyna 198B/1
W stałej ofercie produkty Gillette oraz oferta bluetooth mose 3 rodzaje lub radiowe 2,4 GHz z prezenterem.
Firma działa 19 lat na rynku polskim, zajmujemy się importem i eksportem art. kosmetycznych takich jak, np. Gillette oraz importem sprzętu elektronicznego, podzespołów komputerowych, papieru ksero i innych artykułów

Spektrochem , telefon 692-408-230 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Dąbrowskiej 15
Badania naukowe w zakresie polimerów. Atestacja wyrobów i surowców. Opracowywanie technologii farb i lakierów. Publikacje i udostępnianie wyników badań. Projektowanie linii technologicznych.
Prywatne niezależne laboratorium naukowo-badawcze zajmujące sie badaniami farb i klejów. Adresaci usług: przedsiębiorstwa produkujące wyroby malarskie, kleje, zakłady chemiczne, importerzy i dystrybutorzy farb, klejów, surowców. Obszar działania: cały świat.

Grupa Senso , telefon 602-864-869 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Botaniczna 32
- płyny do mycia samochodów (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz) - produkty do czyszczenia tapicerki - pasty polerskie - woski - zabezpieczenie lakieru - produkty do nabłyszczania plastików i gum - akcesoria do mycia samochodów
Jesteśmy firmą istniejącą na polskim rynku od 2000 roku. Zajmujemy się dystrybucją produktów do czyszczenia samochodów, maszyn itp.Zaopatrujemy firmy posiadające tabor samochodowy, myjnie, salony samochodowe, komisy samochodowe, firmy transportowe, przetwórnie jak również osoby prywatne.

Dekor-Bet , telefon 509 19 12 14 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Mostowa 7, Przyłęki
- gąbki kąpielowe - gąbki samochodowe - gąbki do mycia pleców - zmywaki kuchenne - druciaki metalowe i plastikowe - ściereczki do kurzu - gąbczaste - uniwersalne - ścierki do podłogi
Producent gąbek i zmywaków marki DRIPS. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów z gąbki: gąbki kąpielowe, gąbki samochodowe, zmywaki kuchenne, druciaki metalowe i plastikowe. W swojej ofercie posiadamy również ściereczki do kurzu, uniwersalne, gąbczaste, do podłogi.

Unicolor , telefon (022) 751 78 61 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem ul. Kolejowa 16A
- kosmetyki do makijażu - kosmetyki do ciała
Internetowy sklep producenta kosmetyków. Firma działa od 1988 roku, zdobywała m.in. nagrody `Oskara kosmetyków`, `Produkt Roku` przyznawaną przez Polski Klub Biznesu i `Najlepsza Polska Jakość` przyznawany przez Europejski Instytut Jakości.

Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym городах Województwo Warmińsko-Mazurskie:
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Olecku
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Korsze
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Sępopol
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Iławie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Młynary
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Rynie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Zalewo
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Giżycku
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Olsztynku
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Biskupcu
Ceny w Polsce (c) 2012-2013