[Gdzie Kupić] uslug-cennik.pl

Miasto: Elbląg
Inne miasto
Strona główna > > Przemysł > Przemysł chemiczny

Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu

Inne kategorie:
Sprzęt ratunkowy
Przemysł maszynowy
Akcesoria przemysłowe
Aparatura i sprzęt medyczny
Przemysł metalowy
Przemysł chemiczny
Przemysł elektrotechniczny
Przemysł narzędziowy
Przemysł odzieżowy
Przemysł meblarski
Przemysł papierniczy
Maszyny i urządzenia dla rolnictwa
Sklepy i hurtownie metalowe
Wyposażenie sklepów
Przemysł ciężki, energetyka
Producenci AGD i RTV
Aparatura i sprzęt laboratoryjny
Sprzęt czyszczący
Produkcja opakowań
Przemysł spożywczy
Wyposażenie salonów kosmetycznych i fryzjerskich
Sprzęt rehabilitacyjny
Oczyszczalnie ścieków
Konstrukcje aluminiowe
Rękodzieło
Przemysł szklarski
Przemysł petrochemiczny
Konstrukcje stalowe
Kowalstwo artystyczne
Recycling
Zobacz inne miasta w Polsce:
Mr.Technik - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Rataja 4
Zaopatrzenie przemysłu: - tasmy i plyty ePTFE, teflon, silikon; - uszczelnienia, uszczelki, szczeliwa; - poprawa sprawności wymiany ciepła, rurowe wymienniki ciepła, turbulator, zawirowywacz HiTRAN; - mikser płynów - StemDrive, oczyszczalnie ścieków, suche tarcie - Dicronite.
Firma dziala od 1998 roki na terenie Polski i krajów ościennych. Oferta skierowana do działów utrzymania ruchu i zaopatrzenia w zakladach przemysłowych. Zajmuje się zaopatrzeniem i doradztwem przemysłowym.

IBA International , telefon 042 676 52 06 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Piłsudskiego 143
Produkujemy i sprzedajemy farby proszkowe epoksydowe, poliestrowe oraz tzw. miksy epoksydowo-poliestrowe. Jako nieliczni na świecie bondujemy farby metaliczne we własnym zakresie. Posiadamy w swojej ofercie całą palete kolorów RAL oraz kolory pod specjalne zamówienie.
IBA jest producentem farb proszkowych działającym na rynku globalnym od 15 lat. Posiadamy ponad 5000 klientów na całym świecie. Jesteśmy prężną rozwijającą się firmą. Zapraszamy .

Alfa i Omega Sp. J. , telefon 076 / 833 56 62 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Sikorskiego 34
Alfa i Omega, zapewniamy skuteczną ochronę rąk i skóry. ALFA I OMEGA jest przedstawicielem firm KCL i WILDEN w Polsce. Oferujemy rękawice ochronne wysokiej jakości oraz całą gamę past i płynów do mycia i ochrony rąk.
Firma Alfa i Omega powstała w 1991 roku. Inspiracją powstania Firmy była chęć i potrzeba wprowadzenia na rynek produktów i urządzeń zapewniających skuteczną ochronę rąk przed wieloma substancjami, które nierzadko oprócz tego że brudzą ręce, powodują choroby skóry i są przyczyną wielu niebezpiecznych dla życia schorzeń.

Acorr Sp. z o. o. , telefon (022) 320-07-80 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Kłobucka 8/80
Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą preparatów do usuwania i zabezpieczania przed korozją metali (także kolorowych). Jesteśmy gotowi stworzyć preparaty, modyfikować je zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Jesteśmy polskim producentem w technologi VCI (lotny inhibitor korozji).
Jedyny polski producent VCI (lotnych inhibitorów korozji). Firma zainteresowana rozwiązywaniem problemów korozyjnych wraz z klientem i z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb poprzez kompleksową analizę zaistniałego problemu i opieranie się na nowoczesnych technologiach oraz zdobytym doświadczeniu.

Spektrochem , telefon 692-408-230 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Dąbrowskiej 15
Badania naukowe w zakresie polimerów. Atestacja wyrobów i surowców. Opracowywanie technologii farb i lakierów. Publikacje i udostępnianie wyników badań. Projektowanie linii technologicznych.
Prywatne niezależne laboratorium naukowo-badawcze zajmujące sie badaniami farb i klejów. Adresaci usług: przedsiębiorstwa produkujące wyroby malarskie, kleje, zakłady chemiczne, importerzy i dystrybutorzy farb, klejów, surowców. Obszar działania: cały świat.

Chemtech Bayern Polska , telefon 81 534 31 36 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Rybna 13/19
PUTZ-EC - Preparat do czyszczenia i konserwacji kostki brukowej. Usuwa wykwity wapienne, zabezpiecza przed ponownym powstaniem wykwitów, odświeża starą kostkę, uwydatnia kolor. BEST4CONCRETE - dodatek do betonu. Zalety stosowania: oszczędność cementu, zwiększenie odporności na ścieranie, rozłupywanie i nasiąkliwość, zabezpiecza przed powstaniem wykwitów wapiennych.
Firma jest producentem i dystrybutorem preparatów chemicznych do betonu, kostki brukowej, farb, lakierów, pigmentów. Ofertę kierujemy do betoniarni, producentów i dystrybutorów kostki brukowej i innych podmiotów z branży budowlanej.

Inpol , telefon (032) 768-62-62 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Stalowa 14
- materiały samoprzylepne - etykiety na roli - kropki klejowe - rzepy samoprzylepne - kółka plomby - etykieciarki - dyspensery do etykiet - drukarki kodów kreskowych - maszyny pakujące - zaklejarki do pudeł - owijarki do palet - wiązarki, paskowarki - banderolownice
Firma INPOL rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku w Piekarach Śl.koło Katowic. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą materiałów samoprzylepnych w postaci: kropki klejowe, kółka, rzepy i etykiety samoprzylepne. W branży maszyn pakujących działamy od kilku lat, sprzedajemy maszyny do zamykania, formowania, paskowania oraz zaklejania opakowań kartonowych z użyciem taśmy samoprzylepnej, papierowej lub PP, PE. Oferujemy skuteczne, wydajne, wytrzymałe i łatwe w instalacji zaklejarki, formiarki, wiązarki do kartonów a także owijarki do palet oraz linie pakujące. Przeznaczone do pracy automatycznej lub pół-automatycznej, zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach użytkownika.

Techclean , telefon (032) 768-62-62 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Jaworowa 1C
- preparaty odtłuszczające: Solwer, Kero plus, Ful clean, Kero klean, Sodmax - preparaty odkamieniające: Skaler plus s , Skaler plus, Skaler+s - preparaty do usuwania zabrudzeń organicznych: Skaler
Chemiczne technologie i rozwiązania w zakresie odtłuszczania i czyszczenia oraz odkamieniania instalacji to główna działalność naszej firmy. Firma Techclean jest producentem preparatów odtłuszczających, preparatów odkamieniających oraz preparatów do usuwania zabrudzeń organicznych.

Wilking Sp.z o.o. , telefon 697-074-012 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Dworcowa 17
Ofertę kierujemy: - do firm spożywczych (obkurczanie produktów w zgrzewki-butelek, torebek, kartoników), - do firm przemysłowych (pakowanie produktów w worki-wszelki asortyment np branż odzieżowych, meblarskich, elektronicznych a także pakowanie opału, brykiet).
Jesteśmy producentem wysokiej jakości folii: taśmy foliowej, wkładów do big-bagów, rękawów, półrękawów, kapturów, worków, worków śmieciowych. Skupujemy folię poprodukcyjną dobrej jakości, regranulaty bezbarwne i kolor. Jakość poparta świadectwem i certyfikatem.

ZAK Spółka Akcyjna , telefon (77) 481-20-00 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Mostowa 30A
Wytwarzamy: - Kędzierzyńska Saletra Amonowa (mieszanina azotanu amonu z węglanem wapnia i węglanem magnezu) - Mocznik granulowany 46% (diamid kwasu węglowego) - Saletrzak (mieszanina azotanu amonu z węglanem wapnia i węglanem magnezu) - Salmag (mieszanina azotanu amonu z węglanem wapnia i węglanem magnezu) - Salmag z borem (mieszanina azotanu amonu z kwasem borowym, węglanem wapnia i węglanem magnezu) - Salmag z siarką ( mieszanina azotanu amonu z siarczanem (VI) wapnia) - OXOPLAST IB (ftalan diizobutylu) - OXOPLAST O (ftalan di-2-etyloheksylu) - 2-etyloheksanol (2-etyloheksan-1-ol) - Izobutanol (alkohol izobutylowy, izobutanol, 2-metylopropanol-1-ol) - N-butanol (n-butanol, alkohol n-butylowy, 1-hydroksybutan, butan-1-ol) - Oktanol F ( mieszanina 2-etyloheksanolu-1-olu oraz związków wysokocząsteczkowych (produkty kondensacji aldehydów)) - Aldehyd izomasłowy - Aldehyd n-masłowy - Amoniak bezwodny - Amoniak roztwór wodny - Azotan sodu - Azotan sodu roztwór wodny - Azotyn sodu - Bezwodnik maleinowy - Mocznik odczynnik - Mocznik techniczny krystaliczny - Techniczny roztwór mocznika - Wodór sprężony - Bezwodnik ftalowy - Kwas azotowy
ZAK S.A. jest jedną z największych polskich spółek chemicznych i renomowanym producentem chemikaliów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne. ZAK to uznana marka na rynkach całego świata. Oferta ZAK S.A. skierowana jest do różnych sektorów gospodarki: rolnictwa, budownictwa, przetwórstwa chemicznego, przemysłu tworzywowego. Firma produkuje: plastyfikatory do tworzyw sztucznych, stosowane głównie w przetwórstwie PCW oraz surowce do ich wyrobu, alkohole OXO i bezwodnik ftalowy. W grupie plastyfikatorów znajdują się: Oxoplast O, Oxoplast IB. Dla sektora rolnego ZAK S.A. oferuje sprawdzone i rozpoznawalne marki nawozów azotowych Salmag (Salmag, Salmag z borem oraz Salmag? z siarką) oraz Kędzierzyńską Saletrę Amonową?, a także saletrzak i mocznik. Z gazu ziemnego, powietrza i wody wytwarza na miejscu surowce dla nawozów: amoniak i kwas azotowy. W ofercie znajduje się również bezwodnik maleinowy, aldehydy masłowe, azotan i azotyn sodu, roztwór mocznika do redukcji NOx i wodór.

Ozonowanie.com , telefon 663-654-924 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Grabowa 3/15
- Ozonowanie - Usuwanie brzydkich zapachów - Usuwanie szkód po pożarach i zalaniach - Dystrybucja profesjonalnych generatorów ozonu
Posiadamy oddziały w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie ozonowania - podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Dysponujemy najlepszym sprzętem na rynku, którego także jesteśmy dystrybutorami.

Galwano-Perfekt , telefon (061) 878-08-85 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Mariacka 7
niklowanie chemiczne niklowanie NiP średniofosforowe - niklowanie NiP wysokofosforowe - niklowanie dekoracyjne - niklowanie matowe - chromowanie, miedziowanie - anodowanie - elektropolerowanie - cynkowanie alkaliczne - cynkowanie słabokwaśne
Galwano-Perfekt to 30 lat doświadczenia w nakładaniu powłok galwanicznych. Specjalizujemy się w: niklowanie chemiczne, anodowanie, cynkowanie alkaliczne oraz w innych powłokach dekoracyjnych i technicznych. Wykonujemy powłoki dla branż wysoce technicznych i motoryzacyjnych. Posiadamy wdrożony system zarządzania zgodny z ISO:9001:2000. Zapraszamy do współpracy.

F.H.P. Velvet Bis S.J. , telefon (052) 374-74-15 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Wojska Polskiego 65
środki czystości czyli chemia gospodarcza i kosmetyki
Od 1993 roku rozpoczęła swoją działalność Firma handlowo-produkcyjna "Velvet Bis" Sp. j., której głównym profilem działalności jest produkcja proszków do prania. W ofercie firmy znajdziecie Państwo również ścierki kuchenne oraz zmywaki kuchenne. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym i wysoko wykwalifikowanym pracownikom Firma VELVET BIS zdobyła ogromne uznanie na rynku polskim. Dewizą firmy jest terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny. Proszki do prania mają opinie niezawodnych dzięki odpowiednio dobranym komponentom. Gospodynie domowe i pralnie bardzo chwalą proszek do prania Lazure, który produkowany jest w trzech gatunkach: do kolorów, do bieli i uniwersalny.

Wytwórnia Pianek Poliuretanowych , telefon 728-465-189 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Wojska Polskiego 65
- pianki elastyczne formowane - pianki integralne - pianki blokowe - elastomery
Główną specjalnością Wytwórni Pianek Poliuretanowych Spółka z o.o. jest wytwarzanie formowanych kształtek z elastycznej pianki poliuretanowej, w tym pianki o wysokiej sprężystości, pianki wiskoelastyczne, pianki integralne. Misja W.P.P. Sp. z o.o. : Chcemy być nowoczesnym przedsiębiorstwem, które będzie w stanie konkurować z największymi europejskimi producentami pianek poliuretanowych. Wizja W.P.P. Sp. z o.o. : Wytwórnia Pianek Poliuretanowych specjalizuję się w bardzo wąskim segmencie rynku by dostarczać naszym klientom z branż: meblarskiej, motoryzacyjnej, kolejowej, medycznej i sportowej, pianki poliuretanowe najwyższej jakości. Chcemy być organizacją odpowiedzialną społecznie dbającą o naszych pracowników a także środowisko naturalne. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy i chcemy być dalej postrzegani jako dobry dostawca największych firm meblarskich na świecie.

Poliplex , telefon 791-344-233 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Gliwicka 233a
W ofercie firmy: teflon, tarflen, tarnamid, poliamid, ertalon, kurtyny halowe pcv pcw, szczeliwa, uszczelki, taśmy hamulcowe, okładziny cierne.
Firma specjalizuje się w dostawie tworzyw konstrukcyjnych i Materiałów uszczelniających. Wykonujemy kurtyny halowe pod indywidualne zamówienie klienta.

PPH Multibo , telefon 506-043-894 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Niepodległości 22/7
kleje Loctite
Autoryzowany dystrybutor produktów Loctite, Terson, OKS. Obszar działalności: woj. lubelskie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową w całej Polsce. Promocyjne ceny! Ponadto oferujemy oringi, sznury i profile gumowe.

Grupa Senso , telefon 602-864-869 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Botaniczna 32
- płyny do mycia samochodów (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz) - produkty do czyszczenia tapicerki - pasty polerskie - woski - zabezpieczenie lakieru - produkty do nabłyszczania plastików i gum - akcesoria do mycia samochodów
Jesteśmy firmą istniejącą na polskim rynku od 2000 roku. Zajmujemy się dystrybucją produktów do czyszczenia samochodów, maszyn itp.Zaopatrujemy firmy posiadające tabor samochodowy, myjnie, salony samochodowe, komisy samochodowe, firmy transportowe, przetwórnie jak również osoby prywatne.

Art-Pol Artur Skoneczny Sp. Jawna , telefon (091) 578-86-30 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Nasienna 8
- znicze szklane - lampiony plastikowe - świece - znicze świąteczne (boże narodzenie, wielkanoc) - wyroby parafinowe
Firma działa na rynku polskim od 17 lat. Jesteśmy jednym z czołowych producentów zniczy, świec i wyrobów parafinowych w Polsce. Wyroby nasze w największej skali sprzedajemy do hipermarketów oraz odbiorców hurtowych. Współpracujemy również z krajami europejskimi tj. Szwecja czy Niemcy.

Brenntag Polska Sp. z o.o. , telefon (77) 472 15 00 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem J. Bema 21
W ofercie Brenntag Polska znajduje się obecnie ponad 100 000 surowców chemicznych oraz produktów z tym związanych dla najróżniejszych gałęzi przemysłu
Brenntag Polska to największy na polskim rynku dystrybutor surowców chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu. Dystrybucję prowadzimy poprzez sieć biur i magazynów na terenie całego kraju - łącznie 14 placówek.

Labindex , telefon (022) 408-77-88 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Lubomira 4/5
- Titratory i biurety cyfrowe Miareczkowania potencjometryczne, pH-metryczne, fotometryczne, prądowe, do punktu końcowego EP i równoważnikowego EQ oraz według metody Karla-Fischera. pH-biurety, biurety cyfrowe, multi-biurety, dozowniki, autopodajniki. - pH-metry, konduktometry, tlenomierze Zgodne z GLP. Elektrody kombinowane pH, metalowe redox, jonoselektywne ISE, celki konduktometryczne, sensory tlenu oraz chloru. Mierniki przemysłowe. Bufory pH i wzorce przewodnictwa, roztwory do konserwacji i regeneracji elektrod. - Termometry cyfrowe Zakres - 200-850°C. Czujki Pt 100, Pt 1000 i termopary K. - Lepkościomierze Rotacyjne wg Brookfielda, kulkowe wg Höpplera, kapilarne wg Ubbelohda i wypływowe typu Kubek Forda. Ultratermostaty. Certyfikowane wzorce lepkości. - Myjki ultradźwiękowe Analogowe i cyfrowe. Mycie i odgazowywanie. - Wagi laboratoryjne Analityczne i precyzyjne w oparciu o monoblok, techniczne, wagosuszarki. - Destylarki, redestylarki i demineralizatory
Labindex to aparatura laboratoryjna, szkło, meble. Pomagamy w doborze, prowadzimy sprzedaż oraz serwis aparatury laboratoryjnej. Świadczymy usługi kwalifikacji oraz walidacji, przeglądy okresowe, IQ/OQ/PQ. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży. Działamy na terenie całego kraju, centrala w Warszawie oraz lokalne oddziały regionalne. Nasza oferta skierowana jest do laboratoriów analitycznych, badawczych, chemicznych, mikrobiologicznych oraz innych. Naszymi klientami są między innymi uczelnie techniczne oraz przemysł farmaceutyczny, spożywczy i chemiczny.

Sempre Farby , telefon 509-068-322 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Gen. Kustronia 60
- cienkowarstowe masy tynkarskie: akrylowe, polikrzemianowe, krzemianowe, silikonowe, mozaikowe, mineralne - zaprawy klejące do systemów ociepleń - farby elewacyjne: akrylowe, polikrzemianowe, krzemianowe, silikonowe - farby wewnętrzne: akrylowe, lateksowe, krzemianowe - systemy dociepleń na styropianie - systemy dociepleń na wełnie mineralnej
Firma Sempre Farby Sp. z o.o. jest polskim producentem tynków, systemów dociepleń i farb działającym na rynku krajowym i europejskim. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Profesjonalistów, jak i Klientów indywidualnych. Produkty Sempre dostępne są na terenie całego kraju u naszych dystrybutorów oraz za pośrednictwem przedstawicieli handlowych. Wszystkie produkty firmy Sempre Farby wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i wysokim standardem jakości. Do produkcji stosowane są surowce pochodzące od renomowanych firm europejskich. W składzie chemicznym produktów zastosowane są środki zwiększające odporność przed zarażeniem biologicznym. Obok walorów estetycznych zastosowane na elewacjach powłoki budowlane muszą spełniać wymagania związane bezpośrednio z warunkami eksploatacyjnymi obiektów. Dlatego SEMPRE Farby dostarcza produkty wykonywane w różnych technologiach m.in.: akrylowe, silikonowe, polimerowe, krzemianowe, polikrzemianowe w technologii Poliaktiv. Wyroby są produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej wg wzornika Milano, jak również według życzeń klienta. Etap produkcyjny przebiega wg nowoczesnych standardów europejskich, co pozwala osiągnąć rezultat w postaci produktów najwyższej jakości, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym.

Messer , telefon 602-795-393 - Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Elblągu pod adresem Energetyków 9
Gazy techniczne: - acetylen - tlen - argon - dwutlenek węgla
Sprzedaż gazów technicznych z możliwością transportu do klienta. Płatność gotówką i przelewem. W ofercie szeroka gama gazów technicznych. Czynne od poniedziałku do piątku: 07:00-15:00, sobota: 07:00-13:00.

Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym городах Województwo Warmińsko-Mazurskie:
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Nowym Mieście Lubawskim
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Sępopol
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Olsztynku
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Ornecie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Jezioranach
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Ełku
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Morągu
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Lidzbarku
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Mrągowie
Firmy zajmujące się przemysłem chemicznym w Młynary
Ceny w Polsce (c) 2012-2013