[Gdzie Kupić] uslug-cennik.pl

Miasto: Jasło
Inne miasto
Strona główna > > Przemysł > Sklepy i hurtownie metalowe

Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle

Inne kategorie:
Sprzęt ratunkowy
Przemysł maszynowy
Akcesoria przemysłowe
Aparatura i sprzęt medyczny
Przemysł metalowy
Przemysł chemiczny
Przemysł elektrotechniczny
Przemysł narzędziowy
Przemysł odzieżowy
Przemysł meblarski
Przemysł papierniczy
Maszyny i urządzenia dla rolnictwa
Sklepy i hurtownie metalowe
Wyposażenie sklepów
Przemysł ciężki, energetyka
Producenci AGD i RTV
Aparatura i sprzęt laboratoryjny
Sprzęt czyszczący
Produkcja opakowań
Przemysł spożywczy
Wyposażenie salonów kosmetycznych i fryzjerskich
Sprzęt rehabilitacyjny
Oczyszczalnie ścieków
Konstrukcje aluminiowe
Rękodzieło
Przemysł szklarski
Przemysł petrochemiczny
Konstrukcje stalowe
Kowalstwo artystyczne
Recycling
Zobacz inne miasta w Polsce:
Staltrans S.C. , telefon 697-010-866 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Prosta 1
- wyroby hutnicze - wyroby ze stali kwasoodpornej - aluminium, brąz, mosiądz, miedź, armatura, ściernice, elektrody, stal nierdzewna, stal kwasoodporna - transport
Firma Staltrans SC powstała w roku 2007. Główny obszar działania to handel wyrobami ze stali kwasoodpornej oraz metali nieżelaznych. W ofercie posiadamy także armaturę k/o, transport towarowy, lawetowy oraz narzędzia, elektronarzędzia i art. do obróbki metali (ściernice, tarcze, itp.).

WGG STAL , telefon (61) 847-05-92 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Strzeszyńska 37
WGG STAL Poznań oferujemy: - rury kalibrowane, - rury czarne ze szwem, - rury ocynkowane, - rury przewodowe bez szwu, - rury kotłowe bez szwu, - rury precyzyjne bez szwu, - profile kwadratowe, - profile prostokątne, - profile owalne, - pręty ciągnione, - pręty walcowane gładkie, - pręty płaskie, - pręty kwadratowe, - blachy zimnowalcowane, - blachy gorącowalcowane, - blachy i taśmy ocynkowane.
WGG STAL to firma zajmująca się handlem hurtowym i detalicznym wyrobami hutniczymi. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży rur kalibrowanych i profili zimnogiętych. Oferujemy także usługi kompletacji dostaw celem zaspokojenia indywidualnych potrzeb Klienta. Obszar działalności obejmuje teren całego kraju, a w szczególności Wielkopolskę. Zaopatrujemy m.in. firmy z branży budowlanej, meblowej, motoryzacyjnej, producentów galanterii metalowej, przedsiębiorstwa współpracujące z PKP, PKS oraz szereg zakładów rzemieślniczych. Produkty oferowane przez WGG STAL pochodzą od wiodących producentów polskich i europejskich. Wszystkie posiadają atesty hutnicze, a ich producenci systemy zarządzania jakością w większości oparte o normy ISO. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą , której głównym celem jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Dbamy o stałe podwyższanie poziomu świadczonych usług oraz ciągłe podnoszenie wydajności pracy. Zamówienia przyjmujemy w formie telefonicznej, faksem i poprzez e-mail. Towar dostarczamy własnym transportem, jak również przy współpracy z firmami logistycznymi na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

Stalmet , telefon 510 199 485 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Jamnicka 9
Nasza oferta: * siatki - leśne - ogrodzeniowe - ogrodzeniowe zgrzewane - siatki hodowlane *bramy *ogrodzenia - ogrodzenia panelowe * słupki * akcesoria do siatek - gwoździe - drut - drut kolczasty - napinacze i złączki - farby * fundamenty ogrodzeniowe * gazony
Firma "Stalmet" to wielobranżowa firma handlowo-usługowa. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę: siatek ogrodzeniowych, słupków ogrodzeniowych oraz ogrodzeń, bram jak i balustrad. W ofercie dostępna również siatka leśna oraz siatka zgrzewana wykonywana innowacyjną technologią. Dzięki zróżnicowanej ofercie, niskim cenom oraz wysokiej jakości wykonywanych produktów, firma zyskała w oczach klientów przez co jesteśmy postrzegani jako pewny i solidny partner. Interesy z naszą firmą są niezwykle przyjemne dzięki miłej i fachowej obsłudze każdego klienta.

Escco , telefon 506-521-022 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Magnolii 11
Hurtownia artykułów złącznych - śruby, nakrętki, podkładki, wkręty. Codziennie nowe promocje. Transport gratis.
Zaopatrujemy kompleksowo zakłady produkcyjne, firmy budowlane, sklepy jak również indywidualnych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę wszelkich inwestycji, docieramy bezpośrednio na plac budowy, służąc pomocą na miejscu. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, by znaleźć optymalne rozwiązanie dla określonego zadania w dziedzinie zamocowań. Towar dowozimy własnym transportem na terenie śląska, jak i wysyłamy za pośrednictwem firm spedycyjnych.

PHU Kalvis , telefon 501-824-126 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Spółdzielców 9
- kuchnie węglowe c.o. - kominki wolnostojące - kuchnie - piece - kotły c.o. - piece do saun - przemysłowe kotły c.o.
PHU `Kalvis` zajmuje się sprzedażą kuchni węglowych c.o. przeznaczonych do ogrzewania budynków o pow. 40 - 250 m², przygotowywania ciepłej wody użytkowej oraz gotowania i pieczenia. Ponadto oferujemy kominki wolnostojące, kuchnie - piece ogrzewające powietrzem, kotły c.o. na trociny, pelet, zrębki, ziarno, drewno, węgiel, brykiety, piece do saun oraz przemysłowe kotły c.o. dużych mocy 70 - 5000 kW na paliwa stałe i z automatycznym podajnikiem paliwa na zrębki, trociny i pelet.

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. Sp.k. , telefon (065) 525-58-47 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Przemysłowa 1
Sklep internetowy Winkhaus - zabezpieczenia do domu, zamki, system Master Key, klamki okienne, Hoppe, Secustik, klamki z kluczykiem, szyldy drzwiowe, wkładki bębenkowe, wkładka z gałką, zamki drzwiowe, okucia okienne, zasuwnice STV, środki do czyszczenia i konserwacji, Winkhaus, zabezpieczenia do domu, zasuwnice, zatrzask balkonowy.
Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - producent okuć do stolarki okiennej i drzwiowej oferuje klientom różnorodne produkty i usługi związane z bezpiecznym i komfortowym otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Jag-Mar , telefon 791-502-555 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Karpacka 15
Hurtownia Jag-Mar oferuje: łączniki tj. zszywki, gwoździe, sztyfty, a także sprzęt wbijający marki Prebena (Niemcy), Omer (Włochy) oraz Max (Japonia). Narzędzia pneumatyczne Beta oraz Jonnesway - wkrętarki, szlifierki, klucze udarowe. Ponadto prowadzimy sprzedaż kompresorów Kupczyk, Walter, Mark i armatury pneumatycznej.
Zapraszamy do naszego punktu w Kaliszu, ul. Karpacka 15 (Zagorzynek), gdzie prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferujemy korzystne rabaty zależne od ilości zakupionego towaru. Odpowiedzi na Państwa zapytania udzielamy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy za naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą.

Powertech , telefon 515-18-38-38 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Nowomiejska 74E
Maszyny dla przemysłu.
Zajmujemy się sprzedażą i skupem maszyn przemysłowych, w szczególności dla przemysłu metalowego. Specjalizujemy się w dostawach wykrawarek i wycinarek laserowych firmy Trumpf. Ponadto zajmujemy się dostawą oryginalnych części do urządzeń firmy trumpf.

ITB Sp. z o.o. , telefon 515-18-38-38 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Mickiewicza 68a
wkręty, śruby, wkręty samowiercące, tuleje, tex, do konfirmat, kluczyki, gwoździe, kolki, koszulki, haki, driva, termoizolacji, opaski, uchwyty, obejmy, wiertła, nakrętki, łańcuchy, ogniwa, kausze, karabinczyk, szakle, nity, elektrody
ITB rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Zajmuje się importem oraz sprzedażą szerokiego asortymentu technik zamocowań. Stale poszerzamy gamę produktów oraz świadczymy usługi w zakresie pakowania.

FHU Progress , telefon 660-476-275 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Mickiewicza 30
- hamulce do okien i drzwi - zamki okienne - zamki okienne z możliwością uchylenia okna - blokady do drzwi zastępujące łańcuch
Ofertą firmy są akcesoria do okien i drzwi. Są to produkty szwedzkie, wysokiej jakości, z 3-letnią gwarancją. Produkty te nie występują do tej pory na rynku polskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rywal-RHC , telefon (056) 66-93-801 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Polna 140 B
przecinarki, spawarki, piły taśmowe, tarczowe, tarcze, elektrody, drut spawalniczy, artykuły bhp
RYWAL-RHC Sp. z o.o. to prywatna, specjalistyczna firma założona w 1992 roku w Toruniu. Od początku istnienia firma specjalizuje się w oferowaniu technologii, towarów i urządzeń wykorzystywanych w procesach łączenia i cięcia materiałów przy wykorzystaniu ciepła (materiałów i urządzeń spawalniczych, szlifierskich, filtrowentylacji, osprzętu BHP, chemii technicznej oraz systemów zrobotyzowanych). Obecnie firma posiada sieć 14 Salonów Spawalniczych w Polsce. Kompleksowo obsługujemy ponad 10 000 odbiorców. W naszych magazynach do dyspozycji klienta znajduje się na stałe 6 000 pozycji asortymentowych. W Toruniu od 2007 roku działa nowoczesne Centrum Dystrybucyjne o łącznej powierzchni magazynowej 8 000 m2.

Awmet , telefon 515-108-948 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Nadrzeczna 2
- kotwy rozporowe, do murłat - śruby - złącza ciesielskie - elektrody - drut spawalnicze - tarcze do cięcia
Awmet - hurtownia artykułów metalowych, spawalnictwo, producent kotew rozporowych pręty gwintowane. Produkujemy kotwy stalowe, rozporowe i metalowe pręty gwintowane, haki oczkowe. Posiadamy w sprzedaży elektrody, łańcuch techniczny, liny stalowe, śruby, złącza ciesielskie, nity, tarcze, ściernice.

Urszula Buzon Seclock Polska , telefon 506-099-426 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Bryniczna 17
Nasza oferta obejmuje: - śruby zabezpieczające Seclock - nakrętki zabezpieczające Seclock - klucze do śrub i nakrętek Seclock
Firma Seclock Polska zajmuje się sprzedażą, na zamówienie, mocowań zabezpieczających takich jak śruby i nakrętki specjalne, antykradzieżowe. Nasz produkt służy do zabezpieczania różnych rzeczy, przede wszystkim tych narażonych na kradzież. Szeroki wybór rozmiarów śrub i nakrętek (od M3 do M24) oraz indywidualne dostosowanie rozdzielczości zwoi gwintu do potrzeb klienta są naszymi atutami. Ponadto śruby i nakrętki zabezpieczające mają nietypowo skonstruowane łby, których wzór jest opatentowany zarówno w Unii Europejskiej jak i w Stanach Zjednoczonych.

Hexagon - Elementy Złączne i Techniczne , telefon 889-547-047 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Handlowa 6
- wyroby śrubowe - elementy złączne - techniki zamocowań - artykuły ścierne
Kompleksowe zaopatrzenie przemysłu w elementy złączne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy produkty wysokiej jakości wg standardów PN-EN-ISO-DIN-BS-ANSI-NF Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi jak i zagranicznymi. Produkcja-Hurt.

HTS Spaczyńscy sp. z o.o. odz. Katowice , telefon 507-039-961 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Wyrobiskowa 6
"HTS" Sp. z o.o. Katowice oferuje do sprzedaży wyroby stalowe : - blachy czarne grubość od l do 200 mm - blachy kawałkowe - rury czarne z/s i b/s 030 do 900 mm - kątowniki od 20 do 250 mm - ceowniki zwykłe i ekonomiczne od 50 do 300 mm - dwuteowniki zwykłe, ekonomiczne i szerokostopowe - walcowane oraz spawane od 80 do 1000 mm - płaskowniki - pręty gładkie od 6 do 50 mm - pręty żebrowane od 6 do 32 mm - pręty grube na kołnierze grubość od 50 do 250 mm i powyżej - grodzice G-61 i G-62 nowe i używane Ponadto oferujemy : - Złom szyn kolejowych w dowolnych odcinkach (0,4 - 0,5 - 1m) - Szyny staroużyteczne w długościach do 30m - Główkę szyny S49 i S60 w dowolnych odcinkach - Złom akcesoriów kolejowych
Podstawową formą działalności jest handel a w szczególności wyrobami hutniczymi i materiałami wsadowymi dla hutnictwa jak: złom stalowy i kolorowy oraz dodatki stopowe. Ściśle współpracujemy z Hutą Częstochowa, Batory, Jedność, Szczecin, Ostrowiec, Katowice oraz z pozostałymi w mniejszym zakresie.

Ansteel , telefon 691-766-663 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Gerberowa 16
Oferujemy produkty: nity zrywalne, nitonakrętki, gwintowe elementy wciskane oraz wyroby śrubowe ze stali nierdzewnej.
Oferujemy najlepszej klasy systemy mocowania i łączenia oraz doradztwo techniczne.

Selltech P.H. , telefon 062 747 55 02 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem os. Konstytucji 3 Maja 31
W naszym magazynie oprócz łożysk znajdziecie Państwo bogaty asortyment elementów pneumatyki takich jak: siłowniki, zawory redukcyjne, rozdzielające, bezpieczeństwa do powietrza , wody, pary i innych mediów, chwytaki Schunk, Sommer i Festo.
Firma Selltech powstała w 1997 roku. Od tego czasu dostarczamy elementy pneumatyki i hydrauliki siłowej. Jesteśmy przedstawicielem CPP Prema Kielce oraz partnerem handlowym Festo, Camozzi, Bosch-Rexroth-a ,Smc, Schunk-a. Na życzenie klienta dobieramy elementy wyposażenia, jak również dobieramy zamienniki do wyrobów, które nie są już produkowane. Współpracując z wieloma producentami mamy dostęp do stanów magazynowych, co pozwala skrócić czas dostawy do minimum.

P.H.U.P. Pesop Sp.z o.o. , telefon 504-458-518 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Kolejowa 54
śruby, wkręty, kołki rozporowe, elektronarzędzia, liny, gwoździe, siatki, piece, art.wod-kan, art.ścierne, rynny, rury, druty, metalowe
Sklep znajduje się w samym centrum Czechowic-Dziedzic przy ul. Kolejowej 54. Posiadamy własny obszerny parking. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz.8.00 - 16.30 oraz w soboty w godz.8.00 - 13.00. Sklep "Żelazo" istnieje od roku 1992. Oferta sklepu obejmuje szeroki asortyment towarów.

Omis Grupa S.C. , telefon (41) 369-22-21 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Ściegiennego 264
W ofercie blachy, pręty, rury, maty, kształtowniki, śruby.
Firma OMIS GRUPA powstała w 2009 r. jako spółka cywilna, z inicjatywy grupy handlowców, dla których branża hutnicza wiąże się nie tylko z pasją, ale i wieloletnim doświadczeniem. Głównym przedmiotem naszej działalności jest handel wyrobami hutniczymi. Oferujemy szeroki zakres wyrobów ze stali węglowej, na które składają się produkty polskich producentów stali, jak również produkty z importu. Dzięki temu mają Państwo pewność najwyższej jakości oferowanego asortymentu. Z uwagi na nowatorskie rozwiązania logistyczne zdołaliśmy ograniczyć koszty sprzedaży do minimum, tym samym uzyskując atrakcyjną ofertę cenową. Stworzyliśmy firmę z dużym kapitałem ludzkim oraz nieograniczonymi możliwościami handlowymi. Konkurencyjność naszej oferty z pewnością sprosta oczekiwaniom i wymogom Twojej firmy. Struktura organizacyjna spółki stworzona została z myślą o jak najlepszym zaspokojeniu Państwa potrzeb, ponieważ satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem w działaniu. Doświadczona kadra zawsze służy fachowym doradztwem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahenta. Centrala firmy znajduje się w Kielcach, jako priorytet traktujemy działalność na rynku lokalnym ( woj. świętokrzyskie i przyległe do niego obszary województw ościennych). Całość wspierana jest przez nowoczesne systemy zarządzania. Ważnym szczegółem związanym z obsługą naszych kontrahentów jest możliwość realizacji dostaw za pośrednictwem naszego zaplecza magazynowego, oraz magazynów firm z nami kooperujących.

KVT-Polska Sp. z o.o. , telefon +48 (58) 762 17 80 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Załogowa 17
PEM - łączniki wciskane do blach Southco - zamki, zawiasy, klamki, uchwyty, rygle Filtec, Tappex, Keenserts - wkładki gwintowe, zestawy naprawcze do gwintów Emhart, Masterfix, Filko, Huck - nity zrywalne, nitonakrętki, nitownice Wiko - kleje przemysłowe Welko - kołki zgrzewalne (przypawane)
Oferujemy specjalistyczne elementy złączne oraz narzędzia i urządzenia instalacyjne. Naszym klientom zapewniamy pełne doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniej technologii oraz optymalizacji i automatyzacji procesów produkcji. Oferowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów co gwarantuje wysoką jakość. Współpracujemy z największymi w Europie i na Świecie producentami, oferującymi sprawdzone i znane ze swej dobrej jakości produkty. Dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników, terminowej oraz szybkiej realizacji zamówień i konkurencyjnym cenom, firma pozyskała zaufanie wielu klientów z różnych gałęzi przemysłowych, takich jak: przemysł samochodowy (automotive), elektroniczny, lotniczy, zbrojeniowy, budowa maszyn, produkcja wyrobów z metali lekkich itp. KVT-Polska Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikat ISO 9001:2008.

Hurtostal , telefon (052) 583-61-61 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Sienkiewicza 3
Oferujemy metale nieżelazne - półprodukty z brązu (wałki, tuleje), mosiądzu, aluminium i miedzi (pręty, blachy, taśmy, druty, rury), materiały i sprzęt spawalniczy, elektronarzędzia, narzędzia ręczne do warsztatu, domu i ogrodu (szpachle, pace, kielnie, mieszadła, pędzle, wiadra, poziomice, łopaty, łomy, młotki, zamki, kłódki, drabiny, wodomierze, ruszty i inne), materiały instalacyjne (rury, kolana PCV, pakuły), elementy złączne, pokrycia i rynny dachowe, wyroby śrubowe.
Jesteśmy firmą handlową branży metalowej. Działamy na rynku kujawsko-pomorskim od 1990 r. Zajmujemy się sprzedażą hurtową (Lisi Ogon k/Bydgoszczy) jak i detaliczną (Sienkiewicza 3). Zapraszamy rzemieślników, firmy i klientów indywidualnych.

Elchem , telefon 606-636-221 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Fabryczna 10 bud. D-8
Usługi w zakresie obróbki chemicznej stali nierdzewnej takie jak: trawienie i pasywacja. Środki do czyszczenia, trawienia i pasywacji stali nierdzewnych
Elchem jest przedstawicielem niemieckiego producenta, usługodawcy i dostawcy technologii Deutsche Derustit GmbH. Firma wykonuje ponadto usługi trawienia i pasywacji wyrobów wykonanych ze stali nierdzewnej.

Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metaloweгородах Województwo Podkarpackie:
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Nowej Sarzynie
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Leżajsku
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Kolbuszowej
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jedliczu
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Ryman
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Lubacz
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Brzostku
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Ropczycach
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Stalowej Woli
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Nowej Dębie
Ceny w Polsce (c) 2012-2013