[Gdzie Kupić] uslug-cennik.pl

Miasto: Jasło
Inne miasto
Strona główna > > Przemysł > Sklepy i hurtownie metalowe

Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle

Inne kategorie:
Sprzęt ratunkowy
Przemysł maszynowy
Akcesoria przemysłowe
Aparatura i sprzęt medyczny
Przemysł metalowy
Przemysł chemiczny
Przemysł elektrotechniczny
Przemysł narzędziowy
Przemysł odzieżowy
Przemysł meblarski
Przemysł papierniczy
Maszyny i urządzenia dla rolnictwa
Sklepy i hurtownie metalowe
Wyposażenie sklepów
Przemysł ciężki, energetyka
Producenci AGD i RTV
Aparatura i sprzęt laboratoryjny
Sprzęt czyszczący
Produkcja opakowań
Przemysł spożywczy
Wyposażenie salonów kosmetycznych i fryzjerskich
Sprzęt rehabilitacyjny
Oczyszczalnie ścieków
Konstrukcje aluminiowe
Rękodzieło
Przemysł szklarski
Przemysł petrochemiczny
Konstrukcje stalowe
Kowalstwo artystyczne
Recycling
Zobacz inne miasta w Polsce:
Ansteel , telefon 691-766-663 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Gerberowa 16
Oferujemy produkty: nity zrywalne, nitonakrętki, gwintowe elementy wciskane oraz wyroby śrubowe ze stali nierdzewnej.
Oferujemy najlepszej klasy systemy mocowania i łączenia oraz doradztwo techniczne.

F.H.U. Jasmet , telefon 502 322 988 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Grzybowa 7
* łożyska kulkowe - łożyska kulkowe zwykłe - łożyska kulkowe skośne - łożyska kulkowe wahliwe - łożyska kulkowe wzdłużne * łożyska baryłkowe - łożyska baryłkowe poprzeczne - łożyska baryłkowe wzdłużne * łożyska walcowe - łożyska walcowe poprzeczne - łożyska walcowe wzdłużne * łożyska igiełkowe - łożyska igiełkowe poprzeczne - łożyska igiełkowe wzdłużne * łożyska stożkowe * oprawy do łożysk * elementy toczne * podkładki i pierścienie osadcze * uszczelnienia * smary * produkty loctite * pasy klinowe
Przedmiotem naszej działalności jest handel hurtowy i detaliczny łożyskami, renomowanych producentów takich jak SKF, FAG, INA, TIMKEN, NACHI, KOYO, NSK, TORRINGTON, FŁT, KYK JAPAN, ZKL, stosowanymi zarówno w przemyśle jak i motoryzacji. Posiadamy również tanie łożyska producentów z Dalekiego Wschodu. Na naszą ofertę składają się także urządzenia i materiały spawalnicze, pasy klinowe, środki ochrony osobistej, narzędzia, ściernice do cięcia i szlifowania, zawiesia, pasy transportowe.

Hexagon - Elementy Złączne i Techniczne , telefon 889-547-047 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Handlowa 6
- wyroby śrubowe - elementy złączne - techniki zamocowań - artykuły ścierne
Kompleksowe zaopatrzenie przemysłu w elementy złączne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy produkty wysokiej jakości wg standardów PN-EN-ISO-DIN-BS-ANSI-NF Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi jak i zagranicznymi. Produkcja-Hurt.

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. Sp.k. , telefon (065) 525-58-47 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Przemysłowa 1
Sklep internetowy Winkhaus - zabezpieczenia do domu, zamki, system Master Key, klamki okienne, Hoppe, Secustik, klamki z kluczykiem, szyldy drzwiowe, wkładki bębenkowe, wkładka z gałką, zamki drzwiowe, okucia okienne, zasuwnice STV, środki do czyszczenia i konserwacji, Winkhaus, zabezpieczenia do domu, zasuwnice, zatrzask balkonowy.
Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - producent okuć do stolarki okiennej i drzwiowej oferuje klientom różnorodne produkty i usługi związane z bezpiecznym i komfortowym otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Stalmet , telefon 510 199 485 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Jamnicka 9
Nasza oferta: * siatki - leśne - ogrodzeniowe - ogrodzeniowe zgrzewane - siatki hodowlane *bramy *ogrodzenia - ogrodzenia panelowe * słupki * akcesoria do siatek - gwoździe - drut - drut kolczasty - napinacze i złączki - farby * fundamenty ogrodzeniowe * gazony
Firma "Stalmet" to wielobranżowa firma handlowo-usługowa. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę: siatek ogrodzeniowych, słupków ogrodzeniowych oraz ogrodzeń, bram jak i balustrad. W ofercie dostępna również siatka leśna oraz siatka zgrzewana wykonywana innowacyjną technologią. Dzięki zróżnicowanej ofercie, niskim cenom oraz wysokiej jakości wykonywanych produktów, firma zyskała w oczach klientów przez co jesteśmy postrzegani jako pewny i solidny partner. Interesy z naszą firmą są niezwykle przyjemne dzięki miłej i fachowej obsłudze każdego klienta.

Selltech P.H. , telefon 062 747 55 02 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem os. Konstytucji 3 Maja 31
W naszym magazynie oprócz łożysk znajdziecie Państwo bogaty asortyment elementów pneumatyki takich jak: siłowniki, zawory redukcyjne, rozdzielające, bezpieczeństwa do powietrza , wody, pary i innych mediów, chwytaki Schunk, Sommer i Festo.
Firma Selltech powstała w 1997 roku. Od tego czasu dostarczamy elementy pneumatyki i hydrauliki siłowej. Jesteśmy przedstawicielem CPP Prema Kielce oraz partnerem handlowym Festo, Camozzi, Bosch-Rexroth-a ,Smc, Schunk-a. Na życzenie klienta dobieramy elementy wyposażenia, jak również dobieramy zamienniki do wyrobów, które nie są już produkowane. Współpracując z wieloma producentami mamy dostęp do stanów magazynowych, co pozwala skrócić czas dostawy do minimum.

FHUT Tarpol Bogusław Syrek , telefon (014) 642 29 10 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Kościelna 23
Oferujemy: - artykuły ścierne (płótna i papiery ścierne) - tarcze do cięcia i szlifowania (metal, beton) - elektronarzędzia - wiertła - artykuły BHP - rękawice robocze - odzież roboczą - i inne
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Na rynku polskim istniejemy od 1998r. Oferujemy bardzo duży wybór artykułów branży ściernej, a także artykuły metalowe i BHP. Proponujemy szereg wyrobów producentów krajowych, jak i dobrej jakości wyroby zagraniczne. Naszymi odbiorcami są setki firm na terenie całego kraju. Wszystkie przedstawione towary, jak wynika z opinii handlowców i bezpośrednich użytkowników, charakteryzują się bardzo dobrą jakością oraz dużą popularnością. Liczymy na zainteresowanie przedstawioną ofertą i owocną współpracę z waszą firmą w przyszłości.

Hurtownia artykułów spożywczych i przemysłowych , telefon 085-716-54-42 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Szkolna 34
Sprzedajemy części do maszyn polskich i zagranicznych. Oferta naszej firmy rozbudowana jest o produkty orginalne jak i najlepszej jakości zamienniki.
Firma zajmująca się sprzedażą części do maszyn polskich i zagranicznych. Sprzedajemy także pasy klinowe, łożyska, koła zębate łańcuchowe oraz łąńcuchy po bardzo atrakcyjnych cenach. Istnijemy od 1997 roku i od tego czasu rozbudowaliśmy sie ogromnie i jestesmy w stanie swiadczyć usługi na jak nalepszym poziomie.

Stal-Czar , telefon 604 774 087 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Brzozowa 11/22
Nasza bogata oferta zawiera następujące typy stali: - stale narzędziowe, - stale specjalne (odporne na korozję), - stale konstrukcyjne, - metale kolorowe tj. aluminium, mosiądz, miedź, brąz.
Firma Stal - Czar istnieje na rynku od 1999 roku. Gwarantujemy profesjonalną, miłą obsługę, jak również krótkie terminy realizacji zamówień, a dla klientów z okolic Bydgoszczy, darmowy transport zakupionego u Nas towaru. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

WGG STAL , telefon (61) 847-05-92 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Strzeszyńska 37
WGG STAL Poznań oferujemy: - rury kalibrowane, - rury czarne ze szwem, - rury ocynkowane, - rury przewodowe bez szwu, - rury kotłowe bez szwu, - rury precyzyjne bez szwu, - profile kwadratowe, - profile prostokątne, - profile owalne, - pręty ciągnione, - pręty walcowane gładkie, - pręty płaskie, - pręty kwadratowe, - blachy zimnowalcowane, - blachy gorącowalcowane, - blachy i taśmy ocynkowane.
WGG STAL to firma zajmująca się handlem hurtowym i detalicznym wyrobami hutniczymi. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży rur kalibrowanych i profili zimnogiętych. Oferujemy także usługi kompletacji dostaw celem zaspokojenia indywidualnych potrzeb Klienta. Obszar działalności obejmuje teren całego kraju, a w szczególności Wielkopolskę. Zaopatrujemy m.in. firmy z branży budowlanej, meblowej, motoryzacyjnej, producentów galanterii metalowej, przedsiębiorstwa współpracujące z PKP, PKS oraz szereg zakładów rzemieślniczych. Produkty oferowane przez WGG STAL pochodzą od wiodących producentów polskich i europejskich. Wszystkie posiadają atesty hutnicze, a ich producenci systemy zarządzania jakością w większości oparte o normy ISO. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą , której głównym celem jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Dbamy o stałe podwyższanie poziomu świadczonych usług oraz ciągłe podnoszenie wydajności pracy. Zamówienia przyjmujemy w formie telefonicznej, faksem i poprzez e-mail. Towar dostarczamy własnym transportem, jak również przy współpracy z firmami logistycznymi na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

Metalzbyt , telefon 693-713-853 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Lutycka 11
W ofercie kraty pomostowe, stopnie schodowe, wycieraczki, raty wciskane, liny stalowe, zaciski linowe, kausze, śruby rzymskie, zawiesia linowe, haki, szakle,siatki stalowe, siatki ocynkowane, siatki techniczne, siatki karbowane, siatki zgrzewane, siatki parkanowe, blachy perforowane, druty stalowe, druty wiązałkowe, druty ocynkowane, druty półtwarde, druty sprężynowe, druty introligatorskie, drut kolczasty, taśma do bandowania, bednarka ocynkowana, łańcuchy techniczne, łańcuchy napędowe, elektrody spawalnicze, druty spawalnicze.
Oferujemy artykuły metalowe. Działamy na rynku od wielu lat na terenie wielkopolski i całego kraju. Obsługujemy odbiorców hurtowych i detalicznych, zaopatrujemy firmy sklepy oraz klientów indywidualnych.

Nova Trading S.A. , telefon (056) 610-88-88 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Starotoruńska 5
Produkty ze stali nierdzewnej: - blachy zimnowalcowane - blachy gorącowalcowane - blachy ozdobne - rury spawane i bezszwowe - pręty - profile - kształtowniki - armatura Produkty z aluminium: - blachy - profile - rury - pręty - kształtowniki itp. Świadczymy usługi: a) produkty płaskie - cięcie zwojów blach na arkusze - cięcie zwojów na taśmy - szlifowanie i szczotkowanie blach, taśm i zwojów - laserowe cięcie blach - zabezpieczanie powierzchni blach folią ochronną PE i PCV b) produkty długie - szlifowanie rur, profili, prętów i płaskowników - polerowanie rur i profili
Nova Trading - największy dystrybutor stali nierdzewnej w Polsce. Oferowane produkty ze stali nierdzewnej: blachy, zwoje, taśmy, rury, profile, pręty, kształtowniki, złączki. Oferowane produkty z aluminium: blachy, zwoje, taśmy, wyroby długie. Zakres usług: cięcie zwojów na arkusze i taśmy, laserowe cięcie blach, szlifowanie i szczotkowanie blach, zwojów i taśm, foliowanie blach, polerowanie rur i profili, szlifowanie rur, profili, płaskowników i prętów.

Metalworld Anna Jaroszewicz , telefon 516-080-401 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Morska 99
Oferujemy w sprzedaży : - elementy złączne maszynowe, wg PN, DIN, ISO w klasach wytrzymałości mechanicznej 5.6, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9 (ocynkowanych, HV, A2 i A4, mosiężnych) Wyroby hutnicze: - blachy - kształtowniki - pręty - rury
Firma Metalworld zajmuje się kompleksową sprzedażą wszelkiego typu profesjonalnych mocowań. Jesteśmy dynamicznym zespołem specjalistów, zapewniających usługi najwyższej jakości naszym partnerom i klientom. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantuje współpracę na wysokim poziomie. Naszym celem jest kompetentna, wydajna i szybka realizacja tematów, dla zapewnienia naszym odbiorcom opłacalności przedsięwzięcia.

Wirex s.j. , telefon 501-666-652 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Sielecka 93b
- Wyburzenia i rozbiórki - Wywóz gruzu - Utylizacja i recykling asfaltu i gruzu - Usługi kruszenia - Sprzedaż kruszywa, tłuczeń, ziemia - Produkcja kontenerów stalowych - Produkcja pojemników samowyładowczych - Złomowanie samochodów
Firma oferująca produkty i usługi z branży budowlanej i hutniczej. Szczególnie mocny nacisk firma kładzie na ekologię rozwijając sektor recyklingu i utylizacji. Wirex s.j. działając w branży recyklingu i utylizacji posiada wszystkie odpowiednie decyzje i pozwolenia. Przedsiębiorstwo istniejące od 1991 roku, dające zatrudnienie blisko 50 osobom.

Warmet Sp.z o.o. Sp. K. , telefon +48 535 000 894 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Na Grobli 4
Naszym głównym asortymentem są: - pojemniki metalowe typu UIC - nadstawki siatkowe na drewniane palety - stojaki rowerowe - wózki transportowe - wózki - bandownice - akcesoria do pakowania - stojaki na śmieci
Jesteśmy międzynarodową firmą działającą na rynku europejskim Zajmujemy się produkcją i handlem głównie wyrobami metalowymi oraz świadczymy wszelkiego rodzaju usługi w tym zakresie. Realizujemy zarówno małe, jak i duże zamówienia klientów indywidualnych oraz firm i zakładów przemysłowych. Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą, co pozwala dowolnie kształtować zamówienia pod indywidualne potrzeby klienta.

Hurtostal , telefon (052) 583-61-61 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Sienkiewicza 3
Oferujemy metale nieżelazne - półprodukty z brązu (wałki, tuleje), mosiądzu, aluminium i miedzi (pręty, blachy, taśmy, druty, rury), materiały i sprzęt spawalniczy, elektronarzędzia, narzędzia ręczne do warsztatu, domu i ogrodu (szpachle, pace, kielnie, mieszadła, pędzle, wiadra, poziomice, łopaty, łomy, młotki, zamki, kłódki, drabiny, wodomierze, ruszty i inne), materiały instalacyjne (rury, kolana PCV, pakuły), elementy złączne, pokrycia i rynny dachowe, wyroby śrubowe.
Jesteśmy firmą handlową branży metalowej. Działamy na rynku kujawsko-pomorskim od 1990 r. Zajmujemy się sprzedażą hurtową (Lisi Ogon k/Bydgoszczy) jak i detaliczną (Sienkiewicza 3). Zapraszamy rzemieślników, firmy i klientów indywidualnych.

HTS Spaczyńscy sp. z o.o. odz. Katowice , telefon 507-039-961 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Wyrobiskowa 6
"HTS" Sp. z o.o. Katowice oferuje do sprzedaży wyroby stalowe : - blachy czarne grubość od l do 200 mm - blachy kawałkowe - rury czarne z/s i b/s 030 do 900 mm - kątowniki od 20 do 250 mm - ceowniki zwykłe i ekonomiczne od 50 do 300 mm - dwuteowniki zwykłe, ekonomiczne i szerokostopowe - walcowane oraz spawane od 80 do 1000 mm - płaskowniki - pręty gładkie od 6 do 50 mm - pręty żebrowane od 6 do 32 mm - pręty grube na kołnierze grubość od 50 do 250 mm i powyżej - grodzice G-61 i G-62 nowe i używane Ponadto oferujemy : - Złom szyn kolejowych w dowolnych odcinkach (0,4 - 0,5 - 1m) - Szyny staroużyteczne w długościach do 30m - Główkę szyny S49 i S60 w dowolnych odcinkach - Złom akcesoriów kolejowych
Podstawową formą działalności jest handel a w szczególności wyrobami hutniczymi i materiałami wsadowymi dla hutnictwa jak: złom stalowy i kolorowy oraz dodatki stopowe. Ściśle współpracujemy z Hutą Częstochowa, Batory, Jedność, Szczecin, Ostrowiec, Katowice oraz z pozostałymi w mniejszym zakresie.

Spinex , telefon 500545201 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Klimontowska 19
W naszej ofercie znajdują się praktycznie wszystkie narzędzia do obróbki skrawaniem (około 20 tysięcy pozycji), także kilkaset pozycji półfabrykatów z węglików. Obsługujemy głównie przemysły: łożyskowy samochodowy lotniczy maszynowy i obrabiarkowy maszyn spożywczych pomp i elementów hydrauliki części zamiennych huty i kopalnie Prowadzimy sprzedaż narzędzi skrawających, wyposażenia obrabiarek, materiałów spawalniczych, półfabrykatów z weglika, płytek z węglików spiekanych, płytek wieloostrzowych do toczenia i frezowania wyrobów z molibdenu, wolframu, tantalu, chromu i ich stopów w formie blach, drutów, prętów, tasiemek, elektrod. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem niemieckiej firmy KHS w zakresie dostawy części zamiennych do linii rozlewniczych i urządzeń do filtracji dla przemysłu spożywczego rozlewniczego. Prowadzimy również sprzedaż klejów firmy CPH do opakowań dla przemysłu spożywczego i napojów.
Spinex jako samodzielna i prywatna firma, działa od 1990. Większość firm, które reprezentujemy na rynku polskim, jest już z nami od początku lat 70-tych, gdy reprezentowaliśmy je w strukturach państwowych Przedsiębiorstw Handlu Zagranicznego. Obecnie Spinex oraz MS Spinex tworzą grupę dzięki czemu możemy zapewnić jeszcze większy zakres oferowanych produktów. Spinex zatrudnia obecnie ponad 50 wysokokwalifikowanych współpracowników. Centrala mieści się w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Klimontowskiej 19. Tu mieści się też główny magazyn naszych produktów. Działamy w dwóch niezależnych branżach przemysłu: - przemysł narzędziowy - przemysł rozlewniczy ( piwo, wino, wody mineralne i soki ) Posiadamy oddziały: w Gdańsku, Toruniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie , Radomsku i Bielsku-Białej. Współpracujemy z wieloma firmami handlowymi. Sprzdajemy do ponad 2000 odbiorców. Swoją działalnością obejmujemy całą Polskę, coraz częściej też eksportujemy. Nasza główna działalność obejmuje sprzedaż i doradztwo w następujących rodzajach wyrobów: - Narzędzia skrawające składane oraz półfabrykaty z węglika spiekanego (jako przedstawiciel firm Ceratizit) - Narzędzia do produkcji płytek obwodów drukowanych (jako przedstawiciel Kemmer, Mpk, Lach Diamant) - Półfabrykaty z materiałów wysokotopliwych ( molibden, tantal, niob oraz ich stopy) oraz elektrody wolframowe do spawania (jako przedstawiciel firmy Plansee AG) Reprezentujemy również m.in. takie firmy jak: Ceratizit Alserio Spa Ceratizit Austria Gmbh Chronos Richrdson Cime Bocuze Eoc Gct Gmbh Lach Diamant Mpk Kemmer Mpk Pcb Tools Neumo Plansee Ag Pokolm Baechi Cord Cph Chemie Khs Anker Khs Till Khs Metec Khs Kisters Naszą dewizą jest kompleksowa obsługa klienta. Co roku prezentujemy naszą ofertę na Międzynarodowych Targach Poznańskich (czerwiec) i Krakowskich (październik), sympozjach pokazowych, próbach u klientów. Posiadamy duży magazyn oferowanych przez nas narzędzi. Staramy się dostarczyć je do odbiorcy w ciągu 24 g. od zamówienia, a często i szybciej. Kilkakrotnie w ciągu dnia odbiera nasze przesyłki DHL-Servisco. Jakość naszych usług dokumentujemy certyfikatem potwierdzającym stosowanie systemu zarządzania jakością zgodnrgo z DIN EN ISO 9001:2000 wydanym przez DQS

MS Company , telefon 502 737 868 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Cementowa 4/7
szczotki druciane, szczotki techniczne, szczotki przemysłowe, pasty polerskie, mleczka polerskie, szczotki nierdzewne, szczotki, szczotki walcowe, szczotki listwowe, szczotki doczołowe
Skład fabryczny szczotek technicznych materiałów polerskiech firmy Osbron. Doradztwo techniczne, produkcja szczotek na zamówienie. Działamy w przemyśle np.: motoryzacyjny, metalowym, meblowym, spożywczym.

Urszula Buzon Seclock Polska , telefon 506-099-426 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Bryniczna 17
Nasza oferta obejmuje: - śruby zabezpieczające Seclock - nakrętki zabezpieczające Seclock - klucze do śrub i nakrętek Seclock
Firma Seclock Polska zajmuje się sprzedażą, na zamówienie, mocowań zabezpieczających takich jak śruby i nakrętki specjalne, antykradzieżowe. Nasz produkt służy do zabezpieczania różnych rzeczy, przede wszystkim tych narażonych na kradzież. Szeroki wybór rozmiarów śrub i nakrętek (od M3 do M24) oraz indywidualne dostosowanie rozdzielczości zwoi gwintu do potrzeb klienta są naszymi atutami. Ponadto śruby i nakrętki zabezpieczające mają nietypowo skonstruowane łby, których wzór jest opatentowany zarówno w Unii Europejskiej jak i w Stanach Zjednoczonych.

P.P.H.U. Euro-Met , telefon 664 453 879 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Krasickiego 3
W ofercie śruby, nakrętki, elementy złączne, technika zamocowań, HV, narzędzia, chemia, elektronarzędzia, gwoździe, nity, kotwy - Caramba, Soudal, Makita, Stalco, Toya.
EURO-MET jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, działającym od 1991 roku na rynku polskim i zagranicznym. Podstawowym celem naszej działalności jest organizowanie dostaw elementów złącznych dostosowanych do programu produkcyjnego zakładów przemysłowych, przemysłu motoryzacyjnego, solarnego, meblowego, rolniczego, petrochemicznego, energetyki, budownictwa, hutnictwa oraz górnictwa.

Euro-Met Sp. z o.o. , telefon 32 608 47 08 - Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Jaśle pod adresem Katowicka 19 A
W ofercie śruby, nakrętki, podkładki, HV, pręty, kotwy, chemia techniczna i budowlana, cynkowanie.
Nasz program obejmuje śruby, nakrętki, wkręty i podkładki wg norm PN, EN, ISO, DIN, BS, ANSI ze świadectwami jakości i certyfikatami oraz według powierzonej dokumentacji i uzgodnień z klientami, spełniające wymagania jakościowe. Elementy złączne dostarczamy z własnych magazynów, od polskich producentów oraz partnerów handlowych za granicą.

Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metaloweгородах Województwo Podkarpackie:
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Cieszan
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Barana
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Ropczycach
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Kołaczyce
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Kolbuszowej
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Łańcucie
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Nowej Sarzynie
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Radomyśl Wielki
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Brzostku
Gdzie mieszczą się sklepy i hurtownie metalowe w Pilźnie
Ceny w Polsce (c) 2012-2013