[Gdzie Kupić] uslug-cennik.pl

Miasto: Grudziądz
Inne miasto
Strona główna > > Sklepy > Sklepy i hurtownie wielobranżowe

Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Grudziądzu

Inne kategorie:
Sklepy i hurtownie komputerowe
Materiały budowlane
Druk, poligrafia
Chemia gospodarcza
Sprzęt biurowy
Sklepy internetowe
Artykuły dla dzieci
Sprzęt i akcesoria sportowe
Autokomisy
Księgarnie i antykwariaty
Sklepy i hurtownie obuwnicze
Materiały eksploatacyjne
Biżuteria
Gastronomia
Meble
Sklepy i hurtownie zoologiczne
Okna i drzwi
Telefonia kom
Dla domu
Sprzęt turystyczny
Sklepy i hurtownie papiernicze
Odzież ochronna i robocza
Sklepy i hurtownie wielobranżowe
Sklepy i hurtownie spożywcze
Sklepy i hurtownie z bielizną
Narzędzia, elektronarzędzia
Sklepy i hurtownie mięsne
Organizacja targ
Przedstawiciele handlowi
Muzyka i instrumenty
Akcesoria myśliwskie, broń
Wyposażenie obiektów sportowych
Serwis sprzętu sportowego
Hale, place targowe
Zabawki
Antykwariaty
Antyki
Zegarki
Restauracje, kawiarnie
Zobacz inne miasta swojego regionu:
HARO Przedsiębiorstwo Wielobranżowe , telefon 668-112-988, 606-768-176 - Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Grudziądzu pod adresem Kilińskiego 23a
Posiadamy szeroki wachlarz produktów, możliwość projektowania innowacyjnych egzemplarzy. Przyjmujemy zamówienia na wyroby reklamowe z logo zleceniodawcy. Wszystkie wyroby objęte są gwarancją producenta. Dokonujemy wymiany wzorów, modeli i kolorów. Wszystkie produkty posiadają indywidualne kody kreskowe. Istnieje możliwość negocjacji cen. Sprzedaż wyłącznie w ilościach hurtowych. Towary dostarczamy osobiście, za pomocą firmy kurierskiej lub poczty. Terminy płatności do uzgodnienia w zależności od wielkości zamówienia.
Firma "Haro" powstała w 1993 roku. Zajmujemy silną pozycje na rynku, którą zawdzięczamy solidności i doskonałej współpracy z klientem. Specjalizujemy się w produkcji portfeli z wysokiej jakości materiałów. Nasza rodzinna firma zatrudnia doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.Głównym celem jest zadowolenie klientów oraz promocja polskich produktów. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

PPUH Itax Sp. z o.o. , telefon 660 748-405 - Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Grudziądzu pod adresem Łęczycka 3
W ofercie papier pakowy, tektura falista, tektura lita makulaturowa, folia stretch, folia bąbelkowa, opakowania foliowe, pudła, opakowania tekturowe, kartony, worki polipropylenowe, worki foliowe, worki raszlowe, worki papierowe, torebki strunowe, opakowania foliowe, torebki papierowe, torby papierowe, torebki ozdobne, taśma samoprzylenam, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe, taśmy PET, koperty bąbelkowe, koperty bezpieczne, rękawice robocze, bandownica, paskowacz, napinacz, oklejarka, papiert toaletowy, rzcniki jedorazowe, ręczniki ZZ, czyściowo.
Nasza firma funkcjonuje na rynku bydgoskim od 1989 roku. W pierwszym okresie działalności głównym zadaniem było przerabianie odpadowego tworzywa (Itamidu) i wykonywanie z niego elementów do maszyn do szycia (koła zębate, prowadnice) i kołowrotków wędkarskich. Po upadku odbiorców w latach 1992-1993, spółka zmieniła branżę na handel papierem i tekturą i pozostaje w niej do dziś, zdobywając coraz szerszą rzeszę klientów. Dzisiaj, firma skupia się przede wszystkim na handlu hurtowym tekturą litą, powlekaną, falistą, papierami pakowymi i technicznymi oraz workami i torbami papierowymi, a w handlu półhurtowym artykułami biurowymi i chemią gospodarczą. Dużą grupę naszego asortymentu stanowią tworzywa sztuczne, a szczególnie folie różnego rodzaju i taśmy samoprzylepne. W 2002 r. rozszerzyła działalność o handel maszynami przemysłu papierniczego tak w kraju jak i na export. Od 2006 roku zajmujemy się sprzedażą wysyłkową za pośrednictwem portalu Allegro oraz naszego sklepu internetowego.

Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżoweгородах Województwo Kujawsko-Pomorskie:
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Kowalewie Pomorskim
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Więcborku
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Janowcu Wielkopolskim
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Chodecz
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Skępe
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Koronowie
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Izbicy Kujawskiej
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Dobrzyń nad Wisłą
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Aleksandra
Gdzie znajdują się sklepy i hurtownie wielobranżowe w Janikowie
Ceny w Polsce (c) 2012-2013